LimeSurvey 2.x - en to et translation catalogue (2707 entries)

en: %s cannot be left empty
et: %s ei saa olla tühi

en: %s duplicate records removed
et: %s korduvat kirjet kustutatud

en: %s entries were not copied because they already existed
et: %s kirjet ei kopeeritud, kuna need on juba olemas

en: %s field(s) were successfully added.
et: %s väljad on edukalt lisatud.

en: %s min. %s sec.
et: %s min %s sek

en: %s new participants were created
et: %s uued osalejad loodi

en: %s old response(s) and according timings were successfully imported.
et: %s vana(d) vastus(t) ja vastavad ajad on edukalt imporditud.

en: %s old response(s) were successfully imported.
et: %s vana vastus(t) on edukalt imporditud.

en: %s participant(s) are to be copied
et: Kopeeritakse %s osaleja(t)

en: %s participants have been copied to the central participants table
et: %s osalejat on kopeeritud kesksesse osalejate tabelisse

en: %s participants have been copied to the survey token table
et: %s osalejat on kopeeritud ankeedi tunnuskoodide tabelisse

en: %s participants have been shared
et: %s osalejat on jagatud

en: %s question contains errors that need to be corrected | %s questions contain errors that need to be corrected
et[0]: %s küsimus sisaldab vigu, mis tuleb parandada
et[1]: %s küsimused sisaldavad vigu, mis tuleb parandada

en: %s records found in CSV file
et: %s andmed leiti CSV failist

en: %s records have empty mandatory fields
et: %s kirjel on kohustuslik väli tühi

en: %s records have incomplete or wrong attribute values
et: %s kirjel on puudlik või vale atribuudi väärtus

en: %s records imported
et: %s kirjet imporditud

en: %s records in CSV
et: %s kirjet CSV's

en: %s records met minimum requirements
et: %s kirje(t) vastab miinimum nõuetele

en: %s records were duplicate but had attributes updated
et: %s kirjet olid duplikaadid, kuid nende atribuudid uuendati

en: %s records with invalid email address removed
et: %s kehtetu e-posti aadressiga kirjet eemaldati

en: %s response lines in your file.
et: Sinu failis on %s vastuse rida.

en: %s response was successfully deleted. | %s responses were successfully deleted.
et[0]: %s vastus on edukalt kustutatud.
et[1]: %s vastused on edukalt kustutatud.

en: %s responses cannot be inserted or updated.
et: %s vastust ei ole võimalik sisestada või uuendada.

en: %s responses were inserted.
et: %s vastust on sisestatud.

en: %s responses were updated.
et: %s vastust on uuendatud.

en: %s token has been created. | %s tokens have been created.
et[0]: %s tunnuskood on loodud.
et[1]: %s tunnuskoodi on loodud.

en: %s%% completed
et: %s%% valmis

en: 'Other:' comment mandatory
et: 'Muu:' kommentaar kohustuslik

en: (Iconv Library not installed)
et: (Iconv teek pole installeeritud)

en: (None)
et: (Puudub)

en: (Reason: Admin email address empty)
et: (Põhjus: Administraatori e-posti aadress on tühi)

en: (Sub-)question width
et: (Ala)küsimuse laius

en: (none)
et: (puudub)

en: (stable)
et: (stabiilne)

en: (unstable)
et: (ebastabiilne)

en: *This setting cannot be changed later!
et: *Seda seadet ei ole võimalik hiljem muuta!

en: ...or import a question
et: ... või impordi küsimus

en: 16 or up
et: 16 või uuem

en: 1st quartile (Q1)
et: 1. kvartiil (Q1)

en: 1st time limit warning CSS style
et: CSS stiil esimese ajalimiidi hoiatuse kohta

en: 1st time limit warning message
et: Esimene hoiatusteade ajalimiidi kohta

en: 1st time limit warning message display time
et: Esimese ajalimiidi hoiatusteate kuvamise aeg

en: 2nd quartile (Median)
et: 2. kvartiil (mediaan)

en: 2nd time limit warning CSS style
et: CSS stiil teise ajalimiidi hoiatuse kohta

en: 2nd time limit warning message
et: Teine hoiatusteade ajalimiidi kohta

en: 2nd time limit warning message display time
et: Teise ajalimiidi hoiatusteate kuvamise aeg

en: 3rd quartile (Q3)
et: 3.  kvartiil (Q3)

en: 5 Point Choice
et: 5-ne üksikvalik

en: 7bit Swedish
et: 7bit Rootsi

en: <No default value>
et: <Vaikeväärtus puudub>

en: <no data>
et: <andmed puuduvad>

en: A Note On Privacy
et: Privaatsuse märge

en: A backup of this table has been made and can be accessed by your system administrator.
et: Tehti varukoopia tabelist ja sellele pääseb ligi süsteemiandministraator.

en: A backup of this table will be made if you proceed. Your system administrator will be able to access this table.
et: Kui jätkate, siis teostatakse selle tabeli varundamine. Teie süsteemiadministraator saab pöörduda selle tabeli poole.

en: A database named "%s" already exists.
et: Andmebaas nimega "%s" juba eksisteerib

en: A deactivated survey is not accessible to participants (only a message appears that they are not permitted to see this survey).
et: Deaktiveeritud uuring ei ole kättesaadav osalejatele (ainult sõnum tundub, et nad ei tohi seda näha küsitlus).

en: A group in the CSV/SQL file is not part of the same survey. The import of the survey was stopped.
et: CSV/SQL failis olev rühm pole sama ankeedi osa. Ankeedi import peatati.

en: A question index will be shown; participants will be able to jump between viewed questions.
et: Küsimuse indeksit näidatakse; osalejatel on võimalik liikuda kuvatud küsimuste vahel.

en: A template with that name already exists.
et: Sellise nimega mall on juba olemas.

en: A token entry for the saved survey has been created too.
et: Salvestatud ankeedi tunnuskoodi kirje on loodud.

en: A token table has been created for this survey and the old tokens were imported.
et: Tunnuskoodide tabel on loodud selle ankeedi jaoks ja vanad tunnuskoodid on imporditud.

en: A token table has been created for this survey.
et: Tunnuskoodide tabel on loodud sellele ankeedile

en: A username was not supplied or the username is invalid.
et: Puudub kasutajanimi või ei ole kasutajanimi korrektne.

en: AND
et: JA

en: AND/OR Date is
et: JA/VÕI Kuupäev on

en: ARMSCII-8 Armenian
et: ARMSCII-8 Armeenia

en: Abbreviated question text
et: Lühendatud küsimuse tekst

en: Ability to change of questions, groups and parameters is still limited.
et: Võime muuta küsimusi, rühmituste ja parameetrid on endiselt piiratud.

en: Absolute value
et: Absoluutväärtus

en: Access
et: Juurdepääs

en: Access denied
et: Juurdepääs keelatud

en: Access denied!
et: Ei ole õigusi!

en: Action
et: Tegevus

en: Action to perform when time limit is up
et: Toiming, mida tehakse peale ajalimiidi täitumist

en: Actions
et: Tegevused

en: Activate
et: Aktiveeri

en: Activate Survey
et: Aktiveeri ankeet

en: Activate this Survey
et: Aktiveeri see ankeet

en: Activate this to show a map above the input field where the user can select a location
et: Aktiveeri see, et näidata sisestusvälja kohal kaarti, kus kasutaja saab valida asukoha

en: Active
et: Aktiivne

en: Active surveys
et: Aktiivsed ankeedid

en: Active token tables
et: Aktiivsed tunnuskoodide tabelid

en: Add
et: Lisa

en: Add New Quota
et: Lisa uus kvoot

en: Add URL parameter
et: Lisa URL parameeter

en: Add a language:
et: Lisa keel:

en: Add a new question
et: Lisa uus küsimus

en: Add a prefix to the answer field
et: Lisa vastuseväljale prefiks

en: Add a suffix to the answer field
et: Lisa vastuseväljale sufiks

en: Add all %s participants in your current list to a survey.
et: Lisa kõik oma praeguses nimekirjas olevad %s osalejad uuringusse.

en: Add all participants in your current list to a survey.
et: Lisa kõik oma praeguses nimekirjas olevad osalejad uuringusse.

en: Add and edit conditions
et: Lisa ja muuda tingimusi

en: Add another record
et: Lisa teine kirje

en: Add another search criteria
et: Lisa veel üks otsingu kriteerium

en: Add another token entry
et: Lisa uus tunnuskoodi kirje

en: Add answer
et: Lisa vastus

en: Add attribute
et: Lisa atribuut

en: Add condition
et: Lisa tingimus

en: Add dummy tokens
et: Lisa näidis tunnuskoode

en: Add fields
et: Lisa välju

en: Add file
et: Lisa fail

en: Add group
et: Lisa plokk

en: Add language
et: Lisa keel

en: Add new group to survey
et: Lisa ankeedile uus plokk

en: Add new question to group
et: Lisa plokki uus küsimus

en: Add new token entry
et: Lisa uus tunnuskood

en: Add new user group
et: Lisa uus kasutajagrupp

en: Add or delete groups
et: Lisa või kustuta plokid

en: Add or delete questions
et: Lisa või kustuta küsimused

en: Add or delete subquestions or change their codes
et: Lisa või kustuta alaküsimusi või muuda nende koode

en: Add or delete token attributes
et: Lisa või kustuta tunnuskoodide atribuudid

en: Add participant
et: Lisa osaleja

en: Add participant to survey
et: Lisa osaleja ankeeti

en: Add participants to a survey
et: Lisa osalejaid ankeeti

en: Add participants to central database
et: Lisa osalejad kesksesse andmebaasi

en: Add participants to survey
et: Lisa ankeedile osalejaid

en: Add question
et: Lisa küsimus

en: Add question group
et: Lisa küsimuste plokk

en: Add scenario
et: Lisa stsenaarium

en: Add search condition
et: Lisa otsingu tingimus

en: Add survey
et: Lisa ankeet

en: Add the %s selected participants to a survey.
et: Lisa %s valitud osalejat uuringusse.

en: Add the selected participants to a survey.
et: Lisa valitud osalejad uuringusse.

en: Add token entry
et: Lisa tunnuskood

en: Add user
et: Lisa kasutaja

en: Add user group
et: Lisa kasutajagrupp

en: Add user:
et: Lisa kasutaja:

en: Add value
et: Lisa väärtus

en: Additional Languages
et: Lisakeeled

en: Additional languages:
et: Lisakeeled:

en: Admin email:
et: Administraatori e-post:

en: Admin login name
et: Administraatori sisselogimise nimi

en: Admin login password
et: Administraatori sisselogimise salasõna

en: Administration
et: Administraatori leht

en: Administration template:
et: Administraatori lehe mall:

en: Administrator credentials
et: Administraatori volikirjad

en: Administrator email
et: Administraatori e-post

en: Administrator name
et: Administraatori nimi

en: Administrator name:
et: Administraatori nimi:

en: Administrator:
et: Administraator:

en: Afrikaans
et: Afrikaani

en: After
et: Pärast

en: After having clicked the save button you can either close this browser window or continue filling out the survey.
et: Peale salvestamise nupule vajutamist võid sulgeda veebibrauseri akna või jätkata ankeedi täitmist.

en: After you are done please click the bottom 'Save' button to save your changes.
et: Kui oled lõpetanud, palun vajuta nupul "Save", et sinu muudatused salvestuksid.

en: Albanian
et: Albaania

en: All
et: Kõik

en: All %s user templates updated.
et: Kõik %s kasutaja mallid uuendatud.

en: All answers are already selected in this quota.
et: Kõik vastused on juba eelnevalt valitud sellesse kvooti.

en: All conditions in this survey have been deleted.
et: Kõik selle ankeedi tingimused on kustutatud.

en: All conditions scenarios were renumbered.
et: Kõikide tingimuste stsenaariumid on ümber nummerdatud.

en: All in one
et: Kõik ühel

en: All of the user's surveys were transferred to %s.
et: Kõik kasutaja ankeedid viidi üle %s.

en: All participant information is lost.
et: Kõigi osalejate info on kadunud.

en: All questions, answers, etc for removed languages will be lost. Are you sure?
et: Kõik küsimused, vastused jne eemaldatud keeles lähevad kaduma. Kas olete kindel?

en: All questions, groups and parameters are editable again.
et: Kõik küsimused, rühmituste ja parameetrid on muudetav uuesti.

en: All responses
et: Kõik vastused

en: All tokens
et: Kõik tunnuskoodid

en: All your answers must be different.
et: Kõik sinu vastused peavad olema erinevad.

en: Allow multiple responses or update responses with one token?
et: Luba mitut vastust või uuenda ühe tunnuskoodi vastuseid?

en: Allow only numerical input
et: Luba sisestada ainult numbreid

en: Allow only numerical input for 'Other' text
et: Luba 'Muu' variandi sisestamise jaoks ainult numbreid

en: Allow participant to unblacklist himself/herself:
et: Luba osalejal ennast mustast nimekirjast eemaldada:

en: Allow public registration?
et: Luba avalikku registreerimist?

en: Allow this user to edit these participants
et: Luba sellel kasutajal muuta neid osalejaid

en: Allowed
et: Lubatud

en: Allowed file types
et: Lubatud failitüübid

en: Allowed file types in comma separated format. e.g. pdf,doc,odt
et: Lubatud faili tüübid komaga eraldatud formaadis, nt pdf, doc, odt

en: Also this problem can occur when you are working/editing in LimeSurvey in several browser windows/tabs at the same time.
et: Probleem võib ilmneda olukorras, kus olete avanud Limesurvey mitmes brauseris (sakis) korraga.

en: Always
et: Alati

en: Always hide this question
et: Peida alati see küsimus

en: Amharic
et: Amhaari

en: An email has been sent to the address you provided with access details for this survey. Please follow the link in that email to proceed.
et: Teile e-posti aadressile saadeti kiri, kus on kirjas info ankeedi kohta ning viit ankeedile vastamiseks. Palun kasutage seda linki jätkamiseks.

en: An email has been sent with details about your saved survey
et: Saadeti e-kiri koos salvestatud ankeedi detailidega.

en: An email with a generated password was sent to the user.
et: E-kiri koos uue salasõnaga saadeti kasutajale.

en: An email with your login data was sent to you.
et: Sisenemise andmed saateti e-kirjaga teie e-posti aadressile.

en: An error occurred saving a response to survey id
et: Ankeedi vastuse salvestamisel tekkis viga

en: An error occurred uploading your file. This may be caused by incorrect permissions in your %s folder.
et: Ilmnes viga faili üles laadimisel. Põhjuseks võib olla, et Teil pole õigusi kaustas %s.

en: An expired survey is not accessible to participants (they only see a message that the survey has expired).
et: Lõppenud uuring ei ole kättesaadav osalejat (nad näevad vaid teate, et uuring on aegunud).

en: An non-recoverable error happened during the update. Error details:
et: Üles laadimise ajal tekkis viga ja seda ei ole võimalik taastada. Vea üksikasjad:

en: An unexpected error has occurred and your responses cannot be saved.
et: Tekkis ootamatu viga ja Teie vastuseid ei salvestatud.

en: Anonymized responses
et: Anonüümsed vastused

en: Anonymized responses?
et: Anonüümsed vastused?

en: Answer
et: Vastus

en: Answer codes
et: Vastuste koodid

en: Answer must be %s
et: Vastus peab olema %s

en: Answer must be between %s and %s
et: Vastus peab olema %s ja %s vahel

en: Answer must be greater or equal to %s
et: Vastus peab olema suurem või võrdne %s

en: Answer must be less or equal to %s
et: Vastus peab olema väiksem või võrdne %s

en: Answer option
et: Vastusevariant

en: Answer options
et: Vastusevariandid

en: Answer options were successfully saved.
et: Vastusevariandid on edukalt salvestatud.

en: Answer prefix
et: Vastuse prefiks

en: Answer scale %s
et: Vastuse skaala %s

en: Answer suffix
et: Vastuse sufiks

en: Answer was
et: Vastus oli

en: Answer was NOT
et: Vastus EI olnud

en: Answer was greater than
et: Vastus oli suurem kui

en: Answer was greater than or equal to
et: Vastus oli suurem või võrdne

en: Answer was less than
et: Vastus oli väiksem kui

en: Answer was less than or equal to
et: Vastus oli väiksem või võrdne

en: Answer:
et: Vastus:

en: Answers
et: Vastused

en: Answers and tokens have been re-opened.
et: Vastused ja tunnuskoodid on uuesti avatud.

en: Answers cleared
et: Vastused on kustutatud

en: Answers with a code of 0 (zero) or blank code are not allowed, and will not be saved
et: Vastused koodiga 0 (null) või tühik pole lubatud ja neid ei salvestata.

en: Any
et: Igasugune

en: Apr
et: Aprill

en: April
et: Aprill

en: Arabic
et: Araabia

en: Arc cosine
et: Arkuskoosinus

en: Arc sine
et: Arkussiinus

en: Arc tangent
et: Arkustangens

en: Are you really sure you want to *delete* some incomplete answers and reset the completed state of both answers and tokens?
et: Kas olete kindel, et soovite *kustutada* mõned lõpetamata vastused ja tühistada nii vastuste kui ka tunnuskoodide lõpetatud oleku?

en: Are you sure you want to clear all your responses?
et: Kas olete kindel, et soovite kustutada kõik oma vastused?

en: Are you sure you want to delete all conditions set in this scenario?
et: Kas olete kindel, et kustutada kõik selle stsenaariumi tingimused?

en: Are you sure you want to delete all conditions set to the questions you have selected?
et: Olete kindel, et soovite kustutada kõik tingimused küsimustele, mis on valitud?

en: Are you sure you want to delete the selected entries?
et: Oled kindel, et soovid kustutada valitud kirjed?

en: Are you sure you want to delete these surveys?
et: Oled sa kindel, et soovid neid ankeete kustutada?

en: Are you sure you want to delete this URL parameter?
et: Oled kindel, et soovid kustutada seda URL parameetrit?

en: Are you sure you want to delete this condition?
et: Kas olete kindel, et soovite selle tingimuse kustutada?

en: Are you sure you want to delete this entry?
et: Kas olete kindel, et soovite selle kirje kustutada?

en: Are you sure you want to delete this file?
et: Kas oled kindel, et soovid kustutada seda faili?

en: Are you sure you want to delete this template?
et: Kas oled kindel, et soovid kustutada seda malli?

en: Are you sure you want to expire these surveys?
et: Oled kindel, et soovid need ankeedid muuta aegunuks?

en: Are you sure you want to renumber the scenarios with incremented numbers beginning from 1?
et: Kas olete kindel, et soovite stsenaariumid ümber nummerdada alates 1?

en: Are you sure you want to un-share the selected participants?
et: Kas oled kindel, et sa ei soovi valitud osalejaid jagada?

en: Arithmetic mean
et: Aritmeetiline keskmine

en: Armenian
et: armeenia

en: Array (10 Point Choice)
et: Rida (10-ne üksikvalik)

en: Array (5 Point Choice)
et: Rida (5-ne üksikvalik)

en: Array (Yes/No/Uncertain)
et: Rida (Jah/Ei/pole kindel)

en: Array filter
et: Massiivifilter

en: As a last step you should clear your browser cache now.
et: Viimase sammuna peaksid puhastama oma veebibrauseri vahemälu.

en: Assessment details
et: Hindamise detailid

en: Assessment group score
et: Hindamisgrupi tulemus

en: Assessment heading
et: Hindamise päis

en: Assessment rules
et: Hindamise reeglid

en: Assessment value
et: Hindamisväärtus

en: Assessments
et: Hindamised

en: At beginning
et: Alguses

en: At end
et: Lõpus

en: At least one installed
et: Installeeritud vähemalt üks

en: Attribute %s (%s)
et: Atribuut %s (%s)

en: Attribute %s was deleted.
et: Atribuut %s on kustutatud.

en: Attribute ID
et: Atribuudi ID

en: Attribute display setting updated
et: Atribuudi kuvamise seade uuendatud

en: Attribute field
et: Atribuudi väli

en: Attribute management
et: Atribuudi haldamine

en: Attribute name
et: Atribuudi nimi

en: Attribute name:
et: Atribuudi nimi:

en: Attribute settings
et: Atribuudi seaded

en: Attribute type
et: Atribuudi tüüp

en: Attribute type:
et: Atribuudi tüüp:

en: Attribute value
et: Atribuudi väärtus

en: Attribute values for existing participants have been updated from the participants records
et: Atribuutide väärtused olemasolevate osalejate jaoks on uuendatud osalejate kirjete alusel

en: Attribute values for existing participants have been updated from the token records
et: Atribuutide väärtused olemasolevate osalejate jaoks on uuendatud tunnuskoodide kirjete alusel

en: Attribute visible:
et: Nähtav atribuut:

en: Attributes to be created
et: Loomisel atribuudid

en: Attributes to export:
et: Eksportimiseks atribuudid:

en: Attributes values from the participant's token
et: Atribuutide väärtused osaleja tunnuskoodist

en: Aug
et: August

en: Auto Translate
et: Automaatne Tõlge

en: Auto-check exclusive option if all others are checked
et: Automaatne välistava vastusevariandi märkimine, kui kõik teised on märgitud

en: Autoload URL
et: Automaatse laadimise URL

en: Autoload URL:
et: Automaatselt laetud URL:

en: Automatic
et: Automaatne

en: Automatic (UTF-8)
et: Automaatne (UTF-8)

en: Automatically check for updates:
et: Kontrolli automaatselt uuendusi:

en: Automatically load URL when survey complete?
et: Automaatselt lae URL kui ankeet on lõpetatud?

en: Available languages:
et: Saadaolevad keeled:

en: Average
et: Keskmine

en: Average file size
et: Keskmine faili suurus

en: Average interview time:
et: Keskmine ankeedi täitmise aeg:

en: Average no. of files per respondent
et: Keskmine nr. faile per vastaja

en: Average size per respondent
et: Keskmine suurus ühe vastaja kohta

en: Back
et: Tagasi

en: Back to Response Import
et: Tagasi vastuste importimisse

en: Back to attribute field management.
et: Tagasi atribuutide haldusse.

en: Back to main menu
et: Tagasi peamenüüsse

en: Backup Entire Database
et: Tee kogu andmebaasist tagavara koopia

en: Bar chart
et: Tulpdiagramm

en: Base language
et: Baaskeel

en: Base language:
et: Põhikeel:

en: Basic admin notification
et: Üldine administraatori teavitus

en: Basic email notification
et: Üldine e-postiga teavitamine

en: Basic email notification is sent to:
et: Üldine teavitus e-posti teel on saadetud:

en: Basque
et: Baski

en: Before
et: Enne

en: Begins with
et: Algab

en: Belarusian
et: Valgevene

en: Big5 Traditional Chinese
et: Big5 Hiina traditsiooniline

en: Binary pseudo charset
et: Binaarne pseudo märgistik

en: Blacklist control
et: Musta nimekirja kontroll

en: Blacklist settings
et: Musta nimekirja seaded

en: Blacklisted
et: mustas nimekirjas

en: Blacklisted participants
et: Mustas nimekirjas olevad osalejad

en: Bosnian
et: Bosnia

en: Both rows and columns
et: Read ja veerud mõlemad

en: Bounce Email:
et: Tagastamise e-post:

en: Browse
et: Sirvi

en: Browse Uploaded Resources
et: Sirvi üleslaetud resursse

en: Browse responses
et: Sirvi vastuseid

en: Browse saved responses
et: Sirvi salvestatud vastuseid

en: Bulgarian
et: Bulgaaria

en: But this one isn't.
et: Aga see ei ole.

en: By group
et: Plokikaupa

en: By question group
et: Küsimuste ploki kaupa

en: Bypass token with failing email addresses
et: Vigaste e-kirja aadressidega tunnuskoodid jäetakse vahele

en: CPDB CSV summary
et: CPDB CSV kokkuvõte

en: CPDB mapping
et: CPDB kaardistamine

en: CSS & Javascript files:
et: CSS ja Javascript failid:

en: CSS style for the 'time limit expiry message'
et: 'Ajalimiidi aegumise teate' CSS stiil

en: CSS style used when the 'time limit warning' message is displayed
et: Ajalimiidi hoiatusteate kuvamisel kasutatakse CSS stiili

en: CSS style used when the 2nd 'time limit warning' message is displayed
et: Teise ajalimiidi hoiatusteate kuvamisel kasutatakse CSS stiili

en: CSV field names
et: CSV väljade nimed

en: CSV input format
et: CSV sisendvorming

en: Calculation
et: Arvutus

en: Can edit?
et: Kas võib muuta?

en: Can't bind to the LDAP directory
et: Ei saa seostada LDAP kataloogi

en: Can't connect to the LDAP directory
et: Ei saa ühendust LDAP kataloogiga

en: Can't update labels because you are using duplicated codes
et: Ei saa uuendada hinnanguid, kuna Te kasutate kokkulangevaid koode

en: Cancel
et: Katkesta

en: Cannot be changed
et: Ei saa muuta

en: Cannot be changed (survey is active)
et: Ei ole võimalik muuta (ankeet on aktiivne)

en: Cannot import the VVExport file.
et: Ei saa importida VV Eksport faili.

en: Catalan
et: Katalaani

en: Catalan (Valencian)
et: katalaani (valencia)

en: Caution: JavaScript execution is disabled in your browser. You may not be able to answer all questions in this survey. Please, verify your browser parameters.
et: Põhjus: JavaScripti täitmine on teie veebilehitsejas keelatud. Kõikidele küsimustele ei pruugi te saada vastust anda. Palun kontrollige oma veebilehitseja parameetreid.

en: Central participant database/panel
et: Keskne osalejate andmebaas/paneel

en: Central participants database summary
et: Keskse osalejate andmebaasi kokkuvõte

en: Change log
et: Muuda logi

en: Change the language
et: Muuda keelt

en: Changes cannot be saved to a standard template.
et: Muudatusi ei saa salvestada standard mallile.

en: Character set of the file:
et: Faili märgistik:

en: Chart type
et: Graafiku tüüp

en: Check Data Integrity
et: Kontrolli andmete terviklikkust

en: Check again
et: Kontrolli uuesti

en: Check all
et: Märgi kõik

en: Check any that apply
et: Märkige kõik, mis sobivad

en: Check data
et: Kontrolli andmeid

en: Check database again?
et: Kontrolli uuesti andmebaasi?

en: Check now
et: Kontrolli kohe

en: Check or uncheck all items
et: Märgi ära või võta märgistus maha kõikidel osadel

en: Check survey logic for current question
et: Kontrolli ankeedi loogikat selle küsimusega seoses

en: Check survey logic for current question group
et: Kontrolli ankeedi loogikat praeguse küsimuste ploki kohta

en: Checkbox layout
et: Checkbox-kujundus

en: Checked
et: Märgitud

en: Checking basic requirements...
et: Üldiste nõuete kontrollimine...

en: Checking existing LimeSurvey files...
et: Kontrollin olemasolevaid LimeSurvey faile...

en: Chinese (Simplified)
et: Hiina (lihtusatatud)

en: Chinese (Traditional - Hong Kong)
et: Hiina (traditsiooniline - Hong-Kong)

en: Chinese (Traditional - Taiwan)
et: Hiina (traditsiooniline - Taivan)

en: Choice header
et: Valiku pealkiri

en: Choose 'Run/All' from the menu to run the import
et: Impordi käivitamiseks vali 'Run/ALL' menüüst

en: Choose another language
et: Vali mõni muu keel

en: Choose columns
et: Vali veerud

en: Choose one of the following answers
et: Valige üks järgnevatest vastustest

en: Choose the CSV file to upload:
et: Valige CVS fail üleslaadimiseks:

en: Choose the file to upload:
et: Vali üles laadimiseks fail:

en: Choose token fields
et: Valige tunnuskoodide väljad

en: Choose your language
et: Valige keel

en: Clear
et: Puhasta

en: Clear All Page
et: Puhasta terve leht

en: Clear Responses
et: Tühjenda vastused

en: Click here to continue
et: Jätkamiseks kliki siia

en: Click here to log in.
et: Sisselogimiseks klikkige siia.

en: Click here to start the survey.
et: Küsitlusega alustamiseks vajuta siia.

en: Click on 'Submit' now to complete the process and save your answers.
et: Klikkige nupul 'Saada', et lõpetada protsess ja salvestada oma vastuseid.

en: Click on the following button if you want to
et: Klikkige järgneval nupul, kui soovite

en: Clicking 'Yes' will generate tokens for all those in this token list that have not been issued one. Continue?
et: Valides "Jah" genereerib tunnuskoodid kõigile respondentidele, kellele veel seda loodud ei ole. Jätkan?

en: Close
et: Sulge

en: Close Window
et: Sulge aken

en: Close editor
et: Sulge editor

en: Close this group
et: Sulge see plokk

en: Close this question
et: Sulge see küsimus

en: Close this survey
et: Sulge see ankeet

en: Close this window
et: Sulge see aken

en: Closed
et: Suletud

en: Code
et: Kood

en: Code filter
et: Koodifilter

en: Code:
et: Kood:

en: Column control
et: Tulba kontroll

en: Columns
et: Veerud

en: Comma
et: Koma

en: Comma (,)
et: Koma (,)

en: Comment
et: Kommentaar

en: Comment only when you choose an answer.
et: Kommenteeri ainult siis, kui sa valid mõne vastuse.

en: Comment only when you don't choose an answer.
et: Kommenteeri ainult siis, kui sa ei vali ühtegi vastust.

en: Comment your answers.
et: Kommenteeri oma vastuseid.

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Comparison operator
et: Võrdlusoperaator

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Completed Page
et: Lõpetamise leht

en: Completed responses only
et: Ainult lõpuni täidetud vastused

en: Completed?
et: Lõpetatud?

en: Completion state
et: Lõpuni täitmise olek

en: Condition
et: Tingimus

en: Conditions
et: Tingimused

en: Conditions designer
et: Tingimuste disainer

en: Configuration
et: Konfiguratsioon

en: Configure
et: Konfigureeri

en: Confirm Password:
et: Korrake salasõna:

en: Confirm your admin password
et: Kinnita administraatori salasõna

en: Confirmation
et: Kinnitus

en: Confirmation email
et: Kinnitus e-kiri

en: Confirmation email subject
et: Kinnituse e-posti pealkiri

en: Confirmation email subject:
et: Kinnitus e-kirja pealkiri:

en: Confirmation of your participation in our survey
et: Uuringus osalemise kinnitus

en: Connection with database failed. Please check database location, user name and password and try again.
et: Ühendus andmebaasiga ebaõnnestus. Palun kontrollige andmebaasi asukohta, kasutajanime, parooli ning proovige uuesti.

en: Constant
et: Konstant

en: Constant value
et: Püsiväärtus

en: Contains
et: Sisaldab

en: Continue
et: Jätka

en: Continue?
et: Jätka?

en: Convert N to
et: Teisenda N tähemärgiks

en: Convert Y to
et: Teisenda Y tähemärgiks

en: Convert resources links?
et: Konverteerida resursside lingid?

en: Convert spaces in question text to underscores
et: Teisenda tühikud küsimuse tekstis alakriipsudeks

en: Copy
et: Koopia

en: Copy Current Question
et: Kopeeri antud küsimus

en: Copy Template
et: Kopeeri mall

en: Copy advanced settings?
et: Kopeeri kõrgema taseme seaded?

en: Copy answer options?
et: Kopeeri vastusevariandid?

en: Copy conditions
et: Kopeeri tingimused

en: Copy failed
et: Kopeerimine nurjus

en: Copy of survey is completed.
et: Ankeedi koopia on valmis.

en: Copy question
et: Kopeeri küsimus

en: Copy subquestions?
et: Kopeeri alaküsimused?

en: Copy survey
et: Kopeeri ankeet

en: Copy template
et: Kopeeri mall

en: Copy the selected conditions to
et: Kopeeri valitud tingimused ..

en: Corrected time:
et: Korrigeeritud aeg:

en: Cosine
et: Koosinus

en: Could not connect to LDAP server.
et: Ei saa ühendust LDAP serveriga.

en: Could not delete user group.
et: Ei saa kustutada kasutajagruppi.

en: Could not delete user group. No group selected.
et: Ei saa kustutada kasutajagruppi. Ühtegi gruppi pole valitud.

en: Could not delete user. User was not supplied.
et: Ei saa kasutajat kustutada. Kasutajat ei ole.

en: Could not insert answer
et: Vastust ei ole võimalik sisestada

en: Could not insert question
et: Küsimust ei ole võimalik sisestada

en: Could not insert subquestion
et: Alaküsimust ei olnud võimalik sisestada

en: Could not modify user data.
et: Kasutaja andmeid ei saa muuta.

en: Couldn't delete
et: Ei saanud kustutada

en: Count
et: Arv

en: Create
et: Loo

en: Create a new question group inside your survey.
et: Loo uus küsimuste plokk oma ankeedis.

en: Create a new survey clicking on the %s icon in the upper right.
et: Loo uus ankeet, klikkides %s ikoonile üleval paremal servas.

en: Create database
et: Loo andmebaas

en: Create dummy tokens
et: Loo näidis tunnuskoode

en: Create new participant
et: Loo uus osaleja

en: Create new template
et: Loo uus mall

en: Create new template called:
et: Loo uus mall nimega:

en: Create one or more questions inside the new question group.
et: Loo üks või enam küsimust uues küsimuste plokis.

en: Create tokens
et: Loo tunnuskoode

en: Create, import, or copy a survey
et: Loo, impordi või kopeeri ankeet

en: Create, import, or copy survey
et: Loo, impordi või kopeeri ankeet

en: Create/edit user groups
et: Loo/muuda kasutajagruppe

en: Created by
et: Loodud

en: Creating DB & file backup
et: Andmebaasi ning failide tagavarakoopia loomine

en: Creating database backup...
et: Tagavara andmebaasi loomine...

en: Creating file backup...
et: Loon tagavarakoopiat...

en: Croatian
et: Horvaatia

en: Current
et: Praegune

en: Currently there are no additional languages configured for this survey.
et: Hetkel ei ole muid keeli selle ankeedi jaoks seadistatud.

en: Currently there are no conditions configured for this survey.
et: Hetkel ei ole selle ankeedi jaoks ühtegi tingimust seadistatud.

en: Czech
et: Tsehhi

en: Czech (informal)
et: Tšehhi (mitteametlik)

en: DATA TO BE ENTERED
et: Andmed, mida sisestada

en: DB backup created: %s
et: Tagavara andmebaas loodud: %s

en: DEC West European
et: DEC Lääne-Euroopa

en: Danish
et: Taani

en: Dari
et: dari

en: Data consistency check
et: Andmete terviklikkuse kontroll

en: Data entry
et: Andmesisestus

en: Data entry screen
et: Andmesisestuse keskkond

en: Data redundancy check
et: Andmete liiasuse kontroll

en: Data selection
et: Andmete valik

en: Data selection:
et: Andmete valik:

en: Data view control
et: Andmete vaate juhtimine

en: Database
et: Andmebaas

en: Database %s has been successfully populated.
et: Andmebaasi %s on edukalt inimesed lisatud.

en: Database backup functionality is currently not available for your database type. Before proceeding please backup your database using a backup tool!
et: Andmebaasi tagavaravariandi funktsionaalsus ei ole hetkel kättesaadav sinu andmebaasi tüübi jaoks. Enne jätkamist, palun tee oma andmebaasist tagavaravariant kasutades tagavara tööriista!

en: Database configuration
et: Andmebaasi seades

en: Database creation
et: Andmebaasi loomine

en: Database doesn't exist!
et: Andmebaasi ei eksisteeri!

en: Database error!!
et: Andmebaasi viga!

en: Database has been created.
et: Andmebaas on loodud.

en: Database has been successfully upgraded to version %s
et: Andmebaas on uuendatud edukalt versioonini %s

en: Database location
et: Andmebaasi asukoht

en: Database name
et: Andmebaasi nimi

en: Database password
et: Andmebaasi parool

en: Database settings
et: Andmebaasi seaded

en: Database type
et: Andmebaasi tüüp

en: Database update finished (%s)
et: Andmebaasi uuendus lõpetatud (%s)

en: Database upgrade
et: Andmebaasi uuendus

en: Database user
et: Andmebaasi kasutajanimi

en: Database was populated but there were errors:
et: Andmebaasi on inimesed lisatud, kuid esines vigu:

en: Dataentry Screen for Survey
et: Andmesisestuse vaade ankeedile

en: Date
et: Kuupäev

en: Date (YYYY-MM-DD) equals
et: Kuupäev (AAAA-KK-PP) võrdub

en: Date Saved
et: Kuupäev salvestatud

en: Date Stamp?
et: Ajatempel?

en: Date added
et: Kuupäev lisatud

en: Date created
et: Kuupäev loodud

en: Date entered is invalid!
et: Sisestatud kuupäev on vale!

en: Date format
et: Kuupäeva formaat

en: Date format:
et: Kuupäeva formaat:

en: Date in the format : %s
et: Kuupäev formaadis: %s

en: Date is
et: Kuupäev on

en: Date last action
et: Viimase tegevuse kuupäev

en: Date picker
et: Kuupäeva valik

en: Date stamp?
et: Ajatempel?

en: Date started
et: Alustamise kuupäev

en: Date submitted
et: Kinnitamise kuupäev

en: Date/Time
et: Kuupäev/Aeg

en: Date/Time format
et: Kuupäeva/kellaaja vorming

en: Datestamp
et: Ajatempel

en: Day
et: Päev

en: Deactivate
et: Muuda mitte aktiivseks

en: Deactivate Survey
et: Muuda ankeet mitte aktiivseks

en: Deactivate survey
et: Muuda ankeet mitte aktiivseks

en: Deactivated result tables
et: Deaktiveeritud tulemuste tabelid

en: Deactivated token tables
et: Mitte-aktiivsed tunnuskoodide tabelid

en: Deactivation
et: Mitte aktiivseks muutmine

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    Recently we invited you to participate in a survey.
    
    We note that you have not yet completed the survey, and wish to remind you that the survey is still available should you wish to take part.
    
    The survey is titled:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    To participate, please click on the link below.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Click here to do the survey:
    {SURVEYURL}
et: Lugupeetud {FIRSTNAME} {LASTNAME},
    
    Saite hiljuti kutse vastama ankeedile.
    
    Olete ankeedile osaliselt vastanud ning seoses sellega palume Teil vastamine lõpule viia.
    
    Ankeedi nimi:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    Ankeedile vastamiseks klikkige allpool toodud lingile.
    
    Ette tänades,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Klikkige ankeedile vastamiseks siin:
    {SURVEYURL}

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    You, or someone using your email address, have registered to participate in an online survey titled {SURVEYNAME}.
    
    To complete this survey, click on the following URL:
    
    {SURVEYURL}
    
    If you have any questions about this survey, or if you did not register to participate and believe this email is in error, please contact {ADMINNAME} at {ADMINEMAIL}.
et: Lugupeetud {FIRSTNAME} {LASTNAME},
    
    Teie või keegi teine, kes on kasutanud Teie e-posti aadressi, on registreerunud vastama ankeedile  {SURVEYNAME}.
    
    Ankeedile vastamiseks klikkige allpool toodud lingile:
    
    {SURVEYURL}
    
    Kui Teil on küsimusi, Te pole registreerunud ankeedile vastama või Te arvate, et e-kiri on viga, palun kontakteeruge {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL}).

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    this email is to confirm that you have completed the survey titled {SURVEYNAME} and your response has been saved. Thank you for participating.
    
    If you have any further questions about this email, please contact {ADMINNAME} on {ADMINEMAIL}.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME}
et: Lugupeetud {FIRSTNAME},
    
    olete täitnud lõpuni ankeedi {SURVEYNAME} ja kõik Teie vastused on salvestatud. Täname osalemast.
    
    Juhul kui Teil tekib lisaküsimusi, võtke ühendust {ADMINNAME} aadressil {ADMINEMAIL}.
    
    Lugupidamisega,
    
    {ADMINNAME}

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    you have been invited to participate in a survey.
    
    The survey is titled:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    To participate, please click on the link below.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Click here to do the survey:
    {SURVEYURL}
et: Lugupeetud {FIRSTNAME},
    
    kutsume Teid osalema uuringus.
    
    Uuringu pealkiri on:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    Uuringus osalemiseks vajutage allolevale lingile.
    
    Lugupidamisega,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Uuringus osalemiseks vajutage siia:
    {SURVEYURL}

en: Dec
et: Dets

en: December
et: Detsember

en: Decimal mark:
et: Kümnendmärgi:

en: Decrease
et: Vähenda

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default Google Analytics
et: Vaikimisi seatud Google Analytics

en: Default administration page
et: Vaikimisi seatud administraatori lehekülg

en: Default answer for scale %s:
et: Vaikevastus skaalale %s:

en: Default answer value:
et: Vaikimis seatud vastuse väärtus:

en: Default answers
et: Vaikimisi seatud vastused

en: Default attribute name:
et: Vaikimisi seatud atribuudi nimi:

en: Default language
et: Vaikimisi seatud keel

en: Default position
et: Vaikepositsioon

en: Default scenario
et: Vaikimisi seatud stsenaarium

en: Default site admin email:
et: Saidi administraatori e-posti aadress:

en: Default site language:
et: Lehele vaikimisi seatud keel:

en: Default template:
et: Vaikimisi seatud mall:

en: Default value for option 'Other':
et: Variandi "Muu" vaikeväärtus:

en: Default value settings were successfully saved.
et: Vaikeväärtuse seaded on edukalt salvestatud.

en: Default value:
et: Vaikeväärtus:

en: Default:
et: Vaikimisi:

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete Tokens
et: Kustuta tunnuskoodid

en: Delete Tokens Table
et: Kustuta tunnuste tabel

en: Delete User
et: Kustuta kasutaja

en: Delete all conditions
et: Kustuta kõik tingimused

en: Delete all incomplete answers that correspond to a token for which a completed answers is already recorded
et: Kustuta kõik mittetäielikud vastused, mis vastavad tunnuskoodile, mille jaoks täielikud vastused on juba salvestatud

en: Delete attribute
et: Kustuta atribuut

en: Delete checked items!
et: Kustuta märgitud osad!

en: Delete current question
et: Kustuta praegune küsimus

en: Delete current question group
et: Kustuta käesolev küsimuste plokk

en: Delete current user group
et: Kustuta praegune kasutajagrupp

en: Delete entry
et: Kustuta kirje

en: Delete exported tokens
et: Kustuta eksporditud tunnuskoodid

en: Delete label set
et: Kustuta hinnanguskaala

en: Delete marked responses
et: Kustuta tähistatud vastused

en: Delete one or more participants...
et: Kustuta üks või rohkem respondenti...

en: Delete participant(s) from central panel and tokens tables
et: Kustuta osaleja(d) kesksest paneelist ja tunnuskoodide tabelitest

en: Delete participant(s) from central panel, tokens tables and all associated responses
et: Kustuta osaleja(d) kesksest paneelist, tunnuskoodide tabelitest ja kõik seotud vastused

en: Delete participant(s) from central participants panel only
et: Kustuta osaleja(d) ainult kesksest osalejate paneelist

en: Delete selected attribute(s) and associated data?
et: Kustuta valitud atribuudid ja seonduvad andmed?

en: Delete selected participant(s) from this survey
et: Kustuta valitud osaleja(d) sellest uuringust

en: Delete selected participants
et: Kustuta valitud osalejad

en: Delete selected survey(s)
et: Kustuta valitud ankeet/ankeedid

en: Delete survey
et: Kustuta ankeet

en: Delete the selected entries
et: Kustuta valitud kirjed

en: Delete this answer option
et: Kustuta see vastusevariant

en: Delete this attribute:
et: Kustuta see atribuut:

en: Delete this condition
et: Kustuta see tingimus

en: Delete this entry
et: Kustuta see kirje

en: Delete this response
et: Kustuta see vastus

en: Delete this scenario
et: Kustuta see stsenaarium

en: Delete this subquestion
et: Kustuta see alaküsimus

en: Delete this template
et: Kustuta see mall

en: Delete this user
et: Kustuta see kasutaja

en: Delete this user from group
et: Kustuta see kasutaja grupist

en: Delete token attribute %s
et: Kustuta tunnuskoodi atribuut %s

en: Delete token entry
et: Kustuta tunnuskood

en: Delete tokens table
et: Kustuta tunnuskoodide tabel

en: Delete user
et: Kustuta kasutaja

en: Delete value
et: Kustuta väärtus

en: Deleting User
et: Kustutan kasutaja

en: Deleting answers: %u answers deleted
et: Vastuste kustutamine: %u vastust kustutatud

en: Deleting conditions: %u conditions deleted
et: Tingimuste kustutamine: %u tingimust kustutatud

en: Deleting groups: %u groups deleted
et: Plokkide kustutamine: %u plokki kustutatud

en: Deleting question attributes: %u attributes deleted
et: Küsimuse atribuutide kustutamine: %u atribuuti kustutatud

en: Deleting questions: %u questions deleted
et: Küsimuste kustutamine: %u küsimust kustutatud

en: Deleting survey languagesettings: %u survey languagesettings deleted
et: Ankeedi keeleseadete kustutamine: %u ankeedi keeleseadet kustutatud

en: Deleting survey table: %s
et: Küsitluse tabeli kustutamine: %s

en: Deleting surveys: %u surveys deleted
et: Ankeetide kustutamine: %u ankeeti kustutatud

en: Deleting this group will also delete any questions and answers it contains. Are you sure you want to continue?
et: Ploki kustutamisega kustutatakse ka kõik selles olevad küsimused ja vastused. Kas soovite jätkata?

en: Deleting this question will also delete any answer options and subquestions it includes. Are you sure you want to continue?
et: Selle küsimuse kustutamise tagajärjel kustuvad ära ka sellega seotud alaküsimused ja vastusevariandid. Oled kindel, et soovid jätkata?

en: Deleting token table: %s
et: Tunnuskoodide tabeli kustutamine: %s

en: Demo mode: Uploading templates is disabled.
et: Demorežiim: mallide üleslaadimine ei ole võimalik.

en: Description
et: Kirjeldus

en: Description of the survey
et: Ankeedi kirjeldus

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Detailed Error
et: Täpne veateade

en: Detailed admin notification
et: Detailne administraatori teavitus

en: Detailed admin notification subject:
et: Detailne administraatori teavituse pealkiri:

en: Detailed email notification with response data is sent to:
et: Detailne teavitus vastuste andmetega on saadetud e-posti teel:

en: Detailed email notification with result codes
et: Detailne e-postiga teavitamine koos tulemuste koodidega

en: Detailed list of surveys
et: Detailne ankeetide nimekiri

en: Did Not Save
et: Ei salvestatud

en: Directory with the name `%s` already exists - choose another name
et: Kaust nimega '%s' on juba olemas - valige teine nimi

en: Disable chart
et: Keela graafik

en: Disable map display
et: Keela kaardi kuvamine

en: Disable only
et: Keela ainult

en: Disabled
et: Keelatud

en: Disabled - Delete current question
et: Keelatud - Kustuta käesolev küsimus

en: Display
et: Kuva

en: Display / Export
et: Kuva / Ekspordi

en: Display Last 50 Responses
et: Näita 50 viimast vastust

en: Display Responses
et: Näita vastuseid

en: Display a chart in the statistics?
et: Kuva statistika juures graafikut?

en: Display as bar chart
et: Kuva tulpdiagrammina

en: Display as pie chart
et: Kuva sektordiagrammina

en: Display chart
et: Kuva graafik

en: Display columns
et: Näita veerge

en: Display map
et: Kuva kaart

en: Display min and max value under the slider
et: Kuva min ja max väärtus liuguri all

en: Display numbers with comma as decimal separator, if needed
et: Kui vajalik, kuva numbrid komadega, mis eraldavad kümnendkohta

en: Display participants
et: Näita osalejaid

en: Display rows
et: Näita ridu

en: Display slider min and max value
et: Kuva liuguri min ja max väärtus

en: Display survey tokens after adding?
et: Kuva ankeedi tunnuskoodid pärast lisamist?

en: Display tokens
et: Näita tunnuskoode

en: Display:
et: Kuva:

en: Do not use Google Analytics
et: Ära kasuta Google Analyticsit

en: Do survey
et: Täida ankeeti

en: Do you really want to delete all marked responses?
et: Kas olete kindel, et soovite kustutada kõik tähistatud vastused?

en: Do you really want to delete this response?
et: Kas olete kindel, et soovite seda vastust kustutada?

en: Do you want to create a token table for this survey?
et: Kas soovite luua tunnuskoodide tabelit sellele ankeedile?

en: Do you want to populate that database now by creating the necessary tables?
et: Kas te soovite täita andmebaasi nüüd luues vajalikud tabelid?

en: Does not contain
et: Ei sisalda

en: Done. Test your survey using the %s icon.
et: Valmis. Testige oma küsitlust %s ikooni abil.

en: Dot (.)
et: Punkt (.)

en: Double-click or drag-and-drop items in the left list to move them to the right - your highest ranking item should be on the top right, moving through to your lowest ranking item.
et: Vastuste liigutamiseks vasakult tulbast paremale, tee soovitud vastusel topeltklõps või lihtsalt  lohista see paremale poole - sinu vastused reastatakse paremal tulbas ülevalt alla kahanevas järjekorras vastavalt sinu eelistustele (kõige üleval on kõige eelistatum ning kõige all kõige vähem eelistatud vastus).

en: Download
et: Lae alla

en: Download all files in this response as a zip file
et: Lae alla selle vastuse kõik failid zip failina

en: Download files for this entry
et: Lae alla failid selle kirje jaoks

en: Download marked files
et: Lae alla tähistatud failid

en: Download the data and the syntax file
et: Lae alla andmestik ning süntaksi fail

en: Download the data and the syntax file.
et: Lae alla andmed ja süntaksifail.

en: Drag and drop the pin to the desired location. You may also right click on the map to move the pin.
et: Lohista nööpnõel soovitud asukohta. Nööpnõela liigutamiseks võid kasutada kaardil ka hiire parempoolset klahvi.

en: Duplicate codes found, these entries won't be updated
et: Leiti kattuvad koodid, neid kirjeid ei uuendatud

en: Duplicate records removed
et: Korduvad kirjed kustutatud

en: Duplicates are determined by:
et: Duplikaadid on määratletud:

en: Duplicates will be detected by a combination of firstname, lastname and email addresses.
et: Duplikaatide väljaselgitamiseks kasutatakse kombinatsiooni eesnimest, perekonnanimest ja e-posti aadressitest.

en: Duplicates will be detected using the participant_id field in this CSV file.
et: Duplikaatide väljaselgitamiseks kasutatakse selles CSV failis osaleja_id välja.

en: Dutch
et: Hollandi

en: Dutch (informal)
et: Hollandi keel (mitteametlik)

en: ERROR MESSAGE
et: VEATEADE

en: EUC-JP Japanese
et: EUC-JP Jaapani

en: EUC-KR Korean
et: EUC-KR Korea

en: Each answer must be %s
et: Iga vastus peab olema %s

en: Each answer must be at least %s
et: Iga vastus peab olema vähemalt %s

en: Each answer must be at most %s
et: Iga vastus saab maksimaalselt olla %s

en: Each answer must be between %s and %s
et: Iga vastus peab olema vahemikus %s kuni %s

en: Each answers are a number.
et: Kõik vastused on numbrid.

en: Each answers are number.
et: Kõik vastused on numbrid.

en: Earlier than:
et: Varem kui:

en: Edit
et: Muuda

en: Edit Current Question
et: Muuda antud küsimust

en: Edit Group
et: Muuda plokki

en: Edit URL parameter
et: Muuda URL parameeter

en: Edit answer options
et: Muuda vastusevariante

en: Edit answer options for this question
et: Muuda selle küsimuse vastusevariante

en: Edit attribute
et: Muuda atribuuti

en: Edit attribute value
et: Muuda atribuudi väärtust

en: Edit condition
et: Muuda tingimust

en: Edit current question group
et: Muuda käesolevat küsimuste plokki

en: Edit current user group
et: Muuda praegust kasutajagruppi

en: Edit default answer values
et: Muuda vaikimisi seatud vastuse väärtusi

en: Edit default answers for this question
et: Muuda selle küsimuse vaikimisi seatud vastuseid

en: Edit email templates
et: Muuda e-posti malle

en: Edit entry
et: Muuda kirjet

en: Edit label set
et: Redigeeri hinnanguteskaalt

en: Edit permissions
et: Muuda kasutusõigusi

en: Edit question
et: Muuda küsimust

en: Edit quota
et: Muuda kvoote

en: Edit response URL
et: Muuda vastuse URL

en: Edit scenario
et: Muuda stsenaariumi

en: Edit subquestions
et: Muuda alaküsimusi

en: Edit subquestions for this question
et: Muuda selle küsimuse alaküsimusi

en: Edit survey permissions
et: Muuda ankeedi kasutusõigusi

en: Edit survey permissions for group %s
et: Muuda ankeedi kasutusõigusi %s grupi jaoks

en: Edit survey permissions for user %s
et: Muuda ankeedi kasutusõigusi kasutajate %s jaoks

en: Edit survey settings
et: Muuda ankeedi seadeid

en: Edit survey text elements
et: Redigeeri ankeedi tekstielemente

en: Edit template permissions
et: Muuda malli kasutusõigusi

en: Edit text elements
et: Muuda teksti osasid

en: Edit this condition
et: Muuda seda tingimust

en: Edit this entry
et: Muuda seda kirjet

en: Edit this response
et: Muuda seda vastust

en: Edit this token
et: Muuda seda tunnuskoodi

en: Edit this user
et: Muuda seda kasutajat

en: Edit token entry
et: Muuda tunnuskoodi

en: Edit user permissions for user %s
et: Muuda kasutajale %s antud lubasid

en: Edit value
et: Muuda väärtust

en: Edit your personal preferences
et: Muuda oma isiklikke eelistusi

en: Editing
et: Muutmine

en: Editing %s
et: %s muutmine

en: Editing response (ID %s)
et: Vastuse redigeerimine (ID %s)

en: Editing template '%s' - File '%s'
et: Malli '%s' redigerimine - fail '%s'

en: Editing user
et: Kasutaja muutmine

en: Editing user group (Owner: %s)
et: Kasutajagrupi muutmine (Omanik: %s)

en: Either you have been inactive for too long, you have cookies disabled for your browser, or there were problems with your connection.
et: Te kas olete olnud tegevusetult liiga kaua, olete keelanud veebilehitseja küpsised või on probleem Teie interneti ühendusega.

en: Email
et: E-post

en: Email Status
et: E-posti staatus

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Email address is not valid.
et: E-posti aadress ei ole kehtiv.

en: Email address of the survey administrator
et: Ankeedi administraatori e-posti aadress

en: Email batch size:
et: E-posti saatmise hulk:

en: Email from the token
et: Tunnuskoodi e-posti aadress

en: Email method:
et: E-posti saatmise meetod:

en: Email settings
et: E-posti seaded

en: Email status
et: E-posti olek

en: Email templates
et: E-posti mallid

en: Email templates successfully saved.
et: E-kirjade mallid edukalt salvestatud.

en: Email to %s failed. Error Message:
et: E-posti saatmine %s-le ebaõnnestus. Veatekst:

en: Email to {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) delayed: Token is not yet valid.
et: E-post {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) viibib: Tunnuskood ei ole veel kehtiv.

en: Email to {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) failed. Error Message:
et: E-post {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) ebaõnnestus. Veatekst:

en: Email to {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) skipped: Token is not valid anymore.
et: E-post {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) jäeti vahele: Tunnuskood ei ole enam kehtiv.

en: Email to {NAME} ({EMAIL}) failed.
et: e-kirja saatmine aadressaadile {NAME} ({EMAIL}) ebaõnnestus.

en: Email was not sent because demo-mode is activated.
et: E-kirja ei saadetud, kuna süsteem töötab demo-režiimis

en: Email:
et: E-post:

en: Email: %s
et: E-post: %s

en: Enable assessment mode?
et: Aktiveeri hindamisrežiim?

en: Enable chart
et: Luba graafik

en: Enable map display
et: Luba kaardi kuvamine

en: End URL
et: Lõpp URL

en: End URL:
et: Lõpp URL:

en: End message:
et: Lõputeade:

en: English
et: Inglise

en: Ensure a minimum number of possible answers (0=No limit)
et: Garanteeri võimalike küsimuste miinimum arv (0=piiranguid pole)

en: Enter a header text for the first scale
et: Sisesta pealkiri esimese skaala jaoks

en: Enter a header text for the second scale
et: Sisesta pealkirja tekst teise skaala jaoks

en: Enter a name and password for this survey and click save below.
et: Sisestage antud ankeedi jaoks nimi ja salasõna ning klikkige allpool Salvesta.

en: Enter question ID to get subquestion order from a previous question
et: Sisesta küsimuse ID saamaks alaküsimuse järjekord eelmisest küsimusest

en: Enter your answers:
et: Sisesta oma vastused:

en: Enter your details below, and an email containing the link to participate in this survey will be sent immediately.
et: Sisestage oma andmed allpool, ja Teile saadetakse koheselt e-kiri, kus on link ankeedi täitmiseks.

en: Enter your hostname and port, e.g.: imap.gmail.com:995
et: Sisestage serveri nimi ja port, nt imap.gmail.com:995

en: Enter your hostname and port, e.g.: my.smtp.com:25
et: Sisesta serveri nimi ning port (nt my.smtp.com:25)

en: Enter your subquestions:
et: Sisesta alaküsimus:

en: Equals
et: Võrdub

en: Equals sum value
et: Võrdub summaga

en: Equals:
et: Võrdub:

en: Equation
et: Võrdus

en: Error
et: Viga

en: Error Files List
et: Viga failide nimekirjas

en: Error files list
et: Vigaste failide nimekiri

en: Error in SQL update
et: SQL uuendamisel ilmnes viga

en: Error on file backup: %s
et: Viga faili tagavaravariandis: %s

en: Error saving results
et: Viga tulemuste salvestamisel

en: Error while updating usertemplates.
et: Viga kasutajamallide uuendamisel.

en: Error:
et: Viga:

en: Error: 'other' is a reserved keyword.
et: Viga: "muud" on reserveeritud märksõna.

en: Error: Response table does not exist. Survey cannot be deactivated.
et: Viga: Vastuste tabelit ei ole olemas. Ankeeti ei saa deaktiveerida.

en: Error: There are no answer options for this question and/or they don't exist in this language.
et: Viga: Sellel küsimusel puuduvad vastusevariandid ja/või need ei ole saadaval selles keeles.

en: Error: There are no answers defined for this question.
et: Viga: Sellele küsimusele pole vastuseid määratud.

en: Error: This question has no answers.
et: Viga: Sellel küsimusel pole vastuseid.

en: Error: You are trying to use duplicate answer codes.
et: Viga: Te üritate kasutada korduvaid vastuse koode.

en: Error: You are trying to use duplicate label codes.
et: Viga: Te üritate kasutada korduvaid koode.

en: Error: You are trying to use duplicate subquestion codes.
et: Viga: Sa proovid kasutada alaküsimuste koode topelt.

en: Error: You have to enter a group title for each language.
et: Viga: Peate sisestama ploki pealkirja igas keeles.

en: Error: You have to enter a name for this label set.
et: Viga: Peate sisestama hinnanguskaalale nime

en: Error: You have to enter a title for this survey.
et: Viga: Peate sisestama ankeedi pealkirja.

en: Error: Your uploaded file is missing one or more of the mandatory columns (%s)
et: Viga: Sinu üles laetud failis on puudu üks või mitu kohustuslikku tulpa (%s)

en: Estonian
et: Eesti

en: Every 2 weeks
et: Iga 2 nädala tagant

en: Every day
et: Iga päev

en: Every month
et: Iga kuu

en: Every week
et: Iga nädal

en: Everything looks alright. Please proceed to the next step.
et: Kõik tundub korras. Palun jätka.

en: Example data
et: Näidisandmed

en: Exclude answers?
et: Jäta välja vastused?

en: Exclude quotas?
et: Jäta kvoodid välja?

en: Exclude record IDs?
et: Jätta välja kirje ID?

en: Exclude survey permissions?
et: Jäta ankeeti puudutavad load välja?

en: Exclusive option
et: Välistav valik

en: Execute this survey
et: Käivita ankeet

en: Existing attribute
et: Olemasolev atribuut

en: Existing participant attributes
et: Olemasolevad osalejate atribuudid

en: Existing token attributes
et: Olemasolevad tunnuskoodi atribuudid

en: Exit and clear survey
et: Välju ja kustuta ankeet

en: Expiration
et: Aegumine

en: Expire survey
et: Muuda ankeet aegunuks

en: Expired
et: Aegunud

en: Expiry date/time:
et: Aegumise kuupäev/kellaaeg:

en: Export
et: Eksport

en: Export %s participant to CSV | Export %s participants to CSV
et[0]: Ekspordi %s osaleja CSV vormi
et[1]: Ekspordi %s osalejat CSV vormi

en: Export (filtered) participants to CSV
et: Ekspordi (filtreeritud) osalejad CSV vormi

en: Export CSV
et: Ekspordi CSV

en: Export Resources As ZIP Archive
et: Ekspordi ressursid ZIP arhiivina

en: Export Template
et: Ekspordi mall

en: Export VV file
et: Ekspordi VV fail

en: Export a VV survey file
et: Ekspordi VV ankeedi fail

en: Export data
et: Ekspordi andmeid

en: Export resources as ZIP archive
et: Ekspordi ressursid ZIP arhiivina

en: Export result data to SPSS
et: Ekspordi tulemused SPSS faili

en: Export results
et: Ekspordi tulemused

en: Export results to a SPSS/PASW command file
et: Ekspordi tulemused SPSS/PASW käsufaili

en: Export results to application
et: Ekspordi tulemused rakendusse

en: Export survey
et: Ekspordi ankeet

en: Export survey results
et: Ekspordi ankeedi tulemused

en: Export syntax
et: Ekspordi süntaksi fail

en: Export template
et: Ekspordi mall

en: Export this Response
et: Ekspordi see vastus

en: Export this question
et: Ekspordi see küsimus

en: Export this question group
et: Ekspordi see küsimuste plokk

en: Export to CSV file
et: Ekspordi CSV faili

en: Export tokens
et: Ekspordi tunnuskoodid

en: Export tokens to CSV file
et: Ekspordi tunnuskoodid CSV faili

en: Export...
et: Ekspordi...

en: Extra comma found in function
et: Funktsioonist leiti üleliigne koma

en: Extra tokens found
et: Leitud veel tunnuskoode

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Failed to add group! Group Name was not supplied.
et: Ploki lisamine ebaõnnestus! Plokile ei antud nime.

en: Failed to add group! Group already exists.
et: Grupi lisamine ebaõnnestus! Grupp on juba olemas.

en: Failed to add group! Group name length more than 20 characters.
et: Grupi lisamine ebaõnnestus! Grupi nime pikkus on rohkem kui 20 tähemärki.

en: Failed to add user
et: Kasutaja lisamine ebaõnnestus

en: Failed to add user group.
et: Kasutajagrupi lisamine ebaõnnestus.

en: Failed to add user.
et: Kasutaja lisamine nurjus.

en: Failed to create token entries
et: Tunnuskoodide kirjete loomine ebaõnnestus

en: Failed to delete answer
et: Vastuse kustutamine ebaõnnestus

en: Failed to edit user group!
et: Kasutajagrupi muutmine ebaõnnestus!

en: Failed to insert default value
et: Vaikeväärtuse sisestamine ebaõnnestus

en: Failed to insert group
et: Ploki sisestamine ebaõnnestus

en: Failed to insert question attribute
et: Küsimuse atribuudi sisestamine ebaõnnestus

en: Failed to insert survey language
et: Ankeedi keele sisestamine ebaõnnestus

en: Failed to open the uploaded file!
et: Üles laetud faili avamine ebaõnnestus.

en: Failed to remove user.
et: Kasutaja eemaldamine ebaõnnestus.

en: Failed to update answers
et: Vastuste uuendamine ebaõnnestus

en: Failed to update survey permissions!
et: Ankeedi õiguste muutmine ebaõnnestus!

en: Failed.
et: Ebaõnnestus.

en: Faulty line in import - fields and data don't match
et: Vigane rida impordil - väljad ja andmed ei klapi

en: Fax to:
et: Saada fax:

en: Feb
et: Veebruar

en: February
et: Veebruar

en: Female
et: Naine

en: Field description
et: Välja kirjeldus

en: Field summary for %s
et: Välja %s kokkuvõte

en: File
et: Fail

en: File %s couldn't be deleted. Please check the permissions on the /upload/template folder
et: %s faili ei olnud võimalik kustutada. Palun kontrolli antud luba üleslaadimise/malli kaustast

en: File %s deleted
et: Fail %s kustutatud

en: File %s uploaded
et: File %s on üles laetud

en: File backup created: %s
et: Faili tagavaravariant loodud: %s

en: File count
et: Failide arv

en: File does not contain LimeSurvey data in the correct format.
et: Fail ei sisalda LimeSurvey andmeid õiges formaadis.

en: File extension
et: Faili laiend

en: File metadata
et: Faili metaandmed

en: File name
et: Faili nimi

en: File seems empty or has only one line
et: Fail on tühi või sisaldab ainult ühte rida

en: File should be a standard CSV (comma delimited) file with optional double quotes around values (default for OpenOffice and Excel). The first line must contain the field names. The fields can be in any order.
et: Fail peab olema standard CSV (komadega eraldatud) fail, kus väärtused on eraldatud jutumärkidega (vaikimisi OpenOffice's ja Excel'is). Esimene rida peab sisaldama väljade nimesid. Väljad võivad olla suvalises järjekorras.

en: File size
et: Faili suurus

en: File upload
et: Faili üles laadimine

en: File upload succeeded.
et: Faili üleslaadimine edukas.

en: File:
et: Fail:

en: Files
et: Failid

en: Filter HTML for XSS:
et: Filtreeri HTML XSSi jaoks:

en: Filter blank email addresses:
et: Filtreeri tühjad e-kirja aadressid:

en: Filter by
et: Filtreeri

en: Filter by email address
et: Filtreeri e-posti aadressi järgi

en: Filter by language
et: Filtreeri keele järgi

en: Filter duplicate records:
et: Filtreeri korduvad kirjed:

en: Filter surveys
et: Filtreeri ankeete

en: Filter the available answers by this value
et: Filtreeri võimalikke vastuseid selle väärtuse alusel

en: Filtered from statistics script
et: Filtreeritud statistikaskriptist

en: Finalize response submission
et: Kinnita vastuse saatmine

en: Find
et: Leidma

en: Find highest value
et: Leia suurim väärtus

en: Find lowest value
et: Leia väiksem väärtus

en: Finnish
et: Soome

en: First choice
et: Esimene valik

en: First name
et: Eesnimi

en: First name from token
et: Eesnimi tunnuskoodist

en: Folder
et: Kaust

en: Follow the following link to update it
et: Klikkige järgneval lingil selle uuendamiseks

en: Following survey(s) are not yet active but you can register for them.
et: Järgnevad ankeedid ei ole veel aktiivsed, aga sa saad neile juba registreeruda.

en: For easy opening in MS Excel, change the extension to 'tab' or 'txt'
et: Lihtsamaks avamiseks MS Excelis muutke faililaiendiks 'tab' või 'txt'

en: For further information please contact %s
et: Rohkema info saamiseks kontakteeruge %s

en: For stable and unstable versions
et: Stabiilsete ja ebastabiilsete versioonide jaoks

en: For stable versions
et: Stabiilsete versioonide jaoks

en: Forbidden Extension
et: Keelatud laiend

en: Force HTTPS:
et: Sunni HTTPS:

en: Force the choice list and the rank list to have the same height
et: Igal valikute nimekirjal ja järjestuste nimekirjal peab olema sama kõrgus

en: Forgot your password?
et: Unustasid parooli?

en: Format
et: Formaat

en: Format a GMT date/time
et: Vorminda GMT kuupäev/kellaaeg

en: Format a local date/time
et: Vorminda kohalik kuupäev/kellaaeg

en: Format:
et: Formaat:

en: Format: %s
et: Formaat: %s

en: Found
et: Leitud

en: Found & writable
et: Leitud ning kirjutatav

en: French
et: Prantsuse

en: From
et: Kellelt

en: From token table
et: Tunnuskoodide tabelist

en: Fula
et: fulani

en: Full
et: Täis

en: Full answers
et: Täisvastused

en: Full name
et: Täisnimi

en: Full names
et: Täisnimed

en: Full question text
et: Küsimuse täistekst

en: Full responses
et: Täisvastuseid

en: Full search
et: Täismahus otsing

en: Full template editor
et: Täielik malli editor

en: Function must have at least %s argument | Function must have at least %s arguments
et[0]: Funktsioonil peab olema vähemalt %s argument
et[1]: Funktsioonil peab olema vähemalt %s argumenti

en: GB2312 Simplified Chinese
et: GB2312 Lihtsustatud Hiina

en: GBK Simplified Chinese
et: GBK Lihtsustatud Hiina

en: GEOSTD8 Georgian
et: GEOSTD8 Gruusia

en: GNU General Public License:
et: GNU Üldine Avalik Litsents:

en: Galician
et: Galeegi

en: Gender
et: Sugu

en: General
et: Peamine

en: General filters
et: Üldised filtrid

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Generate a random integer
et: Genereeri juhuslik täisarv

en: Generate tokens
et: Loo tunnuskoodid

en: Generating summaries ...
et: Loon kokkuvõtteid ...

en: Georgian
et: gruusia

en: German
et: Saksa

en: German (informal)
et: Saksa (mitteametlik)

en: Get order from previous question
et: Võta järjekord eelmisest küsimusest

en: Get statistics from these responses
et: Kogu statistikat nendest vastustest

en: Get the default location using the user's IP address?
et: Kasutaja IP aadressi järgi vaikimisi seatud asukoht?

en: Get time statistics from these responses
et: Hangi aja statistika nendest vastustest

en: Getting questions and answers ...
et: Saan küsimusi ja vastuseid ...

en: Give focus to the HTML editor popup window
et: Pööra tähelepanu HTML'i editorile uues aknas

en: Global settings
et: Globaalsed seaded

en: Global settings were saved.
et: Globaalsed seaded salvestati.

en: Go back
et: Minge tagasi

en: Go to question
et: Liigu küsimusele

en: Go to question group
et: Mine küsimuste ploki juurde

en: Go to survey
et: Mine ankeedile

en: Go to this group
et: Mine selle ploki juurde

en: Go to this question
et: Mine selle küsimuse juurde

en: Google Analytics API key for this survey?
et: Google Analytics API võti antud ankeedi jaoks?

en: Google Analytics API key:
et: Google Analytics API võti:

en: Google Analytics style for this survey?
et: Google Analytics stiil selle ankeedi jaoks?

en: Google Maps API key:
et: Google Maps API võti:

en: Google Translate API key:
et: Google Translate API võti:

en: Greater than
et: Suurem kui

en: Greater than or equal to
et: Suurem või võrdne

en: Greater than:
et: Suurem kui:

en: Greek
et: Kreeka

en: Group
et: Plokk

en: Group 1: The first lot of questions
et: Plokk 1: Esimene osa küsimusi

en: Group by Group
et: Rühmakaupa

en: Group could not be deleted
et: Rühma ei saanud kustutada

en: Group description
et: Ploki kirjeldus

en: Group member can only see own group:
et: Grupi liige näeb ainult oma gruppi:

en: Group members
et: Grupi liikmed

en: Group not found.
et: Plokki ei leitud.

en: Group of checkboxes
et: jah/ei valikute grupp

en: Group time
et: Ploki aeg

en: Gujarati
et: gudžarati

en: HP West European
et: HP Lääne-Euroopa

en: HTML editor
et: HTML redaktor

en: HTML editor mode
et: Vaikimisi HTML redaktori režiim

en: Header for first scale
et: Esimese skaala pealkiri

en: Header for second scale
et: Teise skaala pealkiri

en: Heading
et: Pealkiri

en: Headings
et: Pealkirjad

en: Hebrew
et: Heebria

en: Height of the map in pixel
et: Kaardi kõrgus pikslites

en: Hello %s,
et: Tere %s,

en: Hello,
    
    A new response was submitted for your survey '{SURVEYNAME}'.
    
    Click the following link to reload the survey:
    {RELOADURL}
    
    Click the following link to see the individual response:
    {VIEWRESPONSEURL}
    
    Click the following link to edit the individual response:
    {EDITRESPONSEURL}
    
    View statistics by clicking here:
    {STATISTICSURL}
et: Tere,
    
    Uus vastus on saabunud sinu uuringule '{SURVEYNAME}'.
    
    Uuringu värskendamiseks vajuta sellele lingile:
    {RELOADURL}
    
    Vajuta siia, et näha vastust eraldi:
    {VIEWRESPONSEURL}
    
    Vajuta siia, et muuta seda vastust:
    {EDITRESPONSEURL}
    
    Siia vajutades, näete statistikat:
    {STATISTICSURL}

en: Hello,
    
    A new response was submitted for your survey '{SURVEYNAME}'.
    
    Click the following link to reload the survey:
    {RELOADURL}
    
    Click the following link to see the individual response:
    {VIEWRESPONSEURL}
    
    Click the following link to edit the individual response:
    {EDITRESPONSEURL}
    
    View statistics by clicking here:
    {STATISTICSURL}
    
    
    The following answers were given by the participant:
    {ANSWERTABLE}
et: Tere,
    
    Uus vastus on saabunud sinu uuringule '{SURVEYNAME}'.
    
    Uuringu värskendamiseks vajuta sellele lingile:
    {RELOADURL}
    
    Vajuta siia, et näha vastust eraldi:
    {VIEWRESPONSEURL}
    
    Vajuta siia, et muuta seda vastust:
    {EDITRESPONSEURL}
    
    Siia vajutades, näete statistikat:
    {STATISTICSURL}
    
    
    Osaleja poolt anti järgmised vastused:
    {ANSWERTABLE}

en: Help
et: Abi

en: Help about this question
et: Antud küsimuse abi

en: Help:
et: Abi:

en: Hidden
et: Peidetud

en: Hide advanced settings
et: Peida kõrgema taseme seaded

en: Hide both
et: Peida mõlemad

en: Hide both (Forced by the system administrator)
et: Peida mõlemad (seadistatud süsteemi administraatori poolt)

en: Hide details of this Survey
et: Peida selle ankeedi detailid

en: Hide details of this group
et: Peida selle ploki detailid

en: Hide details of this question
et: Peida selle küsimuse detailid

en: Hide the tip that is normally shown with a question
et: Peida nõuanne, mida tavaliselt kuvatakse koos küsimusega

en: Hide tip
et: Peida nõuanne

en: Hints
et: Vihjed

en: Hour
et: Tund

en: How many roads must a man walk down?
et: Kus on kurva kodu?

en: How many rows to display
et: Kuvatavate ridade arv

en: Huge Free Text
et: Ülipikk vaba tekst

en: Hungarian
et: Ungari

en: I accept
et: Nõustun

en: IP Addresses will be logged
et: IP aadressid logitakse

en: IP Info DB API Key:
et: IP Info DB API võti:

en: IP address
et: IP aadress

en: IP as default location
et: IP kui vaikeasukoht

en: ISO 8859-7 Greek
et: ISO 8859-7 Kreeka

en: ISO 8859-8 Hebrew
et: ISO 8859-8 Heebrea

en: ISO 8859-9 Turkish (latin5)
et: ISO 8859-13 Baltic (latin7)

en: Icelandic
et: Islandi

en: Identifier
et: identifikaator

en: Identifier:
et: Eraldaja:

en: If errors are showing up you might have to execute this script repeatedly.
et: Kui esineb vigu, siis peate käivitama seda skripti korduvalt.

en: If necessary the database will be updated.
et: Kui vaja, siis andmebaasi uuendatakse.

en: If the link does not work and you turn on HTTPS, LimeSurvey will break and you won't be able to access it.
et: Kui see link ei tööta ning lülitate sisse HTTPS-i, siis ei ole teil enam juurdepääsu.

en: If the participant marks all options, uncheck all and check the option set in the "Exclusive option" setting
et: Kui osaleja märgib ära kõik vastusevariandid, siis kustuta need ning märgi see vastusevariant, mis on "Välistava vastusevariandi" seadetes määratud

en: If tokens are used, the public may register for this survey
et: Kui kasutusel on  tunnuskoodid, siis avalikkus saab registreeruda ankeedile

en: If you are blacklisted but want to participate in this survey and want to receive invitations please click the following link:
    {OPTINURL}
et: Kui sa oled mustas nimekirjas, kuid soovid siiski selles uuringus osaleda ja saada uuringukutseid, siis palun vajuta siia: 
    {OPTINURL}

en: If you are using token functions or notifications emails you need to set an administrator email address.
et: Juhul kui sa kasutad tunnuskoodide funktsiooni või e-posti teel saadetavaid teavitusi, siis sa pead määrama administraatori e-posti aadressi.

en: If you choose '%s' please also specify your choice in the accompanying text field.
et: Juhul kui valite  '%s', siis palun täpsustage!

en: If you delete this table tokens will no longer be required to access this survey.
et: Kui kustutate antud tabeli, siis ankeedi täitmisel enam ei küsita tunnust.

en: If you do not want to participate in this survey and don't want to receive any more invitations please click the following link:
    {OPTOUTURL}
et: Juhul kui Te ei soovi osaleda selles uuringus ja ei soovi saada rohkem uuringukutseid, vajutage sellele lingile:
    {OPTOUTURL}

en: If you give an email address, an email containing the details will be sent to you.
et: Kui Te sisestate e-posti aadressi, saadetakse Teie aadressile detailne info.

en: If you have any questions regarding this mail please do not hesitate to contact the site administrator at %s. Thank you!
et: Kui Teil on küsimusi käesoleva e-kirja kohta, siis palun pöörduge veebilehe administraatori poole aadressil %s. Täname.

en: If you have been issued a token, please enter it in the box below and click continue.
et: Kui teil on kehtiv tunnuskood, palun sisestage see allpool olevasse kasti ja klikkige *jätkata*.

en: If you initialise tokens for this survey then this survey will only be accessible to users who provide a token either manually or by URL.
et: Kui initsialiseerite sellele ankeedile tunnuskoodid, saavad ankeedile juurdepääsu ainult need kasutajad, kellele on omistatud tunnuskood.

en: If you remove this attribute, you will lose all information.
et: Kui sa eemaldad selle atribuudi, siis kaob ka kogu info.

en: If you switch email mode, you'll have to review your email templates to fit the new format
et: Kui lülitute e-kirja režiimi, peate üle vaatama oma e-kirja mallid, et need sobiksid uue formaadiga

en: If you turn on the -Anonymized responses- option and create a tokens table, LimeSurvey will mark your completed tokens only with a 'Y' instead of date/time to ensure the anonymity of your participants.
et: Kui valid variandi -Anonüümsed vastused- ja lood tunnuskoodide tabeli, siis LimeSurvey märgib lõpuni vastanud tunnuskoodide juurde kuupäeva/kellaaja asemel ainult 'Y', et tagada osalejate anonüümsus.

en: If you want to check any of the answers you have made, and/or change them, you can do that now by clicking on the [<< prev] button and browsing through your responses.
et: Kui Teil on soov kontrollida oma vastuseid ja/või muuta neid, võite seda teha vajutades nupul  [<< eelmine].

en: If you want to edit it %s please copy it first%s.
et: Kui sa soovid seda %s muuta, palun kopeeri see kõigepealt %s.

en: If you wish, you may upload %s more file(s); else you may return back to survey.
et: Kui soovid, võid veel üles laadida %s faili; kui ei, võid ankeedi juurde tagasi pöörduda.

en: Images
et: Pildid

en: Import
et: Impordi

en: Import CSV
et: Impordi CSV

en: Import Label Set
et: Impordi hinnanguskaala

en: Import Question
et: Impordi küsimus

en: Import Resources ZIP Archive
et: Impordi ressursid ZIP arhiivi

en: Import VV file
et: Impordi VV fail

en: Import a VV response data file
et: Impordi VV fail

en: Import a VV survey file
et: Impordi VV ankeedi fail

en: Import again
et: Impordi uuesti

en: Import as not finalized answers?
et: Importida kui mitte lõpetatud vastused?

en: Import failed. You specified an invalid file type '%s'.
et: Importimine ebaõnnestus. Sa määrasid vale faili tüübi '%s'.

en: Import failed: No answers could be mapped.
et: Importimine ebaõnnestus: ühtegi vastust ei olnud võimalik kaardistada.

en: Import from CSV file
et: Impordi CSV failist

en: Import of survey is completed.
et: Ankeedi importimine on lõpetatud.

en: Import of this survey file failed
et: Antud ankeedi faili importimine ebaõnnestus

en: Import old tokens
et: Impordi vanad tunnuskoodid

en: Import question group
et: Impordi küsimuste plokk

en: Import resources ZIP archive
et: Importida ressursid ZIP arhiivi

en: Import responses
et: Impordi vastused

en: Import responses from a deactivated survey table
et: Impordi vastuseid deaktiveeritud ankeedist

en: Import survey
et: Impordi ankeet

en: Import survey data
et: Impordi ankeedi andmed

en: Import survey resources
et: Impordi ankeedi ressursid

en: Import template
et: Malli importimine

en: Import template ZIP archive
et: Importida mall ZIP arhiivi

en: Import tokens from CSV file
et: Impordi tunnuskoodid CSV failist

en: Import tokens from LDAP query
et: Impordi tunnuskoodid LDAP päringust

en: Important instructions
et: Tähtsad juhised

en: Imported Files List
et: Imporditud failide nimekiri

en: Imported Resources for
et: Imporditud allikad

en: Imported files list
et: Imporditud failide nimekiri

en: Imported template files for
et: Imporditud mallifailid ? jaoks

en: Impossible to delete this group because there is at least one question having a condition on its content
et: Plokki ei ole võimalik kustutada, kuna vähemalt üks küsimus on sellega seotud.

en: Inactive
et: Passiivne

en: Include:
et: Arva kaasa:

en: Incomplete responses
et: Mittetäielikke vastuseid

en: Incomplete responses only
et: Ainult lõpuni täitmata vastused

en: Incorrect permissions in your %s folder.
et: Mittekorrektsed kausta turvaseaded %s.

en: Incorrect username and/or password!
et: Vigane kasutajanimi ja/või parool!

en: Increase
et: Suurenda

en: Incremental
et: Kasvav

en: Indonesian
et: Indoneesia

en: Inexistant token table
et: Olematu tunnuskoodide tabel

en: Information
et: Informatsioon

en: Initial Superadmin cannot be deleted!
et: Peaadministraatorit ei saa kustutada

en: Initialise tokens
et: Tunnuskoodide algväärtustamine

en: Inline HTML editor
et: Sisemine HTML redaktor

en: Input
et: Sisestusväli

en: Input box width
et: Sisestusvälja laius

en: Insert a new answer option after this one
et: Sisesta uus vastusevariant peale seda

en: Insert a new subquestion after this one
et: Sisesta uus alaküsimus pärast seda

en: Insert page break in printable view
et: Lisa leheküljevahetus trükitavas variandis

en: Insert/edit LimeSurvey replacement field
et: Sisesta/muuda LimeSurvey asendusväli

en: Instructions for the impatient
et: Juhend kannatamatutele

en: Integer only
et: Ainult täisarvud

en: Interface language
et: Liidese keel

en: Interfaces
et: Liidesed

en: Interview time
et: Intervjuu aeg

en: Invalid group number for this survey:
et: Kehtetu ploki number selle küsimuse jaoks:

en: Invalid question - probably missing sub-questions or language-specific settings for language %s
et: Kehtetu küsimus - ilmselt puuduvad alaküsimused või seaded järgmise keele jaoks: %s

en: Invalid survey ID
et: Kehtetu ankeedi ID

en: Invitation
et: Kutse

en: Invitation email
et: E-post kutsega

en: Invitation email subject
et: Kutse e-posti pealkiri

en: Invitation email subject:
et: Kutse e-kirja pealkiri:

en: Invitation email:
et: Kutse e-kiri:

en: Invitation sent date
et: Kutse saadetud:

en: Invitation sent to:
et: Kutse saadetud:

en: Invitation sent?
et: Kutse saadetud?

en: Invitation status:
et: Kutse olek:

en: Invitation to participate in a survey
et: Kutse uuringus osalemiseks

en: Invited
et: Kutsutud

en: Irish
et: Iiri

en: Is no answer (missing) allowed when either 'Equals sum value' or 'Minimum sum value' are set?
et: Kas vastuse puudumine (tühi väli) on lubatud, kui on seadistatud kas 'Võrdub summaga' või 'Miinimumsumma'?

en: Is the participant required to give a comment to the uploaded file?
et: Kas osaleja peab faili üles laadimisel lisama sellele kommentaari?

en: Is the participant required to give a title to the uploaded file?
et: Kas osaleja peab faili üles laadimisel lisama sellele nime?

en: It is missing a quota message for the following languages:
et: Järgmiste keelte puhul puudub kvootide kohta teade:

en: It is presented group by group.
et: Esitatakse ploki kaupa

en: It is presented on one single page.
et: Esitatakse ühel lehel

en: It is presented question by question.
et: Esitatakse küsimuse kaupa

en: It uses cookies for access control.
et: See kasutab küpsiseid pöördumise kontrolliks.

en: It will also delete any resources/files that have been uploaded for this survey.
et: See kustutab ühtlasi kõik ressurssid/failid, mis on laetud üles käesoleva ankeedi tarvis.

en: It's still possible to perform statistics on responses using LimeSurvey.
et: See on ikka võimalik teha statistikat vastuseid kasutades LimeSurvey.

en: Italian
et: Itaalia

en: Italian (informal)
et: Itaalia keel (mitteametlik)

en: Iterate survey
et: Itereeri ankeet

en: Jan
et: Jaanuar

en: January
et: Jaanuar

en: Japanese
et: Jaapani

en: Jul
et: Juuli

en: July
et: Juuli

en: Jun
et: Juuni

en: June
et: Juuni

en: KOI8-R Relcom Russian
et: KOI8-R Relcom Vene

en: KOI8-U Ukrainian
et: KOI8-U Ukraina

en: Keyboard-less operation
et: Keyboard-vähem operatsiooni

en: Kinyarwanda
et: ruanda

en: Korean
et: Korea

en: Kurdish (Sorani)
et: kurdi (Sorani)

en: LDAP is disabled or no LDAP query defined.
et: LDAP on keelatud või LDAP päring pole defineeritud.

en: LDAP queries are defined by the administrator in the configuration file /application/config/ldap.php .
et: LDAP päringud on defineeritud administraatori poolt failis /application/config/ldap.php .

en: Label
et: Märgend

en: Label Set
et: Hinnanguskaala

en: Label for 'Other:' option
et: Variandi "Muu:" tekst

en: Label set was not imported because the same label set already exists.
et: Label seatud ei ole, sest samal etiketil esitatud juba olemas.

en: Label:
et: Hinnang:

en: Labels
et: Hinnangud

en: Language
et: Keel

en: Language Switch
et: Keelevahetus

en: Language code
et: Keelekood

en: Language selection
et: Keele valik

en: Languages
et: Keeled

en: Languages:
et: Keeled:

en: Last check: %s
et: Viimane kontroll: %s

en: Last invited
et: Viimati kutsutud

en: Last name
et: Perenimi

en: Last name from token
et: Perekonnanimi tunnuskoodist

en: Last page
et: Viimane lehekülg

en: Last reminder sent date
et: Viimase meeldetuletuse saatmise kuupäev

en: Later than:
et: Hiljem kui:

en: Latvian
et: Läti

en: Less than
et: Väiksem kui

en: Less than or equal to
et: Väiksem või võrdne

en: Less than:
et: Vähem kui:

en: License
et: Litsents

en: LimeSurvey can attempt to create this database for you.
et: LimeSurvey üritab Teile seda andmebaasi luua.

en: LimeSurvey database is up to date. No action needed
et: LimeSurvey andmebaas on uuendatud. Muid tegevusi pole vaja

en: LimeSurvey has been installed successfully.
et: LimeSurvey on edukalt paigaldatud.

en: LimeSurvey installer
et: LimeSurvey paigaldaja

en: LimeSurvey online manual
et: LimeSurvey online manuaal

en: LimeSurvey replacement field properties
et: LimeSurvey asendusvälja omadused

en: Limit
et: Piirang

en: Limit the number of possible answers
et: Piira võimalike vastuste arvu

en: Limit time to answer question (in seconds)
et: Piirake küsimusele vastamise aega (sekundites)

en: Limit:
et: Piir

en: List
et: Loetelu

en: List (Dropdown)
et: Nimekiri (rippmenüü)

en: List (Radio)
et: Valikunimekiri

en: List survey publicly:
et: Avalike ankeetide nimekri:

en: List with comment
et: Nimekiri koos kommentaariga

en: Lithuanian
et: Leedu

en: Load Page
et: Lae leht

en: Load a previously saved survey
et: Lae eelnevalt salvestatud ankeet

en: Load now
et: Lae nüüd

en: Load unfinished survey
et: Lae lõpetamata ankeet

en: Loading translations
et: Tõlgete laadimine

en: Loading...
et: Laen...

en: Location
et: Asukoht

en: Logged in
et: Logitud sisse

en: Logged in as:
et: Logitud sisse kui:

en: Logic
et: Loogika

en: Logic File for Survey #
et: Ankeedi # loogika fail

en: Login
et: Sisse logimine

en: Logout
et: Logi välja

en: Logout successful.
et: Logisite edukalt välja.

en: Long Free Text
et: Pikk vaba tekst

en: Look at survey logic files
et: Vaata ankeedi loogika faile

en: Mac Central European
et: Mac Kesk-Euroopa

en: Mac West European
et: Mac Lääne-Euroopa

en: Macedonian
et: Makedoonia

en: Mail to all Members
et: Kiri liikmetele

en: Main Admin Screen
et: Peamine haldusvaade

en: Main admin screen
et: Peamine administraatori vaade

en: Make a comment on your choice here:
et: Kommenteerige oma valikut siin:

en: Make the 'Other:' comment field mandatory when the 'Other:' option is active
et: Muuda 'Muu:' kommentaari väli kohustuslikuks, kui  'Muu:' variant on aktiivne

en: Make these mappings automatic in future
et: Tee need kaardistamised tulevikus automaatselt

en: Malay
et: Malai keel

en: Male
et: Mees

en: Maltese
et: Malta

en: Manage additional attribute fields
et: Halda täiendavaid atribuute

en: Manage survey administrators
et: Korralda ankeedi administraatoritega seonduvat

en: Manage token attribute fields
et: Halda tunnuskoodi atribuute

en: Mandatory Question
et: Kohustuslik küsimus

en: Mandatory field:
et: Kohustuslik väli:

en: Mandatory fields:
et: Kohustuslikud väljad:

en: Mandatory:
et: Kohustuslik:

en: Mandatory?
et: Kohustuslik?

en: Map height
et: Kaardi kõrgus

en: Map width
et: Kaardi laius

en: Map zoom level
et: Kaardi suurendamise tase

en: Mar
et: Märts

en: Marathi
et: marathi

en: March
et: Märts

en: Max number of files
et: Maksimaalne failide arv

en: Max reminders
et: Max meeldetuletusi

en: Maximize
et: Suurenda

en: Maximum
et: Maksimum

en: Maximum answers
et: Vastuste maks. arv

en: Maximum characters
et: Maksimaalselt tähemärke

en: Maximum characters allowed
et: Maksimaalselt lubatud tähemärkide arv

en: Maximum date
et: Kõige hilisem kuupäev

en: Maximum file size allowed (in KB)
et: Maksimaalne lubatud failisuurus (kilobaitides)

en: Maximum number of files that the participant can upload for this question
et: Failide maksimaalne arv, mida osaleja võib selle küsimuse jaoks üles laadida

en: Maximum sum value
et: Summa maksimaalväärtus

en: Maximum sum value of multiple numeric input
et: Mitmenumbrilise sisestuse summa maksimaalväärtus

en: Maximum value
et: Maks. väärtus

en: Maximum value for array(mult-flexible) question type
et: Multi-flex massiivi tüüpi küsimuse maksimumväärtus

en: Maximum value of the numeric input
et: Numbrilise välja maksimaalne väärtus

en: May
et: Mai

en: Maybe you don't have permission.
et: Võib-olla ei ole Teil piisavaid õigusi.

en: Median:
et: Mediaan:

en: Message
et: Sõnum

en: Message:
et: Sõnum:

en: Min days between reminders
et: Miinimum päevade arv meeldetuletuste vahel

en: Min number of files
et: Minimaalne failide arv

en: Minimize
et: Vähenda

en: Minimum
et: Miinimum

en: Minimum answers
et: Vastuste min. arv

en: Minimum date
et: Kõige varasem kuupäev

en: Minimum memory available
et: Saadaval olev miinimum mälu

en: Minimum number of files that the participant must upload for this question
et: Miinimum failide arv, mille osaleja peab selle küsimuse jaoks üles laadima

en: Minimum requirements
et: Minimaalsed nõuded

en: Minimum sum value
et: Miinimumsumma

en: Minimum value
et: Minimaalne väärtus

en: Minimum value for array(multi-flexible) question type
et: Multi-flex massiivi tüüpi küsimuse miinimumväärtus

en: Minimum value of the numeric input
et: Numbrilise välja minimaalne väärtus

en: Minute
et: Minut

en: Minute step interval
et: Minutiline intervall

en: Mongolian
et: Mongoli keel

en: Month
et: Kuu

en: Month display style
et: Kuu kuvamise stiil

en: Move on without warning
et: Liigu edasi ilma hoiatuseta

en: Moving user templates to new location at %s...
et:  Kasutajate mallide liigutamine uude kohta %s...

en: Multiple Numerical Input
et: Mitu numbrilist sisendit

en: Multiple Short Text
et: Mitu lühikest teksti

en: Multiple choice
et: Mitu valikut

en: Multiple choice questions
et: Mitme valikuga küsimused

en: Multiple choice with comments
et: Mitu valikut koos kommentaaridega

en: Multiple numeric inputs sum must equal this value
et: Mitmenumbrivälja sisestuste summa peab võrduma selle väärtusega

en: Name
et: Nimi

en: Name [ID]
et: Nimi [ID]

en: Name of the survey
et: Ankeedi nimi

en: Name of the survey administrator
et: Ankeedi administraatori nimi

en: Name:
et: Nimi:

en: Navigation delay (seconds):
et: Navigation viivitus (sekundites):

en: Need %s token. | Need %s tokens.
et[0]: Vaja %s tunnuskood.
et[1]: Vaja %s tunnuskoodi.

en: Never
et: Mitte kunagi

en: New answer for quota '%s'
et: Uus vastus '%s' kvoodile

en: New answer option
et: Uus vastusevariant

en: New dummy tokens were added.
et: Uued tunnuskoodide näited on lisatud.

en: New files were successfully installed.
et: Uued failid on edukalt paigaldatud.

en: New files will be downloaded and installed.
et: Uued failid laetakse alla ja paigaldatakse.

en: New password: %s
et: Uus parool: %s

en: New question group was saved.
et: Uus küsimuste plokk on salvestatud.

en: New quota
et: Uus kvoot

en: New scenario number:
et: Uue stsenaariumi number:

en: New subquestion
et: Uus alaküsimus

en: New survey title:
et: Uus ankeedi pealkiri:

en: New token was added.
et: Uus tunnuskood lisati.

en: NewTemplate
et: Uus mall

en: Next
et: Järgmine

en: Next choice
et: Järgmine valik

en: Next question
et: Järgmine küsimus

en: Next question group
et: Järgmine küsimuste plokk

en: No
et: Ei

en: No (Forced by the system administrator)
et: Ei (seatud süsteemi administraatori poolt)

en: No GID (Group) has been provided. Cannot import question
et: Ühtegi GID (rühma) ei ole pakutud. Ei saa importida  küsimust.

en: No HTML editor
et: HTML redaktorit pole

en: No SID (Survey) has been provided. Cannot import question.
et: Ühtegi SID (ankeeti) ei ole pakutud. Ei saa importida  küsimust.

en: No SID Provided
et: SID-i pole

en: No Username selected.
et: Kasutajanimi pole valitud.

en: No answer
et: Vastust pole

en: No attributes to view
et: Atribuute ei leitud

en: No available surveys
et: Ühtegi ankeeti pole saadaval

en: No conditions could be copied (due to duplicates)
et: Duplikaatide tõttu ei kopeeritud ühtegi tingimust

en: No database action required!
et: Andmebaasi toiming pole nõutav!

en: No email notification
et: ei toimu e-postiga teavitamist

en: No invitation code is needed to complete the survey.
et: Kutse koodi pole vaja ankeedile vastamiseks.

en: No matching group
et: Pole vastavat plokki

en: No matching question
et: Pole vastavat küsimust

en: No matching survey
et: Pole vastavat ankeeti

en: No new participants were created
et: Ühtki uut osalejat ei loodud

en: No next question
et: Järgmist küsimust ei ole

en: No next question group
et: Ühtegi järgmist küsimuste plokki pole

en: No of surveys
et: Ankeetide arv

en: No old survey or token table selected.
et: Ühtegi vana ankeeti või tunnuskoodide tabelit ei ole valitud.

en: No other user in the system
et: Süsteemis pole ühtki teist kasutajat

en: No parameters defined
et: Ei määratletud parameetritega

en: No participant information lost.
et: Ühegi osaleja andmed ei kadunud.

en: No participants to view
et: Ühtegi osalejat ei ole näidata

en: No previous question
et: Eelmist küsimust ei ole

en: No previous question group
et: Ühtegi eelmist küsimuste plokki pole

en: No question group found.
et: Küsimuste plokki ei leitud.

en: No question index will be shown with this format.
et: Selles formaadis ei näidata küsimuse indeksit.

en: No questions selected
et: Ühtegi küsimust ei ole valitud

en: No quotas have been set for this survey
et: Sellele ankeedile pole kvoote määratud

en: No reminder(s) sent
et: Ühtegi meeldetuletust ei ole saadetud

en: No replacement variable available for this field
et: Sellele andmeväljale pole asendusmuutujat

en: No response lines in your file.
et: Sinu failis ei ole ühtegi vastuse rida.

en: No responses are lost.
et: Ükski vastus ei ole kadunud.

en: No survey ID has been provided. Cannot copy survey
et: Ühtegi ankeedi IDd ei antud. Ankeeti pole võimalik kopeerida

en: No survey participants matching the search criteria
et: Mitte ükski uuringus osaleja ei vasta otsingu kriteeriumile

en: No surveys are available. Either you don't have permissions to any surveys or none of your surveys have a token table
et: Ükski ankeet ei ole kättesaadav. Sul kas ei ole ligipääsu ühelegi ankeedile või ühelgi Sinu ankeedil ei ole tunnuskoodide tabelit

en: No surveys available.
et: Ühtegi ankeeti pole saadaval.

en: No syntax errors detected in this survey
et: Ankeedis ei esinenud süntaksivigu

en: No token table.
et: Tunnuskoodide tabel puudub.

en: No, thanks.
et: Tänan, ei.

en: Nominal
et: Nominaal

en: None
et: Mitte ükski

en: None found
et: Ei leitud ühtgi

en: None selected
et: Mitte ühtegi pole valitud

en: Norwegian (Bokmal)
et: Norra (Bokmal)

en: Norwegian (Nynorsk)
et: Norra (Nynorsk)

en: Not Active
et: Ei ole aktiivne

en: Not Selected
et: Ei ole valitud

en: Not a valid expression
et: Ei ole kehtiv  väljend

en: Not completed or Not displayed
et: Ei ole täidetud või neid ei näidata

en: Not contains
et: Ei sisalda

en: Not displayed
et: Ei kuvata

en: Not enough values for calculation
et: Pole piisavalt väärtusi arvutusteks

en: Not equal
et: Ei võrdu

en: Not equal to
et: Ei võrdu

en: Not found
et: Ei leitud

en: Not invited
et: Ei ole kutsutud

en: Not started
et: Ei ole alustatud

en: Note
et: Märkus

en: Note that this assessment section will only show if assessment rules have been set and assessment mode is activated.
et: Käesolev hindamis-sektsioon paistab ainult siis, kui hindamisreeglid on määratud ja hindamisrežiim aktiveeritud.

en: Note that you cannot undo a delete if you proceed. The data will be gone.
et: Pange tähele, et sa ei saa undo kustutada kui te edasi minna.Andmed on läinud.

en: Note: All fields marked with (*) are required.
et: Märkus: Kõik väljad, mis on tähistatud (*), on kohustuslikud.

en: Note: If you deactivated this survey in error, it is possible to restore this data easily if you do not make any changes to the survey structure. See the LimeSurvey documentation for further details
et: Märkus: Kui te deaktiveeritud Uuringu vea tõttu, on võimalik taastada andmeid kergesti kui sul ei ole mingeid muudatusi teha küsitluse struktuuri. Vaata LimeSurvey dokumentatsiooni lähemalt

en: Note: If you turn on the -Anonymized responses- option for this survey then LimeSurvey will mark your completed tokens only with a 'Y' instead of date/time to ensure the anonymity of your participants.
et: Märkus: Kui valid variandi -Anonüümsed vastused- selle ankeedi jaoks, siis LimeSurvey märgib lõpuni vastanud tunnuskoodide juurde kuupäeva/kellaaja asemel ainult 'Y', et tagada osalejate anonüümsus.

en: Note: Standard token fields cannot be automatically mapped
et: Teade: Standardseid tunnuskoodide välju ei saa automaatselt kaardistada

en: Note: This is a standard template.
et: Märkus: See on standardmall.

en: Note: You MUST enter a new question code!
et: Märkus: Pead sisestama uue küsimuse koodi!

en: Note: You can only give limited permissions to other users because your own permissions are limited, too.
et: Märkus: Sa võid määrata ainult piirangutega lubasid teistele kasutajatele, kuna Sinu enda load on samuti piirangutega.

en: Nothing to translate on this page
et: Sellel lehel ei ole mittemidagi tõlkida

en: Notification & data management
et: Teavitused & andmete haldus

en: Nov
et: November

en: Null values are ignored in calculations
et: Analüüsis ignoreeriti tühje väärtusi

en: Number greater than
et: Number suurem kui

en: Number less than
et: Number väiksem kui

en: Number of attribute fields to add:
et: Atribuudi väljade lisamise arv:

en: Number of cases
et: Juhtude arv

en: Number of files greater than
et: Failide arv suurem kui

en: Number of files less than
et: Failide arv väiksem kui

en: Number of questions/groups
et: Küsimuste/plokkide arv

en: Number of records in this query:
et: Kirjete arv päringus:

en: Number of tokens
et: Tunnuskoodide arv

en: Numbers
et: Numbrid

en: Numbers only
et: Ainult numbrid

en: Numbers only for 'Other'
et: Ainult numbrid 'Muu' jaoks

en: Numerical Input
et: Numbriline sisend

en: OR
et: VÕI

en: Occitan
et: oksitaani

en: Oct
et: Oktoober

en: October
et: Oktoober

en: Off
et: Väljas

en: Off (Forced by the system administrator)
et: Välja lülitatud (süsteemi administraatori poolt)

en: Ok
et: OK

en: On
et: Sees

en: On (Forced by the system administrator)
et: Sisselülitatud (süsteemi administraatori poolt)

en: On errors
et: Vea korral

en: Once a survey is activated you can no longer:
et: Kui ankeet on aktiviseeritud, ei saa Te enam:

en: One
et: Üks

en: One or more file have either exceeded the filesize/are not in the right format or the minimum number of required files have not been uploaded. You cannot proceed until these have been completed
et: Üks või rohkem faili on ületanud failisuuruse/ei ole õiges formaadis või nõutud miinimumarv faile ei ole üles laetud. Sa ei saa jätkata, kui need ei ole korrektsed

en: One or more mandatory questions have not been answered. You cannot proceed until these have been completed.
et: Üks või rohkem vajalikke küsimusi ei ole vastatud. Te ei saa jätkata enne, kui kõigile on vastatud.

en: One or more questions have not been answered in a valid manner. You cannot proceed until these answers are valid.
et: Üks või rohkem küsimust pole vastatud õigel viisil. Te ei saa jätkata, kuni need vastused pole lubatavad

en: One or more uploaded files are not in proper format/size. You cannot proceed until these files are valid.
et: Üks või mitu üles laetud faili ei ole õiges formaadis/suuruses. Sa ei saa enne jätkata, kui need failid pole korrektsed.

en: Online Manual
et: Internetipõhine käsiraamat

en: Online manual
et: Online manuaal

en: Only %s new dummy tokens were added after %s trials.
et: Ainult %s uut näidis tunnuskoodi lisati pärast %s katset.

en: Only %s token has been created. | Only %s tokens have been created.
et[0]: Ainult %s tunnuskood loodi.
et[1]: Ainult %s tunnuskoodi loodi.

en: Only Previous pages answers are available
et: Ainult eelmise lehe küsimused on saadaval

en: Only answer the following question if:
et: Vasta järgmisele küsimusele ainult siis, kui:

en: Only answer this if the following conditions are met:
et: Vastake sellele ainult siis, kui järgmised tingimused on täidetud:

en: Only answer this question for the items you did not select in question %s ('%s')
et: Selles küsimuses vasta ainult nende punktide kohta, mida sa ei valinud küsimuses %s ('%s')

en: Only answer this question for the items you selected in question %s ('%s')
et: Selles küsimuses vasta ainult nende punktide kohta, mille sa valisid küsimuses %s ('%s')

en: Only answer this question if the following conditions are met:
et: Vastake sellele ainult siis, kui järgmised tingimused on täidetud:

en: Only integer value may be entered in this field.
et: Siia väljale võib sisestada ainult täisarve.

en: Only integer value may be entered in this fields.
et: Nendele väljadele võib sisestada ainult täisarve.

en: Only numbers may be entered in '%s' accompanying text field.
et: Küsimusele '%s' võib juurde lisada ainult arvulisi väärtuseid.

en: Only numbers may be entered in these fields.
et: Nendele väljadele võib sisestada ainult numbreid.

en: Only numbers may be entered in this field.
et: Siia väljale võib sisestada ainult numbreid.

en: Only show question %s IF
et: Näita küsimust %s ainult siis, KUI

en: Oops, There was an error deleting the file
et: Vabandust, faili kustutamisel tekkis viga

en: Open
et: Avatud

en: Open imported template
et: Ava imporditud mall

en: Open the syntax file in SPSS in Unicode mode
et: Ava SPSS-is süntaksifail Unikoodi-režiimis

en: Open-access mode
et: Avatud-juurdepääsuga

en: Option 'Other':
et: Valik 'Muu':

en: Optional Question
et: Valikuline küsimus

en: Optional fields:
et: Valikulised väljad:

en: Optional modules
et: Lisamoodulid

en: Optional settings
et: Lisaseaded

en: Options
et: Valikuvõimalused

en: Ordinal
et: Ordinaal

en: Organize question groups/questions
et: Organiseeri/korralda küsimuste plokke/küsimusi

en: Other
et: Teised

en: Other answer
et: Muu vastus

en: Other comment
et: Muu kommentaar

en: Other files:
et: Muud failid:

en: Other:
et: Muu:

en: Outdated
et: Aegunud

en: Output options
et: Väljundi valikuvõimalused

en: Overall assessment score
et: Üldine hindamistulemus

en: Overview & update
et: Ülevaade & uuendamine

en: Overwrite existing attribute values if a participant already exists?
et: Kirjuta üle olemasolevad atribuudi väärtused, juhul kui osaleja on juba olemas?

en: Overwrite existing standard field values if a participant already exists?
et: Kirjuta üle kehtivad standardväljade väärtused, kui osaleja on juba olemas?

en: Overwrite existing token attribute values if a duplicate participant is found?
et: Kirjuta olemasoleva tunnuskoodi atribuudi väärtused üle, juhul kui teine samasugune osaleja on leitud?

en: Overwrite existing token attribute values if a participant already exists?
et: Kirjuta üle olemasolevad tunnuskoodi atribuudi väärtused, juhul kui osaleja on juba olemas?

en: Owner
et: Omanik

en: Owner ID
et: Omaniku ID

en: Owner name
et: Omaniku nimi

en: PDF export
et: PDF eksport

en: PHP (default)
et: PHP (vaikimisi)

en: PHP PDO driver library
et: PHP PDO draiver

en: PHP mbstring library
et: PHP mbstring teek

en: PHP version
et: PHP versioon

en: PHP/PECL JSON library
et: PHP/PECL JSON teek

en: Page {0} of {1}
et: Lehekülg {0} / {1}

en: Panel integration
et: Integratsioon veebipaneeliga

en: Parameter
et: parameeter

en: Parameter name:
et: Parameetri nimi:

en: Partial
et: Osaline

en: Partial (saved) responses
et: Osalised (salvestatud) vastused

en: Participant ID
et: Osaleja ID

en: Participant attributes to create
et: Osalejate atribuutide loomine

en: Participant may save and resume later?
et: Osalejad võivad ankeeti salvestada ning jätkata hiljem?

en: Participant panel
et: Osalejate paneel

en: Participant table is empty.
et: Osalejate tabel on tühi.

en: Participant's attribute information
et: Osaleja atribuudi info

en: Participant's survey information
et: Osaleja informatsioon ankeetide kohta

en: Participants
et: Osalejad

en: Participants can save partially finished surveys
et: Vastajad saavad salvestada pooleli olevaid ankeete

en: Participants may print answers?
et: Osalejad võivad trükkida vastuseid?

en: Participants owned by you
et: Teile kuuluvad osalejad

en: Participants shared with you
et: Osalejad, keda on sinuga jagatud

en: Participants you have shared
et: Osalejad, keda sina oled jaganud

en: Pashto
et:  puštu

en: Password
et: Salasõna

en: Password:
et: Salasõna:

en: Passwords do not match!
et: Paroolid ei klapi!

en: Passwords don't match.
et: Salasõnad ei kattu.

en: Percentage
et: Protsent

en: Percentage of total:
et: Protsent kõigist:

en: Permission
et: Kasutusõigus

en: Permission to activate/deactivate a survey
et: Lubatud on ankeeti aktiveerida/teha mitte aktiivseks

en: Permission to create(data entry)/view/update/delete/import/export responses
et: Lubatud on luua(sisestada andmeid)/vaadata/uuendada/kustutada/importida/eksportida vastuseid

en: Permission to create, view, update and delete user groups
et: Lubatud on luua, vaadata, uuendada ja kustutada kasutajate gruppe

en: Permission to create, view, update and delete users
et: Lubatud on luua, vaadata, uuendada ja kustutada kasutajaid

en: Permission to create, view, update, delete, export and import templates
et: Lubatud on luua, vaadata, uuendada, kustutada, eksportida ja importida malle

en: Permission to create/update/delete/import/export token entries
et: Luba luua/uuendada/kustutada/importida/eksportida tunnuskoodide kirjeid

en: Permission to create/view/update/delete quota rules for a survey
et: Lubatud on luua/vaadata/uuendada/kustutada ankeedi jaoks kvootide reegleid

en: Permission to create/view/update/delete/import/export the questions, groups, answers & conditions of a survey
et: Lubatud on luua/vaadata/uuendada/kustutada/importida/eksportida ankeedis olevaid küsimusi, plokke, vastuseid & tingimusi

en: Permission to delete a survey
et: Lubatud on ankeeti kustutada

en: Permission to modify survey security settings
et: Lubatud on muuta ankeedi turvalisuse seadeid

en: Permission to view & update the translations using the quick-translation feature
et: Luba vaadata & uuendada tõlkeid kasutades kiir-tõlke funktsiooni

en: Permission to view statistics
et: Lubatud on vaadata statistikat

en: Permission to view/update the survey locale settings
et: Luba vaadata/uuendada ankeedi kohalikke seadeid

en: Permission to view/update the survey settings including token table creation
et: Luba vaadata/uuendada ankeedi seadeid, kaasa arvatud tunnuskoodide tabeli loomine

en: Permissions were successfully updated.
et: Load on edukalt uuendatud.

en: Persian
et: Pärsia

en: Pie chart
et: Sektordiagramm

en: Place questions into a specified randomization group, all questions included in the specified group will appear in a random order
et: Aseta küsimused nimetatud plokki, kõik küsimused selles plokis ilmuvad juhuslikus järjekorras.

en: Please <a href="%s">log in</a>.
et: Palun <a href="%s">logi sisse</a>.

en: Please be patient and try again in about 10 minutes.
et: Palun oota ja proovi uuesti umbes 10 minuti pärast.

en: Please be patient...
et: Palun oodake...

en: Please change the directory permissions of the folder %s in order to preview templates.
et: Palun muutke kataloogi õigused selle kausta% s, et preview malle.

en: Please change the directory permissions of the folders /tmp and /upload/templates in order to enable this option.
et: Palun muutke directory permissions kaustad / tmp ja / upload / templates, et võimaldada seda võimalust.

en: Please check any problems above and then proceed to the final step.
et: Palun kontrolli ülevalpool näidatud probleeme ning seejärel jätka viimase osaga.

en: Please check any problems above and then proceed to the next step.
et: Palun kontrolli ülevalpool näidatud probleeme ning seejärel jätka järgmise osaga.

en: Please check at least one box per row
et: Palun märkige igale reale vähemalt üks vastus

en: Please check at least one item.
et: Palun valige vähemalt üks vastuse variant

en: Please check the directory permissions.
et: Palun kontrollige kausta turvaseadeid.

en: Please check the format of your answer.
et: Palun kontrolli vastuse formaati.

en: Please check these settings now, then click the button below.
et: Palun kontrolli neid seadeid, seejärel vajuta allolevat nuppu.

en: Please check your settings
et: Kontrolli palun seadeid

en: Please choose
et: Palun valige

en: Please choose *all* that apply:
et: Palun valige *kõik* mis sobib:

en: Please choose *only one* of the following:
et: Palun valige *ainult üks* järgnevatest:

en: Please choose all that apply and provide a comment:
et: Palun valige kõik, mis sobivad ja lisage kommentaar:

en: Please choose at least %s items.
et: Palun valige vähemalt %s vastusevarianti.

en: Please choose either of the options
et: Palun vali ükskõik kumb variant

en: Please choose no more than %s items.
et: Palun valige kuni %s vastusevarianti.

en: Please choose the appropriate response for each item:
et: Palun valige kõige sobivaim vastus:

en: Please choose...
et: Palun vali...

en: Please click and drag the slider handles to enter your answer.
et: Siia väljale võib sisestada ainult numbreid.

en: Please complete all parts
et: Palun täitke kõik osad

en: Please complete all parts of the date!
et: Palun täida kuupäeva kõik osad!

en: Please confirm access to survey by answering the security question below and click continue.
et: Palun kinnitage juurdepääs ankeedile, vastates allolevale turvaküsimusele ja klikkige 'jätkata'.

en: Please confirm the token by answering the security question below and click continue.
et: Palun kinnitage tunnuskood, vastates turvaküsimusele ja klikkige *jätkata*.

en: Please contact %s ( %s ) for further assistance.
et: Palun kontakteeruge %s (%s) edasiseks abiks.

en: Please contact your LimeSurvey administrator for your password.
et: Palun kontakteeru oma LimeSurvey administraatoriga seoses enda salasõnaga.

en: Please continue with populating the database.
et: Palun jätka andmebaasi inimeste lisamist.

en: Please enter a date:
et: Sisestage kuupäev:

en: Please enter the database settings you want to use for LimeSurvey:
et: Palun sisesta andmebaasi seaded, mida soovid kasutada LimeSurvey jaoks:

en: Please enter the name for the copied template:
et: Palun sisestage kopeeritud malli uus nimi:

en: Please enter your comment here
et: Palun lisage oma kommentaar siia

en: Please explain something in detail:
et: Selgitage palun midagi detailselt:

en: Please fax your completed survey to:
et: Palun fakisge ankeet numbril:

en: Please fill in %s answers
et: Palun vali %s vastust

en: Please fill in at least %s answers
et: Palun vali vähemalt %s vastust

en: Please fill in at least one answer
et: Palun vali vähemalt üks vastus

en: Please fill in at most %s answers
et: Palun vali kõige rohkem %s vastust

en: Please fill in at most one answer
et: Palun vali kõige rohkem üks vastus

en: Please fill in between %s and %s answers
et: Palun vali %s kuni %s vastust

en: Please fix this error in your database and try again
et: Palun paranda see viga enda andmebaasis ja proovi uuesti

en: Please log in first.
et: Palun logige kõigepealt sisse

en: Please note that once responses have collected with this survey and you want to add or remove groups/questions or change one of the settings above, you will need to deactivate this survey, which will move all data that has already been entered into a separate archived table.
et: Kui selle ankeediga on juba vastuseid kogutud ning sa tahad lisada või eemaldada plokke/küsimusi või hoopis muuta ülevalpool näidatud seadeid, pead sa selle ankeedi muutma mitte aktiivseks. Seejärel andmed, mis on juba sisestatud, liigutatakse eraldiseisvasse tabelisse ja arhiveeritakse.

en: Please number each box in order of preference from 1 to
et: Palun nummerdage kõik kastid alustades 1-st kuni

en: Please rank all items
et: Palun reastage kõik valikud

en: Please select %s answers
et: Palun valige %s vastust

en: Please select a condition
et: Palun vali tingimus

en: Please select a condition.
et: Palun vali tingimus.

en: Please select a field
et: Palun vali väli

en: Please select a field.
et: Palun vali väli.

en: Please select a file to import!
et: Palun vali fail importimiseks!

en: Please select a language:
et: Palun vali keel:

en: Please select a user first
et: Palun vali esmalt kasutaja

en: Please select a user group first
et: Palun vali esmalt kasutajagrupp

en: Please select at least %s answers
et: Palun valige vähemalt %s vastusevarianti

en: Please select at least one answer
et: Palun valige vähemalt üks vastusevariant

en: Please select at least one file for deletion
et: Palun valige kustutamiseks vähemalt üks fail

en: Please select at least one file for download
et: Palun valige alla laadimiseks vähemalt üks fail

en: Please select at least one participant
et: Palun vali vähemalt üks osaleja

en: Please select at least one participant.
et: Palun vali vähemalt üks osaleja.

en: Please select at most %s answers
et: Palun valige kõige rohkem %s vastust

en: Please select at most one answer
et: Palun valige kõige rohkem üks vastus

en: Please select between %s and %s answers
et: Palun valige %s kuni %s vastust

en: Please select the attributes that are to be added to the central database
et: Palun vali atribuudid, mida lisada kesksesse andmebaasi

en: Please select your preferred language:
et: Palun valige eelistatud keel:

en: Please submit by %s
et: Palun sisestage %s abil

en: Please try again.
et: Palun proovige uuesti

en: Please upload %s files
et: Palun lae üles %s faili

en: Please upload %s more file(s).
et: Palun lae üles veel %s fail(i).

en: Please upload at least %s files
et: Palun lae üles vähemalt %s faili

en: Please upload at least one file
et: Palun lae üles vähemalt üks fail

en: Please upload at most %s files
et: Palun lae üles kõige rohkem %s faili

en: Please upload at most one file
et: Palun lae üles kõige rohkem üks fail

en: Please upload between %s and %s files
et: Palun lae üles %s kuni %s faili

en: Please upload one file
et: Palun lae üles üks fail

en: Please use the LimeSurvey navigation buttons or index.  It appears you attempted to use the browser back button to re-submit a page.
et: Palun kasuta LimeSurvey navigeerimise nuppe või indeksit. Sa proovisid kasutada veebilehitseja "Tagasi"/"Back" nuppu, et lehekülge taas-kinnitada.

en: Please verify the following information before continuing with the database upgrade:
et: Palun kontrollige järgnev info üle enne andmebaasi uuendust:

en: Please wait ...
et: Palun oodake ...

en: Please write your answer here:
et: Kirjutage vastus siia:

en: Please write your answer(s) here:
et: Kirjutage oma vastus(ed) siia:

en: Plugins
et: Pluginad

en: Polish
et: Poola

en: Populate database
et: Lisa inimesi andmebaasi

en: Popup HTML editor
et: Hüpikaknaga HTML redaktor

en: Portuguese
et: Portugal

en: Portuguese (Brazilian)
et: Portugal (Brasiilia)

en: Position:
et: Asetus:

en: Possible attribute values
et: Võimalikud atribuudi väärtused

en: Pre-installation check
et: Installeerimise eelne kontroll

en: Predefined
et: Eeldefineeritud

en: Predefined answer options for this question
et: Eelmääratud vastusevariandid selle küsimuse jaoks

en: Prefix|Suffix for dropdown lists
et: Rippmenüü nimekirjade prefiks|sufiks

en: Present answer options in reverse order
et: Esita vastusevariandid vastupidises järjekorras

en: Present subquestions/answer options in random order
et: Esita alaküsimused/vastusevariandid juhuslikus järjekorras

en: Presentation
et: Esitlus

en: Presentation & navigation
et: Välimus & navigeerimine

en: Preview current question group
et: Kuva käesoleva küsimuste ploki eelvaade

en: Preview this group
et: Ploki eelvaade

en: Preview this question
et: Küsimuse eelvaade

en: Preview this question group in:
et: Kuva eelvaateks see küsimuste plokk:

en: Preview this question in:
et: Kuva eelvaateks see küsimus:

en: Preview:
et: Eelvaade:

en: Previous
et: Eelmine

en: Previous answer fields
et: Eelmise vastuse väljad

en: Previous question
et: Eelmine küsimus

en: Previous question group
et: Eelmine küsimuste plokk

en: Previous questions
et: Eelmised küsimused

en: Previous session is set to be finished.
et: Eelmine sessioon on märgitud lõpetatavaks

en: Print answers page
et: Trüki vastuste leht

en: Print your answers.
et: Printige oma vastused.

en: Printable survey page
et: Ankeedi trükitav versioon

en: Printable version
et: Printversioon

en: Prior to 16
et: Vanem kui 16

en: Proceed to step %s
et: Jätka %s

en: Processing...
et: Töötlen...

en: Public statistics?
et: Avalik statistika?

en: Publication & access control
et: Avaldamine & ligipääsu kontroll

en: Q1 and Q3 calculated using %s
et: Q1 ja Q3 on arvutatud, kasutades %s

en: QueXML export
et: QueXML eksport

en: Question
et: Küsimus

en: Question Page
et: Küsimuse leht

en: Question Selection
et: Küsimuse valik

en: Question Type:
et: Küsimuse tüüp:

en: Question attribute
et: Küsimuse atribuut

en: Question attributes
et: Küsimuse atribuudid:

en: Question attributes:
et: Küsimuse atribuudid:

en: Question by Question
et: Küsimuse kaupa

en: Question code
et: Küsimuse kood

en: Question code / ID
et: Küsimuse kood / ID

en: Question code:
et: Küsimused kood:

en: Question codes must be unique.
et: Küsimuste koodid peavad olema unikaalsed.

en: Question codes were successfully regenerated.
et: Küsimuste koodid on edukalt taasloodud.

en: Question could not be created.
et: Küsimust ei olnud võimalik luua.

en: Question could not be deleted. There are conditions for other questions that rely on this question. You cannot delete this question until those conditions are removed.
et: Küsimust ei ole võimalik kustutada. Teistele küsimustele on seatud tingimused, mis on seotud selle küsimusega. Sa ei saa seda küsimust kustutada enne kui need tingimused on eemaldatud.

en: Question could not be updated
et: Küsimust ei olnud võimalik uuendada

en: Question could not be updated. There are conditions for other questions that rely on the answers to this question and changing the type will cause problems. You must delete these conditions before you can change the type of this question.
et: Küsimust ei saadud uuendada. Esineb tingimusi teistele küsimustele, mis toetuvad antud küsimuse vastustele ja tüübivahetus võib tekitada probleeme. Peate kustutama need tingimused enne, kui saate antud küsimuse tüüpi muuta.

en: Question group
et: Küsimuste plokk

en: Question group import is complete.
et: Küsimuste ploki importimine on lõpetatud.

en: Question group import summary
et: Küsimuste ploki importimise kokkuvõte

en: Question group successfully saved.
et: Küsimuste plokk on edukalt salvestatud.

en: Question group/question organizer disabled
et: Küsimus grupp / küsimus korraldaja keelatud

en: Question group:
et: Küsimuste plokk:

en: Question groups
et: Küsimuste plokid

en: Question groups:
et: Küsimuste plokid:

en: Question help
et: Küsimuse abi

en: Question import is complete.
et: Küsimuse importimine on lõpetatud.

en: Question import summary
et: Küsimuse importimise kokkuvõte

en: Question in language %s could not be created.
et: Selles keeles: %s, ei olnud võimalik küsimust luua.

en: Question index
et: Küsimuse indeks

en: Question time
et: Küsimuse aeg

en: Question type selector
et: Küsimusetüübi valija

en: Question type selector:
et: Küsimusetüübi valija:

en: Question validation tip
et: Küsimuse valideerimise vihje

en: Question was successfully added.
et: Küsimus lisati edukalt.

en: Question was successfully deleted.
et: Küsimus kustutati edukalt.

en: Question was successfully saved.
et: Küsimus salvestati edukalt.

en: Question:
et: Küsimus:

en: Questions
et: Küsimused

en: Questions with conditions to this group
et: Tingimustega küsimused antud plokki

en: Questions:
et: Küsimused:

en: Quick CSV report
et: CSV kiir-aruanne

en: Quick add...
et: Kiirlisamine ...

en: Quick statistics
et: Kiire statistika

en: Quick translation
et: Kiirtõlge

en: Quick-add answers
et: Kiirelt lisatavad vastused

en: Quick-add subquestion or answer items
et: Alaküsimuste või vastusevariantide kiirlisamine

en: Quick-add subquestions
et: Alaküsimuste kiir-lisamine

en: Quick-translation
et: Kiirtõlge

en: Quota action
et: Kvoodi toiming

en: Quota action:
et: Kvoodi tegevus:

en: Quota could not be added.
et: Kvooti ei ole võimalik lisada.

en: Quota limit
et: Kvoodi limiit

en: Quota limit:
et: Kvoodi limiit:

en: Quota message
et: Kvoodi teade

en: Quota name
et: Kvoodi nimi

en: Quota name:
et: Kvoodi nimi:

en: Quotas
et: Kvoodid

en: R (data file)
et: R (andmestikfail)

en: R (syntax file)
et: R (süntaksi fail)

en: RANK
et: JÄRJESTUS

en: READ THIS CAREFULLY BEFORE PROCEEDING
et: LUGEGE SEDA HOOLIKALT ENNE JÄTKAMIST

en: Random order
et: Juhuslik järjekord

en: Randomization group name
et: Juhusliku järjekorra ploki nimi

en: Randomization group:
et: Juhuslikus järjekorras esitlemise plokk:

en: Randomize on each page load
et: Muuda järjekord juhuslikuks iga lehe laadimise järel

en: Range:
et: Vahemik:

en: Rank %s
et: Järjestus %s

en: Rank header
et: Järjestuse pealkiri

en: Ranking
et: Reastamine

en: Reading file..
et: Loen faili...

en: Reading file...
et: Loen faili...

en: Reason:
et: Põhjus:

en: Recommended
et: Soovitatav

en: Record Deleted
et: Kirje on kustutatud

en: Record has been updated.
et: Kirje on uuendatud.

en: Records displayed:
et: Kuvatud kirjed:

en: Records imported
et: Kirjed imporditud

en: Recover your password
et: Taastage oma salasõna

en: Referrer URL
et: Viitav URL

en: Refresh list
et: Värskenda nimekirja

en: RegExp
et: Regulaaravaldis

en: Regenerate question codes
et: Loo uuesti küsimuste koodid

en: Register Page
et: Registreerimise leht

en: Registration
et: Registreerimine

en: Registration email
et: Registreerimise e-post

en: Registration email subject
et: Registreerimise kinnituse e-posti pealkiri

en: Regular expression
et: Regulaaravaldis

en: Reload URL
et: Lae uuesti URL

en: Reload participant list
et: Lae uuesti osalejate nimekiri

en: Reload survey list
et: Lae ankeetide nimekiri uuesti

en: Reload your survey by clicking on the following link (or pasting it into your browser):
et: Uuenda ankeeti, klikates järgneval lingil (või kopeerige see oma lehitseja aadressribale)

en: Reloading screen. Please wait.
et: Värskendan. Palun oodake.

en: Remaining
et: Jäänud

en: Remaining:
et: Jäänud:

en: Reminder
et: Meeldetuletus

en: Reminder Email:
et: Meeldetuletuse e-post:

en: Reminder count
et: Meeldetuletuste arv

en: Reminder count:
et: Meeldetuletuste arv:

en: Reminder email
et: E-post meeldetuletusega

en: Reminder email subject
et: Meeldetuletuse e-posti pealkiri

en: Reminder email subject:
et: Meeldetuletus e-posti pealkiri:

en: Reminder sent to:
et: Meeldetuletus saadetud:

en: Reminder sent?
et: Meeldetuletus saadetud?

en: Reminder status:
et: Meeldetuletuse olek:

en: Reminder to participate in a survey
et: Meeldetuletus uuringus osalemiseks

en: Reminder(s) sent
et: Meeldetuletus(ed) saadetud

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove condition
et: Eemalda tingimus

en: Remove search condition
et: Eemalda otsingu tingimus

en: Rename this template
et: Nimeta antud mall ümber

en: Rename this template to:
et: Nimeta antud mall ümber:

en: Renumber scenario automatically
et: Stsenaariumite automaatne ümbernummerdamine

en: Renumber the new record.
et: Taasnummerda uus kirje.

en: Reorder question groups / questions
et: Muuda küsimuste plokkide / küsimuste järjekorda

en: Repeat headers
et: Korda pealkirju

en: Repeat password
et: Korda salasõna

en: Replace
et: Asenda

en: Replace choice header (default: "%s")
et: Asenda valiku pealkiri (vaikimisi: "%s")

en: Replace rank header (default: "%s")
et: Asenda järjestuse pealkiri (vaikimisi: "%s")

en: Replace the existing record.
et: Asenda olemasolev kirje.

en: Replaces the label of the 'Other:' answer option with a custom text
et: Asendab väljal vaikimisi seatud vastusevariandi teksti 'Muu:' sinu poolt sisestatud sobiva tekstiga

en: Report and skip the new record.
et: Raporteeri viga (ja jäta vahele uus kirje).

en: Required
et: Nõutud

en: Reset
et: Algsätesta

en: Reset Survey Logic
et: Nulli ankeedi loogika

en: Reset all your tokens to the 'not used' state
et: Vii kõik tunnuskoodid tagasi 'kasutamata' olekusse

en: Reset answers and token completed state
et: Tühista vastuste ja tunnuskoodide lõpetatud olek

en: Reset conditions
et: Taasta esialgsed tingimused

en: Reset start/end date/time?
et: Lähtesta alguse/lõpu kuupäev/kellaaeg?

en: Reset the completed answers to the incomplete state
et: Vii lõpetatud vastused tagasi lõpetamata olekusse

en: Resources
et: Ressursid

en: Resources Import Summary
et: Resursside importimise kokkuvõte

en: Response
et: Vastus

en: Response ID
et: Vastuse ID

en: Response ID %s was successfully deleted.
et: Vastuse ID %s on edukalt kustutatud.

en: Response filters
et: Vastuse filtrid

en: Response import summary
et: Vastuse importimise kokkuvõte

en: Response rate
et: Vastamise määr

en: Response submission for survey {SURVEYNAME} with results
et: Ankeedile {SURVEYNAME} on vastatud järgnevate tulemustega

en: Response summary
et: Vastuste kokkuvõte

en: Responses
et: Vastused

en: Responses & statistics
et: Vastused & statistika

en: Responses containing
et: Vastused, mis sisaldavad

en: Responses to this survey are NOT anonymized.
et: Selle ankeedi vastused EI OLE anonüümsed.

en: Responses to this survey are anonymized.
et: Selle ankeedi vastused on anonüümsed.

en: Responses will be date stamped.
et: Vastustele lisatakse ajatempel

en: Responses will have the IP address logged
et: Vastustele lisatakse IP aadress

en: Responses will have their referring URL logged.
et: Vastusele lisatakse viidatav URL.

en: Responses will not be date stamped.
et: Vastustele ei lisata ajatemplit

en: Responses will not have the IP address logged.
et: Vastustele ei lisata IP aadressi

en: Responses will not have their referring URL logged.
et: Vatustele ei lisata viidatavat URL'i.

en: Restart this Survey
et: Alustage ankeediga uuesti

en: Restore
et: Taasta

en: Restore options
et: Määrangute taastamine

en: Restrict input to integer values
et: Sisestada võib ainult täisarve

en: Result
et: Tulemus

en: Results
et: Tulemused

en: Results from LDAP Query.
et: LDAP päringu vastus.

en: Resume later
et: Jätka hiljem

en: Return to survey
et: Tagasi ankeedi juurde

en: Return to survey administration
et: Mine tagasi ankeedi administraatori lehele

en: Returns true(1) if it is a valid date in gregorian calendar
et: Tagastab tõese väärtuse (1), kui see on korrektne kuupäeva Gregoriuse kalendris

en: Reverse answer order
et: Pööra vastuste järjekord vastupidiseks

en: Romanian
et: Rumeenia

en: Root URL
et: Juurkataloogi URL

en: Round fractions down
et: Ümarda fraktsioonid allapoole

en: Round fractions up
et: Ümarda fraktsioonid ülespoole

en: Rows
et: Read

en: Russian
et: Vene

en: SMTP debug output:
et: SMTP veateated:

en: SMTP host:
et: SMTP server:

en: SMTP password:
et: SMTP parool:

en: SMTP username:
et: SMTP kasutajanimi:

en: SPSS export scale type
et: Skaala tüüp eksportimisel SPSSi

en: SPSS version:
et: SPSS versioon:

en: SQL CODE THAT FAILED
et: SQL kood, mis nurjus

en: SQL command failed: %s
et: Nurjunud SQL käsk: %s

en: Same
et: Sama

en: Same height for lists
et: Sama kõrgus nimekirjadele

en: Save
et: Salvesta

en: Save & Load
et: Salvesta & Lae

en: Save & edit survey text elements
et: Salvesta & muuda ankeedi teksti

en: Save / Activate survey
et: Salvesta / Aktiveeri ankeet

en: Save IP Address?
et: Salvesta IP aadress?

en: Save IP address?
et: Salvestan IP aadressi?

en: Save Now
et: Salvesta kohe

en: Save Page
et: Salvesta leht

en: Save and close
et: Salvesta ja sulge

en: Save both of them on the R working directory (use getwd() and setwd() on the R command window to get and set it)
et: Salvesta mõlemad R töökataloogi (kasuta getwd() ja setwd() R käsuaknas command, et seda küsida ja määrata)

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Save city
et: Salvesta linn

en: Save country
et: Salvesta riik

en: Save for further completion by survey user
et: Salvesta ankeedi kasutaja edasiseks täitmiseks

en: Save postal code
et: Salvesta postiindeks

en: Save question group
et: Salvesta küsimuste plokk

en: Save quota
et: Salvesta kvoot

en: Save settings
et: Salvesta seaded

en: Save state
et: Salvesta osariik

en: Save this, then create another:
et: Salvesta see, seejärel loo teine:

en: Save your responses so far
et: Salvesta senised vastused

en: Save your unfinished survey
et: Salvesta poolik ankeet

en: Saved Responses
et: Salvestatud Vastused

en: Saved Responses:
et: Salvestatud vastused:

en: Saved Survey Details
et: Salvestatud ankeedi detailid

en: Saved name
et: Salvestatud nimi

en: Scale
et: Skaala

en: Scale 1
et: Skaala 1

en: Scale 2
et: Skaala 2

en: Scenario
et: Stsenaarium

en: Scope
et: Ulatus

en: Screen:
et: Ekraan:

en: Search
et: Otsi

en: Search attributes
et: Otsi atribuute

en: Search shared participants
et: Otsi jagatud osalejaid

en: Search...
et: Otsi...

en: Second choice
et: Teine valik

en: Section
et: Osa

en: Security
et: Turvalisus

en: Security Question
et: Turvaküsimus

en: Security alert
et: Turvahoiatus

en: Security question
et: Turvaküsimus

en: Security question:
et: Turvaküsimus

en: Select Answer
et: Vali vastus

en: Select LimeSurvey question file (*.lsq/*.csv)
et: Vali LimeSurvey küsimuste fail (*.lsq/*.csv)

en: Select ZIP File:
et: Vali ZIP fail:

en: Select ZIP file:
et: Vali ZIP fail:

en: Select all
et: Vali kõik

en: Select at least one attribute.
et: Vali vähemalt üks atribuut.

en: Select at least one survey.
et: Vali vähemalt üks ankeet.

en: Select columns
et: Vali veerud

en: Select file
et: Vali fail

en: Select one of the three options
et: Valige üks kolmest variandist

en: Select output format
et: Vali väljundi vorming

en: Select question
et: Vali küsimus

en: Select question group file (*.lsg/*.csv):
et: Vali küsimuste ploki fail (*.lsg/*.csv):

en: Select survey structure file (*.lss, *.csv, *.txt) or survey archive (*.lsa):
et: Vali ankeedi struktuuri fail (*.lss, *.csv, *.txt) või ankeedi arhiiv (*.lsa):

en: Select survey to copy:
et: Vali ankeet kopeerimiseks:

en: Select template ZIP file:
et: Valige malli ZIP fail:

en: Select the LDAP query you want to run:
et: Valige LDAP päring, mida soovite käivitada:

en: Select the answer for each subquestion.
et: Vali igale alaküsimusele vastus.

en: Select the type of chart to be displayed
et: Vali kuvamiseks graafiku tüüp

en: Select which fields to import as attributes with your participant. | Select which fields to import as attributes with your %s participants.
et[0]: Vali, millised väljad imporditakse sinu osaleja atribuutitena.
et[1]: Vali, millised väljad imporditakse sinu %s osaleja atribuutitena.

en: Select...
et: Vali...

en: Semicolon
et: Semikoolon

en: Send
et: Saada

en: Send Invitations
et: Saada kutsed

en: Send Reminders
et: Saada meeldetuletused

en: Send basic admin notification email to:
et: Saada üldine administraatori teavituse e-post:

en: Send confirmation emails?
et: Saada kinnitusega e-poste?

en: Send detailed admin notification email to:
et: Saada detailne administraatori teavitus e-post:

en: Send email invitation
et: Saada kutse e-postiga

en: Send email invitations
et: Saada kutse e-postiga

en: Send email reminder
et: Saada meeldetuletus e-postiga

en: Send invitation email to this person (if they have not yet been sent an invitation email)
et: Saada e-postiga kutse sellele inimesele (juhul kui neile pole veel e-postiga kutset saadetud)

en: Send me a copy:
et: Saada mulle koopia:

en: Send reminder email to this person (if they have already received the invitation email)
et: Saada e-postiga meeldetuletus sellele inimesele (juhul kui nad on juba saanud e-postiga kutse)

en: Send reminder to token ID(s):
et: Saada meeldetuletus tunnuskoodi(de)le ID-ga:

en: Sending invitations...
et: Saadan kutseid...

en: Sending reminders...
et: Saadan meeldetuletusi...

en: Sending to Token IDs
et: Saatmine tunnuskoodidele IDga

en: Sep
et: September

en: Separator used:
et: Kasutatud eraldaja:

en: Serbian (Cyrillic)
et: Serbia (kirillitsa)

en: Serbian (Latin)
et: Serbia (ladina)

en: Server name & port:
et: Serveri nimi ja port:

en: Server time:
et: Serveri kellaaeg:

en: Server type:
et: Serveri tüüp:

en: Session lifetime for surveys (seconds):
et: Sessiooni pikkus ankeedi tätimiseks (sekundites):

en: Set Survey Rights
et: Määra ankeedi õigused

en: Set a specific SPSS export scale type for this question
et: Sea konkreetne skaalatüüp SPSSi eksportimiseks

en: Set conditions for this question
et: Määra selle küsimuse tingimused

en: Set cookie to prevent repeated participation?
et: Salvesta cookie vältimaks korduvat osalemist?

en: Set name:
et: Nimeta:

en: Set survey permissions
et: Määra ankeedi kasutusõigused

en: Set template permissions
et: Seadista malli kasutusõigused

en: Set template permissions for this user
et: Määra malli load sellele kasutajale

en: Set templates that this user may access
et: Määra mallid, mida see kasutaja saab kasutada

en: Set the percentage width of the (sub-)question column (1-100)
et: Sea (ala)küsimuse veeru laius protsentsides (1-100)

en: Set token length to:
et: Sea tunnuskoodi pikkus:

en: Set user permissions
et: Määra kasutaja kasutusõigused

en: Share
et: Jaga

en: Share panel
et: Jaga paneeli

en: Share participants with other users
et: Jaga osalejaid teiste kasutajatega

en: Share the selected participants
et: Jaga valitud osalejad

en: Shared user id
et: Jagatud kasutaja id

en: Shared with
et: Jagatud

en: Sharing participants...
et: Osalejate jagamine...

en: Shift-JIS Japanese
et: Shift-JIS Jaapani

en: Short Free Text
et: Lühike vaba tekst

en: Short names
et: Lühinimed

en: Should we proceed with the delete?
et: Kas jätkata kustutamisega?

en: Show
et: Näita

en: Show "No answer"
et: Näita "Vastus puudub"

en: Show "There are X questions in this survey"
et: Näita "Selles ankeedis on X küsimust"

en: Show 'no answer' option for non-mandatory questions:
et: Näita 'vastus puudub' varianti mitte kohustuslikele küsimustele:

en: Show Details of this Question
et: Näita selle küsimuse detaile

en: Show PHPInfo
et: Näita PHP infot

en: Show [<< Prev] button
et: Näita [<< Prev]  nuppu

en: Show a map in the statistics?
et: Näita statistika juures kaarti?

en: Show advanced settings
et: Näita kõrgema taseme seadeid

en: Show an alert if answers exceeds the number of max answers
et: Näita veateadet, kui antud vastuste arv ületab maksimaalset vastuste arvu

en: Show both
et: Kuva mõlemad

en: Show both (Forced by the system administrator)
et: Näita mõlemaid (seadistatud süsteemi administraatori poolt)

en: Show comment
et: Näita kommentaari

en: Show conditions for this question
et: Näita selle küsimuse tingimusi

en: Show details of this group
et: Näita selle ploki detaile

en: Show details of this question
et: Näita selle küsimuse detaile

en: Show details of this survey
et: Näita selle ankeedi detaile

en: Show during registration?
et: Näita registreerimise ajal?

en: Show grand total
et: Näita kogusummat

en: Show grand total for either columns or rows
et: Näita kogusummat tulpade või ridade lõikes

en: Show graphs
et: Näita diagramme

en: Show graphs in public statistics?
et: Näita graafikuid avalikus statistikas?

en: Show group description only
et: Näita ainult ploki kirjeldust

en: Show group description only (Forced by the system administrator)
et: Näita ainult ploki kirjeldust (seadistatud süsteemi administraatori poolt)

en: Show group name and/or group description
et: Näita ploki nime ja/või ploki kirjeldust

en: Show group name only
et: Show grupi nimi alles

en: Show group name only (Forced by the system administrator)
et: Show grupi nimi alles (Ajendatuna süsteemiadministraator)

en: Show help
et: Näita abi

en: Show in public statistics
et: Näita avalikus statistikas

en: Show javascript alert
et: Näita javascripti hoiatust

en: Show last..
et: Näita viimast..

en: Show last...
et: Näita viimast...

en: Show next..
et: Näita järgmist..

en: Show next...
et: Näita järgmist...

en: Show previous..
et: Näita eelmist..

en: Show previous...
et: Näita eelmist...

en: Show progress bar
et: Näita edenemisriba

en: Show question code only
et: Näita ainult küsimuse koodi

en: Show question code only (Forced by the system administrator)
et: Näita ainult küsimuse koodi (seadistatud süsteemi administraatori poolt)

en: Show question group name and/or description
et: Näita küsimuste ploki nime ja/või kirjeldust

en: Show question index / allow jumping
et: Näita küsimuse indeksit / luba liikuda

en: Show question number and/or code
et: Näita küsimuse numbrit ja/või koodi

en: Show question number and/or question code
et: Näita küsimuse numbrit ja/või küsimuse koodi

en: Show question number only
et: Näita ainult küsimuse numbrit

en: Show question number only (Forced by the system administrator)
et: Näita ainult küsimuse numbrit (seadistatud süsteemi administraatori poolt)

en: Show start...
et: Näita algust...

en: Show statistics of this question in the public statistics page
et: Näita selle küsimuse statistikat avalikult kättesaadaval statistika lehel

en: Show summary information
et: Näita kokkuvõtvat infot

en: Show this token entry
et: Näita selle tunnuskoodi kirjet

en: Show title
et: Näita pealkirja

en: Show token summary
et: Näita tunnuskoodide kokkuvõtet

en: Show totals for
et: Näita kogusummasid

en: Show totals for either rows, columns or both rows and columns
et: Näita kogusummat ridade, tulpade või nende mõlema lõikes

en: Show update notifications:
et: Näita uuenduste teavitusi:

en: Show welcome screen?
et: Vaata Tere tulemast ekraanil?

en: Showing Filtered Results
et: Näitan filtreeritud tulemusi

en: Simple template editor
et: Lihtne malli muutja:

en: Sine
et: Siinus

en: Single checkbox
et: Üksik vastus

en: Single choice questions
et: Ühe valikuga küsimused

en: Single response: ID %s
et: Üksik vastus: ID %s

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Site name:
et: Lehekülje nimi:

en: Size
et: Suurus

en: Skipped tokens entry:
et: Vahelejäetud tunnuskoodide kirjed:

en: Slider
et: Liugur

en: Slider accuracy
et: Skaala täpsus

en: Slider initial value
et: Skaala algväärtus

en: Slider left/right text separator
et: Liuguri vasaku/parema teksti eraldaja

en: Slider maximum value
et: Skaala maksimumväärtus

en: Slider minimum value
et: Skaala miinimumväärtus

en: Slider starts at the middle position
et: Liugur asetseb keskel

en: Slovak
et: Slovaki

en: Slovenian
et: Sloveenia

en: Some Question have been disabled
et: Mõni küsimus on keelatud

en: Some URL description
et: URL'i kirjeldus:

en: Some example answer option
et: Mõni vastusevariandi näide

en: Some example subquestion
et: Mõni alaküsimuse näide

en: Some piece-of-cake steps to create your very own first survey:
et: Mõned lihtsad sammud oma kõige esimese ankeedi loomiseks:

en: Some text in this answer
et: Näidistekst vastuses

en: Someone may be trying to use your LimeSurvey session (CSRF attack suspected). If you just clicked on a malicious link, please report this to your system administrator.
et: Keegi näib üritavat kasutada teie LimeSurvey sessiooni (kahlustame CSRF rünnakut). Kui vajutasite kahtlasele hüperlingile, palun teavitage sellest oma süsteemiadministraatorit.

en: Sorry there are no supported question types in this survey.
et: Vabandust, kuid selles ankeedis on mittetoetatud küsimustüübid.

en: Sorry your responses have exceeded a quota on this survey.
et: Kahjuks on Teie vastused on ületanud ankeedi kvoodi.

en: Sorry, but the LDAP module is missing in your PHP configuration.
et: Vabandust, aga LDAP moodul puudub teie PHP konfiguratsioonist.

en: Sorry, but this question has no responses yet so a graph cannot be shown.
et: Vabandust, kuid sellele küsimusele ei ole veel vastatud ning seega ei ole võimalik kuvada graafikut.

en: Sorry, but this question has too many answer options to be shown properly in a graph.
et: Vabandust, kuid sellel küsimusel on liiga palju vastusevariante, et neid graafikul näidata.

en: Sorry, no more files can be uploaded!
et: Vabandust, rohkem faile ei saa enam üles laadida!

en: Sorry, only %s extensions are allowed!
et: Vabandust, ainult %s laiendid on lubatud!

en: Sorry, only %s files can be uploaded for this question!
et: Vabandust, ainult %s faili võib selle küsimuse jaoks üles laadida!

en: Sorry, the request failed!
et: Vabandust, päring ebaõnnestus!

en: Sorry, the uploaded file (%s) is larger than the allowed filesize of %s KB.
et: Vabandust, üles laetud fail (%s) on suurem kui lubatud failisuurus %s KB.

en: Sorry, there was an error uploading your file
et: Vabandust, Sinu faili üles laadimisel tekkis viga

en: Sorry, this file extension (%s) is not allowed!
et: Vabandust, selle faili laiend (%s) ei ole lubatud!

en: Sorry, this file is too large. Only files up to %s KB are allowed.
et: Vabandust, aga see fail on liiga suur. Ainult failid kuni %s KB on lubatud.

en: Sorry, this file is too large. Only files upto %s KB are allowed.
et: Vabandust, see fail on liiga suur. Ainult failid kuni %s KB on lubatud.

en: Sorry. There is no matching survey.
et: Vabandust. Pole sobivat ankeeti.

en: Sort answers alphabetically
et: Sorteeri andmed tähestikuliselt

en: Sort the answer options alphabetically
et: Sorteeri vastusevariandid tähestikulises järjekorras

en: Spanish
et: Hispaania

en: Spanish (Argentina)
et: Hispaania keel (Argentina)

en: Spanish (Argentina) (Informal)
et: Hispaania keel (Argentina) (Mitteametlik)

en: Spanish (Chile)
et: Hispaania (Tšiili)

en: Spanish (Mexico)
et: Hispaania (Mehhiko)

en: Square root
et: Ruutjuur

en: Standard Fields
et: Standard väljad

en: Standard deviation
et: Standardhälve

en: Standard files:
et: Standardsed failid:

en: Standard token fields
et: Standard tunnuskoodide väljad

en: Start HTML editor in a popup window
et: Alusta HTML editoriga uues aknas

en: Start date/time:
et: Alustamise kuupäev/kellaaeg:

en: Start installation
et: Alusta installeerimist

en: Start language
et: Alustamise keel

en: Start language:
et: Alustamise keel:

en: Started but not yet completed
et: Alustatud, kuid pole veel lõpetatud

en: Starting from:
et: Alates:

en: Statistics
et: Statistika

en: Statistics URL
et: Statistika URL

en: Statistics report language
et: Statistika aruande keel

en: Statistics survey %s
et: Ankeedi %s statistika

en: Status
et: Olek

en: Step 1:
et: Samm 1:

en: Step 2:
et: Samm 2:

en: Step value
et: Sammu väärtus

en: Stop this survey
et: Peata see ankeet

en: Store the city?
et: Salvesta linn?

en: Store the country?
et: Salvesta riik?

en: Store the postal code?
et: Salvesta postiindeks?

en: Store the state?
et: Salvesta osariik?

en: Straight
et: Otse

en: Sub-question validation tip
et: Alaküsimuse valideerimise vihje

en: Subject
et: Pealkiri

en: Subject:
et: Pealkiri:

en: Submission date
et: Kinnitamise kuupäev

en: Submit
et: Kinnita

en: Submit Your Survey.
et: Kinnita ankeet.

en: Submit your answers
et: Kinnita oma vastused

en: Submit your survey.
et: Kinnita ankeet.

en: Submitted
et: Kinnitatud

en: Subquestion
et: Alaküsimus

en: Subquestion codes must be unique.
et: Alaküsimuste koodid peavad olema unikaalsed.

en: Subquestion:
et: Alaküsimus:

en: Subquestions
et: Alaküsimused

en: Subquestions were successfully saved.
et: Alaküsimused salvestati edukalt.

en: Success
et: Edukas

en: Success!
et: Edukas!

en: Successfully created CPDB entries
et: Edukalt loodud CPDB kirjed

en: Successfully created token entries
et: Edukalt loodud tunnuskoodide kirjed

en: Sum
et: Summa

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Superadministrator
et: Superadministraator

en: Support this project - Donate to
et: Toeta projekti - anneta

en: Survey
et: Ankeet

en: Survey %s
et: Ankeet %s

en: Survey Access
et: Ankeedile juurdepääs

en: Survey Format is %s:
et: Ankeedi formaat on %s:

en: Survey Has Been Deactivated
et: Ankeet on deaktiveeritud

en: Survey ID
et: Ankeedi ID

en: Survey List Page
et: Ankeetide nimekirja leht

en: Survey URL
et: Ankeedi URL:

en: Survey activation
et: Ankeedi aktiveerimine

en: Survey admin can choose
et: Ankeedi administraator võib valida

en: Survey administrator
et: Ankeedi administraator

en: Survey archive (.lsa)
et: Arhiveeritud ankeet (.lsa)

en: Survey cannot be activated yet.
et: Ankeeti ei saa veel aktiviseerida.

en: Survey cannot be activated. Either you have no permission or there are no questions.
et: Ankeeti ei saa aktiivseks muuta. Sul ei ole õigusi või ankeedis pole küsimusi.

en: Survey content
et: Ankeedi sisu

en: Survey copy summary
et: Ankeedi kopeerimise kokkuvõte

en: Survey could not be created because it did not have a title
et: Ankeeti ei saa luua, sest ei ole sisestatud lühikest pealkirja

en: Survey could not be updated
et: Ankeeti ei saa uuendada

en: Survey could not be updated.
et: Ankeeti ei olnud võimalik uuendada.

en: Survey currently active
et: Ankeet on aktiivne

en: Survey deleted.
et: Ankeet kustutatud.

en: Survey deletion
et: Ankeedi kustutamine

en: Survey does not pass consistency check
et: Ankeet ei läbinud terviklikkuse kontrolli

en: Survey expiration date
et: Ankeedi aegumise kuupäev

en: Survey has been activated. Results table has been successfully created.
et: Ankeet on aktiveeritud. Vastustetabel on edukalt loodud.

en: Survey import summary
et: Ankeedi importimise kokkuvõte

en: Survey links
et: Ankeedi lingid

en: Survey locale settings
et: Ankeedi kohalikud seaded

en: Survey logic file
et: Ankeedi loogika fail

en: Survey mode is set to %s:
et: Ankeedi olek on seatud %s:

en: Survey name
et: Ankeedi nimi

en: Survey name (ID)
et: Ankeedi nimi (ID)

en: Survey name (ID):
et: Ankeedi nimi (ID):

en: Survey name-[SID]/Group name
et: Ankeedi nimi-[SID]/Ploki nimi

en: Survey participants
et: Uuringus osalejad

en: Survey permissions
et: Ankeedi kasutusõigused

en: Survey permissions for all users in this group were successfully updated.
et: Kõigi selles grupis olevate kasutajate ankeedi kasutusõigused on edukalt uuendatud.

en: Survey permissions were successfully updated.
et: Ankeedi kasutusõigused on edukalt uuendatud.

en: Survey preview only for administration users
et: Ankeedi eelvaade on lubatud ainult kasutajatele, kellel on administraatori õigused

en: Survey properties
et: Ankeedi omadused

en: Survey quota
et: Ankeedi kvoot

en: Survey quotas
et: Ankeedi kvoodid

en: Survey registration confirmation
et: Ankeedile vastamisele registreerimise kinnituse e-kiri:

en: Survey security
et: Ankeedi turvalisus

en: Survey settings
et: Ankeedi seaded

en: Survey settings were successfully saved.
et: Ankeedi seaded salvestati edukalt.

en: Survey structure (.lss)
et: Ankeedi struktuur (.lss)

en: Survey table could not be created.
et: Ankeedi tabelit ei olnud võimalik luua.

en: Survey table name
et: Ankeedi tabeli nimi

en: Survey text elements successfully saved.
et: Ankeedi teksti osad on edukalt salvestatud.

en: Survey title
et: Ankeedi pealkiri

en: Survey title and description
et: Ankeedi pealkiri ning kirjeldus

en: Survey was successfully added.
et: Ankeet lisati edukalt.

en: Surveys
et: Ankeedid

en: Surveys:
et: Ankeedid:

en: Swahili
et: Suahiili

en: Swedish
et: Rootsi

en: Switch to closed-access mode
et: Lülitu piiratud juurdepääsuga režiimi

en: System overview
et: Süsteemi ülevaade

en: TIS620 Thai
et: TIS620 Tai

en: Tab-separated-values format (*.txt)
et: Tabulaatoriga eraldatud väärtuste formaat (*.txt)

en: Table column usage
et: Tabeli veeru kasutamine

en: Table prefix
et: Tabelite eesliide

en: Table size usage
et: Laua mõõdud kasutamine

en: Tamil
et: tamili

en: Tangent
et: Tangens

en: Template '%s' does already exist.
et: Mall '%s' eksisteerib juba.

en: Template '%s' was successfully deleted.
et: Andmebaas `%s` on edukalt kustutatud.

en: Template Editor
et: Malli redaktor

en: Template Preview:
et: Malli eelvaade:

en: Template Sample
et: Malli näidis

en: Template could not be renamed to `%s`.
et: Malli ei ole võimalik ümber nimetada `%s`-ks.

en: Template editor
et: Malli muutmine

en: Template editor:
et: Malli muutja:

en: Template name
et: Malli nimi

en: Template permissions were updated successfully.
et: Malli kasutusõigused on edukalt uuendatud.

en: Template preview image
et: Malli eelvaate pilt

en: Template upgrade summary
et: Malli uuenduse kokkuvõte

en: Template(s) to be verified :
et: Mall(id), mis vajavad kinnitamist:

en: Template:
et: Mall:

en: Templates
et: Mallid

en: Terminate survey
et: Katkesta ankeet

en: Test if your server has SSL enabled by clicking on this link.
et: Testi, kas sinu serveril on SSL lubatud vajutades sellele lingile.

en: Test survey
et: Testi ankeeti

en: Test this survey
et: Testi seda ankeeti

en: Text [Help] (Tip)
et: Tekst [Abi] (Vihje)

en: Text box
et: Tekstikast

en: Text display
et: Teksti kuvamine

en: Text file row number
et: Tekstifaili rea number

en: Text inputs
et: Teksti sisestamine

en: Text questions
et: Tekstküsimused

en: Thai
et: Tai

en: Thank you for completing this survey.
et: Täname teid, et vastasite ankeedile.

en: Thank you for registering to participate in this survey.
et: Täname, et registreerusite osalemaks uuringus.

en: Thank you for saving your survey in progress.  The following details can be used to return to this survey and continue where you left off.  Please keep this e-mail for your reference - we cannot retrieve the password for you.
et: Täname, et salvestasite poolelioleva ankeedi. Järgnevaid andmeid saate kasutada, kui soovite jätkata ankeedi täitmist sealt kus see pooleli jäi. Palun hoidke seda e-kirja kui viidet - me ei saa saata teile teie parooli.

en: Thank you!
et: Täname Teid!

en: The LimeSurvey ComfortUpdate is an easy procedure to quickly update to the latest version of LimeSurvey.
et: LimeSurvey ComfortUpdate on lihtne viis kiiresti uuendada LimeSurvey viimasele versioonile.

en: The LimeSurvey database is being upgraded
et: Limesurvey andmebaasi uuendatakse

en: The answer to the security question is incorrect.
et: Vastus turvaküsimusele ei olnud õige.

en: The answer(s) must meet these validation criteria:
et: Vastus(ed) peavad vastama nendele kriteeriumitele:

en: The database does exists and contains LimeSurvey tables. You'll be redirected to the database update or (if your database is already up to date) to the administration login in 5 seconds. If not, please click <a href="%s">here</a>.
et: Andmebaas on juba olemas ning sisaldab LimeSurvey tabeleid. Sind suunatakse edasi andmebaasi uuendamisse või (kui su andmebaas on juba uuendatud) administraatori sisselogimise lehele 5 sekundi pärast. Juhul kui see ei toimu automaatselt, palun vajuta siia: <a href="%s">here</a>.

en: The database export is only available for MySQL databases. For other database types please use the according backup mechanism to create a database dump.
et: Andmebaasi eksport on ainult võimalik MySQL andmebaasile. Teiste andmebaasi tüüpide puhul kasutage vastava andmebaasi varunduse mehhanismi, et luua andmebaasi eksport

en: The database you specified does already exist.
et: Sinu poolt täpsustatud andmebaas on juba olemas.

en: The database you specified does not exist:
et: Antud andmebaasi ei eksisteeri:

en: The email address is not valid.
et: E-posti aadress ei ole korrektne.

en: The email you used has already been registered.
et: E-posti aadress on juba kasutuses.

en: The email you used is not valid. Please try again.
et: E-posti aadress pole kehtiv. Palun proovi uuesti.

en: The entry was assigned the following record id:
et: Sisestus määrati järgmisele kirjele id:

en: The file %s was deleted.
et: File %s on kustutatud.

en: The file has been successfuly uploaded.
et: Fail on edukalt üles laetud.

en: The following LimeSurvey updates are available:
et: Järgnevad LimeSurvey uuendused on saadaval:

en: The following additional fields were found in your CSV file.
et: Järgmised lisaväljad leiti Sinu CSV failist.

en: The following answers should be deleted:
et: Järgmised vastused peavad olema kustutatud:

en: The following conditions should be deleted:
et: Järgmised tingimused peavad olema kustutatud:

en: The following files will be modified or deleted but were already modified by someone else.
et: Järgmised failid muudetakse või kustutatakse, kuid need on juba kellegi teise poolt muudetud.

en: The following groups should be deleted:
et: Järgmised plokid peavad olema kustutatud:

en: The following old survey response tables exist and may be deleted if no longer required:
et: Järgmised vana küsitluse vastuse tabelid olemas ja võib kustutada, kui enam ei vajata:

en: The following old token tables could be restored:
et: Järgmisi vanu tunnuskoodide tabeleid on võimalik taastada:

en: The following old token tables should be deleted because they contain no records or their parent survey no longer exists:
et: Järgnevad vanad tunnuskoodide tabelid tuleks kustutada, kuna need ei sisalda ühtki kirjet või nende algset ankeeti enam ei eksisteeri:

en: The following problems have been found:
et: Avastati järgmised probleemid:

en: The following questions should be deleted:
et: Järgmised küsimused peavad olema kustutatud:

en: The following settings cannot be changed when the survey is active.
et: Järgnevaid seadeid ei saa muuta kui ankeet on aktiivne

en: The following steps will be done by this update:
et: Selle uuendusega tehakse järgmist:

en: The following survey language settings should be deleted:
et: Järgmised ankeedi keeleseaded peavad olema kustutatud:

en: The following surveys are available:
et: Saadaval on järgmised ankeedid:

en: The following surveys should be deleted:
et: Järgmised ankeedid peavad olema kustutatud:

en: The imap PHP library is not installed. Please contact your system administrator.
et: Imap PHP teek ei ole installeeritud. Palun pöörduge serveri administraatori poole.

en: The languages of the imported group file must at least include the base language of this survey.
et: Keeltes imporditud rühm fail peab sisaldama vähemalt baas keeles see uuring.

en: The languages of the imported question file must at least include the base language of this survey.
et: Keeltes imporditud küsimus fail peab sisaldama vähemalt baas keeles see uuring.

en: The maximum number of files has been uploaded. You may return back to survey.
et: Maksimaalne failide arv on üles laetud. Sa võid ankeedi juurde tagasi pöörduda.

en: The minimum number of files has not been uploaded.
et: Miinimum arv faile ei ole üles laetud.

en: The new question group/question order was successfully saved.
et: Uus küsimuste ploki/küsimuse järjekord on edukalt salvestatud.

en: The number of selected columns was reduced automatically.
et: Valitud tulpade arvu vähendati automaatselt.

en: The participant cannot upload a single file larger than this size
et: Osaleja ei saa üksikut sellest suuremat faili üles laadida

en: The question could not be added. You must enter at least a question code.
et: Seda küsimust ei olnud võimalik lisada. Sa pead vähemalt küsimuse koodi sisestama.

en: The question could not be added. You must enter at least enter a question code.
et: Küsimust ei saadud lisada. Peate sisestama koodi kohustuslikule väljale.

en: The question group was deleted.
et: Küsimuste plokk on kustutatud.

en: The records have been saved successfully!
et: Kirjed on edukalt salvestatud!

en: The redundancy check looks for tables leftover after deactivating a survey. You can delete these if you no longer require them.
et: Andmete liiasuse kontroll otsib tabeleid, mis on muutunud ebavajalikuks peale ankeedi deaktiveerimist. Te võite need kustutada, kui te enam ei vaja neid.

en: The related survey is missing.
et: Seotud ankeet on kadunud.

en: The responses table has been renamed to:
et: Vastuste tabel nimetati ümber:

en: The responses to this survey are no longer available using LimeSurvey.
et: Antud ankeedi vastused pole kättesaadavad, kasutades LimeSurvey'd.

en: The selected attribute was invalid.
et: Valitud atribuut oli kehtetu.

en: The sum must be at least %s
et: Summa peab olema vähemalt %s

en: The sum must be at most %s
et: Summa võib olla kõige rohkem %s

en: The sum must be between %s and %s
et: Summa peab olema vahemikus %s kuni %s

en: The sum must equal %s
et: Summa peab võrduma %s

en: The sum must equal %s.
et: Summa peab võrduma %s.

en: The sum of the multiple numeric inputs must be greater than this value
et: Kõikide numbriliste väljade summa peab olema sellest väärtusest suurem

en: The survey cannot be activated until these problems have been resolved.
et: Ankeeti ei saa aktiviseerida enne, kui probleemid pole lahendatud.

en: The survey was successfully expired by setting an expiration date in the survey settings.
et: See ankeet aegus edukalt, kuna ankeedi seadetes oli aegumise kuupäev seatud.

en: The survey you selected does not exist
et: Valitud ankeeti pole olemas

en: The token entry was successfully updated.
et: Tunnuskoodi kanne edukalt uuendatud.

en: The token you have provided is either not valid, or has already been used.
et: Tunnuskood ei ole kehtiv või on juba kasutuses olnud.

en: The token you have provided is not valid or has already been used.
et: Tunnuskood ei ole kehtiv või on juba kasutuses olnud.

en: The token you provided doesn't match the one in your session.
et: Teie poolt sisestatud tunnuskood ei klapi Teie sessiooni omaga.

en: The tokens table associated with this survey has been renamed to:
et: Antud ankeediga seotud tunnuskoodide tabel on ümbernimetatud:

en: The tokens table has now been removed and tokens are no longer required to access this survey.
et: Tunnuskoodide tabel kustutati ja tunnuskoode pole enam nõutud ankeedile vastamiseks.

en: The type of your database management system
et: Sinu andmebaasi juhtimise süsteemi tüüp

en: The update is now complete!
et: Uuenduste tegemine on lõpetatud!

en: The update server is currently busy. This usually happens when the update files for a new version are being prepared.
et: Uuenduste server on hõivatud. Seda juhtub harilikult olukorras, kus valmistatakse ette uut versiooni.

en: The user name already exists.
et: Kasutajanimi on juba olemas.

en: The username already exists.
et: Kasutajanimi juba eksisteerib.

en: The value of this variable can not be changed
et: Selle muutuja väärtust ei saa muuta

en: There are %s user attribute fields in this token table
et: Selles tunnuskoodide tabelis on %s atribuudivälja

en: There are currently no surveys.
et: Hetkel ei ole ühtegi ankeeti.

en: There are more emails pending than can be sent in one batch. Continue sending emails by clicking below.
et: Ootel on rohkem e-kirju, kui saab saata ühe paketiga. Jätkake e-kirjade saatmist, klikkides allolevale lingile.

en: There are no existing conditions in this survey.
et: Ankeedis ei ole tingimusi

en: There are no groups available.
et: Ei ole saadaval ühtegi gruppi.

en: There are no more questions. Please press the <Submit> button to finish this survey.
et: Rohkem küsimusi ei ole. Palun vajuta selle ankeedi lõpetamiseks <Submit> nuppu.

en: There are no participants to be exported.
et: Pole ühtegi osalejat eksportimiseks.

en: There are no questions in this survey
et: Antud ankeedis pole ühtegi küsimust

en: There are {EMAILCOUNT} emails still to be sent.
et: {EMAILCOUNT} e-kirju on endiselt saatmata.

en: There are {NUMBEROFQUESTIONS} questions in this survey
et: Ankeedis on {NUMBEROFQUESTIONS} küsimust

en: There are {NUMBEROFQUESTIONS} questions in this survey.
et: Ankeedis on {NUMBEROFQUESTIONS} küsimust.

en: There is 1 question in this survey
et: Ankeedis on 1 küsimus

en: There is already a recorded answer for this token
et: On juba olemas antud tunnuskoodile vastavad vastused.

en: There is already an entry with that exact token in the table. The same token cannot be used in multiple entries.
et: Siin tabelis on juba kirje sellise tunnuskoodiga. Sama tunnuskoodi ei saa kasutada mitmetes kirjetes.

en: There is currently no newer LimeSurvey version available.
et: Hetkel ei ole uuemat LimeSurvey versiooni saadaval.

en: There is no matching saved survey
et: Ei ole ühtegi vastavat ankeeti

en: There is no matching survey.
et: Ei ole vastavat ankeeti.

en: There was a problem deleting the template '%s'. Please check your directory/file permissions.
et: Malli %s kustutamisel tekkis probleem Palun kontrollige kataloogi/faili õigusi.

en: There was a problem downloading the update file. Please try to restart the update process.
et: Uuenduse allalaadimisel tekkis tõrge. Palun käivitage uuendusprotsess uuesti.

en: There was a problem downloading the updater file. Please try to restart the update process.
et: Uuenduste faili alla laadimisel ilmnes probleem. Palun proovi taaskäivitada uuenduste protsess.

en: There was a problem updating the user permissions.
et: Kasutaja lubade uuendamisel ilmnes probleem.

en: There was an error on update check (%s)
et: Uuenduste kontrollimisel ilmnes viga (%s)

en: There was an error using the Google API.
et: Tekkis viga, kasutades Google API.

en: They were found to be duplicate using a combination of firstname, lastname and email fields
et: Eesnime, perekonnanime ja e-posti aadressi väljade järgi on need duplikaadid

en: They were found to be duplicate using the participant id field
et: Osaleja id välja järgi on need duplikaadid

en: Third choice
et: Kolmas valik

en: This ZIP archive contains no valid Resources files. Import failed.
et: See ZIP arhiiv ei sisalda lubatud ressursi faile. Import nurjus.

en: This ZIP archive contains no valid template files. Import failed.
et: See ZIP arhiiv ei sisalda mallifaile. Import nurjus.

en: This feature is only available for MySQL databases.
et: See on võimalik ainult MySQL andmebaasi puhul.

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: This file is not a LimeSurvey label set file. Import failed.
et: Antud fail ei ole LimeSurvey hinnanguskaala fail. Importimine nurjus.

en: This file is not a LimeSurvey question file. Import failed.
et: See ei ole LimeSurvey küsimuste fail. Importimine nurjus.

en: This file is not a LimeSurvey survey file. Import failed.
et: Tegemist ei ole LimeSurvey ankeedi failiga. Importimine ebaõnnestus.

en: This file is not a valid ZIP file archive. Import failed.
et: See fail ei ole õige ZIP arhiiv. Importimine nurjus.

en: This file is too old. Only files from LimeSurvey version 1.50 (DBVersion 112) and newer are supported.
et: See fail on liiga vana. LimeSurvey versioon 1.50 (DBVersion 112) ja uuemad on toetatud.

en: This file type is not allowed to be uploaded.
et: Seda failitüüpi pole lubatud üles laadida.

en: This filename is not allowed to be uploaded.
et: Seda faili nime ei ole lubatud üles laadida.

en: This function creates a ZIP archive of several survey archives and can take some time - please be patient! Do you want to continue?
et: See funktsioon loob ZIP arhiivi mitmest teisest ankeedi arhiivist ning see võtab veidi aega - palun ole kannatlik! Kas sa soovid jätkata?

en: This group contains no questions.  You must add questions to this group before you can preview it
et: Selles plokis ei ole ühtegi küsimust. Sa pead sellele plokile lisama küsimused, enne kui saad kuvada eelvaate

en: This group description is fairly vacuous, but quite important.
et: See grupi kirjeldus on suht mõttetu, aga väga oluline.

en: This group does not contain any question(s).
et: See plokk ei sisalda ühtegi küsimust.

en: This group, by itself, does not contain any syntax errors
et: See plokk ise ei sisalda ühtegi süntaksi viga

en: This is a closed-access survey, so you must supply a valid token.  Please contact the administrator for assistance.
et: See on piiratud juurdepääsuga ankeet, peate sisestama kehtiva tunnuskoodi. Palun kontakteeruge administraatoriga abi saamiseks.

en: This is a controlled survey. You need a valid token to participate.
et: See on suunatud küsitlus. Te vajate kehtivat tunnuskoodi.

en: This is a sample question text. The user was asked to enter a date.
et: See on näidisküsimuse tekst. Kasutajal paluti sisestada kuupäev.

en: This is a sample question text. The user was asked to pick an entry.
et: See on näidisküsimuse tekst. Kasutajal paluti valida kirje.

en: This is a sample survey description. It could be quite long.
et: See on näidisankeedi kirjeldus. Kirjeldus võib olla üsna pikk.

en: This is another sample question text - asking for number.
et: See on teine näidisküsimuse tekst - küsitakse arvu.

en: This is not a .csv file.
et: See ei ole .csv fail.

en: This is not a valid LimeSurvey survey structure XML file.
et: See ei ole kehtiv LimeSurvey ankeedi struktuuri XML fail.

en: This is one last sample question text - asking for some free text.
et: See on viimane näidisküsimuse tekst - küsitakse vabas vormis teksti.

en: This is some help text for this question.
et: Abitekst selle küsimuse jaoks.

en: This is some help text.
et: See on abitekst.

en: This is the base language of your survey and it can't be changed later. You can add more languages after you have created the survey.
et: See on sinu ankeedi baaskeel ja seda ei ole võimalik hiljem muuta. Sa võid lisada veel keeli, kui oled ankeedi loonud.

en: This is the default name of the site administrator and used for system messages and contact options.
et: See on lehekülje administraatori vaikimisi seatud nimi, mida kasutatakse süsteemi teadeteks ja kontakteerumiseks.

en: This is the survey end message.
et: See on ankeedi lõputeade.

en: This list cannot accept token attributes.
et: See nimekiri ei aktsepteeri tunnuskoodi atribuute.

en: This name has already been used for this survey. You must use a unique save name.
et: Antud nimi on juba kasutuses. Peate valima unikaalse nime ankeedile.

en: This name is reserved for standard template.
et: See nimi on reserveeritud standardmallile.

en: This name will appear in the survey list overview and in the administration header.
et: See nimi kuvatakse ankeetide nimekirja ülevaates ja administraatori lehe pealkirjas.

en: This option can't be set if the `Anonymized responses` option is active.
et: Seda varianti ei ole võimalik seadistada kui variant `Anonüümsed vastused` on aktiivne.

en: This process will delete this survey, and all related groups, questions answers and conditions.
et: See toiming kustutab antud ankeedi ning kõik sellega seotud plokid, küsimuste vastused ja tingimused.

en: This question does not have a question 'type' set.
et: Küsimuse juures ei ole määratud selle tüüp.

en: This question has a condition set, however the condition is based on a question that appears after it.
et: Sellel küsimusel on tingimus, mis baseerub küsimusele, mis tuleb hiljem.

en: This question has at least %s error. | This question has at least %s errors.
et[0]: Selles küsimuses on vähemalt %s viga.
et[1]: Selles küsimuses on vähemalt %s viga.

en: This question has no answers.
et: Sellel küsimusel ei ole vastuseid.

en: This question has no subquestions.
et: Sellel küsimusel ei ole alaküsimusi.

en: This question is always shown.
et: See küsimus on alati nähtaval.

en: This question is mandatory
et: See küsimus on kohustuslik

en: This question requires answers, but none are set.
et: Selle küsimuse jaoks on vajalikud ka vastused, kuid ühtegi ei ole määratud.

en: This question's SGQA code
et: Selle küsimuse SGQA kood

en: This question's group ID number
et: Selle küsimuse ploki ID number

en: This question's question ID number
et: Selle küsimuse ID number

en: This question's survey ID number
et: Selle küsimuse ankeedi ID number

en: This question, by itself, does not contain any syntax errors
et: See küsimus ise ei sisalda ühtegi süntaksi viga

en: This response ID is invalid.
et: See vastuse ID on kehtetu.

en: This survey allows public registration. A token table must also be created.
et: Antud ankeet võimaldab avalikku registreerumist. Samuti tuleb tunnuskoodide tabel luua.

en: This survey does not seem to exist.
et: Tundub, et seda ankeeti ei eksisteeri.

en: This survey does not yet have any questions and cannot be tested or completed.
et: Ankeedis pole veel ühtegi küsimust ja seda ei saa testida ega sellele vastata.

en: This survey has an associated tokens table. If you delete this survey this tokens table will be deleted. We recommend that you export or backup these tokens before deleting this survey.
et: Ankeet on seotud tunnuskoodide tabeliga. Kui Te kustutate antud ankeedi, kustutatakse ka tunnuskoodide tabel. Soovitame tunnuskoodid varundada enne ankeedi kustutamist.

en: This survey has not been activated. There are no results to browse.
et: Antud ankeet pole veel aktiveeritud ning sellega seoses pole võimalik vaadata vastuseid.

en: This survey is active - click here to stop this survey.
et: See ankeet on aktiivne - vajuta siia, et seda ankeeti peatada.

en: This survey is active and a responses table exists. If you delete this survey, these responses (and files) will be deleted. We recommend that you export the responses before deleting this survey.
et: See ankeet on aktiivne ning on olemas ka vastuste tabel. Kui sa selle ankeedi kustutad, vastused (ja failid) kustutatakse samuti. Soovitame enne ankeedi kustutamist vastused eksportida.

en: This survey is active but expired.
et: Ankeet on aktiivne, kuid aegunud.

en: This survey is active but has a start date.
et: Ankeet on aktiivne, kuid alguskuupäev pole saabunud.

en: This survey is anonymous.
et: See ankeet on anonüümne.

en: This survey is currently active.
et: Ankeet on hetkel aktiivne.

en: This survey is currently not active
et: Ankeet ei ole hetkel aktiivne

en: This survey is currently not active - click here to activate this survey.
et: Ankeet ei ole hetkel aktiivne, aktiveerimiseks vajutage siia.

en: This survey is currently not active.
et: Ankeet ei ole hetkel aktiivne.

en: This survey is currently not active. You will not be able to save your responses.
et: See ankeet ei ole hetkel aktiivne. Sul ei ole võimalik oma vastuseid salvestada.

en: This survey is no longer available.
et: Antud ankeet ei ole enam saadaval.

en: This survey is not active - no responses are available
et: See ankeet ei ole aktiivne - ühtegi vastust pole saadaval

en: This survey is not active - no responses are available.
et: See ankeet ei ole aktiivne - ühtegi vastust pole saadaval.

en: This survey is not active, data entry is not allowed
et: Antud ankeet ei ole aktiivne. Andmete sisestamine ei ole lubatud.

en: This survey is not active. You must activate the survey before attempting to import a VVexport file.
et: Ankeet ei ole aktiivne. Sa pead ankeedi aktiveerima, enne kui proovid importida VVekspordi faili.

en: This survey is not yet activated and so your participants won't be able to fill out the survey.
et: Ankeet ei ole veel aktiveeritud ja osalejad ei saa ankeeti täita.

en: This survey is not yet active. Your response cannot be saved
et: Ankeet pole veel aktiivne. Teie vastuseid ei saa salvestada.

en: This survey is not yet started.
et: Selle ankeediga ei ole veel alustatud.

en: This survey is now active, and responses can be recorded.
et: Antud ankeet on aktiveeritud ja vastuseid saab nüüd salvestada.

en: This survey setting has not been imported: %s => %s
et: See ankeedi seade ei ole imporditud: %s => %s

en: This surveys uses anonymized responses, so you can't update your response.
et: Te ei saa muuta oma vastuseid kuna ankeet on anonüümne.

en: This variable name has already been used.
et: Selline muutuja nimi on juba kasutusel.

en: This will be the password of admin user.
et: See salasõna on kasutajale, kellele on antud administraatori õigused.

en: This will be your default language.
et: See on Sinule vaikimisi seatud keel.

en: This will replace the existing text. Continue?
et: See asendab olemasoleva teksti. Jätkata?

en: Three
et: Kolm

en: Time difference (in hours):
et: Ajaline erinevus (tundides):

en: Time limit
et: Ajalimiit

en: Time limit action
et: Ajalimiidi toiming

en: Time limit countdown message
et: Ajalimiidi loendamise teade

en: Time limit expiry message
et: Ajalimiidi aegumise teade

en: Time limit expiry message display time
et: Ajalimiidi aegumise teate kuvamise aeg

en: Time limit message CSS style
et: Ajalimiidi teate CSS stiil

en: Time remaining
et: Aega jäänud

en: Time statistics
et: Aja statistika

en: Timer
et: Taimer

en: Timings will be saved.
et: Ankeedi täitmise aega salvestatakse.

en: Timings will not be saved.
et: Ankeedi täitmise aega ei salvestata.

en: Tip:
et: Vihje:

en: Title
et: Pealkiri

en: Title of subquestion %s was updated to %s.
et: Alaküsimuse pealkiri %s uuendati %s.

en: Title:
et: Pealkiri:

en: To be able to upload images or other content you have to save your survey once first.
et: Et saaksid pilte ja muud sisu üles laadida, pead kõigepealt salvestama ankeedi.

en: To receive a new password by email you have to enter your user name and original email address.
et: Uue parooli saamiseks e-posti teel palun sisestage oma kasutajanimi ning algne e-posti aadress.

en: To remain anonymous please use a pseudonym as your username, also an email address is not required.
et: Kui soovid jääda anonüümseks, palun kasuta oma kasutajanimena mõnda pseudonüümi ning samuti ei ole sel juhul nõutav e-posti aadressi sisestamine.

en: To reorder questions/questiongroups just drag the question/group with your mouse to the desired position.
et: Muutmaks küsimuste/küsimuste plokkide järjekorda, lohista küsimus/plokk hiirega soovitud  kohta.

en: Token
et: Tunnuskood

en: Token ID
et: Tunnuskoodi ID

en: Token attribute descriptions were successfully updated.
et: Tunnuskoodide atribuutide kirjeldused on edukalt uuendatud.

en: Token attribute: %s
et: Tunnuskoodi atribuut: %s

en: Token attributes to create
et: Tunnuskoodi atribuutide loomine

en: Token code for this participant
et: Selle osaleja tunnuskood

en: Token control
et: Tunnuskoodide haldus

en: Token export options
et: Tunnuskoodi eksportimise võimalused

en: Token fields
et: Tunnuskoodide väljad

en: Token length
et: Tunnuskoodi pikkus

en: Token management
et: Tunnuskoodide haldus

en: Token mismatch
et: Tunnuskood ei klapi

en: Token status:
et: Tunnuskoodi olek:

en: Token summary
et: Tunnuskoodide kokkuvõte

en: Token:
et: Tunnuskood:

en: Tokens
et: Tunnuskoodid

en: Tokens already exist for this survey.
et: Tunnuskoodid selle ankeedi jaoks on juba olemas.

en: Tokens available
et: Saadaval olevad tunnuskoodid

en: Tokens have not been initialised for this survey.
et: Tunnuskoodid ei ole veel algväärtustatud

en: Too low
et: Liiga madal

en: Tools
et: Tööriistad

en: Total
et: Kokku

en: Total Errors
et: Kokku vigu

en: Total Imported files
et: Kokku imporditi faile

en: Total attributes in the central table
et: Atribuute kokku keskses tabelis

en: Total errors
et: Vigu kokku

en: Total files imported
et: Imporditud failide koguarv

en: Total imported files
et: Imporditud faile kokku

en: Total invitations sent
et: Kokku kutseid saadetud

en: Total number of files
et: Failide koguarv

en: Total numbers of sent reminders
et: Saadetud meeldetuletuste koguarv

en: Total opted out
et: Kokku keeldunuid

en: Total participants in central table
et: Keskses tabelis olevate osalejate arv

en: Total records in survey
et: Ankeedis kirjeid kokku

en: Total records in survey:
et: Ankeedis kirjeid kokku:

en: Total records in this token table
et: Kokku kirjeid tunnuskoodide tabelis

en: Total responses
et: Vastuseid kokku

en: Total size of files
et: Failide kogusuurus

en: Total surveys completed
et: Kokku ankeete lõpetatud

en: Total time
et: Aeg kokku

en: Total with no unique Token
et: Kokku mitteunikaalseid tunnuskoode

en: Total:
et: Kokku:

en: Transfer the surveys of this user to:
et: Edasta selle kasutaja ankeedid:

en: Translate survey
et: Tõlgi ankeet

en: Translate to
et: Tõlgi

en: Try again
et: Proovige uuesti

en: Try again! Connection with database failed.
et: Proovi uuesti! Ühendus andmebaasiga ebaõnnestus.

en: Try again! Connection with database failed. Reason:
et: Proovi uuesti! Ühendus andmebaasiga ebaõnnestus. Põhjus:

en: Try to submit again
et: Proovige esitada uuesti

en: Try with a bigger token length.
et: Proovi suurema tunnuskoodi pikkusega.

en: Turkish
et: Türgi

en: Two
et: Kaks

en: Type in the 'name' you used to save the survey, and the password.
et: Sisestage nimi, mida kasutasite ankeedi salvestamisel, ja salasõna.

en: Type:
et: Tüüp:

en: UJIS for Windows Japanese
et: UJIS Windows Jaapani

en: URL description
et: URL'i kirjeldus

en: URL description:
et: URL'i kirjeldus:

en: URL of the survey
et: Ankeedi URL:

en: URL parameters
et: URLi parameetrid

en: Un-share selected participants
et: Ära jaga valitud osalejaid

en: Unable to backup your database for unknow reason. Before proceeding please backup your database using a backup tool!
et: Teadmata põhjusel ei ole võimalik sinu andmebaasist tagavaravarianti teha. Enne, kui jätkad, palun tee oma andmebaasist tagavaravariant kasutades tagavara tegemise tööriista.

en: Unable to create directory `%s`.
et: Ei õnnestunud luua kausta '%s'.

en: Unable to insert record into survey table
et: Kirjet ei ole võimalik ankeedi tabelisse sisestada

en: Uncertain
et: Pole kindel

en: Unchanged
et: Muutusteta

en: Uncheck all
et: Võta märge kõikidelt ära

en: Undefined function
et: Määratlemata funktsioon

en: Undefined variable
et: Määratlemata muutuja

en: Unknown error
et: Tundmatu viga

en: Unknown file extension
et: Tundmatu faililaiend

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Unsupported number of arguments: %s
et: Argumentide arv, mida ei toetata: %s

en: Unsupported syntax
et: Süntaks, mida ei toetata

en: Unwritable
et: Ei ole kirjutatav

en: Update
et: Uuenda

en: Update available: %s | Updates available: %s
et[0]: Uuendus saadaval: %s
et[1]: Uuendused saadaval: %s

en: Update condition
et: Uuenda tingimust

en: Update scenario
et: Uuenda stsenaariumit

en: Update server busy
et: Versiooniuuendust server on hõivatud

en: Update token entry
et: Uuenda tunnuskoodi

en: Update user group
et: Uuenda kasutajagruppi

en: Updates
et: Uuendused

en: Upload
et: Lae

en: Upload a file:
et: Lae üles fail:

en: Upload files
et: Lae üles failid

en: Upload summary
et: Lae üles kokkuvõte

en: Upload your files
et: Lae üles enda failid

en: Uploaded CSV file successfully
et: CSV fail on edukalt üles laetud

en: Uploaded template file
et: Üleslaaditud mallifail

en: Uploading
et: Üles laadimine

en: Uploading LDAP Query
et: Impordi LDAP päring

en: Use CAPTCHA for
et: Kasuta CAPTCHA

en: Use HTML format for token emails?
et: Kasutada HTML formaati tunnuskoodi e-kirjas?

en: Use checkbox layout
et: Kasuta checkbox-kujundust

en: Use global settings
et: Kasuta üldiseid seadeid

en: Use mapping service
et: Kasuta kaardistamise teenust

en: Use same default value across languages:
et: Kasuta läbivalt sama vaikeväärtust keeltes:

en: Use settings below
et: Kasuta allolevaid seadeid

en: Use slider layout
et: Kasuta skaala-kujundust

en: Used/free space for file uploads
et: Kasutatud/vaba ruum failide üles laadimiseks

en: User
et: Kasutaja

en: User '%s' was successfully deleted.
et: Kasutaja '%s' on edukalt kustutatud.

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: User added.
et: Kasutaja lisatud.

en: User already exists in the group.
et: Kasutaja on juba olemas antud grupis.

en: User control
et: Kasutaja kontroll

en: User data
et: Kasutaja andmed

en: User does not exist in the group.
et: Kasutajat ei ole grupis.

en: User group
et: Kasutajagrupp

en: User group added.
et: Kasutajagrupp lisatud.

en: User group successfully added!
et: Kasutajagrupp edukalt lisatud!

en: User group successfully saved!
et: Kasutajagrupp on edukalt salvestatud!

en: User groups
et: Kasutajagrupid

en: User name
et: Kasutajanimi

en: User name and/or email not found!
et: Kasutajanime ja/või e-posti aadressi ei leitud!

en: User name:
et: Kasutajanimi:

en: User not found.
et: Kasutajat ei leitud.

en: User registration at '%s'
et: Kasutaja registreerimine '%s'

en: User removed.
et: Kasutaja on eemaldatud.

en: User with whom the participants are to be shared
et: Kasutaja kellega osalejad jagatakse

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Username already exists.
et: Kasutajanimi juba olemas.

en: Username: %s
et: Kasutajanimi: %s

en: Users
et: Kasutajad

en: Uses left
et: Kasutuskordi jäänud

en: Uses left:
et: Kasutuskordi jäänud:

en: Valid from
et: Kehtiv alates

en: Valid until
et: Kehtib kuni

en: Validation:
et: Valideerimine:

en: Value
et: Väärtus

en: Value range allows missing
et: Väärtuste vahemik lubab ka puuduvaid väärtusi

en: Values:
et: Väärtused:

en: Version
et: Versioon

en: Vietnamese
et: Vietnam

en: View Saved but not submitted Responses
et: Vaata salvestatud, kuid mitte esitatud vastuseid.

en: View This Record
et: Vaata seda kirjet

en: View participants of this survey in the central participant database panel
et: Vaata selles uuringus osalejaid keskses osalejate andmebaasi paneelis

en: View response
et: Vaata vastuseid

en: View response ID %d
et: Vaata vastust ID %d

en: View response URL
et: Kuva vastuse URL

en: View response details
et: Vaata vastuse detaile

en: View statistics
et: Vaata statistikat

en: View summary of all available fields
et: Vaata kõikide väljade kokkuvõtet

en: View the statistics for this survey.
et: Näita selle ankeedi statistikat.

en: View this person in the central participants database
et: Vaata seda isikut keskses osalejate andmebaasis

en: View this record
et: Vaata seda kirjet

en: View {0} - {1} of {2}
et: Vaata {0} - {1} {2} -st

en: View/read
et: Kuva/loe

en: Viewing response (ID %s)
et: Näita vastust (ID %s)

en: Visible in participants panel
et: Nähtav osalejate paneelis

en: Visit our website!
et: Külastage meie veebilehte!

en: Warn and move on
et: Hoiata ja liigu edasi

en: Warning
et: Hoiatus

en: Warning!
et: Hoiatus!

en: Warning! Admin bounce email was not saved because it was not valid.
et: Hoiatus! Administraatori e-posti põrkeaadressi ei salvestatud, kuna ei ole korrektne.

en: Warning! Admin email was not saved because it was not valid.
et: Hoiatus! Administraatori e-posti aadressi ei salvestatud, kuna see ei olnud kehtiv.

en: Warning! Notification email was not updated because it was not valid.
et: Hoiatus! Teavitus e-posti ei uuendatud, kuna see ei olnud kehtiv.

en: Warning: The following files/directories need to be updated but their permissions are set to read-only.
et: Hoiatus: Järgmisi faile/katalooge oleks vaja uuendada, kuid selle õigused on seatud ainult lugemiseks.

en: Warning: You are still using the default password ('password'). Please change your password and re-login again.
et: Hoiatus: Te kasutate endiselt vaikimisi seatud salasõna ('password'). Palun muutke salasõna ja logige uuesti sisse.

en: Warnings
et: Hoiatused

en: We are sorry but you are not allowed to enter this survey.
et: Kahjuks ei ole sul lubatud seda ankeeti sisestada.

en: We are sorry but you don't have permissions to do this.
et: Kahjuks, sul puuduvad õigused selle tegemiseks.

en: We are sorry but your session has expired.
et: Kahjuks on sessioon aegunud.

en: We recommend that before you delete this survey you export the entire survey from the main administration screen.
et: Soovitame enne ankeedi kustutamist eksportida kogu ankeet peamiselt administraatori lehelt.

en: We recommend that before you proceed, you export the entire survey from the main administration screen.
et: Soovitame enne jätkamist eksportida kogu ankeet peamiselt administraatori lehelt.

en: We recommend that these files should be replaced by the update procedure.
et: Need failid tuleks uuenduse käigus asendada.

en: Welcome
et: Tere tulemast

en: Welcome %s!
et: Tere %s!

en: Welcome Page
et: Avaleht

en: Welcome and end text
et: Sissejuhatus ja lõputekst

en: Welcome message:
et: Tervitusteade:

en: Welcome to %s!
et: Tere tulemast keskkonda %s!

en: Welcome to this sample survey
et: Tere tulemast LimeSurvey näidisuuringule

en: Welcome:
et: Tervitus:

en: Welsh
et: Uelsi

en: When an imported record matches an existing record ID:
et: Kui imporditud kirje vastab olemasoleva kirje ID'ga:

en: When checking your file permissions we found one or more problems. Please check for any error messages above and fix these before you can proceed.
et: Kontrollides erinevaid lubasid, mis on antud failidele, leiti üks või mitu probleemi. Palun kontrolli ülevalpool olevaid veateateid ja paranda need enne jätkamist.

en: When checking your installation we found one or more problems. Please check for any error messages above and fix these before you can proceed.
et: Kontrollides sinu installatsiooni, leiti üks või mitu probleemi. Palun kontrolli ülevalpool olevaid veateateid ja paranda need enne jätkamist.

en: Width of text input box
et: Tekstisisestusvälja laius

en: Width of the map in pixel
et: Kaardi laius pikslites

en: Windows-31J - SJIS for Windows Japanese (cp932)
et: Windows-31J - SJIS Windows Japanese jaoks (cp932)

en: Writable
et: Kirjutatav

en: X-Scale
et: X-skaala

en: Y-Scale
et: Y-skaala

en: Year
et: Aasta

en: Yes
et: Jah

en: Yes (Forced by the system administrator)
et: Jah (seatud süsteemi administraatori poolt)

en: Yes - Delete Them!
et: JAH - kustuta need!

en: Yes - slider with emoticon
et: Jah - liugur emotikoniga

en: Yes - stars
et: Jah - tähed

en: Yes/No
et: Jah/Ei

en: You are about to delete all conditions on this survey's questions
et: Sa oled kustutamas tingimusi selle ankeedi kõikidelt küsimustelt

en: You are about to delete this survey
et: Olete kustutamas seda ankeeti

en: You are already a part of this survey.
et: Sa oled juba antud uuringus osaline.

en: You are not a participant in this survey.
et: Sa ei ole selles küsitluses osaleja.

en: You are not allowed dump the database!
et: Ei ole õigusi kustutada andmebaasi!

en: You are not allowed export a label set!
et: Ei ole õigusi eksportida hinnanguskaalat!

en: You are not allowed to activate this survey!
et: Ei ole õigust aktiveerida antud ankeeti!

en: You are not allowed to add a group to this survey!
et: Ei ole õigust antud ankeedile rühma lisada!

en: You are not allowed to add new questions for this survey!
et: Ei ole õigust lisada ankeeti uusi küsimusi!

en: You are not allowed to browse responses!
et: Teil ei ole õigusi sirvida vastuseid!

en: You are not allowed to change user data!
et: Ei ole õigusi muuta kasutajate andmeid!

en: You are not allowed to create new surveys!
et: Ei ole õigusi luua uut ankeeti!

en: You are not allowed to delete this group!
et: Teil ei ole õigusi kustutada antud rühma!

en: You are not allowed to delete this survey!
et: Ei ole õigusi kustutada antud ankeeti!

en: You are not allowed to edit groups in this survey!
et: Teil ei ole õigusi muuta rühmi antud ankeedis!

en: You are not allowed to edit this survey!
et: Teil ei ole õigusi muuta antud ankeeti!

en: You are not allowed to edit your own user permissions.
et: Sul ei ole lubatud muuta enda kasutaja lubasid.

en: You are not allowed to import a group!
et: Teil ei ole õigusi importida rühma!

en: You are not allowed to import a survey!
et: Teil ei ole õigusi importida ankeeti!

en: You are not allowed to order groups in this survey!
et: Teil ei ole õigusi muuta rühmade järjestust antud ankeedis!

en: You are not allowed to perform this operation!
et: Teil ei ole õigusi sooritada antud operatsiooni!

en: You are not allowed to set assessment rules!
et: Teil ei ole õigusi muuta hinnangu reegleid!

en: You are not allowed to stop this survey!
et: Sul ei ole lubatud seda ankeeti peatada!

en: You are not allowed to to import a question!
et: Teil ei ole õigusi importida küsimust!

en: You are not authorized to delete questions.
et: Sulle ei ole antud õigusi küsimuste kustutamiseks.

en: You can %s download and update manually %s or use the %s.
et: Sa võid %s laadida alla ja uuendada %s käsitsi või kasutada %s.

en: You can leave these settings blank and change them later
et: Sa võid jätta need seaded tühjaks ja muuta neid hiljem

en: You can leave this blank, and automatically generate tokens using 'Generate Tokens'
et: Sa võid jätta selle tühjaks ja luua tunnuskoodid automaatselt kasutades "Loo Tunnuskoodid"

en: You can load a survey that you have previously saved from this screen.
et: Saate laadida ankeedi, mille olete eelnevalt salvestanud sellelt kuvalt

en: You can not add or remove the group owner from the group.
et: Sa ei saa lisada ega eemaldada grupi omanikku grupist.

en: You can only archive active surveys.
et: Sa võid ainult arhiveerida aktiivseid ankeete.

en: You can only choose 255 colums at a maximum for Excel export.
et: Excelisse eksportimisel võid sa valida kõige rohkem 255 tulpa.

en: You can see and edit settings for shared participants in share panel.
et: Sa võid jagatud osalejate seadeid vaadata ja muuta jagatud paneelis.

en: You can switch to the closed-access mode by initialising a token table with the button below.
et: Saate lülituda piiratud juurdepääsuga režiimi, initsialiseerides tunnuskoodide tabeli, klikkides allpool oleval nupul.

en: You can use now the following credentials to log into the site:
et: Võite sisselogimiseks kasutada järgmisi andmeid:

en: You can't copy a question if the survey is active.
et: Sa ei saa küsimust kopeerida, kui ankeet on aktiivne.

en: You can't delete this question because the survey is currently active.
et: Sa ei saa seda küsimust kustutada, kuna ankeet on hetkel aktiivne.

en: You can't import a group which doesn't support at least the survey base language.
et: Sa ei saa importida plokki, mis ei toeta (vähemalt) ankeedi baaskeelt.

en: You can't import a question which doesn't support at least the survey base language.
et: Sa ei saa importida küsimust, mis ei toeta (vähemalt) ankeedi baaskeelt.

en: You can't import answers which doesn't support at least the survey base language.
et: Sa ei saa importida vastuseid, mis ei toeta (vähemalt) ankeedi baaskeelt.

en: You can't import label sets which don't support the current survey's base language
et: Te ei saa importida hinnanguskaalat, mida ei toeta antud ankeedi baaskeel.

en: You can't save changes because the template directory is not writable.
et: Te ei saa muudatusi salvestada, sest templiidi kataloog ei ole kirjutatav.

en: You cannot add/remove subquestions or edit their codes because the survey is active.
et: Sa ei saa lisada/eemaldada alaküsimusi või muuta nende koode, kuna ankeet on aktiivne.

en: You cannot delete the last answer option.
et: Sa ei saa kustutada viimast vastusevarianti.

en: You cannot delete the last subquestion.
et: Sa ei saa kustutada viimast alaküsimust.

en: You cannot proceed until you enter some text for one or more questions.
et: Te ei saa jätkata enne, kui olete sisestanud teksti ühele või mitmele küsimusele.

en: You cannot remove this item since you need at least one language in a labelset.
et: Te ei saa eemdaldada seda, kuna vajate vähemalt ühte keelt selles hinnanguskaalas.

en: You did not answer to the security question.
et: Sa ei vastanud turvalisuse küsimusele.

en: You did not provide a name
et: Te ei sisestanud nime

en: You did not provide a password
et: Te ei sisestanud salasõna

en: You do not have sufficient rights to access this page.
et: Sul ei ole piisavalt õigusi sellele lehele sisenemiseks.

en: You do not have the Freetype Library installed. Showing charts requires the Freetype library to function properly.
et: Teil ei ole paigaldatud Freetype teek, mida on vaja graafikute kuvamiseks.

en: You do not have the GD Library installed. Showing charts requires the GD library to function properly.
et: Teil ei ole paigaldatud GD teek, mis on vajalik graafikute kuvamiseks.

en: You don't have permission to delete this entry.
et: Teil puudub õigus seda kannet kustutada.

en: You don't have sufficient permissions.
et: Teil puuduvad vajalikud õigused.

en: You don't have the permission to activate tokens.
et: Sul ei ole õigusi tunnuskoodide aktiveerimiseks.

en: You have already been removed from the central participants list for this site
et: Sa oled juba eemaldatud kesksest osalejate nimekirjast

en: You have already completed this survey.
et: Olete juba vastanud sellele ankeedile.

en: You have been already removed from this survey.
et: Sind on juba sellest ankeedist eemaldatud.

en: You have been removed from the central participants list for this site
et: Sa oled kesksest osalejate nimekirjast eemaldatud

en: You have been successfully added back to this survey.
et: Sa oled edukalt tagasi lisatud sellele küsitlusele.

en: You have been successfully removed from this survey.
et: Sa oled edukalt sellest ankeedist eemaldatud.

en: You have completed %s%% of this survey
et: Olete läbinud %s%% ankeedist

en: You have completed answering the questions in this survey.
et: Te olete lõpetanud vastamise antud küsitlusele selles ankeedis.

en: You have exceeded the number of maximum login attempts. Please wait %d minutes before trying again.
et: Oled ületanud lubatud sisselogimise katsete arvu. Palun oota %d minutit enne kui proovid uuesti.

en: You have no row selected
et: Sa pole valinud ühtegi rida

en: You have not provided a survey identification number
et: Te pole sisestanud ankeeti identifitseerivat numbrit

en: You have not selected a question
et: Sa pole valinud küsimust

en: You have not selected a survey
et: Sa pole ankeeti valinud

en: You have not selected a survey to delete
et: Te pole valinud ankeeti kustutamiseks

en: You have to enter a valid parameter name.
et: Sa pead sisestama korrektse parameetri nime.

en: You may register for this survey if you wish to take part.
et: Te võite registreeruda, kui soovite osaleda küsitluses.

en: You must be registered to complete this survey
et: Te peate registreeruma, et vastata antud ankeedile

en: You must select a survey from the list
et: Sa pead valima ankeedi nimekirjast

en: You must set at last one available language.
et: Sa pead määrama vähemalt ühe saadaval oleva keele.

en: You must supply a name for this saved session.
et: Peate sisestama salvestatud sessioonile nime.

en: You must supply a password for this saved session.
et: Peate sisestama salvestatud sessioonile salasõna.

en: You need to add answer options to this question
et: Sa pead sellele küsimusele lisama vastusevariante

en: You need to add question groups
et: Sa pead lisama küsimuste plokke

en: You need to add questions
et: Peate lisama küsimused

en: You need to add subquestions to this question
et: Sa pead sellele küsimusele lisama alaküsimusi

en: You need to upload %s more files for this question.
    Are you sure you want to exit?
et: Sa pead selle küsimuse jaoks üles laadima veel %s küsimust.
    Oled kindel, et soovid väljuda?

en: You should export your responses before deactivating.
et: Sa pead eksportima vastused enne mitte aktiivseks muutmist.

en: You should have a great time doing this
et: Teil peaks olema tore seda teha

en: You should note the name(s) of the table(s) in case you need to access this information later.
et: Jäta meelde tabeli(te) nimi(ed), juhul kui sul on vaja hiljem sellele infole juurde pääseda.

en: You should only activate a survey when you are absolutely certain that your survey setup is finished and will not need changing.
et: Aktiveerige ankeet ainult siis, kui olete absoluutselt kindel, et ankeedi sätted on paigas ja Te ei soovi midagi muuta.

en: You will be redirected in about 5 secs. If not, click <a href="%s">here</a>.
et: Sind suunatakse automaatselt edasi 5 sekundi pärast. Juhul kui ei suunata, vajuta <a href="%s">siia</a>.

en: Your Choices
et: Teie valikud

en: Your DB and any changed files will be backed up.
et: Teie andmebaas ning muudetud failid salvestatakse tagavarakoopiana.

en: Your LimeSurvey installation is checked if the update can be run successfully.
et: Sinu LimeSurvey installatsioon on kontrollitud, kas uuendust saab edukalt käivitada.

en: Your Ranking
et: Teie reastus

en: Your answer
et: Teie vastus

en: Your assessment
et: Sinu hinnang

en: Your browser reports that it was used previously to answer this survey. We are resetting the session so that you can start from the beginning.
et: Teie veebilehitseja andmetel olete sellele ankeedile juba vastanud. Sessioon taaskäivitatakse, et saaksite alustada algusest.

en: Your condition could not be added! It did not include the question and/or answer upon which the condition was based. Please ensure you have selected a question and an answer.
et: Teie tingimust ei saa lisada! Seda küsimust, mille peal tingimus baseerub, pole lisatud. Palun kontrollige, et olete valinud küsimuse ja vastuse.

en: Your data should be imported now
et: Teie andmed on praeguseks imporditud

en: Your data should be imported now, the data.frame is named "data", the variable.labels are attributes of data ("attributes(data)$variable.labels"), like for foreign:read.spss.
et: Teie andmed tuleks nüüd iportida,  the data.frame is named "data", the variable.labels are attributes of data ("attributes(data)$variable.labels"), like for foreign:read.spss.

en: Your database server password.
et: Sinu andmebaasi serveri salasõna.

en: Your email address
et: Sinu e-posti aadress

en: Your passwords do not match.
et: Sinu paroolid ei klapi.

en: Your personal settings
et: Sinu isiklikud seaded

en: Your personal settings were successfully saved.
et: Sinu isklikud seaded on edukalt salvestatud.

en: Your preferred language will be used through out the installation process.
et: Teie valitud keelt kasutatakse läbi terve installatsiooni.

en: Your response table will be renamed to:
et: Sinu vastuste tabel nimetatakse ümber:

en: Your responses have not been lost and have been emailed to the survey administrator and will be entered into our database at a later point.
et: Teie vastused pole kadunud ning on saadetud ankeedi adiministraatorile ning sisestatakse andmebaasi hiljem.

en: Your responses were successfully saved.
et: Sinu vastused on edukalt salvestatud.

en: Your search returned no results
et: Otsingu tulemusena ei leitud midagi

en: Your survey can export associated token data with each response. Select any additional fields you would like to export.
et: Teie ankeedist saab eksportida iga vastuse kohta seostatud tunnuskoodi andmed. Valige mõni täiendav andmeväli, mida soovite eksportida.

en: Your survey responses have been recorded.
et: Sinu ankeedi vastused on salvestatud.

en: Your survey responses have been saved successfully.  You will be sent a confirmation e-mail. Please make sure to save your password, since we will not be able to retrieve it for you.
et: Sinu ankeedi vastused on salvestatud edukalt. Sulle saadetakse kinnituseks e-post. Palun pea meeles oma parool, kuna me ei saa seda sulle saata.

en: Your survey responses have not been recorded. This survey is not yet active.
et: Sinu ankeedi vastused ei ole salvestatud. See ankeet ei ole veel aktiivne.

en: Your survey was successfully saved.
et: Teie ankeet on edukalt salvestatud.

en: Your survey will be saved using that name and password, and can be completed later by logging in with the same name and password.
et: Teie ankeet salvestatakse antud nime ja salasõnaga. Hiljem võite jätkata vastamist, kasutades  sama nime ja salasõna.

en: Your time to answer this question has expired
et: Sellele küsimusele vastamise aeg on läbi saanud

en: Your time to answer this question has nearly expired. You have {TIME} remaining.
et: Sellele küsimusele vastamise aeg hakkab lõppema. Sul on aega jäänud {TIME}.

en: Your update key is invalid and was removed.
et: Sinu uuenduste jaoks vajalik võti (kood) on kehtetu ja eemaldati.

en: Your user data for accessing %s
et: Sinu kasutaja andmed sisenemaks %s

en: Zoom level
et: Suurendamise tase

en: and
et: ja

en: at question
et: küsimuse juures

en: begins with
et: algab

en: checked
et: märgitud

en: contains
et: sisaldab

en: copy_of_
et: koopia

en: d-m-yyyy
et: p-k-aaaa

en: d.m.yyyy
et: p.k.aaaa

en: d/m/yyyy
et: p/k/aaaa

en: dd-mm-yyyy
et: pp-kk-aaa

en: dd.mm.yyyy
et: pp.kk.aaaa

en: dd/mm/yyyy
et: pp/kk/aaaa

en: directory
et: kataloog

en: does not begin with
et: ei alga

en: does not contain
et: ei sisalda

en: does not end with
et: ei lõpe

en: ends with
et: lõpeb

en: equal
et: võrdne

en: equals
et: võrdub

en: greater
et: suurem

en: greater or equal
et: suurem või võrdne

en: having a token
et: omama tunnuskoodi

en: having a valid email address
et: omama kehtivat e-posti aadressi

en: having already completed the survey
et: on ankeedi juba lõpuni täitnud

en: hours
et: tundi

en: is
et: on

en: is NOT
et: EI ole

en: is greater than
et: on suurem kui

en: is greater than or equal to
et: on suurem või võrdne

en: is in
et: on selles

en: is less than
et: on väiksem kui

en: is less than or equal to
et: on väiksem või võrdne

en: is not in
et: ei ole selles

en: less
et: väiksem

en: less or equal
et: väiksem või võrdne

en: minitab method
et: mintab meetod

en: mins
et: minutit

en: mm-dd-yyyy
et: kk-pp-aaaa

en: mm.dd.yyyy
et: kk.pp.aaaa

en: mm/dd/yyyy
et: kk/pp/aaaa

en: none
et: mitteükski

en: not checked
et: ei ole märgitud

en: not equal
et: ei ole võrdne

en: or
et: või

en: page
et: lehekülg

en: queXML format (*.xml)
et: queXML vorming (*.xml)

en: quota language settings
et: kvoodi keele sätted

en: quota members
et: kvoodi liikmed

en: responses
et: vastused

en: seconds
et: sekundit

en: selected
et: valitud

en: table
et: tabel

en: this is an automated email to notify that a user has been created for you on the site '%s'.
et: see on automaatne e-kiri teatamaks, et Teie jaoks on loodud kasutajakonto veebilehel '%s'.

en: timings
et: ajad

en: to
et: kuni

en: until
et: kuni

en: visit http://us2.php.net/manual/en/ref.image.php for more information
et: Lisainfot saab aadressilt http://us2.php.net/manual/en/ref.image.php

en: yyyy-mm-dd
et: aaaa-kk-pp

en: yyyy.mm.dd
et: aaaa.kk.pp

en: yyyy/mm/dd
et: aaaa/kk/pp

en: zip library not supported by PHP, Import ZIP Disabled
et: ZIP teek pole PHP-s toetatud, ZIP importimine on keelatud
