Jappix - en to cs translation catalogue (662 entries)

en: %1s is not installed on your system, you should install %2s.
cs: %1s není na vašem systému nainstalován, nainstalujte %2s.

en: %1s may cause problems to the proxy, please increase %2s value up to %3s!
cs: %1s může způsobit problémy s proxy, prosím zvyšte hodnotu %2s na %3s!

en: %s bans a user of the room
cs: %s zakáže uživateli přístup do místnosti

en: %s changes the room topic
cs: %s změní téma místnosti

en: %s changes your nickname
cs: %s změní vaší přezdívku

en: %s closes the chat
cs: %s uzavře rozhovor

en: %s days ago
cs: Před %s dny

en: %s invites someone to join the room
cs: %s zve někoho do místnosti

en: %s is a Jappix.com service which makes your XMPP profile public. It is easier to share it. No XMPP account is required to view your social channel, your current position and your contact details.
cs: %s je služba Jappix.com, která dělá váš veřejný XMPP profil. Je lehčí ho tak sdílet. Nepotřebujete ani účet XMPP k prohlížení vašeho sociálního kanálu, vaší aktuální polohy a vašich kontaktů.

en: %s is installed on your system.
cs: %s je nainstalován na vašem systému.

en: %s is typing...
cs: %s píše se...

en: %s joined
cs: %s přidaných

en: %s joins a groupchat
cs: %s připojí skupinivý rozhovor

en: %s kicks a user of the room
cs: %s vykáže uživatele z místnosti

en: %s left
cs: %s zbývá

en: %s removes the chat logs
cs: %s odstraní chat logy

en: %s sends a message to someone in the room
cs: %s odešle zprávu  někomu v místnosti

en: %s sends a message to the room
cs: %s odešle zprávu do místnosti

en: %s shows the user profile
cs: %s zobrazí profil uživatele

en: A mini-chat for your website.
cs: Mini-chat pro vaše webové stránky.

en: A new Jappix version is available! Check what is new and launch the update!
cs: Je dostupná nová verze Jappix! Zjistěte co je v ní nového a proveďte update!

en: A short message?
cs: Krátká zpráva?

en: A single phone app for messages, channels, profiles and much more!
cs: Jedna telefonní aplikace pro zprávy, kanály, profily a mnoho dalšího!

en: Aborted: buffer error!
cs: Nezdařilo se: chyba bufferu!

en: Aborted: could not extract the package!
cs: Nezdařilo se: nelze rozbalti balíček!

en: Aborted: everything is not writable!
cs: Nezdařilo se: nelze zapsat!

en: Aborted: socket error!
cs: Nezdařilo se: chyba soketu!

en: Access statistics
cs: Statistiky přístupů

en: Account
cs: Účet

en: Accounts
cs: Účty

en: Active for this session
cs: Aktivní v tomto sezení

en: Activity
cs: Činnost

en: Adapt
cs: Přizpůsobit

en: Add
cs: Přidat

en: Add a friend
cs: Přidat kamaráda

en: Add a new user with this tool, or change a password (type an existing username). Please submit a strong password!
cs: Zde lze přidat uživatele, změnit heslo (použijte existující uživatelské jméno). Zvolte silné heslo!

en: Add an input
cs: Přidej člena

en: Add this contact to your friends
cs: Přidej tento kontakt mezi své kamarády

en: Add this groupchat to your favorites
cs: Přidej tento skupinový rozhovor do oblíbených

en: Address
cs: Adresa

en: Administration panel for this room
cs: Panel administrace pro tuto místnost

en: Administrator account
cs: Účet administrátora

en: Administrator list
cs: Seznam správců

en: Advanced
cs: Rozšířené

en: Advanced notice
cs: Rozšířené upozornění

en: Advertise here
cs: Inzerujte zde

en: Advertising (%s)
cs: Reklama (%s)

en: Advertising space available!
cs: Reklamní plocha je volná!

en: After you finished the setup, Jappix will generate the cache files. It might be slow, just wait until the application is displayed and do not press any button.
cs: Po ukončení nastavení Jappix vygeneruje cache soubory. Toto může nějaký čas trvat, počkejte až se zobrazí aplikace a do té doby nemačkejte jakoukoli klávesu.

en: All
cs: Vše

en: All tabs
cs: Všechny listy

en: All this Jappix node stored files can be managed with this tool: please select a sub-folder and start editing its content!
cs: Všechny soubory uložené na tomot Jappix uzlu můžete spravovat v tomto panelu: zvolte podadresář a můžete upravovat obsah.

en: Allow
cs: Povolit

en: Always active
cs: Stále aktivní

en: Amorous
cs: Zamilovaný

en: An error occured while uploading your file: maybe it is too big (%s maximum) or forbidden!
cs: Nastala chyba během nahrávání souboru: buď je příliš velký (%s maximálně) nebo není povolen!

en: Analytics (%s)
cs: Analýza (%s)

en: Anonymous host
cs: Anonymní host

en: Anonymous mode
cs: Anonymní mód

en: Application
cs: Aplikace

en: Appointment
cs: Schůzka

en: April
cs: Duben

en: Artist
cs: Zpěvák/Zpěvačka

en: Ask for authorization
cs: Požádat o oprávnění

en: Association
cs: Asociace

en: Attach a file
cs: Připojit soubor

en: August
cs: Srpen

en: Authentications
cs: Ověřování

en: Authorization failed
cs: Autorizace se nezdařila

en: Authorizations
cs: Povolení

en: Authorize
cs: Oprávnit

en: Automatic
cs: Automaticky

en: Automation
cs: Automaticky

en: Available
cs: Přítomen

en: Available actions
cs: Dostupné akce

en: Available shortcuts:
cs: Dostupné klávesové zkratky:

en: Available updates
cs: Dostupné aktualizace

en: Away
cs: Pryč

en: Background
cs: Pozadí

en: Backgrounds
cs: Pozadí

en: Basic statistics are processed by Jappix about some important things, you can find them below.
cs: Základní statisticky o některých důležitých údajích zpracováváných Jappixem najdete níže.

en: Be careful with the information you store into your profile, because it might be accessible by everyone (even someone you don't want to).
cs: Buďte opatrní, informace, které vyplníte v profilu jsou přístupné každému (i tomu, komu nechcete).

en: Before you start using it, you will have to change some settings, search for friends and complete your profile.
cs: Dříve než jí začnete používat, měli by jste upravit některá nastavení, vyhledat kamarády a vyplnit svůj profil.

en: Biography
cs: O mě

en: Block
cs: Blokovat

en: Both
cs: Obojí

en: Bottom
cs: Dole

en: Browse
cs: Prohlížet

en: Busy
cs: Nerušit

en: By using our service, you accept %s.
cs: Užíváním naší služby, souhlasíte s %s.

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cannot send anything: you can only receive notices!
cs: Nelze nic odesílat: můžete pouze přijímat zprávy!

en: Center
cs: Střed

en: Change favorites
cs: Změnit oblíbené

en: Change password
cs: Změnit heslo

en: Change style
cs: Písmo

en: Change the XMPP hosts that this Jappix node serves with this tool.
cs: Změnit nastavení XMPP hostitelů, který Jappix uzel využívá v tomto nástroji.

en: Change your Jappix node background with this tool. You can either set a custom color or an uploaded image. Let your creativity flow!
cs: V tomto panelu lze nastavit vzhled vašeho Jappix uzlu. Lze nastavit vlastní barvu či uložený obrázek. Nechte volnost své tvořivosti!

en: Change your Jappix node configuration with this tool.
cs: Změna konfiguraci vašeho Jabbix uzlu pomocí správce.

en: Changes saved!
cs: Změny byly uloženy!

en: Channel
cs: Kanál

en: Channel of
cs: Kanál uživatele

en: Chat
cs: Rozhovor

en: Check again
cs: Opakovat

en: Check all
cs: Označit vše

en: Check for updates
cs: Dostupné aktualizace

en: Choose
cs: Vybrat

en: Chores
cs: Nakupuje

en: City
cs: Město

en: Clean
cs: Vyčistit

en: Clean current chat
cs: Vyčistit probíhající rozhovor

en: Clean everything
cs: Vše odstranit

en: Click here to solve the error
cs: KLikněte zde pro řešení problému

en: Click on the following link to get the chat log, and wait. Then click again to get the file.
cs: Klikni na nasledující odkaz pro vytvoření logu rozhovoru, a počkej. Potom klikni znovu ke stažení souboru.

en: Click to disable
cs: Klikni pro zakázání

en: Click to enable
cs: Klikni pro povolení

en: Client
cs: Klient

en: Clients
cs: Klienti

en: Close
cs: Zavřít

en: Close this tab
cs: Zavřít tento list

en: Code
cs: Kód

en: Collaboration
cs: Spolupráce

en: Color
cs: Barva

en: Command
cs: Příkaz

en: Commands
cs: Příkazy

en: Comments
cs: Komentáře

en: Comments locked!
cs: Komentáře jsou uzamčené!

en: Communicate with the entire world!
cs: Komunikujte s celým světem!

en: Complete name
cs: Celé jméno

en: Components
cs: Komponenty

en: Compression
cs: Komprese

en: Confident
cs: Důvěřivý

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Confirm
cs: Ověřit

en: Connection
cs: Připojení

en: Contact
cs: Kontakt

en: Content
cs: Obsah

en: Content ads key
cs: Klíč pro obsahové reklamy

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Contribute to the Jappix code.
cs: Přispívat do kódu Jappixu.

en: Could not get the comments!
cs: Nelze získat komentáře!

en: Country
cs: Země

en: Crazy
cs: Bláznivý

en: Create your public profile.
cs: Vytvořte si svůj veřejný profil.

en: Credentials
cs: Ověření

en: Credits
cs: Zásluhy

en: Current
cs: Současná

en: Daily
cs: Denně

en: Date
cs: Datum

en: Date of birth
cs: Datum narození

en: December
cs: Prosinec

en: Define a homepage notice for all your users, such as a warn, an important message or an advert with this tool.
cs: Nastavení upozornění na výchozí stránce pro všechny uživatele, např. varování, důležité oznámení či raklama.

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete account
cs: Zrušit účet

en: Deny
cs: Zakázat

en: Design
cs: Vzhled

en: Desktop
cs: Počítač

en: Destroy this MUC
cs: Zrušit tento MUC

en: Directories
cs: Adresáře

en: Disabled
cs: Zakázaný

en: Disconnect
cs: Odpojit se

en: Do you accept?
cs: Souhlasíte?

en: Do you want to see the friends %s suggests you?
cs: Přejete si vidět kamarády, které vám %s navrhuje?

en: Don't hide offline friends
cs: Neskrývat odpojené kamarády

en: Download Jappix for free.
cs: Stáhnout Jappix zdarma.

en: Download file!
cs: Stažení souboru!

en: Downloading package...
cs: Stahuji balíček ...

en: Drinking
cs: Pije

en: Due to a network issue, you were disconnected. What do you want to do now?
cs: Byli jste odhlášeni, potože se vyskytly potíže se sítí. Co si přejete udělat?

en: Eating
cs: Jí

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit options
cs: Upravit nastavení

en: Empty
cs: Odstranit

en: Empty channel
cs: Vymazat kanál

en: Enable ads
cs: Povolit reklamy

en: Enable my public profile
cs: Povolit můj veřejný profil

en: Enable notification sounds
cs: Povolit upozorňování pomocí zvuků

en: Encrypted
cs: Šifrovaně

en: Encryption
cs: Šifrování

en: Enter new subject
cs: Vložte nový přednět

en: Enter password
cs: Zadat heslo

en: Enter the groupchat you want to join and the nick you want to have. You can also go back to the %s.
cs: Zadejte název skupinového rozhovoru ke kterému se chcete připojit a zvolte si přezdívku. Nebo se můžete vrátit na %s.

en: Error
cs: Chyba

en: Everybody
cs: Všichni

en: Everything
cs: Vše

en: Excited
cs: Vzrušený

en: Exercising
cs: Cvíčí

en: Extracting package...
cs: Rozbaluji balíček ...

en: February
cs: Únor

en: Fetching the social channel...
cs: Stahuji kanál ...

en: File
cs: Soubor

en: Filter
cs: Filtr

en: Find a public Jappix node.
cs: Najít veřejný Jappix uzel.

en: Finish
cs: Dokončit

en: First name
cs: Jméno

en: Follow Jappix topic on %s
cs: Sledovat Jappix téma na %s

en: For your account safety, when you login or register, make sure your password remains secret.
cs: Pro bezpečí vašeho účtu, během přihlašování nebo registraci, se ujistěte, že je vaše heslo v bezpečí.

en: Force HTTPS
cs: Vynutit HTTPS

en: Friday
cs: Pátek

en: Friends
cs: Kamarádi

en: From
cs: Od

en: Furthermore, every picture you post in your social channel is added to a beautiful picture timeline. You can now view the pictures you shared year by year.
cs: Dále je každý obrázek, který pošlete do vašeho sociálního kanálu, přidán do krásné obrázkové časové osy. Můžete se teď podívat na obrázky, které jste slíleli rok po roku.

en: Gateway
cs: Brána

en: Gateways
cs: Brány

en: General
cs: Obecné

en: Generate file!
cs: Vygeneruj soubor!

en: Geolocation
cs: Geologická poloha

en: Get Jappix, get support.
cs: Získejte Jappix, získáte podporu.

en: Getting the name...
cs: Získávám jméno ...

en: Good job! Now, you can share Jappix with your friends!
cs: Skvěle! Nyní můžete sdílet Jappix se svými kamarády!

en: Grooming
cs: Pečuje

en: Group
cs: Skupina

en: Groupchat
cs: Skupinový rozhovor

en: Groupchat host
cs: Hostitel skupinových rozhovorů (Groupchat host)

en: Groupchat presence messages
cs: Popisy stavů pro skupinový rozhovor

en: Groupchats to join
cs: Připojit skupinové rozhovory

en: Groups
cs: Skupiny

en: HTTP authentication
cs: HTTP autentizace

en: HTTPS storage
cs: HTTPS úložiště

en: Happy
cs: Šťastný

en: Here it is! A new beautiful profile image!
cs: Zde je! Nový krásný obrázek profilu!

en: Here we go!
cs: Pojďme na to!

en: Hi there!
cs: Ahoj!

en: Hi, I am %s, I would like to add you as my friend.
cs: Ahoj, Já jsem %s, chci si Tě přidat jako kamaráda.

en: Hide
cs: Skrýt

en: Hierarchy
cs: Hierarchie

en: High
cs: Vysoká

en: Horizontal
cs: Horizontálně

en: Hosts
cs: Hostitelé

en: Hosts configuration
cs: Nastavení hostitele

en: Hot
cs: Nažhavený

en: How are you?
cs: Jak se vede ?

en: Identity
cs: Osobní údaje

en: If the current language does not match yours (%1s), you can make Jappix speak %2s it will be saved.
cs: Pokud se tento jazyk (%1s) neshoduje s vaším, můžete nechat Jappix mluvit jiným jazykem %2s. Volba bude uložena.

en: If you want to get some help about the Jappix installation and configuration, you can use our whole documentation, available at:
cs: Pokud potřebujete pomoci s instalací a nastavením Jappix, můžete využít dokumentaci, kterou naleznete zde:

en: If you want to remove some backgrounds, use the browser below.
cs: Pokud chcete některé pozadí odstranit, použijte následující prohlížeč.

en: Important notice
cs: Důležité upozornění

en: Inactive
cs: Nečinný

en: Inactive since: %s
cs: Nečinný od: %s

en: Installation
cs: Instalace

en: Installation Steps:
cs: Přejděme k instalačním krokům:

en: Internal server error, try later
cs: Vnitřní chyba serveru, zkuste později

en: It is strongly recommended to upload a profile image (%s maximum), like a picture of yourself, because that makes you easily recognizable by your friends.
cs: Vřele doporučujeme nahrát obrázek k profilu (%s maximálně), například vaší fotografii, aby vás kamarádi lépe poznali.

en: It's time to build your own social cloud: just go to the next step!
cs: Nastal čas vybudovat vlastní sociální síť: stačí přejít k nasledujícímu kroku!

en: Item
cs: Položka

en: January
cs: Leden

en: Jappix Mobile
cs: Jabbix pro Mobil

en: Jappix for your company.
cs: Jappix pro vaši společnost.

en: Jappix for your phone
cs: Jappix pro váš telefon

en: Jappix has been interrupted by a network issue, a bug or bad login (check that you entered the right credentials), sorry for the inconvenience.
cs: Činnost Jappixe byla přerušena buď chybou ve spojenim , programu nebo nesprávnými přihlašovacími údaji (zkontrolujte vaše přihlašovací údaje), omlouváme se za komplikace

en: Jappix has been updated: you are now running the latest version. Have fun!
cs: Jabbix byl aktualizován: právě používáte nejnovější verzi. Příjemnou zábavu!

en: Jappix installation
cs: Jappix instalace

en: Jappix is an open social platform, that let's you easily get or keep in touch with everyone.
cs: Jappix je velká sociální platforma, ke které máte přístup ať jste kdekoliv, kdykoliv chcete s někým komunikovat.

en: Jappix is fully customisable: you can change its design right here.
cs: Jappix je zcela přizpůsobitelný: jeho vzhled si můžete zde upravit.

en: Jappix is now up to date!
cs: Jappix je aktualizován!

en: Jappix manager
cs: Jappix správce

en: Jappix needs that you specify some values to work. Please correct the following inputs (or keep the default values, which are sufficient for most people).
cs: Jappix vyžaduje nastavení některých údajů. Prosím upravtel následující údaje (nebo nechte přednastavené, které většině uživatelů vyhovují).

en: Jappix offers you the possibility to manage your configuration, install new plugins or search for updates. That's why you must create an administrator account to access the manager.
cs: Jappix vám úmožňuje spravovat vaší konfiguraci, instalovat pluginy nebo vyhledávat aktualizace. Proto je nutné si vytvořit účet administrátora ke vstupu do Správy Jappix.

en: JavaScript is missing in your web browser, so that you will not be able to launch Jappix! Please fix this.
cs: Ve vašem prohlížeči chybí JavaScript, takže nebude možné spustit Jappix! Prosím napravte to.

en: Join
cs: Připojit

en: Join a chat
cs: Zahájit rozhovor

en: Join groupchat
cs: Připojit se ke skupinovému rozhovoru

en: Join the millions of users who are currently using the XMPP Network (Google Talk, etc), don't stay out!
cs: Umožní vám být v kontaktu s milióny uživateli, kteří právě využívají XMPP síť stejně jako vy s Jabbixem. Přidpojte se ke komunitě a zůstaňte svobodní.

en: July
cs: Červenec

en: June
cs: Červen

en: Keep local chat archives
cs: Nechávat lokální archívy rozhovorů

en: Keep your Jappix node fresh and fast, clean the storage folders regularly!
cs: Udržujte váš uzel Jappix čistý a rychlý, pravidelně čistěte adkládací prostor!

en: Last %s version is better!
cs: Poslední %s verze je lepší!

en: Last name
cs: Příjmení

en: Last seen: %s
cs: Naposledy viděn: %s

en: Left
cs: Vlevo

en: Legal
cs: Právo

en: Legal disclaimer
cs: Právní upozornění

en: Legal disclaimer for Jappix.
cs: Právní upozornění pro Jappix.

en: List
cs: Seznam

en: List name
cs: Jméno seznamu

en: Loading
cs: Načítání

en: Loading comments...
cs: Načítám komentáře...

en: Local time
cs: Místní čas

en: Lock the host
cs: Uzamknout hostitele

en: Login
cs: Přihlášení

en: Login to your existing XMPP account or create a new one for free!
cs: Přihlaste se ke svému již existujícímu XMPP účtu nebo si zaregistrujte zdarma nový!

en: Login to your existing XMPP account. You can also use the %s to join a groupchat.
cs: Přihlaš se ke svému již existujícímu XMPP účtu. Také můžeš použít %s pro připojení ke skupinovému rozhovoru.

en: Low
cs: Nízká

en: MUC administration
cs: Administrace MUC

en: Main configuration
cs: Hlavní nastavení

en: Main host
cs: Hlavní hostitel

en: Manage
cs: Spravovat

en: Manage backgrounds
cs: Správa pozadí

en: Manage favorite rooms
cs: Spravovat oblíbené skupinové rozhovory

en: Manage your favorite groupchats
cs: Spravovat vaše blíbené skupinové rozhovory

en: Manager
cs: Správce

en: Manager access
cs: Přístup ke Správě

en: Manager link
cs: Odkaz správce

en: March
cs: Březen

en: Maximum notices
cs: Maximum upozornění

en: May
cs: Květen

en: Maybe you don't know what a BOSH server is? In fact, this is a relay between a Jappix client and a XMPP server, which is necessary because of technical limitations.
cs: BOSH server v podstatě předává informace mezi Jappix klientem a XMPP serverem a je nutný vzhledem k technickému omezení.

en: Media integration
cs: Integrovat media

en: Media viewer
cs: Prohlížeč médií

en: Medium
cs: Střední

en: Member list
cs: Seznam členů

en: Message archives
cs: Archiv zpráv

en: Message archiving
cs: Archivace zpráv

en: Messages
cs: Zprávy

en: Mobile
cs: Mobil

en: Moderators
cs: Moderátoři

en: Monday
cs: Pondělí

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: Mood
cs: Nálada

en: More notices...
cs: Další upozornění ...

en: More stuff
cs: Další možnosti

en: Music
cs: Hudba

en: Name
cs: Jméno

en: Need help? You'd better read our documentation page about how to fill this form!
cs: Potřebujete pomoct? Raději si nejprve přečtete v dokumentaci stránku jak vyplnit tento formulář!

en: New
cs: Nová

en: New (2 times)
cs: Nové (2 krát)

en: New event!
cs: Nová událost!

en: News
cs: Novinky

en: Next
cs: Další

en: Nickname
cs: Přezdívka

en: No
cs: Ne

en: No chat images auto-load
cs: Nenačítat obrázky u rozhovorů

en: No notifications.
cs: Žádné upozornění.

en: No result!
cs: Nic nenalezeno!

en: No room found on this server.
cs: Na tomto serveru nebyla nalezena žádná místnost.

en: Node owner
cs: Vlastník uzlu

en: None
cs: Neuvedena

en: Not available
cs: Nedostupný

en: Not everything is private on XMPP; this is one of those things, your public profile (vCard).
cs: Není všechno v XMPP jen soukromé; toto je jednou z těch věcí, které nejsou, váš veřejný profil (vCard).

en: Note that if you don't specify a value which is compulsory, it will be automatically completed with the default one.
cs: Pokud nenastavíte povinné údaje, budou nastaveny na výchozí.

en: Notice
cs: Upozornění

en: November
cs: Listopad

en: October
cs: Říjen

en: Offline friends
cs: Odpojení kamarádi

en: Old
cs: Staré

en: Once again...
cs: Ještě jednou...

en: Once uploaded, your friend will be prompted to download the file you sent.
cs: Jakmile dojde k nahrání, bude váš kamarád vyzván ke stažení souboru, který jste odeslal.

en: Only show connected friends
cs: Zobrazit pouze připojené kamarády

en: Oops, you could not be recognized as a valid administrator. Check your credentials!
cs: Jejda, nejste platný správce. Zkontrolujte, vaše přihlašovací údaje!

en: Oops, you missed something or the two passwords do not match!
cs: Jejda, něco vám uniklo, nebo se hesla neshodují!

en: Open
cs: Otevřít

en: Open XMPP links with Jappix
cs: Otevřít XMPP odkaz pomocí Jappix

en: Options
cs: Nastavení

en: Order
cs: Pořadí

en: Other
cs: Ostatní

en: Other statistics
cs: Oatatní statistiky

en: Others
cs: Ostatní

en: Outcast list
cs: Seznam nežádoucích

en: Owner
cs: Vlastník

en: Owner list
cs: Seznam vlastníků

en: Owner name
cs: Jméno vlastníka

en: Owner website
cs: Webová stránka vlastníka

en: PHP maximum upload size is not sufficient (%1s), you should define it to %2s in %3s.
cs: PHP maximální velikost nahrávaného souboru není dostatečná (%1s), měli byste jí nastavit na %2s v %3s.

en: PHP maximum upload size is sufficient (%s).
cs: PHP maximální velikost nahrávaného souboru je dostatečná (%s).

en: Participants
cs: Členové

en: Password
cs: Heslo

en: Persistent
cs: Natrvalo

en: Personal
cs: Osobní

en: Phone
cs: Telefon

en: Piwik URL
cs: Piwik URL adresa

en: Piwik tracking ID
cs: Piwik ID pro sledování

en: Playful
cs: Hravý

en: Please check your inputs: something is missing!
cs: Zkontrolujte údaje: nejsou kompletní!

en: Please enable JavaScript
cs: Prosím povolte JavaScript

en: Please enter the group chat address to join.
cs: Prosím, vložte adresu skupinového rozhovoru ke kterému se chcete připojit.

en: Please enter your nickname to join %s.
cs: Prosím, vložte přezdívku pro připojení do %s.

en: Please use the form below to login to the administration panel.
cs: Prosím požijte následující formulář pro přihlášení do administrátorského rozhraní.

en: Please wait while your avatar is uploaded...
cs: Prosím čekejte, než se váš avatar nahraje ...

en: Please wait...
cs: Čekejte prosím ...

en: Postal code
cs: PSČ

en: Previous
cs: Předchozí

en: Priority
cs: Priorita

en: Privacy
cs: Soukromí

en: Profile
cs: Profil

en: Profile image
cs: Fotografie k profilu

en: Prohibit
cs: Zakázat

en: Proxies
cs: Proxy server

en: Public profile
cs: Veřejný profil

en: Publication/Subscription
cs: Publikování/Odebírání

en: Pubsub host
cs: Pubsub hostitel

en: Purge cache
cs: Vymazat keš

en: Purge logs
cs: Vymazat logy

en: Purge sent files
cs: Vyčistit odeslané soubory

en: Purge updates
cs: Vymazat aktualizace

en: Received
cs: Přijaté

en: Reconnect
cs: Znovu připojit

en: Regenerating storage folder tree...
cs: Obnovování stromu adresáře úložiště ...

en: Register
cs: Registrace

en: Register a new XMPP account to join your friends on your own social cloud. That's simple!
cs: Zaregistruj si nový XMPP účet a spoj se s kamarády ve vlastní sociální síti. Je to jednoduché!

en: Registration allowed
cs: Registrace povolena

en: Registration failed, please choose a different username
cs: Registrace se nezdařila, zvolte prosím jiné uživatelské jméno

en: Relaxing
cs: Relaxuje

en: Remember me
cs: Zapamatuj si mě

en: Remove
cs: Odstranit

en: Remove all archives
cs: Smazat všechny archívy

en: Remove this logo
cs: Odstranit toto logo

en: Remove this notice
cs: Odstranit upozornění

en: Remove users with this tool. Note that you cannot remove a user if he is the only one remaining.
cs: S tímto nástrojem můžete odstranit uživatele. Mějte na paměti, že nelze odstranit uživatele, pokud zbývá jako poslední.

en: Removing current Jappix system files...
cs: Odstraňování aktuálních systémových souborů Jappixe ...

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Repeat this notice
cs: Opakovat toto upozornění

en: Reply
cs: Odpovědět

en: Requesting this service...
cs: Žádám o tuto službu ...

en: Required
cs: Povinné

en: Resource
cs: Zdroj

en: Right
cs: Vpravo

en: Room
cs: Místnost

en: Rooms
cs: Místnosti

en: Sad
cs: Smutný

en: Saturday
cs: Sobota

en: Save
cs: Uložit

en: Save chat
cs: Uložit rozhovor

en: Search
cs: Hledat

en: Search a friend
cs: Najít kamaráda

en: Search a room
cs: Najít místnost

en: Search a room on
cs: Najít místnost na

en: Security code
cs: Bezpečnostní kód

en: See his/her position on the globe
cs: Zobraz jeho/její polohu na zeměkouli

en: See my status
cs: Vidět můj status

en: Select a background to use and change the display options.
cs: Zvolte pozadí a upravte nastavení zobrazení.

en: Select a favorite
cs: Vyberte oblíbenou

en: Send
cs: Odeslat

en: Send a file
cs: Odeslat soubor

en: Send him/her a message
cs: Odeslat jemu/jí zprávu

en: Send his/her status
cs: Odeslat jemu/ji status

en: Send message
cs: Odeslat zprávu

en: Send messages
cs: Odeslat zprávu

en: Send queries
cs: Odeslat žádost

en: September
cs: Září

en: Server to query
cs: Prohledávaný server

en: Service
cs: Služba

en: Service description
cs: Popis služby

en: Service discovery
cs: Zjištění služeb

en: Service name
cs: Název služby

en: Service offline or broken
cs: Služba je vypnutá nebo nedostupná

en: Service unavailable
cs: Služba je nedostupná

en: Services installation
cs: Instalace služeb

en: Share
cs: Sdílení

en: Share Jappix on %s
cs: Sdílejte Jappix na %s

en: Share statistics
cs: Statistiky sdílení

en: Share this link with your friends:
cs: Sdílejte tento odkaz s kamarády:

en: Share your position on the globe
cs: Sdílet svojí polohu na zeměkouli

en: Shocked
cs: Šokovaný

en: Show
cs: Zobrazit

en: Show all friends
cs: Zobrazit všechny kamarády

en: Show comments
cs: Zobrazit komentáře

en: Show user profile
cs: Zobrazit profil uživatele

en: Simple notice
cs: Jednoduché upozornění

en: Size
cs: Velikost

en: Skip
cs: Přeskočit

en: Smiley insertion
cs: Vložit smajlíka

en: Social channel, chat and more.
cs: Sociální kanál, chat a další

en: Sorry, but the entity didn't return any result!
cs: Promiňte, ale hledaný výraz nebyl nalezen!

en: Sounds
cs: Zvuky

en: Standard ads key
cs: Klíč pro standardní reklamy

en: Start a chat with him/her
cs: Začít rozhovor s ním/ní

en: Static content server
cs: Statický obsah serveru

en: Statistics
cs: Statistika

en: Statistics are currently disabled in the settings.
cs: Statistiky jsou v současnosti zakázány v nastavení.

en: Statistics around Jappix.
cs: Statistika kolem Jappixu.

en: Status
cs: Stav

en: Storage
cs: Úložiště

en: Storage configuration
cs: Nastavení úložiště

en: Store all chats
cs: Ukládat všechny rozhovory

en: Store an history of your chats
cs: Ukládat historii vašich rozhovorů

en: Store friend chats
cs: Ukládat rozhovory s kamarády

en: Street
cs: Ulice

en: Subject
cs: Předmět

en: Submit
cs: Odeslat

en: Subscribe
cs: Registrace

en: Subscription
cs: Oprávnění

en: Suggest groupchats
cs: Doporučené skupinové diskuze

en: Suggested chatrooms
cs: Doporučené diskusní místnosti

en: Suggested friends
cs: Navrhovaní kamarádi

en: Sunday
cs: Neděle

en: System
cs: Systém

en: Talkative
cs: Hovorný

en: Talking
cs: Hovoří

en: Terms of use and legal
cs: Podmínky používání a právo

en: Text in bold
cs: Tučné

en: Text in italic
cs: Kurzíva

en: Thanks for using Jappix!
cs: Děkujeme za používání Jappix!

en: The chosen users have been removed.
cs: Zvolený uživatel byl odstraněn.

en: The element list on this server could not be obtained!
cs: Seznam položek na tomto cloud serveru není možné získat!

en: The feature requested is not implemented by the recipient or server and therefore cannot be processed.
cs: Požadovanou vlastnost nepodporuje buď příjemce nebo server, a proto nemůže být vykonána.

en: The file you want to upload must be smaller than %s.
cs: Soubor který chcete nahrát nesmí být větší než %s.

en: The folder is empty.
cs: Adresář je prázdný.

en: The folder is not writable, set the right permissions to the %s directory.
cs: Do adresáře nelze zapisovat, nastavte oprávnění na %s.

en: The folder is writable, you can continue!
cs: Do adresáře je povolen zápis, můžete pokračovat!

en: The groupchat has been removed.
cs: Skupinový rozhovor byl odstraněn, nyí ho může vytvořit někdo jiný.

en: The image could not be received, would you mind retry?
cs: Obrázek nebyl přijat, přejete si akci zopakovat?

en: The image file is not supported or has a bad size.
cs: Soubor s obrázkem není podporován nebo je příliš velký.

en: The key you provided does not have the permission to download this file
cs: Vámi dodaný klíč nemá právo ke stažení tohoto souboru

en: The music could not be received, please retry!
cs: Hudba nebyla přijata, prosím opakujte akci!

en: The room you tried to join doesn't seem to exist.
cs: Zdá se, že místnost do které vstoupujete neexistuje. Nejprve jí založte!

en: The security code you entered is invalid. Please retry with another one.
cs: Tento bezpečnostní kód je neplatný. Zkuste prosím jiný.

en: The selected elements have been removed.
cs: Vybrané položky budou nyní odstraněny.

en: The storage folder you wanted to clean is now empty!
cs: Odkládací adresář, který chcete vymazat je nyní prázdny!

en: The update has failed! Please try again later.
cs: Aktualizace selhala! Prosím opakujte později.

en: The user has been added!
cs: Uživatel byl přidán!

en: The user that you want to reach is not present in the room.
cs: Uživatel, kterého chcete zastihnout se v této místnosti nenachází.

en: The username you picked is not available. Please try another one.
cs: Zvolené uživatelské jméno není dostupné. Zkuste si prosím vybrat jiné.

en: There was an error registering your account. Please retry.
cs: Během registrace došlo k chybě. Zkuste to prosím znovu.

en: This chat is empty!
cs: Tento rozhovor je prázdný!

en: This is a repeat from %s
cs: Jedná se o opakování od %s

en: This is a restricted area: only the authorized users can manage this Jappix node.
cs: Omezený přístup: pouze oprávnění uživatelé mohou spravovat tento Jappix uzel.

en: This is not a valid image, please use PNG, GIF or JPG!
cs: Toto není povolený obrázek, prosím použijte PNG, GIF nebo JPG!

en: This is not a valid image, please use the PNG format!
cs: Toto není platný obrázek, použijte prosím PNG formát!

en: This is not a valid music file, please encode in Ogg Vorbis, MP3 or WAV!
cs: Toto není platný hudební soubor, prosím použijte Ogg Vorbis, MP3 nebo WAV!

en: This is the static content server for %1s, “%2s”.
cs: Toto je statický obsah serveru před %1s, “%2s”.

en: This is the user uploads server for %1s, “%2s”.
cs: Toto je uživatel nahrávající na server pro  %1s, “%2s”.

en: This notice only needs simple text to be displayed, but no code is allowed!
cs: Toto upozornění umožňuje pouze jednoduchý text. Žádný kód není povolen.

en: This notification is only informative, maybe the data it links to have been removed.
cs: Toto upozornění je jen pro informaci, že data, na které se odkazuje mohla být již odstraněna.

en: This page helps you specify the default hosts Jappix will connect to. You can leave it as it is and continue if you want to use the official service hosts.
cs: Tato stránka vám pomůže nastavit výchozího hostitele. Použijte přednastavené hodnoty, pokud chcete využívat oficiální službu hostitele.

en: This room (%s) is protected with a password.
cs: Místnost (%s) je chráněna heslem.

en: This tool has been disabled!
cs: Tato možnost je zakázána, nelze jí použít!

en: This tool will help you installing Jappix, the first full-featured XMPP-based social platform, on your server with ease.
cs: Tento nástroj vám pomůže rychle nainstalovat Jappix, první plnohodnotnou sociální platformu založenou na XMPP, na váš server. Nebudete dokonce potřebovat žádné technické znalosti.

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Title
cs: Název

en: To
cs: Komu

en: To improve security, sessions are limited in time and when your browser will be closed, you will be logged out.
cs: Pro zvýšení bezpečnosti je přihlášení časově omezeno a pokud zavřetel prohlížeč budete odhlášeni.

en: To perform this, you must be able to access your server's shell and be logged in as root. Remember this is facultative, Jappix will work without these modules, but some of its features will be unavailable.
cs: K tomu je nutný přístup na konzoli serveru a mít oprávnění root uživatele, Jappix bude pracovat i bez těchto dalších modulů, ale některé funkce budou nedostupné.

en: Top
cs: Nahoře

en: Total
cs: Celkem

en: Track visits
cs: Sledovat návštěvy

en: Traveling
cs: Cestuje

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Type something you want to share with your friends...
cs: Zde napište, co si přejete sdílet s vašimi přáteli ...

en: Type the hexadecimal color value you want to use as a background.
cs: Zadejte hexadecimálně barvu vašeho pozadí.

en: Type your comment here...
cs: Napište svůj komentář zde ...

en: Unattach the file
cs: Odebrat soubor

en: Unavailable
cs: Odpojen

en: Unblock
cs: Odblokovat

en: Uncheck all
cs: Zrušit označení všeho

en: Unclassified
cs: Nezařazené

en: Underlined text
cs: Podtržené

en: Unencrypted
cs: Bez šifrování

en: Unknown country
cs: Neznámá země

en: Unknown name
cs: Neznámé jméno

en: Update in progress
cs: Prohíhá aktualizace

en: Update your Jappix node with this tool, or check if a new one is available. Informations about the latest version are also displayed (in english).
cs: Aktualizuj Jappix uzel v tohoto panelu nebo zjisti, zda není dostupná nové verze. Informace o poslední verzi se také zobrazí (anglicky).

en: Upload
cs: Nahrát

en: Upload each logo with the recommended maximum pixel size.
cs: Nahrát každé logo s doporučeným maximálním rozměrem v pixelech.

en: Upload your music (Ogg Vorbis, MP3 or WAV) to be able to listen to it in Jappix!
cs: Nahrajte vlastní hudbu (Ogg Vorbis, MP3 or WAV) a můžete jí poslouchat v Jappixu!

en: Use default background
cs: Použít výchozí pozadí

en: Use the built-in BOSH proxy
cs: Použít vestavěnou BOSH proxy

en: Use this tool to find your friends on the server you are using right now, or add them later.
cs: Použijte tento nástroj na vyhledání kamarádů na tomto serveru. Nebo je můžete přidat později.

en: Use your own color
cs: Použijte vlastní barvu

en: Use your own image
cs: Použít vlastní obrázek

en: User
cs: Uživatel

en: User currently active
cs: Uživatel je nyní aktivní

en: User directory
cs: Adresář uživatelů

en: User profile
cs: Profil uživatele

en: User uploads server
cs: Uživate nahrávající na server

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Users
cs: Uživatelé

en: Using Jappix, an open social platform. I am %s!
cs: Používám Jappix, otevřenou sociální platformu. Jsem %s!

en: Vertical
cs: Vertikálně

en: View profile
cs: Zobrazit profil

en: View this logo
cs: Zobrazit toto logo

en: Visitors
cs: Návštěvníci

en: Visits
cs: Návštěvnost

en: Web agency
cs: Webová agentůra

en: Website
cs: Webová stránka

en: Wednesday
cs: Středa

en: Weekly
cs: Týdně

en: Welcome
cs: Vítejte

en: Welcome on %1s, “%2s”.
cs: Vítejte na %1s, “%2s”.

en: Welcome on Jappix, your own social cloud!
cs: Vítejte v Jappix, vaší vlastní sociální síti!

en: Welcome to the Jappix installation!
cs: Vítejte v Jappix instalaci!

en: Welcome!
cs: Vítejte!

en: What a pity! You have no profile image defined in your identity card!
cs: Jaká škoda! Nemáte nastavenou fotografii u profilu ve vaší vizitce!

en: What are you doing?
cs: Co děláš?

en: What's new?
cs: Co je nového?

en: What's up with you?
cs: Co je s tebou?

en: When Jappix will be installed, just click on the manager link on the home page to access it.
cs: Když je Jappix nainstalován, stačí kliknout na odkaz Správce na výchozí stránce pro vstup do Správy.

en: When you will press the save button, the profile editor will be opened. Happy socializing!
cs: Nyní, když stisknete tlačitko Uložit, následuje otevření editoru vašeho profilu.

en: Where are you?
cs: Kde jsi?

en: Woah this file isn't found, please double check
cs: Hej, tento soubor nebyl nalezen, zkontroluj to prosím ještě jednou

en: Working
cs: Pracuje

en: XMPP links
cs: XMPP odkaz

en: Yay, let's create your public profile!
cs: Hurá, pojďme vytvořit váš veřejný profil!

en: Yearly
cs: Ročně

en: Yes
cs: Ano

en: Yes, let's do it!
cs: Ano, pojďme na to!

en: Yesterday
cs: Včera

en: You
cs: Ty

en: You administrate this room
cs: Spravujte tuto místnost

en: You are synchronized with your network.
cs: Nyní jste synchronizovaný s vaší sítí.

en: You are using a development version of Jappix. Update it through our repository by executing: %s.
cs: Právě používáte vývojovou verzi Jappix. Aktualizujte jí z repozitáře spůštěním %s.

en: You can add a new background to the list with this tool. Please send a valid image.
cs: V tomto panelu lze přidat nové pozadí do seznamu. Prosím odešlete platný obrázek.

en: You can also use your XMPP avatar as a single avatar for every website, blog and forum you use. When you change it on XMPP, the new avatar appears everywhere. What a genius improvement!
cs: Svůj XMPP avatar můžete také využít na všech webových stránkách, blozích a fórech, která používáte. Když ho změníte na XMPP, nový avatar se objeví všude. To je ale geniální vylepšení!

en: You can check what your users store on your server and remove undesired content with this tool.
cs: Buďte v obraze o tom co vaši uživatelé ukládají na server a odstraňte nevhodný obsah v tomto panelu.

en: You can customize your notice with embedded HTML, CSS and JavaScript, but you need to code the style.
cs: Vaše upozornění lze upravit vložením HTML, CSS a JavaScript, ale je třeba i kód stylu.

en: You can define more than one administrator for this Jappix node. You can also change a password with this tool.
cs: Na tomto Jappix uzlu lze zadat více správců. Také lze změnit heslo v tomto panelu.

en: You can install some extra softwares on your server, to extend your Jappix features. Some others might be modified, because of security restrictions which are set by default.
cs: Můžete nainstalovat další software pro rozšíření funkcí vašeho Jappix. Některé jiné funkce můžete upravit, zejména z důvodů bezpečnosti, protože byly nastaveny na vychozí hodnoty.

en: You can set your own service logo to replace the default one. Take care of the size and the main color of each logo!
cs: Můžete si nastavit vlastní logo služby, které nahradí to výchozí. Dávejte při tom pozor na velikost a hlavní barvu každého loga!

en: You cannot download a file if you don't provide a key
cs: Nemůžete stahovat soubor, pokud nechcete poskytnout klíč

en: You have been logged out of your XMPP account, have a nice day!
cs: Byli jste odhlášeni z vašeho XMPP účtu, přejeme pěkný den!

en: You have been logged out. Goodbye!
cs: Jste odhlášeni, Nashledanou!

en: You have been registered, here is your XMPP address:
cs: Jste zaregistrivání, toto je vaše XMPP adresa:

en: You haven't provided any file to download
cs: Nezadali jste žádný soubor ke stažení

en: You must select elements to remove!
cs: Musíte vybrat položky k odstranění!

en: You must select one or more users to be removed!
cs: Musíte zvolit jednoho nebo více uživatelu k odstranění!

en: Your XMPP account has been removed, bye!
cs: Váš XMPP účet byl zrušen, nashledanou!

en: Your browser is out of date!
cs: Váš prohlížeš je zastaralý.

en: Your channel
cs: Váš kanál

en: Your design preferences have been saved!
cs: Nastavení vašeho vzhledu bylo uloženo.

en: Your form has been sent.
cs: Váš formulář byl odeslán.

en: Your friend closed the chat.
cs: Váš kamarád ukončil rozhovor.

en: Your friend is doing something else.
cs: Váš kamarád se věnuje něčemu jinému.

en: Your friend is paying attention to the conversation.
cs: Váš kamarád sleduje rozhovor.

en: Your friend is writing a message...
cs: Váš kamarád píše ...

en: Your friend seems not to have received your message(s)!
cs: Zdá se, že váš kamarád nedostal vaší zprávu(y)!

en: Your friend stopped writing a message.
cs: Váš kamarád přestal psát.

en: Your groupchats
cs: Vaše skupinové rozhovory

en: Your image was added to the list!
cs: Váš obrázek byl přidán do seznamu!

en: Your inbox
cs: Vaše schránka

en: Your inbox is empty.
cs: Vaše schránka je prázdná.

en: Your logo format must be PNG. Leave a field empty and the logo will not be changed.
cs: Vaše logo musí být ve formátu PNG. Pokud je pole prázdné logo se nezmění.

en: Your music has been added!
cs: Vaše písnička byla přidána!

en: Your password has been changed, now you can connect to your account with your new login data.
cs: Vaše heslo bylo změněno, nyní se můžete přihlásit k vašemu účtu s novými údaji.

en: Your profile
cs: Váš profil

en: Your profile anywhere on the Web.
cs: Váš profil kdekoliv na webu.

en: Your service logo has been successfully changed!
cs: Vaše logo služby bylo úspěšně změněno!

en: Your storage folders are not writable, please apply the good rights!
cs: Do adresáře k ukládání nelze zapisovat, prosím upravte oprávnění!

en: Your version is out to date. Update it now to %s by clicking here!
cs: Vaše verze je zastaralá. Aktualizujte ji nyní na %s kliknutím zde!

en: Your version seems to be up to date, but you can check updates manually by clicking here.
cs: Vaše verze se zdá být aktuální, ale je možné zkontrolovat aktualizace ručně kliknutím zde.

en: anonymous mode
cs: anonymní mód

en: changed his/her nickname to %s
cs: byla změněna jeho/její přezdívka na %s

en: changed the subject to:
cs: změnit předmět na:

en: commented an item you follow: “%s”.
cs: pro komentování položky postupujte následovně: “%s”.

en: could not receive your file: “%s”.
cs: nelze přijmout soubor: “%s”.

en: could not validate your account to create or update your public profile. Check your credentials.
cs: nemohl potvrdil váš účet k vytvoření nebo úpravě vašeho veřejného profilu. Zkontrolujte si svá přístupová data.

en: has accepted to receive your file: “%s”.
cs: souhlasí s přijetím souboru: “%s”.

en: has been banned
cs: byl zakázán

en: has been kicked
cs: byl vyloučen

en: has received a file exchange request: “%s”.
cs: obdržel žádost pro výměnu souboru: “%s”.

en: has rejected to receive your file: “%s”.
cs: odmítl přijmout soubor: “%s”.

en: has removed your public profile after your request. We will miss you!
cs: na vaši žádost odstranil váš veřejný profil. Bude se nám stýskat!

en: has saved your new public profile settings. They will be applied in a few moments.
cs: uložil nastavení vašeho nového veřejného profilu. To bude použito během několika okamžiků.

en: is now
cs: nyní je

en: joined the chat room
cs: Vstoupit do místnosti

en: left the chat room
cs: opustit místnost

en: liked your post: “%s”.
cs: váš oblíbený příspěvek: “%s”.

en: login page
cs: přihlašovací stránku

en: no reason
cs: bez důvodu

en: no status
cs: bez statusu

en: no subject defined for this room.
cs: Není nastaven předmět pro tuto místnost

en: our terms of use
cs: naše podmínky používání

en: published on your wall: “%s”.
cs: zvěřejněno na vaší nástěnce: “%s”.

en: quoted you somewhere: “%s”.
cs: citoval jste někde: “%s”.

en: tagged you in a photo (%s).
cs: jste označen na fotografii (%s).

en: tagged you in a video (%s).
cs: jste označen na videu (%s).

en: unknown
cs: neznámá

en: validated your account. Your public profile will be available in a few moments.
cs: potvrdil váš účet. Váš veřejný profil bude dostupný během několika okamžiků.

en: would like to add you as a friend.
cs: si vás chce přidat jako kamaráda.

en: would like to get authorization.
cs: žádá o povolení.

en: would like to send you a file: “%s”.
cs: přejete si odeslat soubor: “%s”.

en: would like you to join this chatroom:
cs: žádá vás aby jste vstoupili do místnosti.
