Jappix - en to mn translation catalogue (356 entries)

en: %s changes your nickname
mn: %s таны нэрийн сольсон

en: %s closes the chat
mn: %s групп чатаас гарлаа

en: %s days ago
mn: %s хоногийн өмнө

en: %s is typing...
mn: %s бичиж байна...

en: %s joined
mn: %s нэвтэрлээ

en: %s joins a groupchat
mn: %s групп чатад нэвтэрлээ

en: %s left
mn: %s гарлаа

en: %s sends a message to the room
mn: %s - руу захиа илгээх

en: %s shows the user profile
mn: %s - н профайл харах

en: A short message?
mn: Богино захиа?

en: Account
mn: Гишүүнчлэл

en: Accounts
mn: Гишүүнчлэл

en: Active for this session
mn: Идвэхтэй session

en: Activity
mn: Эрч хүчтэй

en: Adapt
mn: Тааруулах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Add a friend
mn: Найз нэмэх

en: Add an input
mn: Нэмэх

en: Add this contact to your friends
mn: Найзаа болгох

en: Add this groupchat to your favorites
mn: Дуртай групп чатаа болгох

en: Address
mn: Хаяг

en: Administration panel for this room
mn: Өрөөний админ хэсэг

en: Administrator list
mn: Удирдлага

en: Advanced
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Advanced notice
mn: Чухал мэдээлэл

en: Advertise here
mn: Зарлал

en: Advertising space available!
mn: Рекламны орон зай идвэхжлээ!

en: Album
mn: Цомог

en: All
mn: Бүгд

en: All tabs
mn: Бүх табууд

en: Allow
mn: Зөвшөөрөх

en: Always active
mn: Үргэлж идвэхтэй

en: Amorous
mn: Дурласан

en: Appointment
mn: Уулзалттай

en: Artist
mn: Дуучин

en: Ask for authorization
mn: Зөвшөөрсөн эсэхийг асуух

en: Attach a file
mn: Файл хавсаргах

en: Authentications
mn: Гэрчилгээ

en: Authorizations
mn: Зөвшөөрөл олгох

en: Authorize
mn: Зөвшөөрөх

en: Automatic
mn: автомат

en: Automation
mn: Автоматжуулах

en: Available
mn: Нээлттэй

en: Available actions
mn: Идвэхтэй үйл ажиллагаа

en: Available shortcuts:
mn: Идвэхтэй shortcuts

en: Away
mn: Ипвэхгүй байгаа

en: Background
mn: Арын зураг

en: Biography
mn: Намтар

en: Block
mn: Хаасан

en: Both
mn: аль аль нь

en: Bottom
mn: Доор

en: Browse
mn: Нэмэх

en: Busy
mn: Завгүй

en: Cache
mn: Кэш

en: Cancel
mn: Болих

en: Center
mn: Төв

en: Change favorites
mn: Өөрчлөх

en: Change password
mn: Нууц үг солих

en: Change style
mn: Загвар солих

en: Changes saved!
mn: Өөрчлөлт хадгалагдлаа

en: Channel
mn: Суваг

en: Channel of
mn: Сувагын

en: Chat
mn: Чат

en: Check again
mn: Дахин шалгах

en: Check all
mn: Бүгдийг сонгох

en: Choose
mn: Сонгох

en: Chores
mn: Дэлгүүр гарсан

en: City
mn: Хот

en: Clean
mn: Арилгах

en: Clean current chat
mn: Одоогийн чатаа устгах

en: Click here to solve the error
mn: Энд дарж алдааг засна уу

en: Client
mn: Хэрэглэгч

en: Clients
mn: Хэрэглэгчид

en: Close
mn: Хаах

en: Close this tab
mn: Табыг хаах

en: Code
mn: Зод

en: Collaboration
mn: Хамтын ажиллагаа

en: Color
mn: Өнгө

en: Command
mn: Комманд

en: Commands
mn: Коммандууд

en: Comments
mn: Коммент

en: Communicate with the entire world!
mn: E-office!

en: Complete name
mn: Жинхэнэ нэр

en: Components
mn: Нэг хэсэг

en: Confident
mn: Өөртөө итгэлтэй

en: Configuration
mn: Гадаад хэлбэр

en: Confirm
mn: Зөвшөөрөх

en: Connection
mn: Холболт

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Content
mn: Агуулга

en: Continue
mn: Үргэлжүүлэх

en: Country
mn: Улс

en: Crazy
mn: Галзуу

en: Current
mn: Сонгосон зураг

en: Daily
mn: өдөр бүр

en: Date
mn: Огноо

en: Date of birth
mn: Төрсөн өдөр

en: Delete
mn: Устгах

en: Delete account
mn: Гишүүнлэлийг устгах

en: Deny
mn: Татгалзах

en: Design
mn: Загвар

en: Desktop
mn: Компьютер

en: Destroy this MUC
mn: Өрөөг устгах

en: Directories
mn: Удирдлага

en: Disconnect
mn: Гарах

en: Do you accept?
mn: Та зөвшөөрөх үү?

en: Download file!
mn: Файл хуулах

en: Drinking
mn: Согтуу

en: Due to a network issue, you were disconnected. What do you want to do now?
mn: Серверт алдаа гарлаа!

en: E-mail
mn: И-майл хаяг

en: Eating
mn: Идэж байна

en: Edit
mn: Засах

en: Edit options
mn: Тохиргоог өөрчлөх

en: Empty
mn: Хоосон

en: Empty channel
mn: Суваг хоосон

en: Enter new subject
mn: Шинэ гарчиг оруулах

en: Enter password
mn: Нууц үг оруулах

en: Error
mn: Алдаа

en: Everybody
mn: Бүгд

en: Everything
mn: Бүгд

en: Excited
mn: Сэтгэл нь хөдөлсөн

en: Exercising
mn: Дасгал хийж байна

en: File
mn: Файл

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Finish
mn: Төгсгөл

en: First name
mn: Нэр

en: Friends
mn: Найзууд

en: From
mn: - с

en: Gateway
mn: Гарц

en: Gateways
mn: Гарцнууд

en: General
mn: Ерөнхий

en: Generate file!
mn: Файл үүсгэх

en: Getting the name...
mn: Нэр оноох

en: Grooming
mn: Гэрийн ажилтай

en: Group
mn: Групп

en: Groupchat
mn: Групп чат

en: Groups
mn: Группууд

en: Happy
mn: Аз жаргалтай

en: Here it is! A new beautiful profile image!
mn: Таны шинэ профайл зураг!

en: Here we go!
mn: Нэвтрэх

en: Hi there!
mn: Тавтай морил!

en: Hi, I am %s, I would like to add you as my friend.
mn: Сайн уу? Намайг %s гэдэг та миний найз болох уу?

en: Hide
mn: Нуух

en: High
mn: Дээд хэмжээ

en: Horizontal
mn: Хөндлөн

en: Hot
mn: Халуухан

en: How are you?
mn: Юу байна?

en: Identity
mn: Миний тухай

en: Important notice
mn: Чухал мэдээлэл

en: Inactive
mn: Идэвхгүй

en: Item
mn: Хэсэг

en: Jappix Mobile
mn: Утас

en: Join
mn: нэвтрэх

en: Join a chat
mn: Чатруу орох

en: Last name
mn: Овог

en: Left
mn: Зүүн

en: Legal
mn: Хууль ёсны

en: List
mn: Жагсаалт

en: List name
mn: Жагсаалтны нэр

en: Loading
mn: Уншиж байна

en: Loading comments...
mn: Сэтгэгдлийг уншиж байна...

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Low
mn: Бага хэмжээ

en: MUC administration
mn: Өрөөний удирдлагын хэсэг

en: Manage
mn: Удирдах

en: Manage favorite rooms
mn: Өрөөний удирдлага

en: Manage your favorite groupchats
mn: Таны групп чатын тохиргоо

en: Manager
mn: Удирдагч

en: Maximum notices
mn: Дээд хэмжээний мэдээлэл

en: Media viewer
mn: Бичлэг үзэгч

en: Medium
mn: Дунд хэмжээ

en: Member list
mn: Гишүүн

en: Message archives
mn: Захианы архив

en: Message archiving
mn: Захианы архив

en: Messages
mn: Зурвас

en: Mobile
mn: Утас

en: Moderators
mn: Тохируулагч

en: Monthly
mn: сар бүр

en: Mood
mn: Төлөв

en: More notices...
mn: Бусад мэдээлэл

en: More stuff
mn: Бусад тохиргоо

en: Music
mn: Дуу

en: Name
mn: Нэр

en: New
mn: Шинэ

en: New (2 times)
mn: Шинэ

en: New event!
mn: Шинэ мэдээ!

en: News
mn: Мэдээ

en: Next
mn: Дараах

en: Nickname
mn: Хоч

en: No
mn: Үгүй

en: No notifications.
mn: Мэдээлэл алга

en: No result!
mn: Үр дүн олдсонгүй

en: No room found on this server.
mn: Өрөө олдсонгой

en: None
mn: Хоосон

en: Not available
mn: Хаалттай

en: Notice
mn: Мэдээлэл

en: Offline
mn: Байхгүй байгаа

en: Offline friends
mn: Идвэхгүй байгаа найзууд

en: Old
mn: Хуучин

en: Once again...
mn: Дахин оролдох

en: Only show connected friends
mn: Зөвхөн идвэхтэй байгаа найзаа харах

en: Open
mn: Нээх

en: Options
mn: Тохиргоо

en: Order
mn: Захиалга

en: Other
mn: Бусад

en: Others
mn: Бусад

en: Outcast list
mn: Хөөгдөгч

en: Owner list
mn: Эзэмшигч

en: Participants
mn: Оролцогч

en: Password
mn: Нууц үг

en: Persistent
mn: Тогтвортой

en: Personal
mn: Хувийн хэрэг

en: Phone
mn: Утас

en: Playful
mn: Хөгжилтэй

en: Please enable JavaScript
mn: Javascript-г идвэхжүүлнэ үү

en: Please wait while your avatar is uploaded...
mn: Түр хүлээнэ үү. Таны зураг ачааллаж байна.

en: Please wait...
mn: Түр хүлээнэ үү...

en: Postal code
mn: Постал код

en: Previous
mn: Буцах

en: Priority
mn: Давуу эрх

en: Privacy
mn: Хувийн нууц

en: Profile
mn: Профайл

en: Profile image
mn: Таны зураг

en: Prohibit
mn: Хориглох

en: Proxies
mn: Итгэмжлэл

en: Public profile
mn: Нээлттэй профайл

en: Publication/Subscription
mn: Зарлал

en: Received
mn: Хүлээн авсан

en: Reconnect
mn: Дахин холбогдох

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Relaxing
mn: Тайвширч байна

en: Remember me
mn: Намайг сана

en: Remove
mn: Устгах

en: Remove this notice
mn: мэдээлэл устгах

en: Rename
mn: Солих

en: Repeat
mn: Засах

en: Repeat this notice
mn: мэдээллийг шинжлэх

en: Reply
mn: Хариу захиа илгээх

en: Required
mn: Хэрэгцээтэй

en: Resource
mn: Боломж

en: Right
mn: Баруун

en: Room
mn: Өрөө

en: Rooms
mn: Өрөөнүүд

en: Sad
mn: Уйтгартай

en: Save
mn: Хадгадах

en: Save chat
mn: Чатаа хадгалх

en: Search
mn: Хайх

en: Search a friend
mn: Найзаа хайх

en: Search a room
mn: Өрөө хайх

en: Search a room on
mn: Өрөөнөөс хайх

en: Security code
mn: Нууцлалын код

en: See my status
mn: Миний статусыг харах

en: Select a favorite
mn: Дуртайгаа сонгох

en: Send
mn: Илгээх

en: Send a file
mn: Файл илгээх

en: Send him/her a message
mn: Захиай илгээх

en: Send his/her status
mn: Статусаа илгээх

en: Send message
mn: Илгээх

en: Send messages
mn: Захиа илгээх

en: Server
mn: Сервер

en: Service
mn: Сервис

en: Service description
mn: Сервисийн мэдээлэл

en: Service discovery
mn: Үйлчилгээ илрүүлэх

en: Service name
mn: Сервисийн нэр

en: Service offline or broken
mn: Сервис эвдэрлээ

en: Share
mn: Хуваах

en: Shocked
mn: Шоконд орсон

en: Show
mn: Харах

en: Show all friends
mn: Бүх найзаа харах

en: Show comments
mn: Сэтгэгдлүүдийг харах

en: Show user profile
mn: Хэрэглэгчийн профайл харах

en: Simple notice
mn: Энгийн мэдээлэл

en: Size
mn: хэмжээ

en: Smiley insertion
mn: Smile оруулах

en: Sounds
mn: Дуу

en: Start a chat with him/her
mn: Түүнтэй чатлах

en: Status
mn: Статус

en: Storage
mn: Агуулах

en: Street
mn: Гудамж

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Submit
mn: Орох

en: Subscribe
mn: нэгдэх

en: Subscription
mn: Батлах

en: Suggested friends
mn: Санал болгосон найзууд

en: System
mn: Систем

en: Talkative
mn: Идвэхтэй

en: Talking
mn: Ярьж байна

en: Text in bold
mn: Текстийг тодоор бичих

en: Text in italic
mn: Текстийг налуугаар бичих

en: The chosen users have been removed.
mn: Сонгосон хэрэглэгч устсан байна

en: The folder is empty.
mn: Хавтас хоосон байна.

en: The image file is not supported or has a bad size.
mn: Зургийн файлыг дэмжэхгүй байна.

en: The user has been added!
mn: Хэрэглэгч нэмэгдлээ

en: This chat is empty!
mn: Чат хоосон байна

en: This is a repeat from %s
mn: %s шинжилсэн

en: Title
mn: Нэр

en: To
mn: Илгээх гишүүний хаяг

en: Top
mn: Дээр

en: Total
mn: Бүгд

en: Traveling
mn: Зугаалж байна

en: Type something you want to share with your friends...
mn: Та өөрийнхөө бодлыг найзуудтайгаа хуваалцана уу?

en: Type your comment here...
mn: Сэтгэгдлээ бичнэ үү...

en: Unattach the file
mn: Файл хавсаргахаа болих

en: Unavailable
mn: Идвэхгүй

en: Unblock
mn: Хаагаагүй

en: Uncheck all
mn: Бүгдийг сонгохоо болих

en: Unclassified
mn: Нууцлаагүй

en: Updates
mn: Шинчлэх

en: Upload
mn: Байршуулах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User directory
mn: Хэрэглэгчийн удирглага

en: User profile
mn: Хэрэглчэгийн профайл

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Vertical
mn: Босоо

en: View profile
mn: Профайл үзэх

en: Visitors
mn: Зочид

en: Visits
mn: зочид

en: Website
mn: Вэб сайт

en: Weekly
mn: долоо хоног бүр

en: Welcome
mn: Тавтай морил

en: Welcome on %1s, “%2s”.
mn: %1s, “%2s”

en: Welcome!
mn: Тавтай морил!

en: What a pity! You have no profile image defined in your identity card!
mn: Та өөрийн профайл зургаа сонгоогүй байна.

en: What are you doing?
mn: Та юу хийж байна?

en: What's new?
mn: Шинэ юм?

en: What's up with you?
mn: Таниар сонин сайхан?

en: Where are you?
mn: Та хаана байна?

en: Working
mn: Ажиллаж байна

en: Yearly
mn: жил бүр

en: Yes
mn: Тийм

en: Yes, let's do it!
mn: Устгах

en: Yesterday
mn: Өчигдөр

en: You
mn: Та

en: You administrate this room
mn: Та өрөөг удирдах боломжтой

en: You have been logged out. Goodbye!
mn: Та чатаас гарлаа. Баяртай!

en: You have been registered, here is your XMPP address:
mn: Та бүртгүүллээ, таны хаяг:

en: Your XMPP account has been removed, bye!
mn: Таны чатнаас гарлаа. Түр баяртай!

en: Your channel
mn: Таны суваг

en: Your groupchats
mn: Таны Групп чат

en: Your inbox
mn: Таньд ирсэн захианууд

en: Your inbox is empty.
mn: Таны захиа алга

en: Your music has been added!
mn: Таны дуу нэмгдлээ

en: Your password has been changed, now you can connect to your account with your new login data.
mn: Таны нууц үг солигдлоо, та одоо өөрийн шинэ нууц үгээр нэвтэрнэ үү.

en: Your profile
mn: Таны Профайл

en: changed his/her nickname to %s
mn: %s нэрээ солилоо.

en: has been banned
mn: Хорьсон

en: has been kicked
mn: Гаргалаа

en: is now
mn: Яг одоо

en: joined the chat room
mn: Өрөөнд нэвтэрлээ

en: left the chat room
mn: Өрөөнөөс гарлаа

en: login page
mn: нэвтрэх хуудас

en: no reason
mn: Шалтгаангүй

en: no status
mn: статус алга

en: no subject defined for this room.
mn: Өрөөнд гарчиггүй байна

en: unknown
mn: Мэдэгдэхгүй
