LimeSurvey 2.x - en to ckb translation catalogue (442 entries)

en: (None)
ckb: (هیچ)

en: (Reason: Admin email address empty)
ckb: (هۆکار: ناونیشانی پۆستی ئەلکترۆنی بەڕێوەبەر بەتاڵه)

en: A Note On Privacy
ckb: .ئاگاداری: ئه و راپرسیه بی ناو نیشانه, ناونیشانی وه لام ده رپیویست  نیه مه گه ر له شیونی داواکراو

en: ARMSCII-8 Armenian
ckb: ARMSCII-8 ئەرمینی

en: Absolute value
ckb: نرخی رووت

en: Activate
ckb: چالاک دەکا

en: Add
ckb: زیادکردن

en: Add a language:
ckb: زمانێک زیاد بکە:

en: Add attribute
ckb: زیادکردنی تایبەتمەندی

en: Add file
ckb: زۆرکردنی پەڕگە

en: Add group
ckb: زیادکردنی گرووپ

en: Add language
ckb: زیادکردنی زمان

en: Add or delete token attributes
ckb: زۆرکردن یان سڕینەوەی تایبەتمەندییە دیاریکراوەکە

en: Add participant
ckb: زیادکردنی بەشداربوو

en: Add participant to survey
ckb: بەشداربووێک بۆ ڕاپرسی زیاد بکە

en: Add participants to a survey
ckb: زیادکردنی بەشداربووان بۆ ڕاپرسیەک

en: Add user:
ckb: زیادکردنی بەکارهێنەر:

en: Add value
ckb: زیادکردنی نرخ

en: Administrator:
ckb: بەڕێوەبەر:

en: Afrikaans
ckb: ئەفریقیەکان

en: Albanian
ckb: ئەلبانی

en: All %s user templates updated.
ckb: هەموو %s ڕووکارەکانی بەکارهێنەر نوێکرایەوە.

en: All emails were sent.
ckb: هەموو ئیمێڵەکان نێردران

en: Answer
ckb: وەڵام

en: Answer must be between %s and %s
ckb: %s and %sوەڵامەکە دەبێت لەنێوان

en: Answer must be less or equal to %s
ckb:  %s وەڵامەکە دەبێت کەمتر یان یەکسان بێت بە

en: Answer was greater than
ckb: وه‌ڵامه‌ که‌ گه‌ وره‌تر بوو له

en: Answer was greater than or equal to
ckb: وه‌ ڵامه که گه‌ وره‌تره له یان یه‌ کسانه به

en: Answers cleared
ckb: وەڵامەکان سڕانەوە

en: Any
ckb: هەر کام

en: As a last step you should clear your browser cache now.
ckb: وەک دوا هەنگاو، پێویستە لەسەرت بیرگەی وێبگەڕەکەت بسریتەوە (كاش)

en: Assessments
ckb: نرخاندنەکان

en: Auto
ckb: خۆکار

en: Automatic
ckb: خۆکار

en: Base language:
ckb: زمانی بنەڕەت:

en: Before
ckb: پێشتر

en: Begins with
ckb: دەست پێدەکات بە

en: Bosnian
ckb: بۆسنی

en: Cancel editing
ckb: پووچەڵکردنەوەی دەستکاری

en: Cannot be changed
ckb: ناتوانرێت دەستکاری بکرێت

en: Chart type
ckb: جۆری هێڵکاری

en: Check again
ckb: دووبارە پشکنین

en: Check any that apply
ckb: ئەوانە ‌هەڵبژێرە کە گونجاون

en: Chinese (Traditional - Hong Kong)
ckb: چینی (نەریتی - هۆنگ کۆنگ)

en: Choice header
ckb:  هەڵبژاردنى ناونیشان

en: Choose another language
ckb: هەڵبژاردنی زمانێکی نوێ

en: Choose columns
ckb: ستونەکان ‌هەڵبژێرە

en: Choose one of the following answers
ckb: یەکێک لەم وەڵامانە هەڵبژێرە

en: Choose your language
ckb: زمانەکەت هەڵبژێرە

en: Clear All Page
ckb: سڕینەوەی هەموو پەڕەکان

en: Close editor
ckb: دەستکاریکەر دابخە

en: Close this group
ckb: ئەم گرووپە داخە

en: Close this window
ckb: ئەم پەنجەرەیە داخە

en: Code:
ckb: :کۆد

en: Columns
ckb: ستوونەکان

en: Comma
ckb: دابڕ

en: Completed Page
ckb: پەڕەی تەواوکراو

en: Condition
ckb: بار

en: Configure
ckb: سازدان

en: Confirmation email subject
ckb: پشت ڕاستکردنەوەی ناونیشانی ئیمێڵ

en: Connection with database failed. Please check database location, user name and password and try again.
ckb: پەیوەندی کردن بە بنکەی زانیارییەکان سەرنەکووت. تکایە شوێنی بنکەی زانیارییەکان و ناوی بەکارهێنەر و ووشەی نهێنی بپشکنە و دووبارە هەوڵ بدەوە.

en: Constant
ckb: نەگۆڕ

en: Continue
ckb: درێژه‌

en: Continue?
ckb: بەردەوام بە؟

en: Convert Y to
ckb: گۆڕینی Y بۆ

en: Cosine
ckb: بەریەک تەواو

en: Create database
ckb: دروستکردنی بنکەدراو

en: Create new participant
ckb: بەشداربوویەکی نوێ دروست بکە

en: Czech
ckb: چیکی

en: Czech (informal)
ckb: چیکی (ناڕەسمی)

en: Database doesn't exist!
ckb: بنکەی دراو نیە!

en: Database type
ckb: جۆری بنکە دراو

en: Date created
ckb: به‌رواری دروست بوون

en: Date format
ckb: شێوازی بەروار

en: Date format:
ckb: شێوازی بەروار:

en: Deactivate
ckb: ناچالاککردن

en: Decrease
ckb: کەمکردن

en: Default value:
ckb: نرخی بنەڕەت:

en: Default:
ckb: بنەڕەت:

en: Delete
ckb: سڕینەوە

en: Delete attribute
ckb: سڕینەوەی تایبەتمەندی

en: Delete current question
ckb: سڕینەوەی ئەم پرسیارە

en: Delete selected participant(s) from this survey
ckb: سڕینەوەی بەشداربووانی دیاریکراو لەم ڕاپرسیە

en: Delete selected participants
ckb: بەشداربووە دیاریکراوەکان بسڕەوە

en: Delete selected survey(s)
ckb: سڕینەوەی ڕاپرسی هەڵبژێرراو

en: Delete this attribute:
ckb: سڕینەوەی ئەو تایبەتمەندییە

en: Delete user
ckb: سڕینەوەی بەکارهێنەر

en: Delete value
ckb: سڕینەوەی نرخ

en: Deleting survey table: %s
ckb: سڕینەوەی خشتەی ڕاپرسی: %s

en: Deleting token table: %s
ckb: سڕینەوەی خشتەی نیشانه: %s

en: Description
ckb: پێناسە

en: Disable chart
ckb: ناچالاککردنی هێلکاری

en: Disable map display
ckb: ناچالاککردنی نیشاندەری نەخشە

en: Display
ckb: پێشاندان

en: Display map
ckb: پێشاندانی نەخشە

en: Display participants
ckb: پێشاندانی بەشداربووان

en: Download
ckb: داگرتن

en: Dutch
ckb: هۆڵەندی

en: Dutch (informal)
ckb: هۆڵەندی (ناڕەسمی)

en: Each answer is a number.
ckb: هەر وەڵامێک ژمارەیە

en: Edit attribute
ckb: دەستکاریکردنی تایبەتمەندی

en: Edit value
ckb: دەستکاریکردنی نرخ

en: Editing user
ckb: دەستکاری کردنی بەکارهێنەر

en: Email
ckb: ئیمەیڵ

en: Email address
ckb: ناونیشانی ئیمێل

en: Email address is not valid.
ckb: ناونیشانی ئیمەیڵ نادروستە.

en: Email settings
ckb: تایبەتمەندیەکانی ئیمێڵ

en: Enable chart
ckb: چالاککردنی هێلکاری

en: Enable map display
ckb: چالاککردنی نیشاندەری نەخشە

en: Error: This question has no answers.
ckb: هەڵە: ئەم پرسیارە هیچ وەڵامێکی نیە.

en: Every month
ckb: هەموو مانگێک

en: Exit and clear survey
ckb: چوونەدەرەوە و بەتاڵکردنەوەی ڕاپرسی

en: Export survey
ckb: هەناردنی ڕاپرسی

en: Failed to insert group
ckb: زیادکردنی کۆمەڵە سەرنەکەوت

en: Failed to insert survey language
ckb: زیادکردنی زمان بۆ ڕاپرسی سەرنەکەوت

en: Female
ckb: مێ

en: File extension
ckb: پاشگری فایل

en: File upload succeeded.
ckb: بارکردنی فایلی سەرکەوتوو بوو.

en: File:
ckb: فایل:

en: Files
ckb: فایلەکان

en: Filter
ckb: پاڵێو

en: Filter by
ckb: پاڵاوتن بە

en: Filter surveys
ckb: پاڵاوتنی ڕاپرسییەکان

en: Filter...
ckb: پاڵێو...

en: Find
ckb: دۆزینەوە

en: Find highest value
ckb: بەرزترین نرخ بدۆزەرەوە

en: Find lowest value
ckb: نزمترین نرخ بدۆزەرەوە

en: First choice
ckb: هەڵبژاردنی یەکەم

en: Folder
ckb: بوخچە

en: For further information please contact %s
ckb: بۆ زانیاری زیاتر تکایە پەیوەندی بە %s بکە

en: Forgot your password?
ckb: تێپەڕە ووشەت بیرکردووە؟

en: Format
ckb: شێواز

en: Format a local time/date as integer
ckb: چارەسەرکەری مەرجدار

en: Format:
ckb: شێواز:

en: From
ckb: لە

en: Full
ckb: پڕ

en: Full answers
ckb: هەموو وەڵامەکان

en: Full name
ckb: ناوی تەواو

en: Full names
ckb: ناوە تەواوەکان

en: Full question text
ckb: دەقی تەواوی پرسیار

en: Full search
ckb: گەڕانی گشتگیر

en: General
ckb: گشتی

en: German (informal)
ckb: ئەڵمانی (ناڕەسمی)

en: Get the integer value of a variable
ckb: نرخی ئینتیجەری گۆڕاوەکەوەربگرە

en: Get value of pi
ckb: نرخی ڕێژەی نەگۆڕ بەدەست بێنە

en: Go back
ckb: بۆ دواوە

en: Go to question
ckb: بڕۆ بۆ پرسیار

en: Go to survey
ckb: بڕۆ بۆ ڕاپرسی

en: Group not found.
ckb: گرووپەکە نەدۆزرایەوە.

en: HTML editor
ckb: دەستکاریکەری HTML

en: Help:
ckb: یارمەتی:

en: Hidden
ckb: شاراوە

en: Hindi
ckb: هیندی

en: Hour
ckb: كاتژمێر

en: If you choose '%s' please also specify your choice in the accompanying text field.
ckb: ئه‌گه‌ر بژارده‌ی  '%s' تان هه‌ڵبژاردووه‌، تکایه‌ روونی بکه‌نه‌وه‌

en: If you have been issued a token, please enter it in the box below and click continue.
ckb: ئه‌گه‌ر داوه‌تنامه‌تان وه‌رگرتووه‌، تکایه‌ کۆدی بڕوادار له‌و به‌شه‌ی خواره‌وه‌دا بنێرنه‌ ناو و له‌سه‌ر درێژه‌ کرته‌ بکه‌ن.

en: Import again
ckb: دووبارە هاوردن

en: Increase
ckb: زیادکردن

en: Indonesian
ckb: ئیندۆنیزی

en: Information
ckb: زانیاری

en: Insert/edit LimeSurvey replacement field
ckb: زیادکردن/دەسکاریکردن خانەی جێگرەوەی لایم-سێرڤێی

en: Integer only
ckb: تەنها ژمارە

en: Interface language
ckb: زمانی ڕوکار

en: Invalid email address.
ckb: ناونیشانی ئیمێڵی ناڕاست

en: Invalid survey ID
ckb: کٶدی ڕاپرسی هەڵەیە

en: Italian
ckb: ئیتاڵی

en: Italian (informal)
ckb: ئیتاڵی (ناڕەسمی)

en: Jan
ckb: کانونی دووەم

en: Kurdish (Sorani)
ckb: کوردی (سۆرانی)

en: Labels
ckb: پێناسەکان

en: Language code
ckb: زمانی کۆد

en: Last invited
ckb: دوایین بانگهێشت کراو

en: Last reminder sent date
ckb: بەرواری دواین بیرخەرەوەی ناردراو

en: LimeSurvey replacement field properties
ckb: خاسیەتەکانی خانەی جێگرەوە بۆ لایم-سێرڤێی

en: Load now
ckb: بار بکە

en: Load unfinished survey
ckb: هێنانی ڕاپرسی تەواونەکراو

en: Logged in as:
ckb: لە ژوورەوەیت وەک:

en: Look at survey logic files
ckb: سەیری لۆژیکی فایلەکانی ڕاپرسی بکە

en: Male
ckb: نێر

en: Max number of files
ckb: گەورەترین ژمارە بۆ پەڕگەکان

en: Max reminders
ckb: زۆرترین بیرخەرەوەکان

en: Maximum characters
ckb: زۆرترین هێماکان

en: Min days between reminders
ckb: کەمترین ڕۆژ لەنێوان بیرخەرەوەکان

en: Minimum memory available
ckb: کەمترین میمۆری بەردەست

en: Minimum requirements
ckb: کەمترین پێداویستی

en: Minute
ckb: خولەک

en: Mobile
ckb: مۆبایل

en: Mongolian
ckb: مەنگۆلی

en: Multiple choice questions
ckb: پرسیاری هەڵبژاردە

en: Name:
ckb: ناو:

en: Never
ckb: هەرگیز

en: Next
ckb: دواتر

en: Next choice
ckb: هەڵبژاردنی دواتر

en: No
ckb: نه‌خێر

en: No answer
ckb: هیچ وەڵامێک نیە

en: No attributes to view
ckb: هیچ تایبەتمەندیەک نیە بۆ پێشاندان

en: No database action required!
ckb: هیچ چالاکیەکی بنکەدراو پێویست نیە!

en: No matching question
ckb: پرسیاری هاوشێوە نیە

en: No old survey or token table selected.
ckb: هیچ خشتەی ڕاپرسی کۆن یان نیشانە دیاری نەکراوە.

en: No participants to view
ckb: هیچ بەشداربوویەک نییە تا پیشان بدرێت

en: No question group found.
ckb: هیچ پرسیاری گرووپ نەدۆزرایەوە.

en: No reminder(s) sent
ckb: هیچ بیرخەرەوەیەک نەنێردرا

en: Not Selected
ckb: دیاری نەکراوە

en: Not a valid expression
ckb: دەستەواژەیەکی نادروستە

en: Not found
ckb: نەدۆزرایەوە

en: Not invited
ckb: بانگهێشت نەکراویت

en: Not started
ckb: دەستی پێنەکردووە

en: Number of questions/groups
ckb: ژمارەی پرسیارەکان/گرووپەکان

en: Numbers
ckb: ژمارەکان

en: Off
ckb: کووژاوە

en: One
ckb: یەک

en: One or more mandatory questions have not been answered. You cannot proceed until these have been completed.
ckb: .یه ک یا چه ند پرسیاری داوا کراووه لام نه دراوه ته وه. تکا یه پرسیا ره کاه به ته واوی وه لام بده وه

en: Online Manual
ckb: ڕێبەری سەرهێڵ

en: Only numbers may be entered in this field.
ckb: تەنها ژمارەکان دەکرێت داخڵ بکرێن لەم خانەیە.

en: Open
ckb: کردنەوە

en: Other
ckb: شتی ت

en: PHP PDO driver library
ckb: کتێبخانەی وەگەڕخەری PHP PDO

en: PHP mbstring library
ckb: کتێبخانەی PHP mbstring

en: PHP/PECL JSON library
ckb: کتێبخانەی PHP/PECL JSON

en: Page {0} of {1}
ckb: پەڕەی {0} لە {1}

en: Participant may save and resume later?
ckb: بەشداربووان دەتوانن پاشەکەوت بکەن و بەردەوامبن دواتر؟

en: Participant table is empty.
ckb: خشتەی بەشداربووان بەتاڵە.

en: Participants
ckb: بەشداربووان

en: Password
ckb: تێپەڕە ووشە

en: Percentage
ckb: رێژەی سەدی

en: Please check at least one item.
ckb: تکایه‌ لانیکه‌م ئایتێمێک دیاری بکه‌ن

en: Please choose
ckb: تکایە هەڵبژێرە

en: Please choose one option.
ckb: تکایە یەک هەڵبژاردە هەڵبژێرە

en: Please choose...
ckb: تکایە هەڵبژێرە...

en: Please complete all parts
ckb: تکایە هەموو بەشەکان تەواوبکە

en: Please contact your LimeSurvey administrator for your password.
ckb: تکایە پەیوەندی بکە بە بەڕێوەبەری لایم-سێرڤێی بۆ تێپەڕەوشەکەت.

en: Please enter your comment here
ckb: تکایە بۆچوونەکەت لێرە بنووسە

en: Please fix this error in your database and try again
ckb: تکایە ئەم هەلەیە ڕاست بکەوە لە بنکەی زانیارییەکانت و دووبارە هەوڵ بدەوە

en: Please rank all items
ckb: تکایە پلەبەندی هەموو بڕگەکان بکە

en: Please select a user first
ckb: تکایە لەسەرەتا بەکارهێنەر هەڵبژێرە

en: Please upload at least one file
ckb: تکایە بەلایەنی کەمەوە پەڕگەیەک باربکە

en: Please upload between %s and %s files
ckb: تکایە لە نێوان %s تا %s فایل باربکە

en: Plugin
ckb: پێوەکراو

en: Plugins
ckb: پێوەکراوەکان

en: Preview this question group in:
ckb: :نیشاندانی پرسیارەکە لەناو گرووپی

en: Preview this question in:
ckb: :نیشتاندانی پرسیارەکە لە

en: Previous
ckb: پێشتر

en: Print answers page
ckb: چاپکردنی پەڕەی وەڵامەکان

en: Question
ckb: پرسیار

en: Question attribute
ckb: تایبەتمەندی پرسیار

en: Question code:
ckb: کۆدی پرسیار:

en: Question could not be deleted. There are conditions for other questions that rely on this question. You cannot delete this question until those conditions are removed.
ckb: نەتواندرا پرسیارەکە بسڕێتەوە. کۆمەڵێك مەرج هەیە بۆ پرسیارەکانی تر کە پشتدەبەستێ بە وەڵامی ئەم پرسیارە. هەتا ئەو مەرجانە لانەبردرێن ناتواندرێت ئەم پرسیارە بسڕدرێتەوە.

en: Question help
ckb: یارمەتیدەری پرسیار

en: Question was successfully saved.
ckb: پرسیارەکە بە سەرکەوتوویی پاشەکەوتکرا

en: Question:
ckb: پرسیار:

en: Quick CSV report
ckb: ڕاپۆرتی CSV خێرا

en: Quick add...
ckb: زیادکردنی خێرا..

en: Quick translation
ckb: وەرگێڕانی خێرە

en: Quota action:
ckb: كرداری پشک:

en: Quota limit:
ckb: سنووری پشك:

en: Quota name:
ckb: ناوی پشک:

en: RANK
ckb: هه ڵسه نگاندن

en: Ranking
ckb: پلەبەندی

en: Reading file...
ckb: خوێندنەوەی پەڕگە...

en: Reason:
ckb: هۆکار:

en: Refresh list
ckb: تازەکردنەوەی لیست

en: Registration email
ckb: ئیمێڵی تۆمارکردن

en: Registration email subject
ckb: ناونیشانی ئیمەیڵی تۆمارکردن

en: Reload participant list
ckb: بارکردنەوەی لیستی بەشداربووان

en: Reload survey list
ckb: بارکردنەوەی لیستی ڕاپرسییەکان

en: Remaining
ckb: ماوە

en: Reminder
ckb: بیرخەرەوە

en: Reminder Email:
ckb: ئیمەیڵی بیرخەرەوە:

en: Reminder count:
ckb: ژمارەی بیرخەرەوەکان

en: Reminder email subject
ckb: ناونیشانی ئیمەیڵی بیرخەرەوە

en: Reminder sent to:
ckb: بیرخەرەوەکە نێردرا بۆ:

en: Reminder sent?
ckb: بیرخەرەوەکە نێردرا؟

en: Reminder status:
ckb: باری بیرخەرەوە:

en: Reminder(s) sent
ckb: بیرخەرەوەکان نێردران

en: RemoteControl is available using %s for transport and exposes the following functionality:
ckb: کۆنترۆلکردن لە دوور کراوەیە بۆ بەکارهێنان %s بۆ گواستنەوە و پشکنین دەربارەی ئەم فەرمانانەی داهاتوو:

en: Repeat password
ckb: دوبارەکردنەوەی تێپەڕەوشە

en: Reset
ckb: ڕێکخستنەوه

en: Reset conditions/relevance?
ckb: ڕێکخستنەوەی مەرجەکان/پەیوەندی؟

en: Response
ckb: وەڵام

en: Restore
ckb: گەڕانەوە

en: Result
ckb: ئەنجام

en: Resume later
ckb: بەردەوامبوونەوە لە دواتر

en: Romanian
ckb: ڕۆمانی

en: Same
ckb: وەک یەک

en: Save / Activate survey
ckb: پاشەکەوتکردن / چالاککردنی ڕاپرسی

en: Save Page
ckb: پاشەکەوتکردنی پەڕە

en: Save and close
ckb: پاشەکەوتکردن و داخستن

en: Save plugin settings
ckb: پاشەکەوتکردنی ڕێکخستنی پێوەکراوەکان

en: Save your unfinished survey
ckb: پاشەکەوتکردنی ڕاپرسییە تەواو نەکراوەکان

en: Saved name
ckb: ناوی پاشەکەوتکراو

en: Search attributes
ckb: گەڕان لە تایبەتمەندیەکان

en: Search...
ckb: گەڕان...

en: Second choice
ckb: هەڵبژاردنی دووەم

en: Select all
ckb: هەمووی دیاریبکە

en: Select at least one attribute.
ckb: بە لایەنی کەمەوە تایبەتمەندیەک هەڵبژێرە.

en: Select columns
ckb: هەڵبژاردنی ستوونەکان

en: Semicolon
ckb: بۆروخاڵ

en: Send
ckb: ناردن

en: Send Reminders
ckb: بیرخەرەوەکان بنێرە

en: Sending reminders...
ckb: ناردنی بیرخەرەوەکان...

en: Serbian (Cyrillic)
ckb: سیڕبی (سیریلیکی)

en: Serbian (Latin)
ckb: سیڕبی (لاتینی)

en: Settings for plugin %s
ckb: %s ڕێکخستن بۆ پێوەکراوەکان

en: Shared with
ckb: هاوبەشی پێکراوە لەگەڵ

en: Short names
ckb: ناوی کورت

en: Show "No answer"
ckb: پیشانبدە "هیچ وەڵامێک نیە"

en: Show both (Forced by the system administrator)
ckb: پێشاندانی هەردوو (ناچارکراوە لە لایەن بەڕێوەبەری سیستەم)

en: Show comment
ckb: پیشاندانی راو وبۆچوونه‌کان

en: Show next..
ckb: پێشاندانی دواتر..

en: Show next...
ckb: پێشاندانی دواتر...

en: Show title
ckb: پیشاندانی ناونیشان

en: Sine
ckb: بەریەک

en: Single response: ID %s
ckb: تاکە وەڵام: ژمارە %s

en: Site name:
ckb: ناوی ماڵپەڕ:

en: Size
ckb: قەبارە

en: Some text in this answer
ckb: هەندێک دەق لەم وەڵامە

en: Spanish
ckb: ئیسپانی

en: Spanish (Argentina)
ckb: ئیسپانی (ئەرجەنتینی)

en: Spanish (Argentina) (Informal)
ckb: ئیسپانی (ئەرجەنتینی) (نا فەرمی)

en: Spanish (Chile)
ckb: ئیسپانی (چیلی)

en: Spanish (Mexico)
ckb: ئیسپانی (مەکسیکی)

en: Start language
ckb: زمانی دەستپێک

en: Start language:
ckb: دەستپێکردنی زمان:

en: Statistics survey %s
ckb: ئامارەکانی ڕاپرسی %s

en: Step 1:
ckb: هەنگاوی ١:

en: Straight
ckb: ڕاستەوخۆ

en: Submission date
ckb: بەرواری ناردن

en: Submit
ckb: ناردن

en: Submitted
ckb: نێردرا

en: Survey %s
ckb: ڕاپرسی %s

en: Survey Format is %s:
ckb: شێوازی ڕاپرسی %s:

en: Survey URL
ckb: URL ی ڕاپرسی

en: Survey name
ckb: ناوی ڕاپرسی

en: Survey participants
ckb: بەشداربووانی ڕاپرسی

en: Tangent
ckb: لێكەوت

en: Target question
ckb: پرسیاری ئامانج

en: Template upgrade summary
ckb: کورتەی باشترکردنی ڕووکار

en: Test survey
ckb: ڕاپرسی تاقیکردنەوە

en: Text questions
ckb: دەقی پرسیارەکان

en: The file has been successfuly uploaded.
ckb: فایلەکە بە سەرکەوتوویی بارکرا.

en: The imap PHP library is not installed. Please contact your system administrator.
ckb: کتێبخانەی imap PHP دانەمزرێنراوە. تکایە پەیوەندی بە بەڕێوەبەری سیستەمەکە بکە.

en: The update is now complete!
ckb: نوێکاریەکان تەواو بوون!

en: The user name already exists.
ckb: ناوی بەکارهێنەر هەیە.

en: The username already exists.
ckb: ئەم بەکار‌هێنەرە هەیە.

en: There are currently no surveys.
ckb: لە ئێستادا هیچ ڕاپرسیەک نیە.

en: There are no questions in this survey
ckb: هیچ پرسیارێک نیە لەم ڕاپرسیە

en: There are {NUMBEROFQUESTIONS} questions in this survey
ckb: {NUMBEROFQUESTIONS} پرسیار هەیە لەم ڕاپرسیە

en: There are {NUMBEROFQUESTIONS} questions in this survey.
ckb: {NUMBEROFQUESTIONS} پرسیار هەیە لەم ڕاپرسیە.

en: Third choice
ckb: هەڵبژاردنی سێیەم

en: This field is required.
ckb: ئەم خانەیە داواکراوە.

en: This is a controlled survey. You need a valid token to participate.
ckb: له‌به‌رده‌ستدابوونی ئه‌م راپرسییه‌ سنووردار کراوه‌ته‌وه‌. بۆ به‌شداری کردن پێویستتان به‌ داوه‌تنامه‌ی بڕوادار هه‌یه‌

en: This is a sample question text. The user was asked to enter a date.
ckb: ئەمە دەقی پرسیارێکی نمونەییە. بەکاربەر داوالێکراوە کە بەروارێک بنووسێت.

en: This is a sample question text. The user was asked to pick an entry.
ckb: ئەمە دەقی پرسیارێکی نموونەییە. بەکاربەر داوالێکراوە کە دانەیەکیان هەڵبژێرێت.

en: This is another sample question text - asking for number.
ckb: ئەمە دەقی پرسیارێکی تری نمونەییە - داوای ژمارە دەکات.

en: This is not a .csv file.
ckb: ئەمە فایلی .csv نیە

en: This is one last sample question text - asking for some free text.
ckb: ئەمە دەقی دوایین پرسیاری نمونەییە - داوای هەندێک دەقی ئازاد دەکات.

en: This is some help text for this question.
ckb: ئەمە چەند دەقێکی یارمەتیدەرە بۆ ئەم پرسیارە

en: This question has no answers.
ckb: ئەم پرسیارە هیچ وەڵامێکی نییە

en: This question has no subquestions.
ckb: ئەم پرسیارە هیچ ژێرپرسیاری (لق) تێدا نییە

en: This question is mandatory
ckb: ئه‌م پرسیاره‌ ئیجبارییه‌

en: This response ID is invalid.
ckb: کۆدی وەلامدانەوە دروست نیە

en: This survey is anonymous.
ckb: .ناو نیشانی وه لام ده رله و راپرسیه دا نادیاره

en: This will be your default language.
ckb: ئەمە دەبێتە زمانی هەمیشەیی.

en: Three
ckb: سێ

en: Time remaining
ckb: کات ماوە

en: Tip:
ckb: ڕوونکردنەوە:

en: To be able to upload images or other content you have to save your survey once first.
ckb: بۆ ئەوەی بتوانیت وێنەکان یان ناوەڕۆکی تر بەرز بکەیتەوە پێویستە سەرەتا ڕاپرسیەکەت جارێک پاشەکەوت بکەیت.

en: To remain anonymous please use a pseudonym as your username, also an email address is not required.
ckb: .بو ئه وه ی که ناونیشانتان نادیار بیت،تکایه نیویک جگه له ناوی راسته قینی خوت هه لبژیره. ناو نیشانی یمه یله که ت پیویست ناکات

en: Too low
ckb: زۆر نزمە

en: Tools
ckb: ئامرازەکان

en: Total Errors
ckb: هەموو هەڵەکان

en: Total invitations sent
ckb: کۆی گشتی داوەتنامەی نێردراو

en: Total number of files
ckb: کۆی گشتی ژمارەی فایلەکان

en: Total numbers of sent reminders
ckb: کۆی گشتی بیرخەرەوە نێردراوەکان

en: Total:
ckb: کۆی گشتی:

en: Turkish
ckb: تورکی

en: Two
ckb: دوو

en: Type:
ckb: جۆر:

en: URL:
ckb: ناونیشانی URL:

en: Uncertain
ckb: نادڵنیا

en: Undefined variable
ckb: گۆڕاو پێناسەنەکراوە

en: Unknown error
ckb: هەڵەیەکی نەزانراو

en: Unlimited
ckb: بێ سنوور

en: Update
ckb: نوێکردنەوە

en: Upload files
ckb: فایلەکان باربکە

en: Upload your files
ckb: فایلەکانت باربکە

en: User ID
ckb: ناسنامەی بەکارهێنەر

en: User already exists in the group.
ckb: ئەم بەکارهێنەرە هەیە لەم گروپە.

en: User removed.
ckb: بەکارهێنەر سڕایەوە.

en: Value
ckb: نرخ

en: Values:
ckb: نرخەکان:

en: Vietnamese
ckb: ڤێتنامی

en: View {0} - {1} of {2}
ckb: پیشاندان {0} - {1} لە {2}

en: Warning
ckb: ئاگادارکردنەوە

en: Welcome Page
ckb: پەڕەی بەخێرهاتن

en: YES
ckb: بەڵێ

en: Yes
ckb: بەڵێ

en: Yes (Forced by the system administrator)
ckb: بەڵێ - ناچارکراوە لە لایەن بەڕێوەبەری سیستەمەوە

en: Yes - Delete Them!
ckb: بەڵێ - بیانسڕەوە!

en: Yes - stars
ckb: بەڵێ - ئەستێرەکان

en: Yes/No
ckb: بەڵێ/نەخێر

en: You are not allowed dump the database!
ckb: ڕێگه ت پێنه‌ دراوه بنکه دراوه که فڕێبده یت

en: You are not allowed to add a group to this survey!
ckb: تۆ رێگەت پێنەدراوە کە گروپ زیاد بکەیت بۆ ئەم راپرسیە.

en: You are not allowed to delete this group!
ckb: تۆ ڕێگات نەدراوە ئەم گروپە بسڕیتەوە!

en: You are not allowed to delete this survey!
ckb: تۆ ڕێگەت پێنەدراوە ئەم ڕاپرسیە بسڕیتەوە!

en: You are not allowed to edit this survey!
ckb: تۆ ڕێگەت پێنەدراوە ئەم ڕاپرسیە دەستکاری بکەیت!

en: You are not allowed to order groups in this survey!
ckb: تۆ رێگەت پێنەدراوە کە گروپ زیاد بکەیت بۆ ئەم راپرسیە.

en: You are not allowed to perform this operation!
ckb: رێگەت پێ نەدراوە ئەم کارە ئەنجام بدەیت!

en: You are not allowed to to import a question!
ckb: تۆ ڕێگەت پێنەدراوە کە پرسیارێک هاوردە بکەیت!

en: You do not have sufficient rights to access this page.
ckb: تۆ مافی ته‌واوت نییه بۆ چوونه ناو ئه‌م په‌ڕه‌یه‌

en: You have completed answering the questions in this survey.
ckb: تۆ وەڵامدانەوەی پرسیارەکانی ئەم ڕاپرسیەت تەواو کرد.

en: You need to upload %s more files for this question.
    Are you sure you want to exit?
ckb: تۆ پێویستە %s فایلی زیاتر باربکەی بۆ ئەم پرسیارە.
    تۆ دڵنیایت لە دەرچوونت؟

en: You should note the name(s) of the table(s) in case you need to access this information later.
ckb: پێویستە ناوی خشتە یان خشتەکان لەبەر بکەیت بۆ ئەوەی دووبارە بتوانیت بگەیت بەم زانیاریە.

en: Your Choices
ckb: هەڵبژاردە‌کانت

en: Your Ranking
ckb: پۆڵێن بەندیەکانت

en: Your assessment
ckb: نرخاندنەکانت

en: Your email address
ckb: ناونیشانی پۆستی ئەلکترۆنیەکەت

en: Your time to answer this question has expired
ckb: کاتی وەڵامدانەوەی ئەم پرسیارە بەسەرچووە

en: begins with
ckb: دەستپێدەکات بە

en: contains
ckb: تێیدایە

en: does not begin with
ckb: دەستپێناکات بە

en: does not contain
ckb: تێیدا نیە

en: does not end with
ckb: کۆتایی نایەت بە

en: ends with
ckb: کۆتایی دێت بە

en: equal
ckb: یەکسانە

en: greater
ckb: گەورەترە

en: greater or equal
ckb: گەورەترە یان یەکسانە

en: is greater than
ckb: گه وره تره  له

en: is in
ckb: تێیدایە

en: is less than
ckb: که متره له

en: is not in
ckb: تێیدا نیە

en: less
ckb: کەمترە

en: less or equal
ckb: کەمترە یان یەکسانە

en: none
ckb: هیچ

en: not equal
ckb: یەکسان نیە

en: or
ckb: یان

en: page
ckb: پەڕە

en: responses
ckb: وەڵامەکان

en: seconds
ckb: چرکە

en: table
ckb: خشتە

en: to
ckb: بۆ

en: visit http://us2.php.net/manual/en/ref.image.php for more information
ckb: بۆ زانیاری زیاتر سەردانی http://us2.php.net/manual/en/ref.image.php بکە
