Jappix - en to uz@cyrl translation catalogue (412 entries)

en: %s bans a user of the room
uz@cyrl: %s хона фойдаланувчисини бан қилиш

en: %s changes the room topic
uz@cyrl: %s хона мавзусини ўзгартириш

en: %s changes your nickname
uz@cyrl: %s сизнинг ник исмингизни ўзгартириш

en: %s closes the chat
uz@cyrl: %s чатни ёпиш

en: %s days ago
uz@cyrl: %s кунлар олдин

en: %s invites someone to join the room
uz@cyrl: %s хонага фойдаланувчини таклиф қилиш

en: %s is installed on your system.
uz@cyrl: %s сизнинг тизимингизга ўрнатилди.

en: %s is typing...
uz@cyrl: %s ёзмоқда...

en: %s joined
uz@cyrl: %s қўшилди

en: %s joins a groupchat
uz@cyrl: %s гуруҳ чатга кириш

en: %s kicks a user of the room
uz@cyrl: %s хона фойдаланувчисини чиқариб юбориш

en: %s left
uz@cyrl: %s тарк этди

en: %s removes the chat logs
uz@cyrl: %s чат логларини ўчиради

en: %s sends a message to someone in the room
uz@cyrl: %s хонадаги бирор бир фойдаланувчига хабар юбориш

en: %s sends a message to the room
uz@cyrl: %s хонага хабар юбориш

en: %s shows the user profile
uz@cyrl: %s фойдаланувчи профилини кўрсатиш

en: A mini-chat for your website.
uz@cyrl: Сизнинг сайтингиз учун мини-чат.

en: A short message?
uz@cyrl: Қисқа хабар?

en: Accept
uz@cyrl: Қабул

en: Account
uz@cyrl: Аккаунт

en: Accounts
uz@cyrl: Аккаунтлар

en: Active for this session
uz@cyrl: Бу сессия учун актив

en: Activity
uz@cyrl: Фаолият

en: Add
uz@cyrl: Қўшиш

en: Add a friend
uz@cyrl: Дўст қўшиш

en: Add this contact to your friends
uz@cyrl: Ушбу контактни дўстларнингиз қаторига қўшиш

en: Add this groupchat to your favorites
uz@cyrl: Ушбу гуруҳ чатни севимлиларга қўшиш

en: Address
uz@cyrl: Манзил

en: Administration panel for this room
uz@cyrl: Ушбу хона учун администратор панели

en: Administrator account
uz@cyrl: Администратор аккаунти

en: Administrator list
uz@cyrl: Администраторлар рўйхати

en: Album
uz@cyrl: Альбом

en: All
uz@cyrl: Барча

en: All tabs
uz@cyrl: Барча ойналар

en: Allow
uz@cyrl: Қабул

en: Always active
uz@cyrl: Хар доим актив

en: Amorous
uz@cyrl:  Севикли

en: Anonymous host
uz@cyrl: Ноаниқ хост

en: Anonymous mode
uz@cyrl: Ноаниқ режим

en: Application
uz@cyrl: Илова

en: April
uz@cyrl: Апрель

en: Archives
uz@cyrl: Архивлар

en: Artist
uz@cyrl: Артист

en: Attach a file
uz@cyrl: Файл қўйиш

en: Audio Call
uz@cyrl: Аудио қўнғироқ

en: August
uz@cyrl: Август

en: Authentications
uz@cyrl: Идентификациялар

en: Authorizations
uz@cyrl: Авторизациялар

en: Automation
uz@cyrl: Автоматлаштириш

en: Available
uz@cyrl: Тармоқда

en: Available actions
uz@cyrl: Мавжуд жараёнлар

en: Available shortcuts:
uz@cyrl: Мавжуд ёрлиқлар:

en: Available updates
uz@cyrl: Мавжуд янгиланишлар

en: Away
uz@cyrl: Кетган

en: BOSH host
uz@cyrl: BOSH хост

en: Background
uz@cyrl: Орқа фон

en: Backgrounds
uz@cyrl: Орқа фонлар

en: Biography
uz@cyrl: Биография

en: Busy
uz@cyrl: Банд

en: Call canceled
uz@cyrl: Қўнғироқ бекор қилинди

en: Call ended
uz@cyrl: Қўнғироқ тамомланди

en: Call error
uz@cyrl: Чақиришда хатолик

en: Cancel
uz@cyrl: Бекор

en: Canceled the call
uz@cyrl: Қўнғироқ бекор қилинди

en: Center
uz@cyrl: Марказ

en: Change favorites
uz@cyrl: Севимлиларни ўзгартириш

en: Change password
uz@cyrl: Парольни ўзгартириш

en: Change style
uz@cyrl: Стилни ўзгартириш

en: Changes saved!
uz@cyrl: Ўзгаришлар сақланди!

en: Channel
uz@cyrl: Канал

en: Check again
uz@cyrl: Яна текшириш

en: Check all
uz@cyrl: Хаммасини белгилаш

en: Check for updates
uz@cyrl: Янгиланишни текшириш

en: Choose
uz@cyrl: Танлаш

en: City
uz@cyrl: Шахар

en: Clean
uz@cyrl: Тозалаш

en: Clean current chat
uz@cyrl: Жорий чатни тозалаш

en: Clean everything
uz@cyrl: Хамма нарсани тозалаш

en: Click here to solve the error
uz@cyrl: Хатоликни бартараф этиш учун бу ерга босинг

en: Click to disable
uz@cyrl: Ўчириш учун босинг

en: Click to enable
uz@cyrl: Ёқиш учун босинг

en: Client
uz@cyrl: Мижоз

en: Clients
uz@cyrl: Мижозлар

en: Close
uz@cyrl: Ёпиш

en: Close this tab
uz@cyrl: Бу ойнани ёпиш

en: Code
uz@cyrl: Код

en: Collaboration
uz@cyrl: Хамкорлик

en: Color
uz@cyrl: Ранг

en: Commands
uz@cyrl: Буйруқлар

en: Complete name
uz@cyrl: Тўлиқ исм

en: Components
uz@cyrl: Компонентлар

en: Confident
uz@cyrl: Ишончли

en: Connecting to call...
uz@cyrl: Қўнғироққа боғланиш...

en: Connection
uz@cyrl: Боғланиш

en: Contact
uz@cyrl: Контакт

en: Content
uz@cyrl: Мазмун

en: Continue
uz@cyrl: Давом этиш

en: Contribute to the Jappix code.
uz@cyrl: Jappix кодига ўз хиссангизни қўшинг.

en: Country
uz@cyrl: Мамлакат

en: Crazy
uz@cyrl: Ақлдан озган

en: Create your public profile.
uz@cyrl: Оммавий профиль очиш.

en: Credits
uz@cyrl: Кредитлар

en: Current
uz@cyrl: Жорий

en: Daily
uz@cyrl: Кунлик

en: Date
uz@cyrl: Сана

en: Date of birth
uz@cyrl: Туғилган сана

en: December
uz@cyrl: Декабрь

en: Decline
uz@cyrl: Бекор

en: Declined the call
uz@cyrl: Қўнғироқни бекор қилишди

en: Delete
uz@cyrl: Ўчириш

en: Delete account
uz@cyrl: Аккаунтни ўчириш

en: Deny
uz@cyrl: Бекор

en: Design
uz@cyrl: Дизайн

en: Destroy this MUC
uz@cyrl: Ушбу MUC ни йўқ қилиш

en: Disabled
uz@cyrl: Ўчирилган

en: Disconnect
uz@cyrl: Узиш

en: Download Jappix for free.
uz@cyrl: Jappix бепул юклаб олиш.

en: Download file!
uz@cyrl: Файлни юклаш!

en: Downloading package...
uz@cyrl: Пакет юкланмоқда...

en: Drinking
uz@cyrl: Ичимлик

en: Eating
uz@cyrl: Паловхўрлик

en: Edit
uz@cyrl: Ўзгартириш

en: Empty
uz@cyrl: Бўш

en: Empty channel
uz@cyrl: Бўш канал

en: Enable my public profile
uz@cyrl: Менинг оммабоп профилимни ёқиш

en: Enable notification sounds
uz@cyrl: Огоҳлантирув товушларини ёқиш

en: Ended the call
uz@cyrl: Қўнғироқ тугаллашди

en: Ending call...
uz@cyrl: Қўнғироқ якунланмоқда...

en: Enter new subject
uz@cyrl: Янги мавзу киритинг

en: Enter password
uz@cyrl: Парольни киритинг

en: Error
uz@cyrl: Хатолик

en: Everybody
uz@cyrl: Хар ким

en: Everything
uz@cyrl: Хар нарса

en: Excited
uz@cyrl: Тасирчан

en: February
uz@cyrl: Февраль

en: File
uz@cyrl: Файл

en: Filter
uz@cyrl: Фильтр

en: Find a public Jappix node.
uz@cyrl: Оммавий Jappix тугунини қидириш.

en: Finish
uz@cyrl: Финиш

en: First name
uz@cyrl: Исм

en: Friday
uz@cyrl: Жума

en: Friends
uz@cyrl: Дўстлар

en: From
uz@cyrl: Кимдан

en: Generate file!
uz@cyrl: Файл яратиш!

en: Geolocation
uz@cyrl: Геожойлашув

en: Get Jappix, get support.
uz@cyrl: Jappix ва ёрдам олиш.

en: Group
uz@cyrl: Гуруҳ

en: Groupchat host
uz@cyrl: Гуруҳ чат хости

en: HTTP authentication
uz@cyrl: HTTP аутентификация

en: Happy
uz@cyrl: Хурсанд

en: Here it is! A new beautiful profile image!
uz@cyrl: Мана! Профильнинг янги расми!

en: Here we go!
uz@cyrl: Олға!

en: Hi there!
uz@cyrl: Салом хаммага!

en: Hide
uz@cyrl: Яшириш

en: Hierarchy
uz@cyrl: Дарахт

en: High
uz@cyrl: Юқори

en: Horizontal
uz@cyrl: Горизонтал

en: Hosts
uz@cyrl: Хостлар

en: Hosts configuration
uz@cyrl: Хостларнинг созланишлари

en: Hot
uz@cyrl: Қайноқ

en: How are you?
uz@cyrl: Қалайсиз?

en: Identity
uz@cyrl: Идентификатор

en: Important notice
uz@cyrl: Мухим ёзув

en: Initiating call
uz@cyrl: Қўнғироқ юкланмоқда

en: Installation
uz@cyrl: Ўрнатиш

en: Installation Steps:
uz@cyrl: Ўрнатилиш кетма-кетлиги

en: Internal server error, try later
uz@cyrl: Серверда ички хатолик, кейинроқ харакат қилинг

en: Is already in a call
uz@cyrl: Аслида қўнғироқ қилинган

en: Is calling you
uz@cyrl: Сизга қўнғироқ қилмоқда

en: January
uz@cyrl: Январь

en: Jappix Mobile
uz@cyrl: Jappix Mobilex

en: Jappix for your company.
uz@cyrl: Сизнинг компаниянгиз учун Jappix

en: Jappix for your phone
uz@cyrl: Телефонинг телефонингиз учун Jappix

en: Jappix has been interrupted by a network issue, a bug or bad login (check that you entered the right credentials), sorry for the inconvenience.
uz@cyrl: Тармоқда муаммо хосил бўлгани учун Jappix хизмати тўхтади, хатолик ёки нотўғри кўрсатилган маълумотлар (илтимос фойдаланувчи исми ва парольни текширинг). Келтирилган ноқулайликлар учун узр сўраймиз.

en: Jappix has been updated: you are now running the latest version. Have fun!
uz@cyrl: Jappix янгиланди: энди сиз охирги версияга эга бўлдингиз. Завқланинг!

en: Jappix installation
uz@cyrl: Jappix ни ўрнатиш

en: Jappix is now up to date!
uz@cyrl: Jappix янги версияга эга бўлди!

en: Jappix manager
uz@cyrl: Jappix бошқарувчи

en: JavaScript is missing in your web browser, so that you will not be able to launch Jappix! Please fix this.
uz@cyrl: Сизнинг браузерингизда JavaScript ўчирилган, у сиз Jappix ишламайди! Илтимос, муаммони хал этинг.

en: Join
uz@cyrl: Қўшилиш

en: Join a chat
uz@cyrl: Чатга қўшилиш

en: Join groupchat
uz@cyrl: Гуруҳ чатга қўшилиш

en: July
uz@cyrl: Июль

en: June
uz@cyrl: Июнь

en: Last %s version is better!
uz@cyrl: Янги %s версия жуда хам зўр!

en: Last name
uz@cyrl: Фамилия

en: Left
uz@cyrl: Чап

en: List
uz@cyrl: Рўйхат

en: List name
uz@cyrl: Рўйхат номи

en: Loading
uz@cyrl: Юкланмоқда

en: Local time
uz@cyrl: Махаллий вақт

en: Lock the host
uz@cyrl: Хостни қулфлаш

en: Login
uz@cyrl: Кириш

en: Logo
uz@cyrl: Логотип

en: Low
uz@cyrl: Паст

en: Main configuration
uz@cyrl: Асосий созланишлар

en: Main host
uz@cyrl: Асосий хост

en: Manage
uz@cyrl: Бошқарув

en: Manage favorite rooms
uz@cyrl:  Севимли хоналарни бошқариш

en: March
uz@cyrl: Март

en: Maximum notices
uz@cyrl: Максимум огоҳлантирувлар

en: May
uz@cyrl: Май

en: Media integration
uz@cyrl: Медиа бириктириш

en: Medium
uz@cyrl: Ўрта

en: Member list
uz@cyrl: Аъзолар рўйхати

en: Message archives
uz@cyrl: Хабар архивлари

en: Message archiving
uz@cyrl: Хабарни архивлаш

en: Messages
uz@cyrl: Хабарлар

en: Moderators
uz@cyrl: Модераторлар

en: Monday
uz@cyrl: Душанба

en: Monthly
uz@cyrl: Ойлик

en: Mood
uz@cyrl: Кайфият

en: Music
uz@cyrl: Мусиқа

en: Mute
uz@cyrl: Овозни ўчириш

en: Name
uz@cyrl: Номи

en: New
uz@cyrl: Янги

en: New (2 times)
uz@cyrl: Янги (2 марта)

en: News
uz@cyrl: Янгиликлар

en: Next
uz@cyrl: Кейинги

en: Nickname
uz@cyrl: Ник исм

en: No result!
uz@cyrl: Натижалар йўқ

en: No room found on this server.
uz@cyrl: Бу серверда хона топилмади.

en: None
uz@cyrl: Хеч нарса

en: Not available
uz@cyrl: Мавжуд эмас

en: November
uz@cyrl: Ноябрь

en: October
uz@cyrl: Октябрь

en: Offline
uz@cyrl: Тармоқда эмас

en: Offline friends
uz@cyrl: Тармоқда бўлмаган дўстлар

en: Okay
uz@cyrl: Яхши

en: Old
uz@cyrl: Эски

en: Once again...
uz@cyrl: Яна бир марта...

en: Only show connected friends
uz@cyrl: Фақат боғланган дўстларни кўрсатиш

en: Open
uz@cyrl: Очиш

en: Open XMPP links with Jappix
uz@cyrl: XMPP ёрлиқларини Jappix билан очиш

en: Order
uz@cyrl: Тартиб

en: Other
uz@cyrl: Бошқа

en: Other statistics
uz@cyrl: Бошқа статистикалар

en: Others
uz@cyrl: Бошқалар

en: Owner
uz@cyrl: Хўжайин

en: Owner list
uz@cyrl: Хўжайинлар рўйхати

en: Owner name
uz@cyrl: Хўжайин исми

en: Owner website
uz@cyrl: Веб сайт хўжайини

en: Password
uz@cyrl: Пароль

en: Persistent
uz@cyrl: Қатъий

en: Personal
uz@cyrl: Шахсий

en: Phone
uz@cyrl: Телефон

en: Playful
uz@cyrl: Ўйноқи

en: Please enter the group chat address to join.
uz@cyrl: Илтимос, қўшилмоқчи бўлган гурухингиз чати манзилини киритинг.

en: Please enter your nickname to join %s.
uz@cyrl: %s га қўшилиш учун никни киритинг.

en: Please wait while your avatar is uploaded...
uz@cyrl: Илтимос, аватарингиз юкланилишини кутинг...

en: Postal code
uz@cyrl: Почта коди

en: Previous
uz@cyrl: Олдинги

en: Priority
uz@cyrl: Приоритет

en: Profile
uz@cyrl: Профиль

en: Profile image
uz@cyrl: Профиль расми

en: Public profile
uz@cyrl: Сизнинг профилингиз

en: Pubsub host
uz@cyrl: Pubsub хост

en: Received
uz@cyrl: Қабул қилинди

en: Reconnect
uz@cyrl: Қайта боғланиш

en: Register
uz@cyrl: Рўйхатдан ўтиш

en: Registration allowed
uz@cyrl: Рўйхатдан ўтиш рухсат этилган

en: Remember me
uz@cyrl: Ёдда сақлаш

en: Remove
uz@cyrl: Ўчириш

en: Remove all archives
uz@cyrl: Хамма тарихларни ўчириш

en: Remove this logo
uz@cyrl: Бу логотипни ўчириш

en: Remove this notice
uz@cyrl: Ушбу огоҳлантиришни ўчириш

en: Removing current Jappix system files...
uz@cyrl: Жорий Jappix тизимли файллари ўчирилмоқда...

en: Rename
uz@cyrl: Қайта номлаш

en: Repeat this notice
uz@cyrl: Ушбу огоҳлантиришни қайтариш

en: Reply
uz@cyrl: Жавоб

en: Retry
uz@cyrl: Қайта харакат

en: Right
uz@cyrl: Ўнг

en: Ringing...
uz@cyrl: Чақирилмоқда...

en: Room
uz@cyrl: Хона

en: Rooms
uz@cyrl: Хоналар

en: Sad
uz@cyrl: Хафа

en: Saturday
uz@cyrl: Шанба

en: Save
uz@cyrl: Сақлаш

en: Save chat
uz@cyrl: Чатни сақлаш

en: Search
uz@cyrl: Қидириш

en: Search a friend
uz@cyrl: Дўстни қидириш

en: Search a room
uz@cyrl: Хона қидириш

en: Security code
uz@cyrl: Хафвсизлик коди

en: See my status
uz@cyrl: Статусимни кўриш

en: Select a favorite
uz@cyrl: Севимлини танлаш

en: Send
uz@cyrl: Жўнатиш

en: Send a file
uz@cyrl: Файл жўнатиш

en: Send him/her a message
uz@cyrl: Унга хат юбориш

en: Send message
uz@cyrl: Хабар жўнатиш

en: Send messages
uz@cyrl: Хабар жўнатиш

en: September
uz@cyrl: Сентябрь

en: Server
uz@cyrl: Сервер

en: Service
uz@cyrl: Хизмат

en: Service description
uz@cyrl: Хизмат хақида қисқа

en: Service name
uz@cyrl: Хизмат номи

en: Services installation
uz@cyrl: Хизматнинг ўрнатилиши

en: Share statistics
uz@cyrl: Статистикаларни юбориш

en: Shocked
uz@cyrl: Шокда

en: Show
uz@cyrl: Кўрсатиш

en: Show all friends
uz@cyrl: Барча дўстларни кўрсатиш

en: Show user profile
uz@cyrl: Фойдаланувчи профилини кўрсатиш

en: Size
uz@cyrl: Хажм

en: Skip
uz@cyrl: Ўтказиб юбориш

en: Smiley insertion
uz@cyrl: Кулгилар қўйиш

en: Social channel, chat and more.
uz@cyrl: Ижтимоий тармоқ, чат ва бошқалар.

en: Sounds
uz@cyrl: Овозлар

en: Start a chat with him/her
uz@cyrl: У билан чатни бошлаш

en: Statistics
uz@cyrl: Статистикалар

en: Statistics are currently disabled in the settings.
uz@cyrl: Ушбу созлашларда статистикалар ўчирилган.

en: Statistics around Jappix.
uz@cyrl: Jappix статистикаси.

en: Status
uz@cyrl: Статус

en: Stop
uz@cyrl: Тўхтатиш

en: Storage
uz@cyrl: Хотира

en: Storage configuration
uz@cyrl: Хотирани созлаш

en: Store all chats
uz@cyrl: Хамма чатларни сақлаш

en: Store friend chats
uz@cyrl: Дўстлар чатини сақлаш

en: Street
uz@cyrl: Кўча

en: Subject
uz@cyrl: Мавзу

en: Submit
uz@cyrl: Тасдиқлаш

en: Suggested chatrooms
uz@cyrl:  Таклиф қилинган чат хоналар

en: Suggested friends
uz@cyrl: Дўстлик қабул қилинди

en: Sunday
uz@cyrl: Якшанба

en: System
uz@cyrl: Тизим

en: Talkative
uz@cyrl: Сергап

en: Text in bold
uz@cyrl: Семиз матн

en: Text in italic
uz@cyrl: Оғган матн

en: Thanks for using Jappix!
uz@cyrl: Jappix дан фойдаланаётганингиз учун рахмат!

en: The element list on this server could not be obtained!
uz@cyrl: Ушбу сервердан элементлар рўйхатини олиб бўлмайди.

en: The file you want to upload must be smaller than %s.
uz@cyrl: Юкламоқчи бўлган файлингиз %s дан камроқ бўлиши шарт.

en: The folder is empty.
uz@cyrl: Папка бўш.

en: The groupchat has been removed.
uz@cyrl: Гуруҳ чати ўчирилиб юборилди.

en: The image file is not supported or has a bad size.
uz@cyrl: Ушбу расм қўлланилмайди ёки хажми ёмон.

en: The storage folder you wanted to clean is now empty!
uz@cyrl: Сиз тозаланишини хохлаган хотира папкаси энди бўш!

en: The user has been added!
uz@cyrl: Фойдаланувчи қўшилди!

en: The user that you want to reach is not present in the room.
uz@cyrl: Сизга керак бўлган фойдаланувчи хонада йўқ.

en: The username you picked is not available. Please try another one.
uz@cyrl: Сиз танлаган ник исм мавжуд эмас. Илтимос бошқасини киритинг.

en: There was an error registering your account. Please retry.
uz@cyrl: Сизининг аккаунтингиз яратилишида хатолик. Илтимос қайта харакат қилинг.

en: This chat is empty!
uz@cyrl: Бу чат бўш!

en: This is not a valid music file, please encode in Ogg Vorbis, MP3 or WAV!
uz@cyrl: Қўлламайдиган мусиқа формати, илтимос Ogg Vorbis, MP3 ёки WAV га конвертланг!

en: This room (%s) is protected with a password.
uz@cyrl: Ушбу (%s) хона пароль билан химояланган.

en: This tool has been disabled!
uz@cyrl: Бу асбоб ўчирилган!

en: Thursday
uz@cyrl: Пайшанба

en: Title
uz@cyrl: Номи

en: To
uz@cyrl: Га

en: Total
uz@cyrl: Умумий

en: Tuesday
uz@cyrl: Сешанба

en: Unavailable
uz@cyrl: Мавжуд эмас

en: Uncheck all
uz@cyrl: Хаммасини белгилашдан чиқариш

en: Underlined text
uz@cyrl: Остки чизиқли матн

en: Unknown country
uz@cyrl: Ноаниқ мамлакат

en: Unknown name
uz@cyrl: Ноаниқ ном

en: Unmute
uz@cyrl: Ўчиришдан чиқариш

en: Update in progress
uz@cyrl: Янгиланиш амалда

en: Upload
uz@cyrl: Юклаш

en: Upload your music (Ogg Vorbis, MP3 or WAV) to be able to listen to it in Jappix!
uz@cyrl: Jappix да сизнинг мусиқаларингизни (Ogg Vorbis, MP3 ёки WAV) тинглаш учун юкланг!

en: Use default background
uz@cyrl: Одатдаги орқа фонни танлаш

en: Use your own color
uz@cyrl: Шахсий рангингизни қўллаш

en: Use your own image
uz@cyrl: Шахсий расмингизни қўллаш

en: User
uz@cyrl: Фойдаланувчи

en: User currently active
uz@cyrl: Жорий холатдаги актив фойдаланувчи

en: User directory
uz@cyrl: Фойдаланувчи луғати

en: Username
uz@cyrl: Фойдаланувчи исми

en: Users
uz@cyrl: Фойдаланувчилар

en: Vertical
uz@cyrl: Вертикал

en: Video Call
uz@cyrl: Видео қўнғироқ

en: View profile
uz@cyrl: Профильни кўриш

en: View this logo
uz@cyrl: Бу логотипни кўриш

en: Visitors
uz@cyrl: Мехмонлар

en: Waiting...
uz@cyrl: Кутилмоқда

en: Web agency
uz@cyrl: Веб агентлик

en: WebSocket host
uz@cyrl: WebSocket хост

en: Website
uz@cyrl: Веб-сайт

en: Wednesday
uz@cyrl: Чоршанба

en: Weekly
uz@cyrl: Хафталик

en: Welcome
uz@cyrl: Хуш келибсиз

en: Welcome to %1s, “%2s”.
uz@cyrl: %1s, “%2s” га Хуш келибсиз.

en: Welcome to Jappix, your own social cloud!
uz@cyrl: Сизнинг ижтимоий булутингиз, Jappix га хуш келибсиз!

en: Welcome to the Jappix installation!
uz@cyrl: Jappix ўрнатишга хуш келибсиз!

en: Welcome!
uz@cyrl: Хуш келибсиз!

en: What are you doing?
uz@cyrl: Нималар билан бандсиз?

en: What's new?
uz@cyrl: Нималар янги?

en: Woah this file isn't found, please double check
uz@cyrl: Вой, ушбу файл топилмади, илтимос яна текшириб кўринг

en: XMPP links
uz@cyrl: XMPP ёрлиқлар

en: Yay, let's create your public profile!
uz@cyrl: Хўш, қани сизнинг оммабоп профилингизни яратсак!

en: Yearly
uz@cyrl: Йиллик

en: Yesterday
uz@cyrl: Кеча

en: You
uz@cyrl: Сиз

en: You have been logged out of your XMPP account, have a nice day!
uz@cyrl: Сиз XMPP аккаунтингизни тарк этдингиз, кунингиз хайрли ўтсин!

en: You must select one or more users to be removed!
uz@cyrl: Фойдаланувчи ўчириш учун бир ёки ундан ортиқ танлашингиз керак!

en: Your XMPP account has been removed, bye!
uz@cyrl: Сизнинг XMPP аккаунтингиз ўчириб юборилди, хайр!

en: Your browser is out of date!
uz@cyrl: Сизнинг браузерингиз эскирган. Илтимос янгиланг!

en: Your channel
uz@cyrl: Сизнинг каналингиз

en: Your form has been sent.
uz@cyrl: Сизнинг ёзувли формангиз жўнатилди.

en: Your inbox
uz@cyrl: Сизнинг кириш қутингиз

en: Your music has been added!
uz@cyrl: Мусиқа қўшилди

en: Your password has been changed, now you can connect to your account with your new login data.
uz@cyrl: Сизнинг паролингиз ўзгарди, энди сиз аккаунтингизга янги киритилган логин маълумотлар орқали киришингиз мумкин.

en: Your profile
uz@cyrl: Сизнинг профилингиз

en: Your profile anywhere on the Web.
uz@cyrl: Сизнинг профилингиз Web да хар жойда.

en: Your version is out to date. Update it now to %s by clicking here!
uz@cyrl: Сизнинг версиянгиз эскирди. Хозир янгиламоқчи бўлсангиз бу %s ерга босинг!

en: Your version seems to be up to date, but you can check updates manually by clicking here.
uz@cyrl: Сизнинг версиянгиз янги, лекин сиз буни қўлбола холатда текшириш учун бу %s ерга босинг.

en: changed his/her nickname to %s
uz@cyrl: ник исмини %s га ўзгартирди

en: changed the subject to:
uz@cyrl: мавзу ушбу кўринишга ўзгарди:

en: default:LTR
uz@cyrl: одатдаги:LTR

en: has been kicked
uz@cyrl: чиқариб юборилди

en: is now
uz@cyrl: хозир

en: joined the chat room
uz@cyrl: чат хонасига қўшилди

en: left the chat room
uz@cyrl: чат хонасини тарк этди

en: login page
uz@cyrl: кириш сахифаси

en: no reason
uz@cyrl: сабаб йўқ

en: no status
uz@cyrl: статус йўқ

en: no subject defined for this room.
uz@cyrl: ушбу хона учун мавзу аниқланмади.

en: unknown
uz@cyrl: ноаниқ
