LimeSurvey 2.x - en to sk translation catalogue (2845 entries)

en: %s cannot be left empty
sk: %s nemôže ostať prázdne

en: %s duplicate records removed
sk: %s duplicitné záznamy odstránené

en: %s entries were not copied because they already existed
sk: %s položiek nebolo zkopírovaných, protože už existujú

en: %s field(s) were successfully added.
sk: %s pole(ia) boli úspešne pridané.

en: %s lines had a mismatching number of fields.
sk: %s riadkov malo nesprávny počet polí.

en: %s messages were scanned out of which %s were marked as bounce by the system.
sk: %s správ bolo skontrolovaných, z ktorých %s bolo označených systémom ako nedoručené.

en: %s messages were scanned, none were marked as bounce by the system.
sk: %s správ bolo skontrolovaných, žiadna z nich nebola označená systémom ako nedoručená.

en: %s min. %s sec.
sk: %s min. %s sek.

en: %s new participants were created
sk: %s nových respondentov bolo vytvorených

en: %s old response(s) and according timings were successfully imported.
sk: %s starých odpovedí spolu s ich časmi bolo úspešne importovaných.

en: %s old response(s) were successfully imported.
sk: %s stará odpoveď (starých odpovedí) bolo úspešne importovaných.

en: %s participant(s) are to be copied
sk: %s účastníkov bude skopírovaných

en: %s participants have been copied to the central participants table
sk: %s respondentov bolo skopírovaných do tabuľky všetkých respondetov

en: %s participants have been copied to the survey token table
sk: %s respondentov bolo zkopírovaných do tabuľky prístupových kódov prieskumu

en: %s participants have been shared
sk: %s respondentov bolo zdieľaných

en: %s question contains errors that need to be corrected | %s questions contain errors that need to be corrected
sk[0]: %s otázok obsahuje chyby, ktoré musia byť opravené
sk[1]: %s otázky obsahujú chyby, ktoré musia byť opravené
sk[2]: %s otázok obsahuje chyby, ktoré musia byť opravené

en: %s records found in CSV file
sk: %s záznamov nájdených v súbore CSV

en: %s records have empty mandatory fields
sk: %s záznamov má prázdne povinné polia

en: %s records have incomplete or wrong attribute values
sk: %s záznamov má nekompletné alebo nesprávne hodnoty atribútov

en: %s records imported
sk: %s importovaných záznamov

en: %s records in CSV
sk: %s záznamy v CSV

en: %s records met minimum requirements
sk: %s záznamov splnilo minimálne podmienky

en: %s records were duplicate but had attributes updated
sk: %s záznamov bolo duplicitných, ale ich atribúty boli zaktualizované

en: %s records with invalid email address removed
sk: %s záznamov s neplatnou email adresou bolo vymazaných

en: %s response was successfully deleted. | %s responses were successfully deleted.
sk[0]: %s odpoveď bola úspešne vymazaná.
sk[1]: %s odpovede boli úspešne vymazané.
sk[2]: %s odpovedí bolo úspešne vymazaných.

en: %s token has been created. | %s tokens have been created.
sk[0]: Bol vytvorený %s prístupový kód.
sk[1]: Boli vytvorené %s prístupové kódy.
sk[2]: Bolo vytvorených %s prístupových kódov.

en: %s%% completed
sk: %s%% dokončené

en: 'Other:' comment mandatory
sk: 'Iné:' komentár povinný

en: (Autodetect)
sk: (Autodetekcia)

en: (Iconv Library not installed)
sk: (Knižnica iconv nie je nainštalovaná)

en: (Label sets were not imported since you do not have the permission to create new label sets.)
sk: (Sady menoviek neboli importované, keďže nemáte oprávnenie vytvoriť nové sady menoviek.)

en: (No target question)
sk: (Žiadna cieľová otázka)

en: (None)
sk: (Prázdne)

en: (Reason: Admin email address empty)
sk: (Dôvod: Nie je nastavená e-mailová adresa správcu)

en: (Select multiple label sets by using the Ctrl key)
sk: (Vybrať viacero sád menoviek použitím klávesy Ctrl)

en: (Sub-)question width
sk: Šírka (pod-) otázky

en: (stable)
sk: (stabilná)

en: (unstable)
sk: (nestabilná)

en: *This setting cannot be changed later!
sk: *Toto nastavenie nemôže byť neskôr zmenené

en: ...or import a question
sk: ...alebo importuj otázku

en: 16 or up
sk: 16 alebo viac

en: 1st quartile (Q1)
sk: Prvý kvartil (Q1)

en: 1st time limit warning CSS style
sk: kaskádový štýl pre prvé upozornenie na časový limit

en: 1st time limit warning message
sk: Prvé upozornenie na časový limit

en: 1st time limit warning message display time
sk: čas zobrazenia prvého upozornenia na časový limit

en: 1st time limit warning message timer
sk: prvé upozornenie na časový limit

en: 2nd quartile (Median)
sk: Druhý kvartil (Medián)

en: 2nd time limit warning CSS style
sk: Kaskádový štýl pre druhé upozornenie na časový limit

en: 2nd time limit warning message
sk: Druhé upozornenie na časový limit

en: 2nd time limit warning message display time
sk: DOba zobrazenie druhého upozornenia na časový limit

en: 2nd time limit warning message timer
sk: druhé upozornenie na časový limit

en: 3-Click ComfortUpdate
sk: Pohodlná aktualizácia pomocou 3 klikov

en: 3rd quartile (Q3)
sk: Tretí kvartil (Q3)

en: 5 Point Choice
sk: 5 možností

en: <No default value>
sk: <Žiadna predvolená hodnota>

en: <no data>
sk: <žiadne údaje>

en: A Note On Privacy
sk: Prehlásenie o zachovaní súkromia

en: A backup of this table has been made and can be accessed by your system administrator.
sk: Bola vytvorená záloha tejto tabuľky, ktorá je prístupná vášmu systémovému administrátorovi.

en: A backup of this table will be made if you proceed. Your system administrator will be able to access this table.
sk: Ak budete pokračovať ,bude vytvorená záloha tejto tabuľky. Váš systémový administrátor bude mať prístup k tejto tabuľke.

en: A database named "%s" already exists.
sk: Databáza s menom "%s"  už existuje.

en: A deactivated survey is not accessible to participants (only a message appears that they are not permitted to see this survey).
sk: Deaktivovaný prieskum nie je prístupný pre účastníkov (zobrazí sa im iba správa, že nemajú povolenie vidieť tento prieskum).

en: A group in the CSV/SQL file is not part of the same survey. The import of the survey was stopped.
sk: Skupina v CSV/SQL súbore nie je časťou rovnakého prieskumu. Import prieskumu bol zastavený.

en: A question index will be shown; participants will be able to jump between viewed questions.
sk: Zoznam otázok bude zobrazený; pri prezeraní budú môcť respondenti preskakovať otázky.

en: A token entry for the saved survey has been created too.
sk: Bol takisto vytvorený token pre uložený prieskum.

en: A token table has been created for this survey and the old tokens were imported.
sk: Pre tento prieskum sa vytvorila tabuľka prístupových kódov a staré prístupové kódy boli importované.

en: A token table has been created for this survey.
sk: Bola vytvorená tabuľka tokenov pre tento prieskum

en: A username was not supplied or the username is invalid.
sk: Používateľské meno nebolo zadané alebo je neplatné.

en: AND
sk: A

en: AND/OR Date is
sk: A/ALEBO Dátum je

en: Abbreviated question text
sk: Skrátený text otázky

en: Ability to change of questions, groups and parameters is still limited.
sk: Schopnosť meniť otázky, skupiny a parametre je stále obmedzená.

en: Absolute value
sk: Absolútna hodnota

en: Accelerator keys for list items
sk: Klávesové skratky pre položky zoznamu

en: Access
sk: Prístup

en: Access denied
sk: Prístup zamietnutý

en: Access denied!
sk: Prístup zamietnutý!

en: Action
sk: Akcia

en: Action to perform when time limit is up
sk: Akcia, ktorá sa vykoná, keď vyprší časový limit

en: Actions
sk: Akcie

en: Activate Survey
sk: Aktivovať dotazník

en: Activate this Survey
sk: Aktivovať tento dotazník

en: Activate this to show a map above the input field where the user can select a location
sk: Aktivujte to, aby sa zobrazila mapa nad vstupným poľom, kde môže užívateľ vybrať jeho lokalitu

en: Active
sk: Aktívny

en: Active surveys
sk: Aktívne prieskumy

en: Active token tables
sk: Aktívne tabuľky prístupových kódov

en: Add
sk: Pridať

en: Add New Quota
sk: Pridaj novú kvótu

en: Add URL parameter
sk: Pridať URL parameter

en: Add a language:
sk: Pridať jazyk:

en: Add a new question
sk: Pridať novú otázku

en: Add a prefix to the answer field
sk: Pridať prefix k poľu odpovede

en: Add a suffix to the answer field
sk: Pridať suffix k poľu odpovede

en: Add all %s participants in your current list to a survey.
sk: Pridať všetkých %s respondentov vo Vašom aktuálnom zozname do prieskumu.

en: Add all participants in your current list to a survey.
sk: Pridať všetkých respondentov vo Vašom aktuálnom zozname do prieskumu.

en: Add and edit conditions
sk: Pridať a upraviť podmienky

en: Add another record
sk: Pridať ďalší záznam

en: Add another search criteria
sk: Pridať ďalšie kritéria hľadania

en: Add another token entry
sk: Pridať ďalší prístupový kód

en: Add answer
sk: Pridať odpoveď

en: Add attribute
sk: Pridať atribút

en: Add condition
sk: Pridať podmienku

en: Add dummy tokens
sk: Pridať fiktívne prístupové kódy

en: Add fields
sk: Pridaj polia

en: Add group
sk: Pridať skupinu

en: Add language
sk: Pridať jazyk

en: Add new group to survey
sk: Pridať novú skupinu do prieskumu

en: Add new question to group
sk: Pridať novú otázku do skupiny

en: Add new token entry
sk: Pridaj nový token

en: Add new user group
sk: Pridať novú používateľskú skupinu

en: Add or delete groups
sk: Pridať alebo mazať skupiny

en: Add or delete questions
sk: Pridať alebo mazať otázky

en: Add or delete subquestions or change their codes
sk: Pridať alebo vymazať podotázky alebo zmeniť ich kódy

en: Add participant
sk: Pridať respondenta

en: Add participant to survey
sk: Pridať respondenta do prieskumu

en: Add participants to a survey
sk: Pridať respondentov do prieskumu

en: Add participants to central database
sk: Pridať účastníkov do centrálnej databázy

en: Add participants to survey
sk: Pridať respondenta do prieskumu

en: Add question
sk: Pridať otázku

en: Add question group
sk: Pridaj skupinu otázok

en: Add scenario
sk: Pridať scenár

en: Add search condition
sk: Pridať podmienku vyhľadávania

en: Add survey
sk: Pridať dotazník

en: Add the %s selected participants to a survey.
sk: Pridať %s vybraných respondentov do prieskumu.

en: Add the selected participants to a survey.
sk: Pridať vybraných respondentov do prieskumu.

en: Add token entry
sk: Pridaj tento vstup

en: Add user
sk: Pridať používateľa.

en: Add user group
sk: Pridať skupinu používateľov

en: Add user:
sk: Pridať užívateľa:

en: Add value
sk: Pridať hodnotu

en: Additional Languages
sk: Dodatočné jazyky

en: Additional languages:
sk: Ďalšie jazyky

en: Admin email:
sk: Email administrátora:

en: Admin login name
sk: Prihlasovacie meno administrátora

en: Admin login password
sk: Prihlasovacie heslo administrátora

en: Administration
sk: Administrácia

en: Administration template:
sk: Šablóna administrácie:

en: Administrator credentials
sk: Prihlasovacie údaje administrátora

en: Administrator email
sk: Email administrátora

en: Administrator name
sk: Meno administrátora

en: Administrator name:
sk: Meno administrátora:

en: Administrator:
sk: Administrátor:

en: Afrikaans
sk: afrikánčina

en: After
sk: Po

en: After having clicked the save button you can either close this browser window or continue filling out the survey.
sk: Po kliknutí na tlačidlo uložiť môžete buť zatvoriť toto okno prehliadača alebo pokračovať vo vypĺňaní dotazníka.

en: After you are done please click the bottom 'Save' button to save your changes.
sk: Keď dokončíte. prosím stlačte dole tlačidlo "Uložiť" aby ste uložili vami vykonané zmeny.

en: Albanian
sk: Albánčina

en: All
sk: Všetko

en: All %s user templates updated.
sk: Všetky %s užívatelské šablony boli zmenené.

en: All answers are already selected in this quota.
sk: V tejto kvóte už boli vybrané všetky odpovede.

en: All answers meet consistency standards.
sk: Všetky odpovede spĺňajú štandardy konzistencie.

en: All assessments meet consistency standards.
sk: Všetky hodnotenia spĺňajú štandardy konzistencie.

en: All conditions in this survey have been deleted.
sk: Všetky podmienky v tomto prieskume boli zmazané.

en: All conditions meet consistency standards.
sk: Všetky podmienky spĺňajú štandardy konzistencie.

en: All conditions scenarios were renumbered.
sk: Všetky scenáre podmienok boli prečíslované.

en: All default values meet consistency standards.
sk: Všetky predvolené hodnoty spĺňajú štandardy konzistencie.

en: All groups meet consistency standards.
sk: Všetky skupiny spĺňajú štandardy konzistencie.

en: All in one
sk: Všetko v jednom

en: All of the user's surveys were transferred to %s.
sk: Všetky používateľove prieskumy boli presunuté do %s.

en: All old survey tables meet consistency standards.
sk: Všetky staré tabuľky prieskumu spĺňajú štandardy konzistencie.

en: All old token tables meet consistency standards.
sk: Všetky staré tabuľky prístupových kódov spĺňajú štandardy konzistencie.

en: All participant information is lost.
sk: Všetky informácie o účastníkoch sú stratené.

en: All question attributes meet consistency standards.
sk: Všetky atribúty otázok spĺňajú štandardy konzistencie.

en: All questions meet consistency standards.
sk: Všetky otázky spĺňajú štandardy konzistencie.

en: All questions, answers, etc for removed languages will be lost. Are you sure?
sk: Všetky otázky, odpovede, atď. pre odstránené jazyky budú stratené. Ste si istý?

en: All questions, groups and parameters are editable again.
sk: Všetky otázky, skupiny, a parametre sa znovu dajú upravovať.

en: All quota language settings meet consistency standards.
sk: Všetky jazykové nastavenie kvót spĺňajú štandardy konzistencie.

en: All quota quota members meet consistency standards.
sk: Všetci členovia kvóty spĺňajú štandardy konzistencie.

en: All quotas meet consistency standards.
sk: Všetky kvóty spĺňajú štandardy konzistencie.

en: All responses
sk: Všetky odpovede

en: All survey language settings meet consistency standards.
sk: Všetky jazykové nastavenia prieskumu spĺňajú štandardy konzistencie.

en: All surveys meet consistency standards.
sk: Všetky prieskumy spĺňajú štandardy konzistencie

en: All tokens
sk: Všetky tokeny

en: Allow multiple responses or update responses with one token?
sk: Povoliť viacnásobné odpovede alebo aktualizovať odpovede jedným prístupovým kódom?

en: Allow only numerical input
sk: Povolené len odpovede v číselnom tvare

en: Allow only numerical input for 'Other' text
sk: Povoliť iba číselný vstup pre text do 'Iné:'

en: Allow participant to unblacklist himself/herself:
sk: Povoliť respondentom, aby sa sami odstránili z čiernej listiny:

en: Allow public registration?
sk: Povoliť verejnú registráciu?

en: Allow this user to edit these participants
sk: Povoliť tomuto užívateľovi upravovať týchto účastníkov

en: Allowed
sk: Povoliť

en: Allowed file types
sk: Povolené typy súborov

en: Allowed file types in comma separated format. e.g. pdf,doc,odt
sk: Zmeniť štýl zobrazenia mesiaca pri používaní zaškrtávacích políčok

en: Also this problem can occur when you are working/editing in LimeSurvey in several browser windows/tabs at the same time.
sk: Tento problém sa taktiež môže vyskytnúť, keď máte otvorené LimeSurvey vo viacerých oknách/kartách prehliadača súčasne.

en: Always
sk: Vždy

en: Always hide this question
sk: Vždy skryť túto otázku

en: Amharic
sk: amharčina

en: An email has been sent to the address you provided with access details for this survey. Please follow the link in that email to proceed.
sk: Na adresu, ktorú ste poskytol(a), Vám bol zaslaný e-mail s pristupovými údajmi pre tento dotazník. Aby ste mohol(a) pokračovať, kliknite na odkaz v tomto e-maily.

en: An email has been sent with details about your saved survey
sk: O detailoch vami uloženého prieskumu bol odoslaný email.

en: An email with a generated password was sent to the user.
sk: E-mail s generovaným heslom bol poslaný používateľovi.

en: An email with your login data was sent to you.
sk: Bol Vám zaslaný E-mail s Vašimi prihlasovacími údajmi.

en: An error occurred saving a response to survey id
sk: Pri ukladaní odpovede k id dotazníka sa stala chyba

en: An error occurred uploading your file. This may be caused by incorrect permissions in your %s folder.
sk: Pri nahrávaní vášho súboru sa vyskytla chyba. To môže byť spôsobené nesprávnym nastavením oprávnení pre váš %s adresár.

en: An expired survey is not accessible to participants (they only see a message that the survey has expired).
sk: Expirovaný prieskum nie je prístupný pre účastníkov (zobrazí sa im iba správa, že prieskum expiroval).

en: An non-recoverable error happened during the update. Error details:
sk: Počas aktualizácie došlo k neodstrániteľnej chybe. Podrobnosti o chybe:

en: An unexpected error has occurred and your responses cannot be saved.
sk: Stala sa neočakávaná chyba a Vaše odpovede nemohli byť uložené.

en: Anonymized responses
sk: Anonimizované odpovede

en: Anonymized responses?
sk: Anonymné odpovede?

en: Answer
sk: Odpoveď

en: Answer codes
sk: Kódy odpovedí

en: Answer matched (regexp)
sk: Odpoveď vyhovuje (regulárny výraz)

en: Answer option
sk: Možnosť odpovede

en: Answer options
sk: Možnosti odpovede

en: Answer options were successfully saved.
sk: Možnosti odpovede boli úspešne uložené.

en: Answer prefix
sk: Predpona odpovede

en: Answer scale %s
sk: Škála odpovede %s

en: Answer suffix
sk: Prípona odpovede

en: Answer was
sk: Odpoveď bola

en: Answer was NOT
sk: Odpoveď bola NIE

en: Answer was greater than
sk: Odpoveď bola väčšia ako

en: Answer was greater than or equal to
sk: Odpoveď bola väčšia ako alebo rovná

en: Answer was less than
sk: Odpoveď bola menšia ako

en: Answer was less than or equal to
sk: Odpoveď bola menšia ako alebo rovná

en: Answer:
sk: Odpoveď:

en: Answers
sk: Odpovede

en: Answers and tokens have been re-opened.
sk: Odpovede a tokeny boli znovuotvorené.

en: Answers cleared
sk: Odpovede boli vymazane

en: Answers from this response
sk: Odpoveď z tohto prieskumu

en: Answers with a code of 0 (zero) or blank code are not allowed, and will not be saved
sk: Odpovede s kódom 0 (nula) alebo prázdnym kódom nie sú povolené a nebudú uložené

en: Answer|Left-slider-text|Right-slider-text separator character
sk: Značka pre oddelenie "Ľavého textu posuvníka" od "Pravého textu posuvníka" v odpovedi

en: Any
sk: Akákoľvek

en: Arabic
sk: Arabský

en: Arc cosine
sk: Arkus kosínus

en: Arc sine
sk: Arkus sínus

en: Arc tangent
sk: Arkus tangens

en: Arc tangent of two variables
sk: Arkus tangens dvoch premenných

en: Are you really sure you want to *delete* some incomplete answers and reset the completed state of both answers and tokens?
sk: Ste si istým že chcete *zmazať* niektoré nekompletné odpovede a vynulovať stav dokončenia pri odpovediach aj tokenoch?

en: Are you sure you want to clear all your responses?
sk: Ste si istý(á), že chcete vymazať všetky Vaše odpovede?

en: Are you sure you want to delete all conditions set in this scenario?
sk: Ste si istý že chcete vymazať vyšetky nastavené podmienky v tomto scenári?

en: Are you sure you want to delete all conditions set to the questions you have selected?
sk: Ste si istý že chcete vymazať všetky podmienky nastavené k otázkam, ktoré ste vybrali?

en: Are you sure you want to delete the selected entries?
sk: Ste si istý, že chcete vymazať vybrané záznamy?

en: Are you sure you want to delete these surveys?
sk: Ste si istý že chcete vymazať tieto dotazníky?

en: Are you sure you want to delete this URL parameter?
sk: Ste si istý, že chcete vymazať tento URL parameter?

en: Are you sure you want to delete this condition?
sk: Ste si istý ze chcete vymazať túto podmienku?

en: Are you sure you want to delete this entry?
sk: Ste si istý ze chcete vymazať tento záznam?

en: Are you sure you want to delete this file?
sk: Ste si istý, že chcete zmazať tento súbor?

en: Are you sure you want to delete this template?
sk: Ste si istý že chcete vymazať túto šablónu?

en: Are you sure you want to expire these surveys?
sk: Ste si istý, že chcete expirovať tieto prieskumy?

en: Are you sure you want to renumber the scenarios with incremented numbers beginning from 1?
sk: Ste si istý, že chcete prečíslovať všetky scenáre nadväzujúcimi číslami od 1?

en: Are you sure you want to un-share the selected participants?
sk: Skutočne chcete skončiť zdieľanie vybraných respondentov?

en: Arithmetic mean
sk: Aritmetický priemer

en: Array
sk: Pole

en: Array (10 Point Choice)
sk: Otázky s obodovaním 1-10 bodov

en: Array (5 Point Choice)
sk: Otázky s obodovaním 1-5 bodov

en: Array (Increase/Same/Decrease)
sk: Otázky so škálou (Nárast/Bez zmeny/Pokles)

en: Array (Numbers)
sk: Otázky s číselnou hodnotou z rozbaľovacieho poľa

en: Array (Texts)
sk: Otázky s textovou odpoveďou

en: Array (Yes/No/Uncertain)
sk: Otázky s definovanou odpoveďou Áno/Nie/Neviem

en: Array by column
sk: Pole podľa stĺpcov

en: Array dual scale
sk: Otázky s dvoma škálami

en: Array filter
sk: Filter poľa

en: Array filter exclusion
sk: Viacnásobný vylučovací filter

en: Array filter style
sk: Štýl pre filter poľa

en: Arrays
sk: Polia

en: As a last step you should clear your browser cache now.
sk: Ako posledný krok by ste mali vyčistiť vyrovnávaciu pamäť Vášho prehliadača.

en: Assessment details
sk: Detaily hodnotenia

en: Assessment group score
sk: Skóre hodnotiacej skupiny

en: Assessment heading
sk: Záhlavie hodnotenia

en: Assessment mode for this survey is not activated. You can activate it in the %s survey settings %s (tab 'Notification & data management').
sk: Režim hodnotení pre tento prieskum nie je neaktivovaný. Môžete ho aktivovať v nastaveniach %s prieskumu %s (záložka 'Oznámenie & správa údajov').

en: Assessment rules
sk: Pravidlá hodnotenia

en: Assessment value
sk: Pravidlá hodnotenia

en: Assessment:
sk: Hodnotenie:

en: Assessments
sk: Hodnotenia

en: Assessments mode not activated
sk: Režim hodnotení neaktivovaný

en: At beginning
sk: Na začiatku

en: At end
sk: Na konci

en: At least one installed
sk: Najmenej jeden nainštalovaný

en: Attribute ID
sk: ID Atribútu

en: Attribute display setting updated
sk: Nastavenie zobrazovania atribútov aktualizované

en: Attribute field
sk: Pole s atribútmi

en: Attribute management
sk: Správa atribútov

en: Attribute name
sk: Názov atribútu

en: Attribute name:
sk: Názov atribútu

en: Attribute settings
sk: Nastavenia atribútu

en: Attribute type
sk: Typ atribútu

en: Attribute type:
sk: Typ atribútu:

en: Attribute value
sk: Hodnota atrubútu

en: Attribute values for existing participants have been updated from the participants records
sk: Hodnoty atribútov existujúcích respondentov boli zmenené zo záznamu respondentov

en: Attribute values for existing participants have been updated from the token records
sk: Hodnoty atribútu existujúcích respondentov boli zmenené zo záznamu prístupového kódu

en: Attribute visible:
sk: Atribút viditeľný:

en: Attributes to be created
sk: Atribúty na vytvorenie

en: Attributes to export:
sk: Atribúty na export:

en: Attributes values from the participant's token
sk: Hodnoty atribútov z tokenu účastníka

en: Auto Translate
sk: Automaticky prekladať

en: Auto-check exclusive option if all others are checked
sk: Automaticky označ výlučnú možnosť, ak sú všetky ostatné možnosti označené

en: Autoload URL
sk: Autonačítanie URL

en: Autoload URL:
sk: Automatické nahranie URL:

en: Automatic
sk: Automaticky

en: Automatically check for updates:
sk: Automaticky zisťovať aktualizácie:

en: Automatically load URL when survey complete?
sk: Zobraziť automaticky po ukončení prieskumu stránku, na ktorú odkazuje URL?

en: Available label sets:
sk: Dostupné sady menoviek:

en: Available languages:
sk: Dostupné jazyky:

en: Average
sk: Priemer

en: Average file size
sk: Priemerná veľkosť súboru

en: Average interview time:
sk: Priemerný čas vyplnenia dotazníka:

en: Average no. of files per respondent
sk: Priemerný počet súborov na respondenta

en: Average size per respondent
sk: Priemerná veľkosť súbora na respondenta

en: Back
sk: Späť

en: Back to Response Import
sk: Späť k importu odpovedí

en: Back to attribute field management.
sk: Späť na správu polí atribútov.

en: Back to global settings
sk: Späť na globálne nastavenia

en: Back to main menu
sk: Späť do hlavnej ponuky

en: Backup Entire Database
sk: Zálohovať celú databázu

en: Bar chart
sk: Stĺpcový graf

en: Base language
sk: Základný Jazyk

en: Base language:
sk: Základný jazyk

en: Basic admin notification
sk: Základné oznámenie administrátora

en: Basic email notification
sk: Základná notifikácia e-mailom

en: Basic email notification is sent to:
sk: Základný oznamovací e-mail je zaslaný:

en: Basque
sk: Baskičtina

en: Before
sk: Pred

en: Begins with
sk: Začína s

en: Belarusian
sk: Bieloruština

en: Binary pseudo charset
sk: Binary pseudo znaková sada

en: Binary safe case-insensitive string comparison
sk: Binárne bezpečné porovnanie reťazca nerozlišujúce malé a veľké písmená

en: Binary safe string comparison
sk: Binárne bezpečné porovnanie reťazca

en: Blacklist all current surveys for participant once the global field is set:
sk: Dať respondenta na čiernu listinu pre všetky aktuálne prieskumy, ak je nastavené globálne pole:

en: Blacklist control
sk: Kontrola čiernej listiny

en: Blacklist participant for any new added survey once the global field is set:
sk: Dať respondenta na čiernu listinu pre každý novopridaný prieskum, ak je nastavené globálne pole:

en: Blacklist settings
sk: Nastavenia čiernej listiny

en: Blacklisted
sk: Na čiernej listine

en: Blacklisted participants
sk: Respondenti na čiernej listine

en: Bosnian
sk: Bosniančina

en: Both rows and columns
sk: RIadky a stĺpce

en: Bounce Email:
sk: Adresa pre vrátené emaily:

en: Bounce email:
sk: Adresa pre nedoručiteľné e-maily:

en: Bounce processing is deactivated either application-wide or for this survey in particular.
sk: Spracovanie vrátených správ je vypnuté, buď na úrovni aplikácie, alebo tohoto prieskumu.

en: Bounce settings
sk: Nastavenie pre  vrátené nedoručiteľné e-maily

en: Bounce settings have been saved.
sk: Nastavenia pre vrátené nedoručiteľné e-maily boli uložené.

en: Bounce settings to be used
sk: Nastavenie pre nedoručené e-maily

en: Browse
sk: Prechádzať

en: Browse Uploaded Resources
sk: Prezerať nahrané zdroje

en: Browse responses
sk: Prehľadávať odpovede

en: Browse saved responses
sk: Prehľadávať uložené odpovede

en: Browse uploaded resources
sk: Prehľadávať nahrané zdroje

en: Buildnumber was successfully updated to %s.
sk: Verzia programu bola úspešne aktualizovaná na %s.

en: Bulgarian
sk: Bulharčina

en: But this one isn't.
sk: Ale táto nie je.

en: By question group
sk: Po skupinách otázok

en: Bypass token with failing email addresses
sk: Preskočiť účastníkov s neplatnými emailovými adresami

en: CPDB CSV summary
sk: CPDB CSV zhrnutie

en: CSS & Javascript files:
sk: CSS & Javascript súbory:

en: CSS Style for the message that displays in the countdown timer during the countdown
sk: CSS štýl pre správu, ktorá zobrazuje odpočítavaie času do konca limitu

en: CSS style for the 'time limit expiry message'
sk: CSS štýl pre "Správa vypršania časového limitu"

en: CSS style used when the 'time limit warning' message is displayed
sk: Kaskádový štýl sa použije, keď sa zobrazí upozornenie na časový limit

en: CSS style used when the 2nd 'time limit warning' message is displayed
sk: Kaskádový štýl sa použije, keď sa zobrazí druhé upozornenie na časový limit

en: CSV field names
sk: Mená CSV polí

en: CSV input format
sk: vstupný formát CSV

en: Calculate the Sample Standard Deviation for the list of numbers
sk: Vypočítať smerodajnú odchýlku vzorky zo zoznamu čísel

en: Calculate the sum of values in an array
sk: Vypočítať súčet hodnôt v poli

en: Calculates the exponent of e
sk: Vypočíta exponent e

en: Calculation
sk: Kalkulácie

en: Can edit?
sk: Môže sa upravovať?

en: Can't bind to the LDAP directory
sk: Nedá sa pripojiť k LDAP adresáru

en: Can't connect to the LDAP directory
sk: Nedá sa spojiť s LDAP adresárom

en: Can't update labels because you are using duplicated codes
sk: Nie je možné aktualizovať štítky pretože používate duplicitné kódy

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cannot be changed
sk: Nie je možné zmeniť

en: Cannot be changed (survey is active)
sk: Nemožno zmeniť (prieskum je aktívny)

en: Cannot import the VVExport file.
sk: Nie je možné importovať VVExport súbor.

en: Case-insensitive strstr
sk: Strstr nezolišujúci malé a veľké písmená

en: Catalan
sk: Katalánčina

en: Catalan (Valencian)
sk: katalánčina (valencijčina)

en: Category separator
sk: Separátor kategórií

en: Caution: JavaScript execution is disabled in your browser. You may not be able to answer all questions in this survey. Please, verify your browser parameters.
sk: Upozornenie: Máte v prehliadači zakázané spustenie JavaScriptu. Môže sa teda stať, že nebudete môcť zodpovedať všetky otázky v tomto dotazníku. Prosím, skontrolujte nastavenia Vášho prehliadača.

en: Central participant database/panel
sk: Centrálna databáza/panel respondentov

en: Central participants database summary
sk: Sumár databázy všetkých respondentov

en: Change log
sk: Záznam zmien

en: Change the display style of the month when using select boxes
sk: Zmeniť štýl zobrazenia mesiaca pri používaní zaškrtávacích políčok

en: Changes cannot be saved to a standard template.
sk: Zmeny nemôžu byť uložené do štandardnej šablóny.

en: Character set of file:
sk: Znaková sada súboru:

en: Character set of the file:
sk: Znaková sada súboru:

en: Chart type
sk: Typ grafu

en: Check Data Integrity
sk: Skontrolovať integritu dát

en: Check again
sk: Skontroluj znovu

en: Check all
sk: Označiť všetky

en: Check any that apply
sk: Môžete vybrať viacero možností. Vyberte všetky, ktoré zodpovedajú skutočnosti.

en: Check data
sk: Skontrolovať údaje

en: Check database again?
sk: Znovu skontrolovať databázu?

en: Check now
sk: Overiť teraz

en: Check or uncheck all items
sk: Označiť alebo odznačiť všetky položky

en: Check survey logic for current question
sk: Skontrolovať logiku prieskumu pre aktuálnu otázku

en: Check survey logic for current question group
sk: Skontrolujte logiku prieskumu pre aktuálnu skupinu otázok

en: Checkbox layout
sk: Podklad pre kontrolné pole

en: Checked
sk: Overené

en: Checking basic requirements...
sk: Overovanie základných požiadavok...

en: Checking existing LimeSurvey files...
sk: Kontrola existujúcich súborov LimeSurvey...

en: Chinese (Simplified)
sk: Čínština (zjednodušená)

en: Chinese (Traditional - Hong Kong)
sk: Čínština (tradičná - Hong Kong)

en: Chinese (Traditional - Taiwan)
sk: Čínština (tradičná - taiwan)

en: Choice header
sk: Výber záhlavia

en: Choose 'Run/All' from the menu to run the import
sk: Vybrať 'Spustiť/Všetko' z ponuky pre spustenie importu

en: Choose columns
sk: Výber stĺpcov

en: Choose one of the following answers
sk: Prosím, zvoľte iba jednu z možností

en: Choose the CSV file to upload:
sk: Vyber CSV súbor, ktorý má byť nahraný:

en: Choose the file to upload:
sk: Vyberte súbor pre nahranie:

en: Choose token fields
sk: Vybrať polia tabuľky prístupových kódov

en: Choose your language
sk: Zvoľte si Váš jazyk

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Clear All Page
sk: Vyčistiť všetky stránky

en: Clear Responses
sk: Vymazať odpovede

en: Click here to continue
sk: Klikni sem pre pokračovanie

en: Click here to log in.
sk: Pre prihlásenie kliknite sem.

en: Click on 'Submit' now to complete the process and save your answers.
sk: Teraz stlačte na 'Odoslať' k dokončeniu procesu uloženia Vašich odpovedí.

en: Click on the following button if you want to
sk: Kliknite na nasledujúce tlačidlo ak chcete

en: Clicking 'Yes' will generate tokens for all those in this token list that have not been issued one. Continue?
sk: Kliknutím na "Áno" sa vygenerujú prístupové kódy pre všetky tie z tohto zoznamu, pre ktoré ešte neboli vygenerované. Chcete pokračovať?

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Close editor
sk: Zavrieť editor

en: Close this group
sk: Uzavrieť túto skupinu

en: Close this question
sk: Zavrieť túto otázku

en: Close this survey
sk: Zatvoriť tento dotazník

en: Close this window
sk: Zavri okno

en: Closed
sk: Zatvorené

en: Code
sk: Kód

en: Code filter
sk: Filter kódu

en: Code:
sk: Kód:

en: Column control
sk: Kontrola stĺpcov

en: Columns
sk: Stĺpce

en: ComfortUpdate step %s
sk: Pohodlná aktualizácia  - krok %s

en: Comma
sk: Čiarka

en: Comma (,)
sk: Čiarka (,)

en: Comment
sk: Komentár

en: Comments
sk: Komentáre

en: Compare a string to a regular expression pattern
sk: Porovnať reťazec s regulárnym výrazom

en: Comparison operator
sk: Oprátor porovnania

en: Completed
sk: Dokončené

en: Completed Page
sk: Dokončená stránka

en: Completed responses only
sk: Iba dokončené odpovede

en: Completed?
sk: Hotovo?

en: Completion state
sk: Stav kompletnosti prieskumu

en: Conditional processing
sk: Podmienené spracovanie

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Conditions designer
sk: Dizajnér podmienok

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Configuration directory is not writable
sk: Adresár konfigurácie nie je zapisovateľný.

en: Confirm Password:
sk: Potvrdenie hesla:

en: Confirm your admin password
sk: Potvrdiť Vaše administrátorské heslo

en: Confirmation
sk: Potvrdenie

en: Confirmation email
sk: Potvrdzovací email

en: Confirmation email subject
sk: Predmet potvrdzujúceho e-mailu

en: Confirmation email subject:
sk: Predmet potvrdzovacej e-mailovej správy:

en: Confirmation of your participation in our survey
sk: Potvrdenie vašej účasti v našom prieskume.

en: Connection with database failed. Please check database location, user name and password and try again.
sk: Pripojenie k databáze sa nepodarilo. Zkontrolujte prosím umíestnenie databázy, užívateľské meno a heslo, potom to skúste znova.

en: Constant
sk: Konštantný

en: Constant value
sk: Konštantná hodnota

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Continue?
sk: Pokračovať?

en: Convert N to
sk: Konvertuj N na

en: Convert Y to
sk: Konvertuj Y na

en: Convert a 8 bit string to a quoted-printable string
sk: Konvertovať 8-bitový reťazec na citovaný-tlačiteľný reťazec

en: Convert a date/time string to unix timestamp
sk: Previesť dátum / čas na časovú pečiatku Unix

en: Convert a quoted-printable string to an 8 bit string
sk: Previesť citovaný-tlačiteľný reťazec na 8-bitový reťazec

en: Convert all HTML entities to their applicable characters (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
sk: Previesť všetky HTML entity na ich príslušné znaky (vždy sa používa ENT_QUOTES a UTF-8)

en: Convert all applicable characters to HTML entities (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
sk: Previesť všetky príslušné znaky na HTML entity (vždy sa používa ENT_QUOTES a UTF-8)

en: Convert resource links and INSERTANS fields?
sk: Konvertovať odkazy zdrojov a pole INSERTANS?

en: Convert resource links?
sk: Konvertovať odkazy zdrojov?

en: Convert resources links?
sk: Konvertovať zdrojové odkazy?

en: Convert spaces in question text to underscores
sk: Konvertovať medzery v texte otázky na podčiarovníky

en: Convert special HTML entities back to characters (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
sk: Previesť špeciálne HTML entity späť na znaky (vždy sa používa ENT_QUOTES a UTF-8)

en: Convert special characters to HTML entities (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
sk: Previesť špeciálne znaky na HTML entity (vždy sa používa ENT_QUOTES a UTF-8)

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Copy Current Question
sk: Kopírovať aktuálnu otázku

en: Copy Template
sk: Kopírovať šablónu

en: Copy advanced settings?
sk: Kopírovať rozšírené nastavenia?

en: Copy answer options?
sk: Kopírovať možnosti odpovedí?

en: Copy conditions
sk: Kopírovať podmienky

en: Copy failed
sk: Kopírovanie zlyhalo

en: Copy of survey is completed.
sk: Kópia prieskumu je dokončená.

en: Copy question
sk: Skopírovať otázku

en: Copy subquestions?
sk: Kopírovať pod-otázku?

en: Copy survey
sk: Kopírovať prieskum

en: Copy template
sk: Kopírovať šablónu

en: Copy the selected conditions to
sk: Kopírovať vybrané podmienky do

en: Cosine
sk: Kosínus

en: Could not delete user group.
sk: Nemôžem vymazať používateľskú skupinu.

en: Could not delete user group. No group selected.
sk: Nemôžem vymazať používateľskú skupinu. Žiadna nebola zvolená.

en: Could not delete user. User was not supplied.
sk: Nemôžem zamazť užívateľa. Užívateľ nebol zadaný.

en: Could not insert answer
sk: Nie je možné vložiť odpoveď

en: Could not insert question
sk: Nie je možné vložiť otázku

en: Could not modify user data.
sk: Používateľské data nemohli byť modifikované.

en: Couldn't delete
sk: Nemožno vymazať

en: Count
sk: Počet

en: Count stats for each question based only on the total number of responses for which the question was displayed
sk: Spočítať štatistiky pre každú otázku na základe celkového počtu odpovedí, pre ktoré bola otázka zobrazená

en: Count the number of answered questions in the list
sk: Spočítať zodpovedané otázky zo zoznamu

en: Count the number of answered questions in the list equal the first argument
sk: Spočítať zodpovedané otázky v zázname, ktoré sú rovnaké prvému parametru

en: Count the number of answered questions in the list which pass the critiera (arg op value)
sk: Zrátať počet zodpovedaných otázok zo zoznamu, ktoré spĺňajú kritériá (arg op value)

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Create a new question group inside your survey.
sk: Vytvoriť novú skupinu otázok vo vašom prieskume.

en: Create a new survey clicking on the %s icon in the upper right.
sk: Vytvorte nový dotazník kliknutím na %s ikonu vpravo hore.

en: Create database
sk: Vytvoriť databázu

en: Create dummy tokens
sk: Vytvoriť fiktívne prístupové kódy

en: Create new label set
sk: Vytvoriť nový set menoviek

en: Create new participant
sk: Vytvor nového respondenta

en: Create new template
sk: Vytvoriť novú šablónu

en: Create new template called:
sk: Vytvoriť novú šablónu s názvom:

en: Create one or more questions inside the new question group.
sk: Vytvoriť jednu alebo viac otázok v novej skupine otázok.

en: Create or import new label set(s)
sk: Vytvoriť alebo importovať sadu(y) menoviek

en: Create tokens
sk: Vytvoriť tokeny

en: Create, import, or copy a survey
sk: Vytvoriť, importovať, alebo skopírovať prieskum

en: Create, import, or copy survey
sk: Vytvoriť, vložiť, alebo kopírovať dotazník

en: Create/edit user groups
sk: Vytvoriť/upraviť skupinu užívateľov

en: Created by
sk: Vytvoril

en: Creating DB & file backup
sk: Vytvára sa záloha DB & súborov

en: Creating file backup...
sk: Vytváranie zálohy súboru...

en: Croatian
sk: Chorvátčina

en: Current
sk: Súčasný

en: Currently there are no additional languages configured for this survey.
sk: Momentálne nie sú pre túto skupinu nakonfigurované žiadne dodatočné jazyky.

en: Currently there are no conditions configured for this survey.
sk: Momentálne nie sú pre túto skupinu nakonfigurované žiadne podmienky.

en: Czech
sk: Čeština

en: Czech (informal)
sk: Čeština (neformálna)

en: DATA TO BE ENTERED
sk: DÁTA, KTORÉ MAJÚ BYŤ VLOŽENÉ

en: Danish
sk: Dánština

en: Data consistency check
sk: Kontrola konzistenie dát

en: Data entry
sk: Dátový vstup

en: Data entry screen
sk: Obrazovka zadávania dát

en: Data redundancy check
sk: Kontrola konzistence údajov

en: Data selection
sk: Výber dát:

en: Data selection:
sk: Výber dát:

en: Data view control
sk: Riadenie zobrazenia dát

en: Database
sk: Databáza

en: Database %s has been successfully populated.
sk: Databáza %s bola úspešne naplnená.

en: Database backup functionality is currently not available for your database type. Before proceeding please backup your database using a backup tool!
sk: Funkcia zálohovania databázy nie je v súčasnej dobe k dispozícii pre Váš typ databázy. Pred pokračovaním si zálohujte Vašu databázu, prosím.

en: Database configuration
sk: Nastavenie databázi

en: Database doesn't exist!
sk: Databáza neexistuje!

en: Database error!!
sk: Chyba databáze!

en: Database has been created.
sk: Datábaza vytvorená.

en: Database has been successfully upgraded to version %s
sk: Databáza bola úspešne aktualizovaná na verziu %s

en: Database location
sk: Umiestnenie databázi

en: Database name
sk: Názov databázy

en: Database password
sk: Heslo databázi

en: Database settings
sk: Nastavenia databázy

en: Database type
sk: Typ databázi

en: Database update finished (%s)
sk: Aktualizácia databázy dokončená (%s)

en: Database upgrade
sk: Aktualizácia databázy

en: Database user
sk: Používateľ databázi

en: Database was populated but there were errors:
sk: Databáza sa zaplnila, ale sú v nej chyby:

en: Dataentry Screen for Survey
sk: Obrazovka vkladania údajov do dotazníka

en: Date
sk: Dátum

en: Date (YYYY-MM-DD) equals
sk: Dátum (RRRR-MM-DD) rovný

en: Date Saved
sk: /daje uložené

en: Date Stamp?
sk: Dátumová pečiatka?

en: Date added
sk: Dátum pridania

en: Date created
sk: Dátum vytvorený

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Date format:
sk: Formát dátumu

en: Date is
sk: Dátum je

en: Date last action
sk: Dátum poslednej akcie

en: Date picker
sk: Výber dát

en: Date stamp?
sk: Časové označenie?

en: Date started
sk: Dátum začatia

en: Date submitted
sk: Dátum odoslania

en: Date/Time
sk: Dátum/Čas

en: Date/Time format
sk: Formát dátumu/času

en: Datestamp
sk: Časová značka

en: Day
sk: Deň

en: Deactivate Survey
sk: Deaktivovať dotazník

en: Deactivate survey
sk: Deaktivovať prieskum

en: Deactivated result tables
sk: Deaktivované tabuľky výsledkov

en: Deactivated token tables
sk: Deaktivované tabuľky prístupových kódov

en: Deactivation
sk: Deaktivovanie

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    Recently we invited you to participate in a survey.
    
    We note that you have not yet completed the survey, and wish to remind you that the survey is still available should you wish to take part.
    
    The survey is titled:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    To participate, please click on the link below.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Click here to do the survey:
    {SURVEYURL}
sk: Vážený(á) {FIRSTNAME},
    
    Nedávno sme Vás pozvali k účasti na prieskume.
    
    Zatiaľ sme nezaznamenali Vaše odpovede na otázky v prieskume a radi by sme Vám pripomenuli, že prieskum je stále dostupný.
    
    Prieskum má názov:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    Aby ste sa zúčastnili, kliknite, prosím, na odkaz nižšie.
    
    S pozdravom,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Kliknite sem pre spustenie prieskumu:
    {URL prieskumu}

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    You, or someone using your email address, have registered to participate in an online survey titled {SURVEYNAME}.
    
    To complete this survey, click on the following URL:
    
    {SURVEYURL}
    
    If you have any questions about this survey, or if you did not register to participate and believe this email is in error, please contact {ADMINNAME} at {ADMINEMAIL}.
sk: Važený/á {FIRSTNAME},
    
    Vy, alebo niekto iný používajúci Vašu e-mailovú adresu sa registroval pre zapojenie do online prieskumu s názvoom {SURVEYNAME}.
    
    Na vyplnenie otázok v prieskume, kliknite na nasledujúci link:
    
    {SURVEYURL}
    
    Ak máte nejaké otázky týkajúce sa tohto prieskumu alebo ak ste sa neregistrovali s úmyslom zúčastniť sa tohto prieskumu a myslíte si, že by to mohol byť omyl, prosím kontaktujte {ADMINNAME} na adrese {ADMINEMAIL}.

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    this email is to confirm that you have completed the survey titled {SURVEYNAME} and your response has been saved. Thank you for participating.
    
    If you have any further questions about this email, please contact {ADMINNAME} on {ADMINEMAIL}.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME}
sk: Vážený {FIRSTNAME},
    
    toto je e-mail, ktorý potvrdzuje, že ste úspešne dokončili prieskum nazvaný {SURVEYNAME} a Vaša odpoveď bola uložená. Ďakujeme Vám za účasť.
    
    Ak máte nejaké ďalšie otázky ohľadom tohto e-mailu, prosím, kontaktujte {ADMINNAME} pomocou nasledujúceho e-mailu {ADMINEMAIL}.
    
    S pozdravom,
    
    {ADMINNAME}

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    you have been invited to participate in a survey.
    
    The survey is titled:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    To participate, please click on the link below.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Click here to do the survey:
    {SURVEYURL}
sk: Vážený {FIRSTNAME},
    
    boli ste pozvaný k účasti na prieskume.
    
    Názov prieskumu je:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    Ak si prajete zúčastniť sa prieskumu, kliknite na odkaz uvedený nižšie, prosím.
    
    S pozdravom,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Kliknite sem pre načítanie prieskumu:
    {SURVEYURL}

en: Decimal mark:
sk: Oddeľovač desatinných miest:

en: Decrease
sk: Zníženie

en: Default
sk: Východisková

en: Default Google Analytics
sk: Predvolené Google Analytics

en: Default HTML editor mode:
sk: Predvolený mód HTML editora:

en: Default administration page
sk: Predvolená stránka administrácie

en: Default answer for scale %s:
sk: Predvolená odpoveď pre rozsah %s:

en: Default answer value:
sk: Predvolená hodnota odpovede:

en: Default answers
sk: Prednastavené odpovede

en: Default coordinates of the map when the page first loads. Format: latitude [space] longtitude
sk: Predvolené súradnice mapy, keď sa stránka prvýkrát načíta. Formát: šírka [medzera] dĺžka

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: Default position
sk: Východzia pozícia

en: Default scenario
sk: Prednastavený scenár

en: Default site admin email:
sk: Predvolený e-mail administrátora stránky:

en: Default site bounce email:
sk: Predvolený e-mail pri nedoručených e-mailoch:

en: Default site language:
sk: Predvolený jazyk stránky:

en: Default template:
sk: Predvolená šablóna:

en: Default value for option 'Other':
sk: Predvolená hodnota pre možnosť 'Iné':

en: Default value settings were successfully saved.
sk: Nastavenia predvolených hodnôt boli úspešne uložené.

en: Default value:
sk: Predvolená hodnota:

en: Default:
sk: Predvolené:

en: Delete
sk: Vymazať

en: Delete Tokens
sk: Vymaž tokeny

en: Delete Tokens Table
sk: vymaž tabuľku tokenov-identifikátorov

en: Delete User
sk: Vymazať používateľa

en: Delete all conditions
sk: Vymaž všetky podmienky

en: Delete all incomplete answers that correspond to a token for which a completed answers is already recorded
sk: Zmazať všetky nekompletné odpovede, ktoré prináležia tokenu, pre ktorý už sú zaznamenané kompletné odpovede

en: Delete attribute
sk: Zmazať atribút

en: Delete checked items!
sk: Prosím, skontrolujte položku

en: Delete current question
sk: Vymazať aktuálnu otázku

en: Delete current question group
sk: Vymazať aktuálnu skupinu otázok

en: Delete current user group
sk: Zmazať aktuálnu používateľskú skupinu

en: Delete entry
sk: Vymazať vstup

en: Delete exported tokens
sk: Zmazať exportované prístupové kódy

en: Delete globally blacklisted participant from the database:
sk: Celkovo zmazať respondentov na čiernej listine z databázy:

en: Delete label set
sk: Zmaž sadu štítkov

en: Delete marked responses
sk: Vymazať vyznačené odpovede

en: Delete participant(s) from central panel and tokens tables
sk: Zmazať respondenta(ov) z centrálneho panelu a tabuľky prístupových kódov

en: Delete participant(s) from central panel, tokens tables and all associated responses
sk: Zmazať respondenta(ov) z centrálneho panelu, tabuľky prístupových kódov a zo všetkých súvisiacich odpovedí

en: Delete participant(s) from central participants panel only
sk: Zmazať respondenta(ov) len z centrálneho panela respondentov

en: Delete selected attribute(s) and associated data?
sk: Zmazať vybrané atribúty a súvisiace dáta?

en: Delete selected participant(s) from this survey
sk: Zmazať vybraných respondentov z tohoto prieskumu

en: Delete selected participants
sk: Vymaž vybraných respondentov

en: Delete selected survey(s)
sk: Zmazať vybrané dotazníky

en: Delete survey
sk: Vymazať prieskum

en: Delete the selected entries
sk: Vymazať vybrané záznamy

en: Delete this answer option
sk: Zmazať túto možnosť odpovede

en: Delete this condition
sk: Vymazať túto podmienku

en: Delete this entry
sk: Vymazať tento vstup

en: Delete this label
sk: Zmazať túto menovku

en: Delete this response
sk: Vymazať túto odpoveď

en: Delete this scenario
sk: Vymazať scenár

en: Delete this subquestion
sk: Zmazať túto podotázku

en: Delete this template
sk: Vymazať šablónu:

en: Delete this user
sk: Vymazať tohto užívateľa

en: Delete this user from group
sk: Vymazať tohto užívateľa zo skupiny

en: Delete token entry
sk: Vymazať záznam o tokene

en: Delete tokens table
sk: Zmazať tabuľku prístupových kódov

en: Delete user
sk: Vymazať používateľa

en: Delete value
sk: Zmazať hodnotu

en: Deleting User
sk: Vymazávam používateľa

en: Deleting answers: %u answers deleted
sk: Vymazávanie odpovedí : %u odpovedí vymazaných

en: Deleting assessments: %u assessment entries deleted
sk: Vymazávanie hodnotení: %u hodnotení zmazaných

en: Deleting conditions: %u conditions deleted
sk: Vymazovanie podmienok: %u podmienky vymazané

en: Deleting groups: %u groups deleted
sk: Vymazávanie skupín: %u skupín vymazaných

en: Deleting orphan survey table:
sk: Odstraňujem nepriradené tabuľky prieskumu:

en: Deleting orphan token table:
sk: Odstraňujem nepriradenú tabuľku prístupových kódov:

en: Deleting orphaned default values.
sk: Vymazávanie prázdnych predvolených hodnôt.

en: Deleting orphaned quota members.
sk: Vymazávanie prázdnych kvót členov.

en: Deleting orphaned quotas.
sk: Vymazávanie prázdnych kvót.

en: Deleting question attributes: %u attributes deleted
sk: Vymazovanie atribútov otázky: %u atribúty vymazané

en: Deleting questions: %u questions deleted
sk: Vymazávanie otázok: %u otázok vymazaných

en: Deleting survey languagesettings: %u survey languagesettings deleted
sk: Vymazávanie jazykových nastavení prieskumu: %u jazykových nastavení vymazaných

en: Deleting survey table: %s
sk: Odstraňujem tabuľku prieskumu: %s

en: Deleting surveys: %u surveys deleted
sk: Vymazávanie prieskumov : %u prieskumov vymazaných

en: Deleting this group will also delete any questions and answers it contains. Are you sure you want to continue?
sk: Vymazanie tejto skupiny takisto vymaže všetky otázky a odpovede, ktoré obsahuje. Ste si istý, že chcete pokračovať?

en: Deleting this question will also delete any answer options and subquestions it includes. Are you sure you want to continue?
sk: Vymazanie tejto otázky tiež vymaže odpovede a podotázky, ktoré zahŕňa. Ste si istý že chcete pokračovať?

en: Deleting token table: %s
sk: Odstraňujem tabuľku prístupových kódov: %s

en: Demo mode only: Uploading files is disabled in this system.
sk: Iba demo mód: Nahravanie súborov je zakázane v tomto systéme.

en: Demo mode: Uploading template files is disabled.
sk: Demoverzia: Nie je povolené nahrať súbory šablón.

en: Demo mode: Uploading templates is disabled.
sk: Demo mód: Nahrávanie šablón je deaktivované.

en: Description of the survey
sk: Popis prieskumu

en: Description:
sk: Popis:

en: Description:
sk: Popis:

en: Detailed Error
sk: Podrobná chyba

en: Detailed admin notification
sk: Detailné oznámenie administrátora

en: Detailed admin notification subject:
sk: Predmet e-mailu s detailným upozornením:

en: Detailed email notification with response data is sent to:
sk: Detailné upozornenia e-mailom s dátami odozvy sú zaslané:

en: Detailed email notification with result codes
sk: Detailná e-mailová notifikácia s kódmi výsledkov

en: Detailed list of surveys
sk: Podrobný zoznam prieskumov

en: Determine whether a variable is considered to be empty
sk: Stanoviť, či sa premenná považuje za prázdnu

en: Did Not Save
sk: Neuložené

en: Directory with the name `%s` already exists - choose another name
sk: Adresár s menom `%s` už existuje - zvoľte iné meno

en: Disable chart
sk: Vypnúť graf

en: Disable map display
sk: Zrušiť zobrazenie mapy

en: Disable only
sk: Iba zakázať

en: Disable the next button until time limit expires
sk: Zakázať ďalšie tlačidlo po vypršaní časového limitu

en: Disable the prev button until the time limit expires
sk: Zakázať tlačítko predchádzajúce, dokým časový limit nevyprší

en: Disabled
sk: Blokovaný

en: Disabled - Delete current question
sk: Zakázané - Vymažte aktuálnu otázku

en: Display
sk: Zobraziť

en: Display / Export
sk: Zobraziť / Exportovať

en: Display Last 50 Responses
sk: Zobraziť posledných 50 odpovedí.

en: Display Responses
sk: Zobraziť odpovede

en: Display a 'time limit warning' when there are this many seconds remaining in the countdown (warning will not display if left blank)
sk: Zobrazí upozornenie na časový limit, pokiaľ zostáva nastavený počet sekúnd do skončenia odpočítavania (upozornenie sa nezobrazí, keď sa nechá prázdne)

en: Display a chart in the statistics?
sk: Zobraziť diagram v štatistikách?

en: Display as bar chart
sk: Zobrazí ako stĺpcový graf

en: Display as pie chart
sk: Zobrazí ako koláčový graf

en: Display chart
sk: Zobraziť graf

en: Display columns
sk: Filter kódu

en: Display dropdown boxes
sk: Zobraziť rozbaľovacie polia

en: Display map
sk: Zobraziť mapu

en: Display min and max value under the slider
sk: Zobraziť min. a max. hodnotu pod posuvníkom

en: Display numbers with comma as decimal separator, if needed
sk: Ak je potrebné, zobraziť čísla s čiarkou ako oddeľovač desatinných miest

en: Display participants
sk: Zobraziť respondentov

en: Display rows
sk: Zobraziť riadky

en: Display slider min and max value
sk: Zobraziť min. a max. hodnotu posuvníka

en: Display survey tokens after adding?
sk: Zobraziť prístupové kódy prieskumu pred pridaní?

en: Display the 'time limit expiry message' for this many seconds before performing the 'time limit action' (defaults to 1 second if left blank)
sk: Zobrazí správu o vypršaní časového limitu pre nastavený počet sekúnd pred vypršaním časového limitu (prednastavená bude 1 sekunda, ak sa ponechá prázdne)

en: Display the 2nd 'time limit warning' when there are this many seconds remaining in the countdown (warning will not display if left blank)
sk: Zobrazí druhé upozornenie na časový limit, pokiaľ zostáva nastavený počet sekúnd do skončenia odpočítavania (upozornenie sa nezobrazí, keď sa nechá prázdne)

en: Display tokens
sk: Zobraziť tokeny

en: Display:
sk: Zobraziť:

en: Do not use Google Analytics
sk: Nepoužívať Google Analytics

en: Do survey
sk: Začať prieskum

en: Do you really want to delete all marked responses?
sk: Naozaj chcete vymazať všetky vyznačené odpovede?

en: Do you really want to delete this label set?
sk: Skutočne chcete zmazať túto sadu menoviek?

en: Do you really want to delete this response?
sk: Naozaj chcete vymazať túto odpoveď?

en: Do you want to create a token table for this survey?
sk: Chcete vytvoriť tabuľku tokenov pre tento prieskum?

en: Do you want to populate that database now by creating the necessary tables?
sk: Chcete teraz naplniť databázu vytvorením príslušných tabuliek?

en: Does not contain
sk: Neobsahuje

en: Don't force on or off
sk: Nevynútiť zapnutie alebo vypnutie

en: Don't import if label set already exists:
sk: Neimportovať, ak už sada menoviek existuje:

en: Done. Test your survey using the %s icon.
sk: Hotovo. Otestujte svoj dotazník s pomocou %s ikony.

en: Dot (.)
sk: Bodka (.)

en: Double-click or drag-and-drop items in the left list to move them to the right - your highest ranking item should be on the top right, moving through to your lowest ranking item.
sk: Dvoj-kliknite alebo chyťte a presuňte položky naľavo v ponuke, aby ste ich presunuli vpravo - Vami najvyššie ohodnotená položka by mala byť vpravo hore.

en: Download
sk: Stiahnuť

en: Download all files in this response as a zip file
sk: Stiahnuť všetky súbory v tejto odpovedi ako ZIP súbor.

en: Download files for this entry
sk: Stiahnuť súbor pre tento vstup

en: Download marked files
sk: Stiahnuť označené súbory

en: Download the data and the syntax file
sk: Stiahnuť dáta a súbor syntaxi

en: Download the data and the syntax file.
sk: Stiahni dáta a súbor syntaxu.

en: Drag and drop the pin to the desired location. You may also right click on the map to move the pin.
sk: Chyťte a presuňte špendlík na želané miesto. Taktiež to môžete urobiť pomocou pravého kliku myši.

en: Drag this attribute to another column to map it to the central participants database
sk: Presuňte tento atribút do iného stĺpca na jeho preskúmanie v databáze všetkých respondentov

en: Drop a CSV field into an existing participant attribute listed below to import your data into it.
sk: Pretiahnite CSV pole na existujúci atribút respondenta uvedený nižšie, aby ste do neho importovali Vaše údaje.

en: Drop a CSV field into this area to create a new participant attribute and import your data into it.
sk: Pretiahnite CSV pole do tejto oblasti, aby ste vytvorili atribút nového respondenta a importujete do neho Vaše údaje.

en: Drop-down list
sk: Rozbaľovací zoznam

en: Dropdown prefix/suffix
sk: Predpona/prípona rozbaľovacieho zoznamu

en: Dropdown separator
sk: Oddeľovač pre rozbaľovacie pole

en: Duplicate codes found, these entries won't be updated
sk: Boli nájdené duplicitné kódy, tieto položky nebudú aktualizované

en: Duplicate label set name
sk: Duplicitný názov sady menoviek

en: Duplicate records removed
sk: Duplicitné záznamy odstránené

en: Duplicates are determined by:
sk: Duplicity sú určované podľa:

en: Dutch
sk: Holandčina

en: Dutch (informal)
sk: Holandčina (neformálna)

en: ERROR MESSAGE
sk: CHYBOVÁ SPRÁVA

en: Each answer must be %s
sk: Každá odpoveď musí byť %s

en: Each answer must be at least %s
sk: Každá odpoveď musí byť minimálne %s

en: Each answer must be at most %s
sk: Každá odpoveď musí byť maximálne %s

en: Each answer must be between %s and %s
sk: Každá odpoveď musí byť medzi %s a %s

en: Earlier than:
sk: Skôr ako:

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit Current Question
sk: Upraviť aktuálnu otázku

en: Edit Group
sk: Upraviť skupinu

en: Edit URL parameter
sk: Upraviť URL parameter

en: Edit answer options
sk: Upraviť možnosti odpovede

en: Edit answer options for this question
sk: Upraviť možnosti odpovedí pre túto otázku

en: Edit attribute
sk: Upraviť vlastnosti

en: Edit condition
sk: Upraviť podmienku

en: Edit current question group
sk: Upraviť aktuálnu skupinu otázok

en: Edit current user group
sk: Upraviť aktuálnu používateľskú skupinu

en: Edit default answer values
sk: Upraviť prednastavané hodnoty odpovedí

en: Edit default answers for this question
sk: Upraviť predvolené odpovede pre túto otázku

en: Edit email templates
sk: Upraviť šablónu e-mailu

en: Edit entry
sk: Upraviť vstup

en: Edit label set
sk: Uprav sadu štítkov

en: Edit label sets
sk: Upraviť sady menoviek

en: Edit permissions
sk: Upraviť oprávnenia

en: Edit question
sk: Upraviť otázku

en: Edit quota
sk: Upraviť kvótu

en: Edit response URL
sk: Upraviť URL odpovede

en: Edit scenario
sk: Upraviť scenár

en: Edit subquestions
sk: Upraviť pod-otázky

en: Edit subquestions for this question
sk: Upraviť pod-otázky pre túto otázku

en: Edit survey permissions
sk: Upraviť povolenia prieskumu

en: Edit survey permissions for group %s
sk: Upraviť povolenia prieskumu pre skupinu %s

en: Edit survey permissions for user %s
sk: Upraviť povolenia prieskumu pre používateľa %s

en: Edit survey settings
sk: Upraviť nastavenia prieskumu

en: Edit survey text elements
sk: Upraviť textové elementy prieskumu

en: Edit template permissions
sk: Upraviť oprávnenia šablóny

en: Edit text elements
sk: Upraviť textové elementy

en: Edit the 4th line and complete the filename with a full path to the downloaded data file
sk: Upraviť 4. riadok a vyplniť názov súboru s úplnou cestou k umiestneniu sťahovaného súboru

en: Edit this condition
sk: Upraviť túto podmienku

en: Edit this entry
sk: Upraviť tento vstup

en: Edit this response
sk: Upraviť túto odpoveď

en: Edit this token
sk: Upraviť tento token

en: Edit this user
sk: Upraviť tohto užívateľa

en: Edit token entry
sk: Upraviť záznam o tokene

en: Edit value
sk: Upraviť hodnotu

en: Edit your personal preferences
sk: Upraviť vaše osobné nastavenia

en: Editing
sk: Úprava

en: Editing %s
sk: Editovanie %s

en: Editing response (ID %s)
sk: Editácia odpovede (ID %s)

en: Editing template '%s' - File '%s'
sk: Úprava šablóny '%s' -  Súbor '%s'

en: Editing user
sk: Upraviť užívateľa

en: Editing user group (Owner: %s)
sk: Upravovanie skupiny užívateľov (Majiteľ: %s)

en: Either you have been inactive for too long, you have cookies disabled for your browser, or there were problems with your connection.
sk: Buď ste boli príliš dlho neaktívny, máte v prehliadači zakázané cookies alebo je problém s pripojením.

en: Email
sk: E-mail

en: Email Status
sk: Staus emailu

en: Email address
sk: Emailová adresa

en: Email address is not valid.
sk: E-mailová adresa je neplatná.

en: Email address of the survey administrator
sk: Emailová adresa administrátora prieskumu

en: Email batch size:
sk: Veľkosť e-mailovej schránky

en: Email from the token
sk: Email z tokenu

en: Email method:
sk: Metóda e-mailu:

en: Email settings
sk: Nastavenia e-mailu

en: Email status
sk: Status emailu

en: Email templates
sk: Šablóny emailov

en: Email templates successfully saved.
sk: Šablóna emailu úspešne uložená

en: Email to %s failed. Error Message:
sk: E-mail na %s zlyhal. Chybová správa:

en: Email to {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) delayed: Token is not yet valid.
sk: E-mail pre {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) odložený: Prístupový kód ešte nie je platný.

en: Email to {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) failed. Error Message:
sk: E-mail {FIRSTNAME} {NAME} {EMAIL} zlyhal. Chybová správa:

en: Email to {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) skipped: Token is not valid anymore.
sk: E-mail pre {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) preskočený: Prístupový kód už nie je platný.

en: Email to {NAME} ({EMAIL}) failed.
sk: E-mail na {NAME} {EMAIL} zlyhal.

en: Email was not sent because demo-mode is activated.
sk: E-mail nebol odoslaný, lebo je aktivovaná demoverzia.

en: Email:
sk: E-mail:

en: Email: %s
sk: E-mail: %s

en: Enable assessment mode?
sk: Povoliť mód hodnotenia?

en: Enable chart
sk: Zapnúť graf

en: Enable map display
sk: Zapnúť zobrazenie mapy

en: Enable token-based response persistence?
sk: Chcete zapnúť perzistenciu odpovedí založených na prístupových kódoch?

en: Encryption type:
sk: Typ šifrovania:

en: End URL
sk: Koncová URL

en: End URL:
sk: Koncová URL:

en: End message:
sk: Záverečná správa:

en: English
sk: Angličtina

en: Ensure a minimum number of possible answers (0=No limit)
sk: Zaistiť minimálny počet možných odpovedí (0=Žiadny limit)

en: Enter a boolean equation to validate each sub-question.
sk: Zadajte logickú rovnicu na overenie každej podotázky.

en: Enter a boolean equation to validate the whole question.
sk: Zadajte logickú rovnicu na overenie celej otázky.

en: Enter a header text for the first scale
sk: Vložte text hlavičky pre prvú škálu

en: Enter a header text for the second scale
sk: Vložte text hlavičky pre druhú škálu

en: Enter a name and password for this survey and click save below.
sk: Vložte meno a heslo pre tento dotazník a stlačte na uložte.

en: Enter one answer per line. You can provide a code by separating code and answer text with a semikolon or tab. For multilingual surveys you add the translation(s) on the same line separated with a semikolon or tab.
sk: Zadajte 1 odpoveď do 1 riadka. Môžete zadať aj kód oddelený od odpovede bodkočiarkou alebo tabulátorom. Pre viacjazyčné prieskumy pridajte do toho istého riadku preklad(y) oddelený bodkočiarkou alebo tabulátorom.

en: Enter one label per line. You can provide a code by separating code and label text with a semikolon or tab. For multilingual surveys you add the translation(s) on the same line separated with a semikolon or tab.
sk: Vložiť jednu menovku na jeden riadok. Kód môžete zadať oddelením kódu a menovky bodkočiarkou alebo tabulátorom. Pre viacjazyčné prieskumy môžete pridať na rovnaký riadok preklad(y) oddelené bodkočiarkou alebo tabulátorom.

en: Enter one subquestion per line. You can provide a code by separating code and subquestion text with a semikolon or tab. For multilingual surveys you add the translation(s) on the same line separated with a semikolon or tab.
sk: Vložte jednu podotázku do jedného riadka. Môžete zadať kód oddelením kódu a textu podotázky bodkočiarkou alebo tabulátorom. Pre viacjazyčné prieskumy môžete pridať preklad(y) oddelený bodkočiarkou alebo tabulátorom na ten istý riadok.

en: Enter question ID to get subquestion order from a previous question
sk: Vložte číslo otázky pre získanie podotázok z predchádzajúcej otázky

en: Enter the code(s) of Multiple choice question(s) (separated by semicolons) to exclude the matching answer options in this question.
sk: Zadajte kódy pre otázky s možných výberom viacerých odpovedí (oddelené bodkočiarkou), aby sa vylúčili zodpovedajúce odpovede k otázke

en: Enter the code(s) of Multiple choice question(s) (separated by semicolons) to only show the matching answer options in this question.
sk: Zadajte kódy pre otázky s možných výberom viacerých odpovedí (oddelené bodkočiarkou), aby sa zobrazili len zodpovedajúce odpovede ku danej otázke.

en: Enter your answers:
sk: Zadaj svoje odpovede:

en: Enter your details below, and an email containing the link to participate in this survey will be sent immediately.
sk: Nižšie uveďte Vaše detaily, a bezporostredne nato Vám bude zaslaný e-mailom odkaz na účasť v prieskume

en: Enter your hostname and port, e.g.: imap.gmail.com:995
sk: Zadajte svoje hostname a port, napr.: imap.gmail.com:995

en: Enter your hostname and port, e.g.: my.smtp.com:25
sk: Zadajte meno poskytovateľa a port, napr.: my.smtp.com:25

en: Enter your subquestions:
sk: Zadaj tvoje pod-otázky:

en: Equals
sk: Rovná sa

en: Equals sum value
sk: Súčet je rovný

en: Equals:
sk: Rovná sa:

en: Equation
sk: Rovnica

en: Error
sk: Chyba

en: Error Files List
sk: Zoznam chybných súborov

en: Error files list
sk: Zoznam chybných súborov

en: Error in SQL update
sk: Chyba pri aktualizovaní SQL

en: Error saving results
sk: Chyba pri ukladaní výsledku

en: Error while updating usertemplates.
sk: Chyba pri aktualizácii užívateľských šablón.

en: Error:
sk: Chyba:

en: Error: 'other' is a reserved keyword.
sk: Chyba : 'iné' je rezervované kľúčové slovo

en: Error: Email failed, this may indicate a PHP Mail Setup problem on the server. Your survey details have still been saved, however you will not get an email with the details. You should note the "name" and "password" you just used for future reference.
sk: Chyba: Odoslanie e-mailu zlyhalo, čo môže naznačovať problém na servri s nastavením e-mailov v PHP. Detaily Vášho prieskumu boli aj tak uložené, avšak nedostanete e-mail s detailami. Mali by ste si zaznačiť "meno" a "heslo" pre budúce použitie.

en: Error: Response table does not exist. Survey cannot be deactivated.
sk: Chyba: Tabuľka s odpoveďami neexistuje. Prieskum nemôže byť deaktivovaný.

en: Error: There are no answer options for this question and/or they don't exist in this language.
sk: Chyba: Nie je žiadna možnosť odpovede pre túto otázku a/alebo neexistuje v tomto jazyku.

en: Error: There are no answers defined for this question.
sk: Chyba: Pre túto otázku neboli zaznačené žiadne odpovede.

en: Error: This question has no answers.
sk: Chyba: Táto otázka nemá odpovede.

en: Error: You are trying to use duplicate answer codes.
sk: Chyba: Snažíte sa použiť duplicitný kód odpovedí.

en: Error: You are trying to use duplicate label codes.
sk: Chyba: Pokúšate sa použiť duplicitné kódy štítkov.

en: Error: You are trying to use duplicate subquestion codes.
sk: Chyba: Pokúšate sa použiť kódy duplikátnych podotázok.

en: Error: You have to enter a group title for each language.
sk: Chyba: Musíte zadať názov skupiny pre každý jazyk

en: Error: You have to enter a name for this label set.
sk: Chyba: Musíte pridať meno pre túto sadu štítkov

en: Error: You have to enter a title for this survey.
sk: Chyba:Musíte zadať názov pre tento prieskum.

en: Error: Your uploaded file is missing one or more of the mandatory columns (%s)
sk: Chyba: Vo Vami nahranom súbore chýba jeden alebo viac povinných kolóniek (%s)

en: Estonian
sk: Estónčina

en: Every 2 weeks
sk: Každé 2 týždne

en: Every day
sk: Každý deň

en: Every month
sk: Každý mesiac

en: Every week
sk: Každý týždeň

en: Everything looks alright. Please proceed to the next step.
sk: Všetko vyzerá byť v poriadku. Prosím, postúpte do ďalšieho kroku.

en: Example data
sk: Príklad údajov

en: Exclude answers?
sk: Vynechať odpovede?

en: Exclude quotas?
sk: Vynechať kvóty?

en: Exclude record IDs?
sk: Vylúčiť ID záznamov?

en: Exclude survey permissions?
sk: Vylúčiť oprávnenia prieskumu?

en: Exclusive option
sk: Exkluzívna možnosť

en: Execute this survey
sk: Spustiť tento průzkum

en: Existing LID: %s
sk: Existujúci LID: %s

en: Existing attribute
sk: Existujúci atribút

en: Existing participant attributes
sk: Existujúce atribúty respondentov

en: Existing token attributes
sk: Existujúce atribúty prístupových kódov

en: Exit and clear survey
sk: Ukončiť a vyčistiť prieskum

en: Expected expressions separated by commas
sk: Očakávané výrazy oddeliť čiarkami

en: Expected left parentheses after function name
sk: Za názvom funkcie by mala byť ľavá zátvorka

en: Expected right parentheses
sk: Očakáva sa pravá zátvorka

en: Expiration
sk: Expirácia

en: Expire survey
sk: Expirovať prieskum

en: Expired
sk: Vypršané

en: Expiry date/time:
sk: Vyprší dátum/čas

en: Exponential expression
sk: Exponenciálny výraz

en: Export CSV
sk: Exportovať CSV

en: Export Resources As ZIP Archive
sk: Exportuj zdroje ako archív ZIP

en: Export Template
sk: Exportovať šablónu

en: Export VV file
sk: Exportovať VV súbor

en: Export a VV survey file
sk: Exportovať VV súbor dotazníka

en: Export data
sk: Exportovať dáta

en: Export multiple label sets
sk: Exportovať viac sád menoviek

en: Export resources as ZIP archive
sk: Exportovať zdroje ako ZIP archív

en: Export result data to SPSS
sk: Export výsledkov do SPSS súboru

en: Export results
sk: Exportovať výsledky

en: Export results to a SPSS/PASW command file
sk: Export výsledkov do SPSS súboru

en: Export results to application
sk: Exportovať výsledky aplikácii

en: Export selected label sets
sk: Exportovať vybranú sadu menoviek

en: Export survey
sk: Exportuj prieskum

en: Export survey results
sk: Export výsledkov prieskumu:

en: Export syntax
sk: Exportovať CSV

en: Export template
sk: Exportovať šablónu

en: Export this Response
sk: Exportovať túto odpoveď

en: Export this label set
sk: Exportovať túto sadu menoviek

en: Export this question
sk: Exportovať túto otázku

en: Export this question group
sk: Exportovať túto skupinu otázok

en: Export tokens
sk: Exportovať tokeny

en: Export tokens to CSV file
sk: Export tokenov do CSV súboru

en: Export...
sk: Exportovanie...

en: Expression Manager
sk: Správca výrazov

en: Extra comma found in function
sk: Vo funkcii nájdená čiarka navyše

en: Extra right parentheses detected
sk: Zistená nadbytočná pravá zátvorka

en: Extra token found after expressions
sk: Za výrazmi nájdený nadbytočný prístupový kód

en: Extra tokens found
sk: Nájdené nadbytočné prístupové kódy

en: Failed
sk: Zlyhal

en: Failed to add group! Group Name was not supplied.
sk: Nepodarilo sa pridať skupinu! Nezadali ste názov skupiny.

en: Failed to add group! Group already exists.
sk: Nepodarilo sa pridať skupinu. Skupina už existuje.

en: Failed to add group! Group name length more than 20 characters.
sk: Nepodarilo sa pridať skupinu! Dĺžka názvu skupiny presahuje 20 znakov.

en: Failed to add user
sk: Nepodarilo sa pridať používateľa

en: Failed to add user group.
sk: Nepodarilo sa pridať užívateľskú skupinu.

en: Failed to add user.
sk: Nepodarilo sa pridať používateľa.

en: Failed to create token entries
sk: Nepodarilo sa vytvoriť záznamy prístupových kódov

en: Failed to delete answer
sk: Chyba pri mazaní odpovede

en: Failed to edit user group!
sk: Nepodarilo sa upraviť užívateľskú skupinu!

en: Failed to insert default value
sk: Chyba pri pridávani základnej hodnoty

en: Failed to insert group
sk: Chyba pri pridávaní skupiny

en: Failed to insert question attribute
sk: Chyba pri pridávaní atributu otázky

en: Failed to insert survey language
sk: Chyba pri pridávaní jazyka prieskumu

en: Failed to open the uploaded file!
sk: Nepodarilo sa otvoriť nahratý súbor!

en: Failed to remove user.
sk: Užívateľa sa nepodarilo odstrániť.

en: Failed to update answers
sk: Aktualizácia odpovede zlyhala

en: Failed to update survey permissions!
sk: Nepodarilo sa zmeniť povolenia prieskumu!

en: Failed.
sk: Zlyhalo.

en: Faulty line in import - fields and data don't match
sk: Chybný riadok v importe - polia a dáta sa nezhodujú

en: Fax to:
sk: Faxovať komu:

en: Female
sk: Žena

en: Field caption
sk: Popis poľa

en: Field description
sk: Popis poľa

en: Field summary for %s
sk: Zhrnutie pre %s:

en: File
sk: Súbor

en: File %s couldn't be deleted. Please check the permissions on the /upload/template folder
sk: Súbor %s nie je možné vymazať. Skontrolujte, prosím, povolenia v priečinku  /upload/template

en: File %s deleted
sk: Súbor %s zmazaný

en: File %s uploaded
sk: Súbor %s nahraný

en: File count
sk: Počet súborov

en: File does not contain LimeSurvey data in the correct format.
sk: Súbor neobsahuje dáta LimeSurvey v správnom formáte.

en: File extension
sk: Prípona súboru

en: File metadata
sk: Metadáta súboru

en: File name
sk: Názov súboru

en: File should be a standard CSV (comma delimited) file with optional double quotes around values (default for OpenOffice and Excel). The first line must contain the field names. The fields can be in any order.
sk: Súbor by mal byť štandardný CVS súbor (oddelený čiarkou) s hodnotami v úvodzovkách (predvolené pre OpenOffice a Excel). Prvý riadok musí obsahovať mená polí. Polia môžu byť v ľubovoľnom poradí.

en: File upload
sk: Nahrať súbor

en: File upload succeeded.
sk: Nahratie súboru úspešné.

en: File:
sk: Súbor:

en: Files
sk: Súbory

en: Filter HTML for XSS:
sk: Filtrovať HTML pre XSS:

en: Filter blank email addresses:
sk: Filtruj prázdne emailové adresy:

en: Filter by email address
sk: Filtrovať podľa email adresy

en: Filter by language
sk: Filtrovať podľa jazyka

en: Filter duplicate records:
sk: Filtruj duplicitné záznamy:

en: Filter surveys
sk: Filtrovať dotazníky

en: Filter the available answers by this value
sk: Filtruj dostupné odpovede podľa tejto hodnoty

en: Filter...
sk: Filtrovať...

en: Filtered from statistics script
sk: Filtrované zo skriptu štatistík

en: Finalize response submission
sk: Dokončiť odoslanie odpovede

en: Find
sk: Nájsť

en: Find first occurrence of a string
sk: Nájsť prvý výskyt reťazca

en: Find highest value
sk: Nájdi najvyššiu hodnotu

en: Find lowest value
sk: Nájdi najnižšiu hodnotu

en: Find position of first occurrence of a case-insensitive string
sk: Nájsť pozíciu prvého výskytu reťazca nerozlišujúc malé a veľké písmená

en: Find position of first occurrence of a string
sk: Nájsť pozíciu prvého výskytu reťazca

en: Find whether the type of a variable is integer
sk: Zistiť, či je premenná celé číslo

en: Find whether the type of a variable is string
sk: Zistiť, či je premenná reťazec

en: Finds whether a value is not a number
sk: Zistiť, či premenná nie je číslo

en: Finds whether a variable is NULL
sk: Zistiť, či je premenná hodnoty NULL (neexistujúcA, neznámA hodnotu, ktorá zatiaľ nebola zadaná)

en: Finds whether a variable is a number or a numeric string
sk: Zistiť, či je premenná číslo alebo číselný reťazec

en: Finds whether the type of a variable is float
sk: Zistiť, či je premenná typu float (číslo s pohyblivou rádovou čiarkou)

en: Finnish
sk: Finštína

en: First choice
sk: Prvá možnosť

en: First name
sk: Meno

en: First name from token
sk: Krstné meno z prístupového kódu

en: Folder
sk: Priečinok

en: Follow the following link to update it
sk: Nasleduj tento link pre jeho aktualizáciu

en: Following survey(s) are not yet active but you can register for them.
sk: Nasledujúci/e prieskum(y) ešte nie je(sú) aktívne, ale môžete sa do nich registrovať.

en: For easy opening in MS Excel, change the extension to 'tab' or 'txt'
sk: Pre jednoduché otvorenie v MS Excel, zmeňte príponu na 'tab' alebo 'txt'

en: For further information please contact %s
sk: Pre bližšie informácie kontaktujte %s

en: For list dropdown boxes, show up to this many rows
sk: Zobraziť toľko riadkov v rozbaľovacom poli

en: For stable and unstable versions
sk: Pre stabilné a nestabilné verzie

en: For stable versions
sk: Pre stabilné verzie

en: Forbidden Extension
sk: zakázaná prípona

en: Force HTTPS:
sk: Vynútiť HTTPS:

en: Force the choice list and the rank list to have the same height
sk: Vynútit, aby záznamy volieb a poradía maly rovnakú výšku

en: Forgot your password?
sk: Zabudli ste heslo?

en: Format
sk: Formát

en: Format a GMT date/time
sk: Formátovať svetový dátum/čas

en: Format a local date/time
sk: Formátovať miestny dátum/čas

en: Format a local time/date as integer
sk: Formátovať miestny čas/dátum ako celočíselné

en: Format a number with grouped thousands
sk: Formátovať číslo oddelením tisícov

en: Format:
sk: Formáť:

en: Format: %s
sk: Formát: %s

en: Found
sk: Nájdené

en: Found & writable
sk: Nájdený & zapisovateľný

en: French
sk: Francúština

en: From
sk: Od

en: From token table
sk: Z tabuľky tokenov

en: Full
sk: Plný

en: Full answers
sk: Celé odpovede

en: Full name
sk: Celé meno

en: Full names
sk: Celé mená

en: Full question text
sk: Celý text otázky

en: Full search
sk: Úplné vyhľadávanie

en: Full selector
sk: Plný režim výberu

en: Full selector (default)
sk: Všetky typy otázok (predvolené)

en: Full template editor (default)
sk: Kompletný editor šablón (predvolený)

en: Function does not support %s arguments
sk: Funkcia nepodporuje %s argumentov

en: Function must have at least %s argument | Function must have at least %s arguments
sk[0]: Funkcia musí mať aspoň %s argument
sk[1]: Funkcia musí mať aspoň %s argumenty
sk[2]: Funkcia musí mať aspoň %s argumentov

en: Function supports this many arguments, where -1=unlimited: %s
sk: Funkcia podporuje taký počet argumentov, kde -1=nekonečno:  %s

en: Galician
sk: Galícijčina

en: Gender
sk: Pohlavie

en: General
sk: Všeobecné

en: General filters
sk: Všeobecné filtre

en: General settings
sk: Hlavné nastavenia

en: Generate a random integer
sk: Generuj náhodné číslo

en: Generate tokens
sk: Generuj tokeny

en: Generating summaries ...
sk: Generujovať súhrnné zistenia....

en: German
sk: Nemčina

en: German (informal)
sk: Nemčina (neformálna)

en: Get UNIX timestamp for a date (each of the 6 arguments are optional)
sk: Získať UNIX časovú známku pre dátum (každých 6 argumentov je voliteľných)

en: Get order from previous question
sk: Získať poradie z predchádzajúcej otázky

en: Get statistics from these responses
sk: Získať štatistiky z týchto odpovedí.

en: Get string length
sk: Zadať dĺžku reťazca

en: Get the default location using the user's IP address?
sk: Získať predvolené umiestnenie použitím IP adresy užívateľa?

en: Get the integer value of a variable
sk: Získať celočíselnú hodnotu premennej

en: Get time statistics from these responses
sk: Získať časové štatistiky z týchto odpovedí

en: Get value of pi
sk: Získať hodnotu pí

en: Getting questions and answers ...
sk: Získať otázky a odpovede ...

en: Give focus to the HTML editor popup window
sk: Vyskakovacie okno pre HTML editor vždy navrchu

en: Global participant settings
sk: Globálne nastavenia účastníkov

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Global settings were saved.
sk: Globálne nastavenia boli uložené.

en: Go back
sk: Vrátiť sa

en: Go to question
sk: Choď na otázku

en: Go to question group
sk: Choď to skupiny otázok

en: Go to survey
sk: Choď na dotazník

en: Google Analytics API key for this survey?
sk: API Key Google Analytics pre tento prieskum?

en: Google Analytics API key:
sk: API kľúč pre Google Analytics:

en: Google Analytics style for this survey?
sk: Štýl Google Analytics pre tento prieskum?

en: Google Maps
sk: Google Mapy

en: Google Maps API key:
sk: Google Maps API kľúč:

en: Google Translate API key:
sk: API kľúč pre Google Translate:

en: Greater than
sk: Väčšie než

en: Greater than (Strings)
sk: Väčší ako (Reťazec)

en: Greater than or equal to
sk: Väčšie než alebo rovné

en: Greater than or equal to (Strings)
sk: Väčší ako alebo rovný (Reťazec)

en: Greater than:
sk: Viac ako:

en: Greek
sk: Grétčina

en: Group
sk: Skupina

en: Group 1: The first lot of questions
sk: Skupina 1: Prvá skupina otázok

en: Group by Group
sk: Skupina za skupinou

en: Group could not be deleted
sk: Skupina nemôže byť zmazaná

en: Group description
sk: Popis skupiny

en: Group member can only see own group:
sk: Člen skupiny môže vidieť iba vlastnú skupinu:

en: Group members
sk: Členovia skupiny

en: Group not found.
sk: Skupina nenájdená.

en: Group of checkboxes
sk: Skupina zaškrtávacích polí

en: Group time
sk: čas skupiny

en: HTML editor mode
sk: Mód HTML editora

en: Header for first scale
sk: Hlavička pre prvú škálu

en: Header for second scale
sk: Hlavička pre druhú škálu

en: Heading
sk: Záhlavie

en: Headings
sk: Záhlavie

en: Hebrew
sk: Hebrejčina

en: Height of dropdown
sk: Výška rozbaľovacieho poľa

en: Height of the map in pixel
sk: Výška mapy v pixeloch

en: Hello %s,
sk: Ahoj %s,

en: Hello,
    
    A new response was submitted for your survey '{SURVEYNAME}'.
    
    Click the following link to reload the survey:
    {RELOADURL}
    
    Click the following link to see the individual response:
    {VIEWRESPONSEURL}
    
    Click the following link to edit the individual response:
    {EDITRESPONSEURL}
    
    View statistics by clicking here:
    {STATISTICSURL}
sk: Dobrý deň,
    
     do Vášho prieskumu '{SURVEYNAME}' prišla nová odpoveď.
    
    Kliknite na nasledujúci odkaz pre zobrazenie Vášho prieskumu:
    {RELOADURL}
    
    Kliknite na nasledujúci odkaz pre zobrazenie novej odpovede:
    {VIEWRESPONSEURL}
    
    Kliknite na nasledujúci odkaz pre úpravu novej odpovede:
    {EDITRESPONSEURL}
    
    Pre zobrazenie štatistík kliknite tu:
    {STATISTICSURL}

en: Hello,
    
    A new response was submitted for your survey '{SURVEYNAME}'.
    
    Click the following link to reload the survey:
    {RELOADURL}
    
    Click the following link to see the individual response:
    {VIEWRESPONSEURL}
    
    Click the following link to edit the individual response:
    {EDITRESPONSEURL}
    
    View statistics by clicking here:
    {STATISTICSURL}
    
    
    The following answers were given by the participant:
    {ANSWERTABLE}
sk: Dobrý deň,
    
    do Vášho prieskumu '{SURVEYNAME}' prišla nová odpoveď.
    
    Kliknite na nasledujúci odkaz pre zobrazenie Vášho prieskumu:
    {RELOADURL}
    
    Kliknite na nasledujúci odkaz pre zobrazenie novej odpovede:
    {VIEWRESPONSEURL}
    
    Kliknite na nasledujúci odkaz pre úpravu novej odpovede:
    {EDITRESPONSEURL}
    
    Pre zobrazenie štatistík kliknite tu:
    {STATISTICSURL}
    
    
    Respondent odpovedal následovne::
    {ANSWERTABLE}

en: Help
sk: Pomoc

en: Help about this question
sk: Nápoveda k tejto otázke

en: Help:
sk: Pomoc:

en: Hidden
sk: Skryté

en: Hide advanced settings
sk: Skryť rozšírené nastavenia

en: Hide both
sk: Skryť obidve

en: Hide both (Forced by the system administrator)
sk: Skryť obe (Vynútené administrátorom systému)

en: Hide details of this Survey
sk: Skryť detaily tohto dotazníka

en: Hide details of this group
sk: Skryť detaily tejto skupiny

en: Hide details of this question
sk: Skryť detaily tejto otázky

en: Hide the tip that is normally shown with a question
sk: Schovaj tip, ktorý sa normálne zobrazuje s otázkou

en: Hide this question at any time. This is useful for including data using answer prefilling.
sk: Trvale skryť túto otázku. Hodí sa to pri zadávaní dát použitím predvyplnených odpovedí.

en: Hide tip
sk: Schovaj tip

en: Hindi
sk: Hindu

en: Hints
sk: Tipy

en: Hour
sk: Hodina

en: How many roads must a man walk down?
sk: Koľko ciest musí prejsť človek ?

en: How many rows to display
sk: Koľko riadkov sa má zobraziť

en: Huge Free Text
sk: Textové pole (rozsiahle)

en: Hungarian
sk: Maďarčina

en: I accept
sk: Akceptujem

en: IP Addresses will be logged
sk: IP adresa je zaznamenaná

en: IP Info DB API Key:
sk: API kľúč k IP Info DB:

en: IP address
sk: IP adresa

en: IP as default location
sk: IP ako predvolené umiestnenie

en: Icelandic
sk: islandčina

en: Identifier
sk: Identifikátor

en: Identifier:
sk: Identifikátor:

en: If errors are showing up you might have to execute this script repeatedly.
sk: Ak sa objavujú chyby, možno bude potrebné spustiť tento skript opakovane.

en: If necessary the database will be updated.
sk: AK je to nevyhnutné databáza bude aktualizavaná.

en: If one of the subquestions is marked then for each marked subquestion this value is added as assessment.
sk: Ak je označená jedna z podotázok, potom táto hodnota bude pridelená ako hodnotenie pre každú ďalšiu označenú podotázku.

en: If the database does not yet exist it will be created (make sure your database user has the necessary permissions). In contrast, if there are existing LimeSurvey tables in that database they will be upgraded automatically after installation.
sk: Ak databáza zatiaľ neexistuje, bude vytvorena (ubezpečte sa, že máte potrebné oprávnenia). V opačnom prípade, ak sú v databáze tabuľky LimeSurvey, budú po inštalácii automaticky aktualizované.

en: If the link does not work and you turn on HTTPS, LimeSurvey will break and you won't be able to access it.
sk: Ak odkaz nefunguje a vy aj tak zapnete HTTPS, LimeSurvey sa zablokuje a vy k nemu nebudete mať prístup.

en: If the participant marks all options, uncheck all and check the option set in the "Exclusive option" setting
sk: Ak respondent označí všetky možnosti odpovedí, zrušiť označiť všetko a označiť možnosť "Výlučná možnosť" v nastaveniach možností

en: If tokens are used, the public may register for this survey
sk: Ak sú použité tokeny, môžu sa na tento prieskum registrovať verejní užívatelia

en: If you are blacklisted but want to participate in this survey and want to receive invitations please click the following link:
    {OPTINURL}
sk: Ak sa nachádzate na čiernej liste, ale chceli by ste sa zúčastniť tohto prieskumu a prajete si prijímať pozvánky, prosím, kliknite na nasledujúci:
    {OPTINURL}

en: If you are using token functions or notifications emails you need to set an administrator email address.
sk: Ak používate funkciu prístupových kódov alebo e-mailových notifikácii, musíte nastaviť e-mailovú adresu správcu.

en: If you choose '%s' please also specify your choice in the accompanying text field.
sk: Ak zvolite možnosť '%s', svoju odpoveď konkretizujte v textovom poli.

en: If you delete this table tokens will no longer be required to access this survey.
sk: Ak vymažete túto tabuľku, tokeny už nebudú vyžadované pre prístup k tomuto prieskumu.

en: If you do not want to participate in this survey and don't want to receive any more invitations please click the following link:
    {OPTOUTURL}
sk: Ak si neprajete zúčastniť sa tohto prieskumu a neželáte si už viac prijímať žiadne pozvánky, kliknite, prosím, na nasledujúci odkaz:
    {OPTOUTURL}

en: If you give an email address, an email containing the details will be sent to you.
sk: Ak uvediete e-mailovú adresu, bude Vám zaslaný e-mail s podrobnosťami.

en: If you have any questions regarding this mail please do not hesitate to contact the site administrator at %s. Thank you!
sk: Ak máte otázky ohľadom tohto emailu, neváhajte kontaktovať administrátora na %s. Ďakujeme!

en: If you have been issued a token, please enter it in the box below and click continue.
sk: Pokiaľ ste bol vybavený identifikátorom, prosím, zapíšte ho nižšie do uvedeného poľa a kliknite pokračovať.

en: If you initialise tokens for this survey then this survey will only be accessible to users who provide a token either manually or by URL.
sk: Ak aktivujete tokeny pre tento prieskum potom bude prístupný len tým užívateľom, ktoré zadajú token manuálne alebo prostredníctvom URL.

en: If you switch email mode, you'll have to review your email templates to fit the new format
sk: PokiaĽ prepnete emailový mód, bude potrebné skontrolovať šablóny emailov aby zodpovedali novému formátu

en: If you turn on the -Anonymized responses- option and create a tokens table, LimeSurvey will mark your completed tokens only with a 'Y' instead of date/time to ensure the anonymity of your participants.
sk: Ak zapnete možnosť -Anonymné odpovede- a vytvoríte tabuľku prístupových kódov, LimeSurvey označí Vaše kompletné prístupové kódy len s 'Y' namiesto dátumu/času, aby sa zaistila anonymita respondentov.

en: If you want to check any of the answers you have made, and/or change them, you can do that now by clicking on the [<< prev] button and browsing through your responses.
sk: Ak chcete skontrolovať hociktorú z otázok, ktoré ste vytvoril(a) a/alebo ju zmeniť, môžete tak spraviť teraz, kliknutím na tlačítko [<< predchádzajúce] a prechádzaním Vašich odpovedí.

en: If you want to edit it %s please copy it first%s.
sk: Ak to chcete zmeniť %s prosím skopírujte to predtým%s.

en: If you wish, you may upload %s more file(s); else you may return back to survey.
sk: Ak si želáte, môžete nahrať ešte %s súbor(ov); alebo sa môžete vrátiť späť do prieskumu.

en: If your database is shared, recommended prefix is "lime_" else you can leave this setting blank.
sk: Ak je Vaša databáza zdieľaná, odporúča sa predpona "lime_", inak môžeme toto nastavenie nechať prázdne.

en: Images
sk: Obrázky

en: Import CSV
sk: Importovať CSV

en: Import Label Set
sk: Importuj sadu štítkov

en: Import Question
sk: Importovať otázku

en: Import Resources ZIP Archive
sk: importuj zdroje ako archív ZIP

en: Import VV file
sk: Importovať VV súbor

en: Import a VV response data file
sk: Vložiť VV odpoveďový dátový súbor

en: Import a VV survey file
sk: Importovať VV súbor dotazníka

en: Import again
sk: Znova importovať

en: Import as not finalized answers?
sk: Importovať ako nedekončené odpovede?

en: Import failed. You specified an invalid file type '%s'.
sk: Import zlyhal. Zvolili ste neplatný typ súboru '%s'.

en: Import label set resources
sk: Importovať zdroje sád menoviek

en: Import label set(s)
sk: Importovať sadu(y) menoviek

en: Import of label set(s) is completed.
sk: Import označení(ia) bol dokončený.

en: Import of survey is completed.
sk: Import prieskumu je dokončený.

en: Import of this survey file failed
sk: Import tohto prieskumu zlyhal

en: Import old tokens
sk: Importovať staré prístupové kódy

en: Import question group
sk: Importovať skupinu otázok

en: Import resources ZIP archive
sk: Importovať zdroje zo ZIP archívu

en: Import responses from a deactivated survey table
sk: Importovať odpovede z deaktivovanej tabuľky prieskumu

en: Import survey
sk: Importovať prieskum:

en: Import survey data
sk: Importovať dáta prieskumu

en: Import survey resources
sk: Importovať zdroje prieskumu

en: Import template
sk: Importovať šablónu

en: Import template ZIP archive
sk: Importuj ZIP archív šablóny

en: Import tokens from CSV file
sk: Importuj tokeny z CSV súboru

en: Import tokens from LDAP query
sk: Importuj tokeny z LDAP požiadavky

en: Important instructions
sk: Dôležité inštrukcie

en: Imported Files List
sk: Zoznam importovaných súborov

en: Imported Resources for
sk: Importované zdroje pre

en: Imported files list
sk: Zoznam importovaných súborov

en: Imported resources for
sk: Importované zdroje pre

en: Imported template files for
sk: Importované súbory šablóny pre

en: Impossible to delete this group because there is at least one question having a condition on its content
sk: Nie je možné zmazať skupinu, pretože aspoň jedna otázka má podmienku, ktorá je závislá na jej obsahu

en: In the printable version replace the relevance equation with this explanation text.
sk: V tlačovej verzii nahradí rovnicu relevancie týmto vysvetľujúcim textom.

en: Inactive
sk: Neaktívný

en: Include:
sk: Zahrnúť:

en: Incomplete responses only
sk: Iba nekompletné odpovede

en: Incorrect permissions in your %s folder.
sk: Nesprávne oprávnenie vo vašom %s adresári.

en: Incorrect username and/or password!
sk: Nesprávne uživateľské meno a/alebo heslo!

en: Increase
sk: Zvýšenie

en: Indonesian
sk: Indonézsky

en: Inexistant token table
sk: Neexistujca tabuľka tokenov-identifikátorov

en: Information
sk: Informácia

en: Initial Superadmin cannot be deleted!
sk: POčiatočný administrátor nemôže byť zmazaný!

en: Initialise tokens
sk: Aktivizuj tokeny

en: Inline HTML editor
sk: Jednoriadkový HTML editor

en: Inline HTML editor (default)
sk: Inline HTML editor (predvolené)

en: Input
sk: Vstup

en: Input box width
sk: Šírka vstupného políčka

en: Insert a new answer option after this one
sk: Vložiť novú možnosť odpovede po tejto možnosti odpovede

en: Insert a new label after this one
sk: Vložiť novú menovku po tejto menovke

en: Insert a new subquestion after this one
sk: Vložiť novú podotázku po tejto otázke

en: Insert a page break before this question in printable view by setting this to Yes.
sk: Pri nastavení Áno sa táto otázka zobrazí na novej strane v tlačenej verzii.

en: Insert page break in printable view
sk: Vložiť ukočenie stránky vo verzii pre tlač

en: Insert/edit LimeSurvey replacement field
sk: Vložiť/upraviť náhradné pole LimeSurvey

en: Inserts HTML line breaks before all newlines in a string
sk: Vložiť HTML zalomenie riadkov pred všetky nové riadky reťazca

en: Instructions for the impatient
sk: Inštrukcie pre netrpezlivých

en: Integer only
sk: Iba celé číslo

en: Interface language
sk: Jazyk rozhrania

en: Interfaces
sk: Rozhrania

en: Interview time
sk: Trvanie rozhovoru

en: Invalid PERL Regular Expression: %s
sk: Neplatný PERL regulárny výraz: %s

en: Invalid group number for this survey:
sk: Neplatné číslo skupiny pre tento prieskum:

en: Invalid question - probably missing sub-questions or language-specific settings for language %s
sk: Neplatná otázka - pravdepodobne chýba podotázka alebo špecifické nastavenia pre jazyk %s

en: Invalid survey ID
sk: Neplatné ID dotazníku

en: Invalid value(s) on the stack
sk: Neplatná(é) hodnota(y) v zásobníku

en: Invitation
sk: Pozvánka

en: Invitation email
sk: Pozvánkový email

en: Invitation email subject
sk: Predmet e-mailu pozvánky

en: Invitation email subject:
sk: Predmet e-mailovej pozvánky:

en: Invitation email:
sk: E-mailová pozvánka:

en: Invitation sent date
sk: Pozvánka zaslaná:

en: Invitation sent to:
sk: Pozvánka zaslaná:

en: Invitation sent?
sk: Pozvánka odoslaná?

en: Invitation status:
sk: Stav pozvánky:

en: Invitation to participate in a survey
sk: Pozvánka na účasť v prieskume

en: Invited
sk: Pozvaný

en: Irish
sk: Írština

en: Is no answer (missing) allowed when either 'Equals sum value' or 'Minimum sum value' are set?
sk: Povoliť možnosť neodpovedať, ak sú nastavené  'Rovná sa súčtu' alebo 'Minimálny súčet'

en: Is the participant required to give a comment to the uploaded file?
sk: Vyžiadať od účastníka pridať komentár k nahratému súboru?

en: Is the participant required to give a title to the uploaded file?
sk: Vyžiadať od účastníka aby nazval nahraný súbor?

en: It is missing a quota message for the following languages:
sk: Chýba správa o kvóte pre nasledujúce jazyky:

en: It is presented group by group.
sk: Je prezentovaný skupina za skupinou.

en: It is presented on one single page.
sk: Je prezentovaný na jednej strane.

en: It is presented question by question.
sk: Je prezentovaný otázka za otázkou.

en: It uses cookies for access control.
sk: Používava cookies pre kontrolu prístupu.

en: It will also delete any resources/files that have been uploaded for this survey.
sk: Taktiež to vymaže všetky zdroje/súbory, ktoré boli nahrané pre tento prieskum.

en: It's still possible to perform statistics on responses using LimeSurvey.
sk: Stále je možné vykonať štatistické operácie na odpovede pomocou LimeSurvey.

en: Italian
sk: Taliančina

en: Italian (informal)
sk: Taliančina (neformálna)

en: Iterate survey
sk: Opakovať dotazník

en: Japanese
sk: Japončina

en: Join array elements with a string
sk: Spojiť položky poľa pomocou reťazca

en: Join strings, return joined string.This function is an alias of implode("",argN)
sk: Spojiť prvky poľa pomocou reťazca, vrátiť spojený reťazec. Je to funkcia implode("",argN)

en: Jul
sk: Júl

en: Jun
sk: Jún

en: Keyboard-less operation
sk: Operácie bez klávesnice

en: Korean
sk: Kórejsky

en: Kurdish (Sorani)
sk: kurdčina (Sorani)

en: LDAP is disabled or no LDAP query defined.
sk: LDAP je deaktivované alebo nie je definovaná LDAP požiadavka.

en: LDAP queries are defined by the administrator in the configuration file /application/config/ldap.php .
sk: Požiadavky LDAP sú definované administrátorom v konfiguračnom súbore /application/config/ldap.php.

en: Label
sk: Štítok

en: Label %s
sk: Označenie %s

en: Label Set
sk: Sada štítkov

en: Label for 'Other:' option
sk: Popis pre možnosť 'Iné:'

en: Label set administration
sk: Správa sád menoviek

en: Label set browser
sk: Prehliadač sád menoviek

en: Label set import summary
sk: Sumár importu sád menoviek

en: Label set name
sk: Názov sady menoviek

en: Label set properties sucessfully updated.
sk: Vlastnosti setu menoviek boli úspešne aktualizované.

en: Label set sucessfully deleted.
sk: Set menoviek bol úspešne vymazaný.

en: Label set was not imported because the same label set already exists.
sk: Sada menoviek nebola importovaná, keďže už táto sada existuje.

en: Label sets
sk: Sady menoviek

en: Label sets:
sk: Sady menoviek:

en: Label:
sk: Štítok:

en: Labels
sk: Štítky

en: Language
sk: Jazyk

en: Language Switch
sk: Prepínač jazyka

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Language selection
sk: Výber jazyka

en: Languages
sk: Jazyky

en: Languages:
sk: Jazyky:

en: Last check: %s
sk: Naposledy overené" %s

en: Last invited
sk: Naposledy pozvaní

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Last name from token
sk: Priezvisko z prístupového kódu

en: Last page
sk: Posledná strana

en: Last reminder sent date
sk: Čas odoslania poslednej pripomienky

en: Later than:
sk: Neskôr ako:

en: Latvian
sk: Lotyšsky

en: Less than
sk: Menej než

en: Less than (Strings)
sk: Menej ako (Reťazce)

en: Less than or equal to
sk: Menej než alebo rovné

en: Less than or equal to (Strings)
sk: Menej ako alebo rovné (Reťazce)

en: Less than:
sk: Menej ako:

en: License
sk: Licencia

en: LimeSurvey can attempt to create this database for you.
sk: LimeSurvey sa môže pokúsiť vytvoriť datábazu pre Vás.

en: LimeSurvey database is up to date. No action needed
sk: Databáza LimeSurvey je aktuálna. Nie je nutná žiadna činnosť

en: LimeSurvey has been installed successfully.
sk: Inštalácia LimeSurvey prebehla úspešne.

en: LimeSurvey installer
sk: LimeSurvey inštalátor

en: LimeSurvey online manual
sk: LimeSurvey online manuál

en: LimeSurvey replacement field properties
sk: Možnosti pre náhradné pole LimeSurvey

en: Limit the number of possible answers
sk: Obmedziť množstvo možných odpovedí

en: Limit time to answer question (in seconds)
sk: Obmedziť čas na zodpovedanie otázky (v sekundách)

en: List
sk: Zoznam

en: List (Dropdown)
sk: Rozbaľovací zoznam

en: List (Radio)
sk: Zoznam (Radio)

en: List survey publicly:
sk: Dotazník vo verejnom liste:

en: List with comment
sk: Zoznam s komentárom

en: Lithuanian
sk: Litovčina

en: Load Page
sk: Nahrať stránku

en: Load a previously saved survey
sk: Nahrať predchádzajúci uložený prieskum

en: Load now
sk: Nahrať teraz

en: Load unfinished survey
sk: Načítať nedokončený dotazník

en: Loading translations
sk: Načítavanie prekladov

en: Loading...
sk: Načítavanie...

en: Location
sk: Poloha

en: Logged in
sk: Prihlásený

en: Logged in as:
sk: Prihlásený ako:

en: Logic
sk: Logika

en: Logic File for Survey #
sk: Logický súbor pre Prieskum #

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Logout
sk: Odhlásiť

en: Logout successful.
sk: Úspešné odhlásenie.

en: Long Free Text
sk: Dlhý text

en: Look at survey logic files
sk: Pozrite na logické súbory prieskumu

en: Macedonian
sk: Macedónčina

en: Mail to all Members
sk: Pošta pre všetkých členov

en: Main Admin Screen
sk: Hlavná obrazovka admina

en: Main admin screen
sk: Hlavná obrazovka admina

en: Make a comment on your choice here:
sk: Tu uveďte komentár k Vašej voľbe:

en: Make a string lowercase
sk: Zmeniť znaky reťazca na malé písmená

en: Make a string uppercase
sk: Zmeniť znaky reťazca na veľké písmená

en: Make the 'Other:' comment field mandatory when the 'Other:' option is active
sk: Spraviť  'Iné:' komentár povinný keď je možnosť 'Iné:' aktivovaná

en: Make these mappings automatic in future
sk: Zautomatizovať tieto zmapovania do budúcnosti

en: Malay
sk: Malajzijský

en: Male
sk: Muž

en: Maltese
sk: Maltézsky

en: Manage additional attribute fields
sk: Správa ďalších stríbutov

en: Manage survey administrators
sk: Spravovať administrátorov prieskumu

en: Manage token attribute fields
sk: Spravuj položky s atribútmi tokenov.

en: Mandatory Question
sk: Povinná otázka

en: Mandatory fields:
sk: Povinné položky:

en: Mandatory:
sk: Povinná:

en: Mandatory?
sk: Povinné?

en: Map height
sk: Výška mapy

en: Map width
sk: Šírka mapy

en: Map your participant attributes to an existing token attribute or create a new one
sk: Zmapujte atribúty vašich respondentov už s existujúcimi atribútmi prístupových kódov alebo vytvorte nové

en: Map your token attributes to an existing participant attribute or create a new one
sk: Preskúmajte atribúty vašich prístupových kódov podľa atribútov existujúcich respondentov alebo vytvorte nové

en: Map zoom level
sk: Úroveň priblíženia mapy

en: Mask questions
sk: Základné typy otázok

en: Max number of files
sk: Maximálny počet súborov

en: Max reminders
sk: Maximálny počet pripomienok

en: Maximize
sk: Maximalizovať

en: Maximum answers
sk: Maximálne množstvo odpovedí

en: Maximum characters
sk: Maximum znakov

en: Maximum characters allowed
sk: Maximálny povolený počet znakov

en: Maximum file size allowed (in KB)
sk: Maximálna povolená veľkosť súboru (v KB)

en: Maximum number of files that the participant can upload for this question
sk: Maximálny počet súborov ktoré musí účastník nahrať pre túto otázku

en: Maximum sum value
sk: Maximálny súčet

en: Maximum sum value of multiple numeric input
sk: Maximálny súčet hodnôt viacnásobných číselných vstupov

en: Maximum value
sk: Maximum

en: Maximum value for array(mult-flexible) question type
sk: Maximálna hodnota pre otázku typu Pole (mult-flexible)

en: Maximum value of the numeric input
sk: Maximálna hodnota číselneho vstupu

en: May
sk: Máj

en: Maybe you don't have permission.
sk: Možno nemáte oprávnenie.

en: Median:
sk: Medián:

en: Message
sk: Správa

en: Message:
sk: Správa

en: Min days between reminders
sk: Minimálny počet dní medzi pripomienkami

en: Min number of files
sk: Minimálny počet súborov

en: Minimize
sk: Minimalizovať

en: Minimum answers
sk: Minimálne množstvo odpovedí

en: Minimum number of files that the participant must upload for this question
sk: Minimálny počet súborov ktoré musí účastník nahrať pre túto otázku

en: Minimum requirements
sk: Minimálne požiadavky

en: Minimum sum value
sk: Minmálny súčet

en: Minimum value
sk: Minimum

en: Minimum value for array(multi-flexible) question type
sk: Minimálna hodnota pre otázku typu Pole (mult-flexible)

en: Minimum value of the numeric input
sk: Minimálna hodnota číselného vstupu

en: Minute
sk: Minúta

en: Minute step interval
sk: Minútový interval kroku

en: Minute step interval when using select boxes
sk: Minútový interval pri použití zaškrtávacích políčok

en: Missing %s closing right parentheses
sk: Chýba %s uzatvárajúcich pravých zátvoriek

en: Mongolian
sk: mongolčina

en: Month
sk: Mesiac

en: Month display style
sk: Štýl zobrazovania mesiacov

en: Move on without warning
sk: Pokračovať bez varovania

en: Moving user templates to new location at %s...
sk: Presúvajú sa užívateľské šablóny na nové miesto v (%s)

en: Multiple Numerical Input
sk: Rôzny číselný vstup

en: Multiple Short Text
sk: Rôzny krátky text

en: Multiple choice
sk: Možnosť výberu viacerých možností

en: Multiple choice questions
sk: Otázky s možnosťou výberu viacerých odpovedí

en: Multiple choice with comments
sk: Možnosť výberu viacerých možností s komentárom

en: Multiple numeric inputs sum must equal this value
sk: Viacnásobný číselný vstup musí mať súčet rovný tejto hodnote

en: Name
sk: Meno

en: Name [ID]
sk: Názov [ID]

en: Name of the survey
sk: Meno dotazníka

en: Name of the survey administrator
sk: Meno administrátora prieskumu

en: Name:
sk: Meno:

en: Navigation delay (seconds):
sk: Oneskorenie v navigácií (sekundy):

en: Need %s token. | Need %s tokens.
sk[0]: Je potrebný %s prístupový kód.
sk[1]: Sú potrebné %s prístupové kódy.
sk[2]: Je potrebných %s prístupových kódov.

en: Never
sk: Nikdy

en: New answer option
sk: Nová možnosť odpovede

en: New dummy tokens were added.
sk: Nové fiktívne prístupové kódy boli pridané.

en: New files were successfully installed.
sk: Nové súbory boli úspešne nainštalované.

en: New files will be downloaded and installed.
sk: Nové súbory budú stiahnuté a nainštalované.

en: New label set
sk: Nová sada menoviek

en: New password: %s
sk: Nové heslo: %s

en: New question group was saved.
sk: Nová skupina otázok bola uložená.

en: New quota
sk: Nová kvóta

en: New scenario number:
sk: Nové číslo scenára:

en: New survey title:
sk: Nový názov prieskumu

en: New token was added.
sk: Nový prístupový kód bol pridaný.

en: NewTemplate
sk: Nová Šablóna

en: Next
sk: Ďalší

en: Next choice
sk: Následujúca možnosť

en: Next question
sk: Nasledujúca otázka

en: Next question group
sk: Nasledujúca skupina otázok

en: No
sk: Nie

en: No (Forced by the system administrator)
sk: Nie (Vynútené administrátorom systému)

en: No CFIELDNAME field set!
sk: Žiadne CFIELDNAME pole nastevene!

en: No GID (Group) has been provided. Cannot import question
sk: Nezadali ste žiadne ID skupiny. Nie je možné importovať otázky

en: No HTML editor
sk: Žiadny HTML editor

en: No SID (Survey) has been provided. Cannot import question.
sk: Nezadali ste žiadne ID prieskumu. Nie je možné importovať otázku.

en: No SID Provided
sk: Nezadali ste ID prieskumu - SID

en: No Username selected.
sk: Nebolo vybrané žiadne užívateľské meno.

en: No answer
sk: Bez odpovede

en: No attributes to view
sk: Žiadne atribúty na prehliadanie

en: No available surveys
sk: Nie je dostupný žiadny dotazník

en: No conditions could be copied (due to duplicates)
sk: Žiadne podmienky nie je možné kopírovať (boli nájdené duplicity)

en: No database action required!
sk: Ziadna činnost s databázou sa nevyžaduje!

en: No email notification
sk: Žiadna notifikácia e-mailom

en: No invitation code is needed to complete the survey.
sk: K účasti na prieskume nie je potrebné pozvanie.

en: No matching CFIELDNAME group!
sk: Žiadna zhoda pre CFIELDNAME skupinu!

en: No matching CQID
sk: Žiadna zhoda pre CQID

en: No matching group
sk: Žiadna zodpovedajúca skupina

en: No matching question
sk: Žiadna zodpovedajúca otázka

en: No matching survey
sk: žiadny zodpovedajúci prieskum

en: No new participants were created
sk: Žiadni noví respondenti neboli vytvorení

en: No next question
sk: Žiadna nasledujúca otázka

en: No next question group
sk: Žiadna nasledujúca skupina otázok

en: No of surveys
sk: Číslo prieskumov

en: No old survey or token table selected.
sk: Nie je vybraný žiaden starý prieskum alebo tabuľka prístupových kódov.

en: No other user in the system
sk: Žiaden iný používateľ v tomto systéme

en: No parameters defined
sk: Žiadne definované parametre

en: No participant information lost.
sk: Žiadne informácie o účastníkoch neboli stratené.

en: No participants to view
sk: Žiadni respondenti na zobrazenie

en: No previous question
sk: Žiadna predchadzajúca otázka:

en: No previous question group
sk: Žiadna predchadzajúca skupina otázok

en: No question group found.
sk: Nenájdená žiadna skupina otázok.

en: No question index will be shown with this format.
sk: V tomto formáte nebude zobrazený žiaden zoznam otázok.

en: No questions selected
sk: Nie sú označené žiadne otázky

en: No quotas have been set for this survey
sk: Pre tento prieskum neboli nastavené žiadne kvóty

en: No reminder(s) sent
sk: Žiadne pripomienky neboli poslané

en: No replacement variable available for this field
sk: Pre toto pole nie je dostupná žiadna náhrada

en: No responses are lost.
sk: Žiadne odpovede nie sú stratené.

en: No survey ID has been provided. Cannot copy survey
sk: Nezadali ste žiadne ID prieskumu. Nemožno skopírovať prieskum

en: No survey participants matching the search criteria
sk: Žiadny respondenti nezodpovedajú s vyhladávacími kritériami

en: No surveys are available. Either you don't have permissions to any surveys or none of your surveys have a token table
sk: Nie sú k dispozícii žiadne prieskumy. Buď k nim nemáte oprávnenie, alebo žiaden z Vašich prieskumov nemá tabuľku prístupových kódov

en: No syntax errors detected in this survey
sk: V tomto prieskume neboli zistené žiadne chyby syntaxe

en: No token table.
sk: Chýba tabuľka prístupových kódov.

en: No, thanks.
sk: Nie, ďakujem.

en: Nominal
sk: Menovitý

en: None
sk: Nič

en: None found
sk: Žiadny nenájdený

en: Norwegian (Bokmal)
sk: Nórština (Bokmal)

en: Norwegian (Nynorsk)
sk: Nórština (Nynorsk)

en: Not Active
sk: Neaktívny

en: Not Selected
sk: Nevybrané

en: Not a valid expression
sk: Neplatný výraz

en: Not all answer options were saved. This usually happens due to server limitations ( PHP setting max_input_vars) - please contact your system administrator.
sk: Nie všetky otázky boli uložené. Toto sa zvyčajne stáva kvôli obmedzeniam servra (nastavenie PHP max_input_vars) - kontaktujte správcu vášho systému, prosím.

en: Not all subquestions were saved. This usually happens due to server limitations ( PHP setting max_input_vars) - please contact your system administrator.
sk: Nie všetky podotázky boli uložené. Toto sa zvyčajne stáva kvôli obmedzeniam servra (nastavenie PHP max_input_vars) - kontaktujte správcu vášho systému, prosím.

en: Not completed or Not displayed
sk: Nedokončené alebo Nezobrazené

en: Not contains
sk: Neobsahuje

en: Not displayed
sk: Nezobrazené

en: Not enough values for calculation
sk: Málo hodnôt na výpočet

en: Not equal
sk: Nerovná sa

en: Not equal to
sk: Nie rovné

en: Not found
sk: Nebolo nájdené

en: Not imported label sets
sk: Neimportované sady menoviek

en: Not invited
sk: Nepozvaný

en: Not started
sk: Nezačatý

en: Note
sk: Poznámka

en: Note that this assessment section will only show if assessment rules have been set and assessment mode is activated.
sk: Upozornenie: panel hodnotenia sa zobrazí len po nastavení pravidiel hodnotenia a povolení hodnotenia.

en: Note that you cannot undo a delete if you proceed. The data will be gone.
sk: Nezabudnite, že odstránenie nemôžete zvrátiť. Všetky dáta budú stratené.

en: Note: All fields marked with (*) are required.
sk: Poznámka: Všetky polia označené s (*) sú povinné.

en: Note: Demo mode is activated. Marked (*) settings can't be changed.
sk: Poznámka: Demoverzia is aktivovaná. Označené (*) nastavenia nemôžu byť zmenené.

en: Note: If you deactivated this survey in error, it is possible to restore this data easily if you do not make any changes to the survey structure. See the LimeSurvey documentation for further details
sk: Poznámka: Ak ste deaktivovali tento prieskum omylom, je možné ľahko obnoviť údaje, ak nechcete robiť žiadne zmeny v štruktúre prieskumu. Pre ďalšie detaily si pozrite dokumentáciu LimeSurvey.

en: Note: If you turn on the -Anonymized responses- option for this survey then LimeSurvey will mark your completed tokens only with a 'Y' instead of date/time to ensure the anonymity of your participants.
sk: Poznámka: Ak zapnete možnosť -Automatické odpovede- pre tento prieskum, tak LimeSurvey označí Vaše úplné prístupové kódy len ako 'Y' namiesto dátumu/času na zaistenie anonymity Vašich respondentov.

en: Note: Standard token fields cannot be automatically mapped
sk: Poznámka: Štandardné polia prístupových kódov nemôžu byť automaticky mapované

en: Note: This is a standard template.
sk: Poznámka: Toto je štandardná šablóna.

en: Note: You MUST enter a new question code!
sk: Poznámka: MUSÍTE zadať nový kód otázky!

en: Nothing to translate on this page
sk: Na tejto stránke nie je nič na preklad

en: Notification & data management
sk: Notifikácia & správa údajov

en: Null values are ignored in calculations
sk: Nulové hodnoty budú ignorované vo výpočtoch

en: Number greater than
sk: Číslo väčšie ako

en: Number less than
sk: Číslo menšie ako

en: Number of attribute fields to add:
sk: Prosím, uveďte počet polí s atribútmi užívateľa, ktoré chete pridať:

en: Number of cases
sk: Počet prípadov

en: Number of files greater than
sk: Počet súborov väčší ako

en: Number of files less than
sk: Počet súborov menší ako

en: Number of questions/groups
sk: Počet otázok/skupín

en: Number of records in this query:
sk: Počet záznamov v tomto opytovaní:

en: Number of tokens
sk: Počet prístupových kódov

en: Numbers
sk: Čísla

en: Numbers only
sk: Len čísla

en: Numbers only for 'Other'
sk: Iba čísla pre 'Iné'

en: Numerical Input
sk: Číselný vstup

en: OR
sk: ALEBO

en: Occitan
sk: Okcitánčina

en: Oct
sk: Okt

en: Off
sk: Vypnuté

en: Off (Forced by the system administrator)
sk: Vypnuté (Vynútené administrátorom systému)

en: On
sk: Zapnuté

en: On (Forced by the system administrator)
sk: Zapnuté (Vynútené administrátorom systému)

en: On errors
sk: Pre prípad chýb

en: On requesting the update information from limesurvey.org there has been an error:
sk: Pri žiadaní o informácie o aktualizácii z limesurvey.org nastala chyba:

en: Once a survey is activated you can no longer:
sk: Akonáhle bude dotazník aktivovaný nebude môcť:

en: One
sk: Jeden

en: One or more file have either exceeded the filesize/are not in the right format or the minimum number of required files have not been uploaded. You cannot proceed until these have been completed
sk: Jeden alebo viac súborov prekročili povolenú veľkosť súboru alebo nie sú v správnom formáte alebo  nenahral sa minimálny počet súborov. Nemôžete pokračovať, dokým sa to nedokončí.

en: One or more mandatory questions have not been answered. You cannot proceed until these have been completed.
sk: Jedna alebo viacero povinných otázok nebolo zodpovedaných. Nemôžete pokračovať, kým tieto nebudú zodpovedané.

en: One or more questions have not been answered in a valid manner. You cannot proceed until these answers are valid.
sk: Jedna alebo viacero otázok nebolo zopdovedaných správnym spôsobom. Nemôžete pokračovať, kým tieto odpovede nebudú zodpovedané v rámci kritérií.

en: One or more uploaded files are not in proper format/size. You cannot proceed until these files are valid.
sk: Jeden alebo viac z nahraných súborov nie je v správnom formáte/nemá správnu veľkosť. Nemôžete pokračovať pokiaľ nebudú tieto súbory platné.

en: Online Manual
sk: Online Manuál

en: Online manual
sk: Online manuál

en: Only %s new dummy tokens were added after %s trials.
sk: Iba %s nových fiktívnych prístupových kódov bolo pridaných po %s pokusoch.

en: Only %s token has been created. | Only %s tokens have been created.
sk[0]: Iba %s prístupový kód bol vytvorený.
sk[1]: Iba %s prístupové kódy boli vytvorené.
sk[2]: Iba %s prístupových kódov bolo vytvorených.

en: Only Previous pages answers are available
sk: Sú dostupné len odpovede z predchádzajúcich stránok

en: Only answer this if the following conditions are met:
sk: Odpovedzte na toto, iba ak sú splnené nasledujúce podmienky:

en: Only answer this question for the items you did not select in question %s ('%s')
sk: Odpovedajte na túto otázku len pre položky, ktoré ste nevybrali v otázke %s ('%s')

en: Only answer this question for the items you selected in question %s ('%s')
sk: Odpovedajte na túto otázku len pre položky, ktoré ste vybrali v otázke %s ('%s')

en: Only answer this question if the following conditions are met:
sk: Odpovedzte na toto, iba ak sú splnené nasledujúce podmienky:

en: Only numbers may be entered in this field.
sk: Do tohto pola možu byť vložené iba čísla.

en: Only one CSV attribute is mapped with central attribute.
sk: Len jeden CSV atribút je mapovaný s centrálnym atribútom.

en: Only show question %s IF
sk: Zobraziť len otázku %s AK

en: Only variables can be assigned values
sk: Priradiť hodnoty je možné len premenným

en: Oops, There was an error deleting the file
sk: Oops, nastala chyba počas mazania súboru

en: Open
sk: Otvorené

en: Open imported template
sk: Otvoriť importovanú šablónu

en: Open the syntax file in SPSS in Unicode mode
sk: Otvorte súbor syntaxe v SPSS v Unicode móde

en: Open-access mode
sk: Mód voľného prístupu

en: Option 'Other':
sk: Možnosť 'Iné':

en: Optional Question
sk: Voliteľná otázka

en: Optional fields:
sk: Voliteľné položky:

en: Optional modules
sk: Voliteľné moduly

en: Optional settings
sk: Voliteľné nastavenia

en: Optional settings to give you a head start
sk: Voliteľné nastavenia pre rýchly začiatok

en: Options
sk: Možnosti

en: Order - like 3)
sk: Poradie - ako 3)

en: Ordinal
sk: Postupný

en: Organize question groups/questions
sk: Organizovať skupiny otázok/otázky

en: Other
sk: Iné

en: Other answer
sk: Iná odpoveď

en: Other comment
sk: Iný komentár

en: Other files:
sk: Iné súbory:

en: Other:
sk: Iné

en: Outdated
sk: Zastaraný

en: Output options
sk: Možnosti výstupu

en: Overall assessment score
sk: Celkový výsledok hodnotenia

en: Overview & update
sk: Prehľad a aktualizácie

en: Overwrite existing attribute values if a participant already exists?
sk: Prepísať hodnoty existujúcich atribútov, ak už respondent existuje?

en: Overwrite existing auto mapped attribute values if a participant already exists?
sk: Prepísať existujúce automatický mapované hodnoty atribútov, ak už respondent existuje?

en: Overwrite existing standard field values if a participant already exists?
sk: Prepísať hodnoty existujúcich štandardných polí, ak už respondent existuje?

en: Overwrite existing token attribute values if a duplicate participant is found?
sk: Prepísať existujúce hodnoty prístupových kódov, ak sa našiel duplicitný respondent?

en: Overwrite existing token attribute values if a participant already exists?
sk: Prepísať existujúce hodnoty atribútov prístupových kódov, ak už respondent existuje?

en: Owner
sk: Vlastník

en: Owner ID
sk: ID vlastníka

en: Owner name
sk: Meno majiteľa

en: PDF export
sk: Export PDF

en: PHP (default)
sk: PHP (predvolené)

en: PHP PDO driver library
sk: Knihovňa ovládačov PHP PDO

en: PHP mbstring library
sk: Knihovňa PHP mbstring

en: PHP version
sk: PHP verzia

en: PHP/PECL JSON library
sk: Knihovňa PHP/PECL JSON

en: Pad a string to a certain length with another string
sk: Doplniť reťazec na určitú dĺžku iným reťazcom

en: Page {0} of {1}
sk: Strana {0} z {1}

en: Panel integration
sk: Integrácia panelov

en: Parameter name:
sk: Názov paremetra:

en: Partial
sk: Čiastočný

en: Partial (saved) responses
sk: Čiastočné (uložené) odpovede

en: Participant ID
sk: ID respondenta

en: Participant attributes to create
sk: Atribúty respondentov, ktoré budú vytvorené

en: Participant may save and resume later?
sk: Môže respondent uložiť prieskum, a potom pokračovať neskôr?

en: Participant panel
sk: Účastnícky panel

en: Participant table is empty.
sk: Tabuľka respondentov je prázdna

en: Participant's attribute information
sk: Informácie o atribúte respondenta

en: Participant's survey information
sk: Informácie o prieskume respondenta

en: Participants
sk: Respondenti

en: Participants can save partially finished surveys
sk: Účastníci môžu ukladať čiastočne dokončené dotazníky

en: Participants may print answers?
sk: Respondenti môžu tlačiť odpovede?

en: Participants owned by you
sk: Účastníci vlastnení vami

en: Participants shared with you
sk: Účastníci zdieľaní s vami

en: Participants you have shared
sk: Respondeti, ktorých zdieľate

en: Password
sk: Heslo

en: Password:
sk: Heslo:

en: Passwords do not match!
sk: Heslá sa nezhodujú!

en: Passwords don't match.
sk: Heslá sa nezhodujú

en: Percentage
sk: Percentuálny podiel

en: Percentage of total:
sk: Percentuálny podiel z celku:

en: Permission
sk: Povolenie

en: Permission to activate/deactivate a survey
sk: Povolenie aktivovať/deaktivovať prieskum

en: Permission to create(data entry)/view/update/delete/import/export responses
sk: Oprávnenie vytvoriť(vstupné údaje)/prezerať/aktualizovať/zmazať/importovať/exportovať odpovede

en: Permission to create/update/delete/import/export token entries
sk: Oprávnenie vytvoriť/aktualizovať/zmazať/importovať/exportovať prístupové kódy

en: Permission to create/view/update/delete assessments rules for a survey
sk: Oprávnenie vytvoriť/prezerať/zmazať pravidlá hodnotenia prieskumu

en: Permission to create/view/update/delete quota rules for a survey
sk: Oprávnenie vytvoriť/prezerať/aktualizovať/zmazať práva pre kvóty prieskumu

en: Permission to create/view/update/delete/import/export the questions, groups, answers & conditions of a survey
sk: Oprávnenie vytvoriť/prezerať/aktualizovať/zmazať/importovať/exportovať otázky, skupiny, odpovede & podmienky prieskumu

en: Permission to delete a survey
sk: Povolenie vymazať prieskum

en: Permission to modify survey security settings
sk: Oprávnenie zmeniť nastavenia bezpečnosti prieskumu

en: Permission to view & update the translations using the quick-translation feature
sk: Oprávnenie prezerať & aktualizovať preklady použitím funkcie rýchly preklad

en: Permission to view statistics
sk: Povolenie zobraziť štatistiky

en: Permission to view/update the survey locale settings
sk: Oprávnenie prezerať/aktualizovať miestne nastavenia prieskumu

en: Permission to view/update the survey settings including token table creation
sk: Oprávnenie prezerať/aktualizovať nastavenia prieskumu zahrňujúce vytvorenie tabuľky prístupových kódov

en: Persian
sk: Perzský

en: Pie chart
sk: Koláčový diagram

en: Place questions into a specified randomization group, all questions included in the specified group will appear in a random order
sk: Umiestni otázky do špecifickej skupiny, kde sa všetky otázky v tejto špecifickej skupiny zobrazia v náhodnom poradí.

en: Please <a href="%s">log in</a>.
sk: Prosím <a href="%s">log in</a>.

en: Please be patient and try again in about 10 minutes.
sk: Prosím, buďte tŕpezlivý a skúste znovu za 10 minút.

en: Please be patient...
sk: Prosím buďte trpezlivý

en: Please change the directory permissions of the folder %s in order to preview templates.
sk: Prosím zmeňte prístupové práva priečinka %s pre zobrazenie šablóny.

en: Please change the directory permissions of the folders /tmp and /upload/templates in order to enable this option.
sk: Prosím zmeňte adresárové práva priečinkov /tmp a /upload/templates pre povelenie tejto možnosti.

en: Please check any problems above and then proceed to the final step.
sk: Skontrolujte všetky chybové hlásenia hore, a potom pokračujte k poslednému kroku, prosím.

en: Please check any problems above and then proceed to the next step.
sk: Skontrolujte všetky chybové hlásenia hore, a potom pokračujte k ďalšiemu kroku, prosím.

en: Please check at least one box per row
sk: Zaškrtnite, prosím, minimálne jednu položku v riadku

en: Please check at least one item.
sk: Prosím, vyberte aspoň jednu položku.

en: Please check the directory permissions.
sk: Prosím, skontrolujte prístupové práva adresára

en: Please check the format of your answer.
sk: Skontrolujte si formát Vašej odpovede, prosím.

en: Please check these settings now, then click the button below.
sk: Teraz prosím skontrolujte tieto nastavenia, potom kliknite na tlačidlo dole.

en: Please check your settings
sk: Prosím overte svoje nastavenia

en: Please choose
sk: Prosím, zvoľte

en: Please choose *all* that apply:
sk: Prosím, zvoľte *všetko*, čo je relevantné:

en: Please choose *only one* of the following:
sk: Prosím, zvoľte *iba jednu* z nasledujúcich možností:

en: Please choose all that apply and provide a comment:
sk: Prosím, zvoľte všetky vyhovujúce a poskytnite komentár:

en: Please choose at least %s items.
sk: Vyberte najmenej %s položiek, prosím.

en: Please choose either of the options
sk: Prosím vyberte si jednu z možnosí

en: Please choose no more than %s items.
sk: Vyberte nie viac ako %s položiek, prosím.

en: Please choose the appropriate response for each item:
sk: Prosím, vyberte vhodnú odpoveď pre každú položku:

en: Please choose the label sets you want to export:
sk: Vyberte, prosím, sadu menoviek, ktorú chcete exportovať:

en: Please choose...
sk: Prosím, zvoľte...

en: Please complete all parts
sk: Prosím, dokončite všetky časti

en: Please confirm access to survey by answering the security question below and click continue.
sk: Prosím, potvrďte prístup k dotazníku odpovedaním na bezpečnostnú otázku uvedenú dole a stlačte pokračovať.

en: Please confirm the token by answering the security question below and click continue.
sk: Prosím, potvrďte identifikátor odpovedaním bezpečnostnej otázky a stlačte pokračovať.

en: Please contact %s ( %s ) for further assistance.
sk: Prosím, kontaktujte %s (%s) pre ďalšiu pomoc.

en: Please contact your LimeSurvey administrator for your password.
sk: Pre získanie hesla, kontaktujte správcu LimeSurvey, prosím.

en: Please continue with populating the database.
sk: Pokračujte napĺňaním databázy, prosím.

en: Please enter a date:
sk: Prosím, napíšte dátum:

en: Please enter the database settings you want to use for LimeSurvey:
sk: Zadajte nastavenia databázy, ktoré chcete použiť v LimeSurvey, prosím:

en: Please enter the name for the copied template:
sk: Prosím, uveďte názov pre kopírovanú šablónu:

en: Please enter your comment here
sk: Vaše komentáre napíšte, prosím, sem

en: Please explain something in detail:
sk: Prosím, vysvetlite to detailne:

en: Please fax your completed survey to:
sk: Prosím, odfaxujte hotový prieskum na:

en: Please fix this error in your database and try again
sk: Opravte chybu vo vašej databáze a skúste znova, prosím

en: Please log in first.
sk: Najprv sa prihláste, prosím.

en: Please note that once responses have collected with this survey and you want to add or remove groups/questions or change one of the settings above, you will need to deactivate this survey, which will move all data that has already been entered into a separate archived table.
sk: Vezmite, prosím, na vedomie, že akonáhle sa nazbierajú odpovede v tomto prieskume a budete chcieť pridať alebo odstrániť skupiny/otázky alebo zmeniť jedno z nastavení vyššie, budete musieť deaktivovať tento prieskum, čo presunie všetky údaje, ktoré už boli zadané do samostatnej archívnej tabuľky.

en: Please number each box in order of preference from 1 to
sk: Prosím, očíslujte každé okienko podľa preferencií od 1 do

en: Please rank all items
sk: Prosím, zoraďte všetky položky

en: Please select %s answers
sk: Vyberte aspoň %s odpovede, prosím

en: Please select a condition
sk: Prosím, vyberte podmienku

en: Please select a condition.
sk: Vyberte podmienku, prosím.

en: Please select a field
sk: Prosím, vyberte pole

en: Please select a field.
sk: Vyberte pole, prosím.

en: Please select a file to import!
sk: Prosím, vyberte súbor na import!

en: Please select a language:
sk: Prosím, zvoľte jazyk:

en: Please select a user first
sk: Prosím, zvoľte najprv užívateľa

en: Please select a user group first
sk: Prosím, zvoľte najprv užívateľskú skupinu

en: Please select at least %s answers
sk: Vyberte aspoň %s odpovedí, prosím

en: Please select at least one answer
sk: Vyberte aspoň jednu odpoveď, prosím

en: Please select at least one file for deletion
sk: Prosím, vyberte aspoň jeden súbor na vymazanie

en: Please select at least one file for download
sk: Prosím, vyberte aspoň jeden súbor na stiahnutie

en: Please select at least one participant
sk: Prosím vyberte aspoň jedného účastníka

en: Please select at least one participant.
sk: Vyberte aspoň 1 respondenta, prosím.

en: Please select at most %s answers
sk: Vyberte maximálne %s odpovedí, prosím

en: Please select at most one answer
sk: Vyberte maximálne jednu odpoveď, prosím

en: Please select between %s and %s answers
sk: Prosím zaškrtnite %s až %s odpovede

en: Please select the attributes that are to be added to the central database
sk: Prosím, vyberte atribúty, ktoré budú pridané do centrálnej databázy

en: Please select your preferred language:
sk: Vyberte si Váš preferovaný jazyk, prosím:

en: Please submit by %s
sk: Prosím, odošlite do %s

en: Please try again.
sk: Prosím, skúste znovu.

en: Please upload %s files
sk: Nahrajte %s súborov, prosím

en: Please upload %s more file(s).
sk: Prosím nahrajte ďalších %s súborov.

en: Please upload at least %s files
sk: Nahrajte najmenej %s súborov, prosím

en: Please upload at least one file
sk: Nahrajte aspoň jeden súbor, prosím

en: Please upload at most %s files
sk: Nahrajte maximálne %s súborov, prosím

en: Please upload at most one file
sk: Nahrajte maximálne jeden súbor, prosím

en: Please upload between %s and %s files
sk: Nahrajte od %s do %s súborov, prosím

en: Please upload one file
sk: Nahrajte jeden súbor, prosím

en: Please use the LimeSurvey navigation buttons or index.  It appears you attempted to use the browser back button to re-submit a page.
sk: Použite, prosím, navigačné tlačidlá alebo index na LimeSurvey. Zdá sa, že sa pokúsili použiť tlačítko prehliadača späť pre opätovné načítanie stránky.

en: Please verify the following information before continuing with the database upgrade:
sk: Prosím overte nasledujúce informácie pred pokračovaním upgradu databázi:

en: Please wait ...
sk: Prosím, čakajte...

en: Please write your answer here:
sk: Prosím, napíšte Vašu odpoveď tu:

en: Please write your answer(s) here:
sk: Prosím, napíšte Vaše odpovede tu:

en: Polish
sk: Poľština

en: Poorly terminated expression - expected a constant or variable
sk: Zle definovaný výraz - je potrebná konštanta alebo premenná

en: Populate database
sk: Naplniť databázu

en: Portuguese
sk: Portugalčina

en: Portuguese (Brazilian)
sk: Portugalčina (Brazilská)

en: Position:
sk: Pozícia:

en: Possible attribute values
sk: Možné hodnoty atribútu

en: Pre-installation check
sk: Predinštalačná kontrola

en: Pre-installation check for LimeSurvey
sk: Predinštalačná kontrola pre LimeSurvey

en: Pre-mapped attributes
sk: Atribúty už zmapované

en: Predefined
sk: Preddefinované

en: Predefined answer options for this question
sk: Preddefinované možnosti odpovedí pre túto otázku

en: Predefined label sets...
sk: Preddefinované sady menoviek...

en: Prefix for list items
sk: Predvoľby pre položky seznamu

en: Prefix|Suffix for dropdown lists
sk: Prefix|Suffix pre rpzbaľovacie zoznamy

en: Present answer options in reverse order
sk: Zobraziť možnosti odpovedí v opačnom poradí

en: Present as text input boxes instead of dropdown lists
sk: Zobraziť textové polia namiesto rozbaľovacích zoznamov

en: Present dropdown control(s) instead of list of radio buttons
sk: Použiť rozbaľovacie pole namiesto prepínacieho poľa

en: Presentation
sk: Prezentácia

en: Presentation & navigation
sk: Prezentácia & navigácia

en: Preview current question group
sk: Náhľad tejto skupiny otázok

en: Preview this question
sk: Náhľad tejto otázky

en: Preview:
sk: Náhľad:

en: Previous
sk: Predchádzajúci

en: Previous question
sk: Predchadzajúca otázka:

en: Previous question group
sk: Predchádzajúca skupina otázok:

en: Previous questions
sk: Predchádzajúce otázky

en: Previous session is set to be finished.
sk: Predchádzajúca session bola pripravená pre ukončenie.

en: Print answers page
sk: Tlačiť stránku odpovedí

en: Print your answers.
sk: Vytlačte svoje odpovede.

en: Printable survey page
sk: Tlačená verzia dotazníka

en: Printable version
sk: Tlačiteľná verzia

en: Prior to 16
sk: Pred 16

en: Proceed to step %s
sk: Postúpiť do kroku %s

en: Processing...
sk: Spracováva sa...

en: Progress
sk: Priebeh

en: Public statistics?
sk: Verejne prístupné štatistiky?

en: Publication & access control
sk: Publikácia & kontrola prístupu

en: Punjabi
sk: pandžábčina

en: Q1 and Q3 calculated using %s
sk: Q1 a Q3 počítané pomocou%s

en: Question
sk: Otázka

en: Question Page
sk: Stránka otázok

en: Question Selection
sk: Výber otázok

en: Question Type:
sk: Typ otázky:

en: Question attribute
sk: Atribút otázky

en: Question attributes
sk: Atribúty otázok

en: Question attributes:
sk: Atribúty otázky:

en: Question by Question
sk: Otázka za otázkou

en: Question code
sk: Kód otázky

en: Question code / ID
sk: Kód otázky / ID

en: Question code:
sk: Kód otázky:

en: Question codes were successfully regenerated.
sk: Kódy otázok boli znovu úspešne vytvorené.

en: Question could not be created.
sk: Otázka nemohla byť vytvorená.

en: Question could not be deleted. There are conditions for other questions that rely on this question. You cannot delete this question until those conditions are removed.
sk: Otázka nemôže byť zmazaná. Iné otázky majú nastavené podmienky, ktoré sú závislé na tejto otázke. Dokým nezrušíte tieto podmienky, nemôžete zmazať túto otázku.

en: Question could not be updated
sk: Otázka nemohla byť aktualizovaná

en: Question could not be updated. There are conditions for other questions that rely on the answers to this question and changing the type will cause problems. You must delete these conditions before you can change the type of this question.
sk: Nie je možné zmeniť otázku. Podmienky iných otázok závisia na odpovediach na túto otázku a zmena typu spôsobí problémy. Najprv musíte zmazať tieto podmienky.

en: Question group
sk: Skupina otázok

en: Question group import is complete.
sk: Vkladanie skupiny otázok je dokončené.

en: Question group import summary
sk: Prehľad importu skupiny otázok

en: Question group successfully saved.
sk: Skupina otázok bola úspešne uložená.

en: Question group/question organizer disabled
sk: Skupina otázok/organizér otázok je vypnutý.

en: Question group:
sk: Skupina otázok:

en: Question groups
sk: Skupiny otázok

en: Question groups:
sk: Skupiny otázok:

en: Question help
sk: Nápoveda k otázke

en: Question import is complete.
sk: Import otázky je kompletný.

en: Question import summary
sk: Sumár importu otázok

en: Question in language %s could not be created.
sk: Otázka v jazyku %s nemohla byť vytvorená.

en: Question index
sk: Index otázky

en: Question time
sk: Čas otázky

en: Question type selector
sk: Režim výberu typu otázok

en: Question type selector:
sk: Voľba typu otázok:

en: Question validation equation
sk: Rovnica na overenie otázky

en: Question validation tip
sk: Tip pre overenie otázky

en: Question was successfully added.
sk: Otázka bola úspešne pridaná.

en: Question was successfully deleted.
sk: Otázka bola úspešne vymazaná.

en: Question was successfully saved.
sk: Otázka bola úspešne uložená.

en: Question:
sk: Otázka:

en: Questions
sk: Otázky

en: Questions with conditions to this group
sk: Otázky s podmienkami na túto skupinu

en: Questions:
sk: Otázky:

en: Quick CSV report
sk: Rýchle CSV hlásenie

en: Quick add...
sk: Rýchlo pridať...

en: Quick statistics
sk: Rýchle štatistiky

en: Quick translation
sk: Rýchly preklad

en: Quick-add answers
sk: Rýchlo pridateľné odpovede

en: Quick-add subquestions
sk: Rýchlo pridať podotázky

en: Quick-translation
sk: Rýchly preklad

en: Quota action
sk: Akcia kvóty

en: Quota action:
sk: Akcia kvóty

en: Quota could not be added.
sk: Kvóta nemôže byť pridaná.

en: Quota limit
sk: Limit kvóty

en: Quota limit:
sk: Limit kvóty

en: Quota message
sk: Správa o kvóte

en: Quota name
sk: Názov kvóty

en: Quota name:
sk: Názov kvóty

en: Quotas
sk: Kvóty

en: Quote meta characters
sk: Citovať metaznaky

en: RANK
sk: PORADIE

en: READ THIS CAREFULLY BEFORE PROCEEDING
sk: PREČÍTAJTE POZORNE, PREDTÝM AKO BUDETE POKRAČOVAŤ

en: RPC interface enabled:
sk: Rozhranie RPC aktivované:

en: Randomization group name
sk: Názov skupiny, v ktorej bude otázka náhodne zaradená.

en: Randomization group:
sk: Náhodne vybrané skupiny:

en: Randomize on each page load
sk: Randomizovať pri každom načítaní stránky

en: Range:
sk: Rozsah

en: Rank %s
sk: Hodnotenie %s

en: Rank header
sk: Poradie záhlavia

en: Ranking
sk: Poradie

en: Reading file..
sk: Čítam súbor..

en: Reason:
sk: Dôvod:

en: Recommended
sk: Odporúčané

en: Record Deleted
sk: Záznam vymazaný

en: Record has been updated.
sk: Záznam bol aktualizovaný.

en: Records displayed:
sk: Zobrazené záznamy:

en: Records imported
sk: Záznamy importované

en: Recover your password
sk: Obnoviť heslo

en: Referrer URL
sk: Odkazujúca www stránka

en: Referrer URL will be saved.
sk: Uloží sa stránka odpovedajúca prieskumu.

en: Refresh list
sk: Obnoviť zoznam

en: Regenerate question codes
sk: Znovu vygenerovať kódy otázok.

en: Register Page
sk: Registrovať stránku

en: Registration
sk: Registrácia

en: Registration email
sk: Registračný email

en: Registration email subject
sk: Predmet registračného e-mailu

en: Regular expression
sk: Regulárny výraz

en: Relevance equation:
sk: Rovnica relevancie:

en: Relevance help for printable survey
sk: Relevantná pomoc pre tlačenú verziu prieskumu

en: Relevance:
sk: Relevancia:

en: Reload URL
sk: Znovu načítať URL

en: Reload participant list
sk: Znova načítať zoznam respondentov

en: Reload survey list
sk: Obnoviť zoznam dotazníkov

en: Reload your survey by clicking on the following link (or pasting it into your browser):
sk: Klikni na nasledujúci link (alebo ho vlož do svojho prehliadača) a  znovu načítaj svoj prieskum:

en: Reloading screen. Please wait.
sk: Opätovné načítavanie obrazovky. Prosím, čakajte.

en: Remaining
sk: Ostáva

en: Remaining:
sk: Ostáva:

en: Reminder
sk: Pripomienka

en: Reminder Email:
sk: Pripomienkový email:

en: Reminder count
sk: počet pripomienok

en: Reminder count:
sk: Počet pripomenutí:

en: Reminder email
sk: Pripominúť email

en: Reminder email subject
sk: Predmet e-mailu pripomenutia

en: Reminder email subject:
sk: Pripomenúť predmet emailu:

en: Reminder sent to:
sk: Pripomienka poslaná na:

en: Reminder sent?
sk: Pripomienka odoslaná?

en: Reminder status:
sk: Stav pripomienky:

en: Reminder to participate in a survey
sk: Pripomienka k účasti na prieskume

en: Reminder(s) sent
sk: Pripomienka(y) odoslaná(é)

en: RemoteControl is available using %s for transport and exposes the following functionality:
sk: Vzdialený prístup je dostupný použitím %s na transport a sprístupnenie nasledujúcej funkčnosti:

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove condition
sk: Odstrániť podmienku

en: Remove search condition
sk: Odstrániť podmienku vyhľadávania

en: Rename this template
sk: Premenovať šablónu:

en: Rename this template to:
sk: Premenovať túto šablónu na:

en: Renumber scenario automatically
sk: Automaticky si zapamätaj scenár

en: Renumber the new record.
sk: Zapametaj si nový záznam.

en: Reorder question groups / questions
sk: Zmeniť poradie otázok/skupín otázok

en: Repeat a string
sk: Zopakuj reťazec

en: Repeat headers
sk: Opakovať záhlavia

en: Repeat headings every X subquestions (Set to 0 to deactivate heading repeat, deactivate minimum repeat headings from config).
sk: Opakovať nadpisy každých X podotázok (Zadajte 0 na vypnutie opakovania nadpisov, vypnúť minimálne opakovanie nadpisov z konfigurácie).

en: Repeat password
sk: Opakujte heslo

en: Repeating headings in array questions every X subquestions:
sk: Opakovanie záhlavia v poliach otázok každých X podotázok:

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Replace all occurrences of the search string with the replacement string
sk: Nahradiť všetky výskyty hľadaného reťazca nahradzujúcim reťazcom

en: Replace choice header (default: "%s")
sk: Zmeniť záhlavie voľby (default: "%s")

en: Replace existing label set
sk: Nahradiť existujúcu sadu menoviek

en: Replace label set?
sk: Nahradiť sadu menoviek?

en: Replace rank header (default: "%s")
sk: Zameniť záhlavie poradia (výchozí: "%s")

en: Replace the existing record.
sk: Nahradiť existujúci záznam.

en: Replaces the label of the 'Other:' answer option with a custom text
sk: Nahradí názov 'Iné:' vlastným textom

en: Report and skip the new record.
sk: Zaznamenaj a preskoč nový záznam.

en: Required
sk: Požadovaný

en: Reset Survey Logic
sk: Vynulovať logiku prieskumu

en: Reset all your tokens to the 'not used' state
sk: Nastaviť všetky tokeny-identifikátory  na stav "nepoužité"

en: Reset answers and token completed state
sk: Vymazať odpovede a vynulovať konečný stav tokenov-identifikátorov

en: Reset conditions
sk: Obnoviť podmienky

en: Reset conditions/relevance?
sk: Zrušiť podmienky/relevantnosť?

en: Reset the completed answers to the incomplete state
sk: Nastaviť všetky hotové odpovede ako nekompletné

en: Resources
sk: Zdroje

en: Resources Import Summary
sk: Zhrnutie importovaných zdrojov

en: Resources import summary
sk: Sumár importu zdrojov

en: Response
sk: Odpoveď

en: Response ID
sk: ID odpovede

en: Response ID %s was successfully deleted.
sk: Odpoveď s ID %s bola úspešne zmazaná.

en: Response filters
sk: Filtre odpovedí

en: Response import summary
sk: Zhrnutie importu odpovedí

en: Response rate
sk: Miera odpovedí

en: Response submission for survey {SURVEYNAME}
sk: Zaslanie odpovede pre prieskum {SURVEYNAME}

en: Response submission for survey {SURVEYNAME} with results
sk: Prijatá reakcia na prieskum {SURVEYNAME} s výsledkami

en: Response summary
sk: Sumár odpovede

en: Responses
sk: Odpovede

en: Responses & statistics
sk: Odpovede a štatistiky

en: Responses containing
sk: Odpovede obsahujúce

en: Responses to this survey are NOT anonymized.
sk: Odpovede v tomto prieskume NIE sú anonymné.

en: Responses to this survey are anonymized.
sk: Odpovede v tomto prieskume sú anonymné.

en: Responses will be date stamped.
sk: Odpovede budú označené dátumom.

en: Responses will have the IP address logged
sk: Pri odpovediach bude zaznamenaná IP adresa.

en: Responses will have their referring URL logged.
sk: U odpovedí bude zaznamenaná URL adresa.

en: Responses will not be date stamped.
sk: Odpovede nebudú označené dátumom.

en: Responses will not have the IP address logged.
sk: Pri odpovediach nebude zaznamenaná IP adresa.

en: Responses will not have their referring URL logged.
sk: U odpovedí nebude zaznamenaná URL adresa.

en: Restart this Survey
sk: Reštartovať tento Dotazník

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Restore options
sk: Opätovné nastavenie možností

en: Restrict input to integer values
sk: Zadávať len celočíselné hodnoty

en: Result
sk: Výsledky

en: Results
sk: Výsledky

en: Results from LDAP Query.
sk: Výsledky z LDAP dopytu.

en: Resume later
sk: Obnoviť neskôr

en: Return a formatted string
sk: Vráť naformátovaný reťazec

en: Return comma-separated list of values
sk: Vrátiť čiarkami oddelený zoznam hodnôt

en: Return current UNIX timestamp
sk: Vrátiť aktuálnu UNIX časovú pečiatku

en: Return part of a string
sk: Vráť časť reťazca

en: Return to label set administration
sk: Vrátiť sa do správy sád menoviek

en: Return to survey
sk: Vrátiť sa do prieskumu.

en: Return to survey administration
sk: Návrat k administrácií dotazníka

en: Returns true if all non-empty responses are unique
sk: Vráti pravdu, ak sú všetky vyplnené odpovede unikátne

en: Returns true(1) if it is a valid date in gregorian calendar
sk: Vrátiť true(1) ak je to platný dátum gregoriánskeho kalendára

en: Reverse a string
sk: Obrátiť reťazec

en: Reverse answer order
sk: Opačné poradie otázok

en: Romanian
sk: Rumunčina

en: Root URL
sk: Zdrojová URL

en: Round fractions down
sk: Zaokrúhliť nadol

en: Round fractions up
sk: Zaokrúhliť nahor

en: Rounds a number to an optional precision
sk: Zaokrúhliť číslo na voliteľnú presnosť

en: Rows
sk: Riadky

en: Russian
sk: Ruština

en: SMTP debug output:
sk: Výstup SMTP debug:

en: SMTP password:
sk: SMTP heslo:

en: SMTP username:
sk: SMTP používateľské meno:

en: SPSS export scale type
sk: Typ SPSS škály pre export

en: SPSS version:
sk: Verzia SPSS:

en: SQL CODE THAT FAILED
sk: SQL KÓD, KTORÝ ZLYHAL

en: SQL command failed: %s
sk: SQL príkaz zlyhal: %s

en: Same
sk: Rovnaké

en: Same height for lists
sk: Rovnaká výška pre záznamy

en: Save
sk: Uložiť

en: Save & Load
sk: Uložiť a nahrať

en: Save & edit survey text elements
sk: Uložiť & upraviť textové elementy prieskumu

en: Save / Activate survey
sk: Uložiť / Aktivovať dotazník

en: Save IP Address?
sk: Uložiť IP Adresu

en: Save IP address?
sk: Uložiť IP adresu?

en: Save Now
sk: Uložiť teraz

en: Save Page
sk: Uložiť stránku

en: Save and close
sk: Ulož a zavri

en: Save as label set
sk: Uložiť ako sadu menoviek

en: Save both of them on the R working directory (use getwd() and setwd() on the R command window to get and set it)
sk: Uložiť obe do pracovného adresára R (použite getwd() a setwd() v príkazovom okne R pre získanie a nastavenie)

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Save city
sk: Uložiť mesto?

en: Save country
sk: Uložiť krajinu?

en: Save for further completion by survey user
sk: Uložiť pre neskoršie dokončenie prieskumu užívateľom

en: Save postal code
sk: Uložiť PSČ?

en: Save question group
sk: Uložiť skupinu otázok

en: Save quota
sk: Uložiť kvótu

en: Save referrer URL?
sk: Uložiť odkazujúci URL odkaz?

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Save state
sk: Uložiť štát?

en: Save this, then create another:
sk: Uložiť to a vytvoriť nové:

en: Save timings?
sk: Uložiť časovače?

en: Save your responses so far
sk: Uložte Vaše doterajšie odpovede

en: Save your unfinished survey
sk: Uložte Váš nedokončený prieskum

en: Saved Responses
sk: Uložené odpovede

en: Saved Responses:
sk: Uložené odpovede

en: Saved Survey Details
sk: Detaily uloženého prieskumu

en: Saved name
sk: Meno

en: Scale
sk: Škála

en: Scale 1
sk: Škála 1

en: Scale 2
sk: Škála 2

en: Scenario
sk: Scenár

en: Scope
sk: Rámec-rozsah

en: Screen:
sk: Obrazovka:

en: Search
sk: Hľadať

en: Search attributes
sk: Vyhladať atribúty

en: Search shared participants
sk: Vyhľadať zdieľaných respondentov

en: Search...
sk: Hľadať...

en: Second choice
sk: Druhá možnosť

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Security Question
sk: Bezpečnostná otázka

en: Security alert
sk: Bezpečnostná výstraha

en: Security question
sk: Bezpečnostná otázka

en: Security question:
sk: Bezpečnostná otázka:

en: Select Answer
sk: Vyber odpoveď

en: Select LimeSurvey question file (*.lsq/*.csv)
sk: Vybrať súbor otázky Limesurvey (*.lsq/*.csv)

en: Select ZIP File:
sk: Vybrať ZIP súbor:

en: Select ZIP file:
sk: Vybrať ZIP súbor:

en: Select at least one attribute.
sk: Vyberte aspoň jednú možnosť

en: Select columns
sk: Vybrať stĺpce

en: Select file
sk: Vyberte súbor

en: Select label set file (*.lsl,*.csv):
sk: Vybrať súbor so sadou menoviek (*.lsl,*.csv):

en: Select one of the three options
sk: Vyberte jednu z troch možností

en: Select output format
sk: Vyber výstupný formát

en: Select question
sk: Vybrať otázku

en: Select question group file (*.lsg/*.csv):
sk: Vybrať súbor skupiny otázok (*.lsg/*.csv)

en: Select survey structure file (*.lss, *.csv, *.txt) or survey archive (*.lsa):
sk: Vyberte súbor so štruktúrou prieskumu (*.lss, *.csv, *.txt) alebo archív prieskumu (*.lsa):

en: Select survey to copy:
sk: Vyber prieskum na kopírovanie:

en: Select template ZIP file:
sk: Vybrať ZIP súbor šablóny:

en: Select the LDAP query you want to run:
sk: Vyberte LDAP požiadavku, ktorú chcete spustiť

en: Select the type of chart to be displayed
sk: Vyberte typ grafu, aký chcete zobraziť

en: Select which fields to import as attributes with your participant. | Select which fields to import as attributes with your %s participants.
sk[0]: Vybrať, ktoré polia sa importujú ako atribúty s Vaším respondentom.
sk[1]: Vybrať, ktoré polia sa importujú ako atribúty s Vašimi %s respondentmi.
sk[2]: Vybrať, ktoré polia sa importujú ako atribúty s Vašimi %s respondentmi.

en: Select...
sk: Vybrať...

en: Semicolon
sk: Bodkočiarka

en: Send
sk: Poslať

en: Send Invitations
sk: Zaslať pozvánky

en: Send Reminders
sk: Pošli pripomienky

en: Send basic admin notification email to:
sk: Poslať základný oznamovací e-mail administrátora na e-mail:

en: Send confirmation emails?
sk: Poslať potvrdzovacie emaily?

en: Send detailed admin notification email to:
sk: Poslať detailný oznamovací e-mail administrátora na e-mail:

en: Send email invitation
sk: Pošli emailovú pozvánku

en: Send email invitations
sk: Poslať emailové pozvánky

en: Send email reminder
sk: Pošli emailovú pripomienku

en: Send invitation email to this person (if they have not yet been sent an invitation email)
sk: Poslať e-mail s pozvánkou tejto osobe (ak ešte nebol odoslaný)

en: Send me a copy:
sk: Zaslať my kópiu:

en: Send reminder email to this person (if they have already received the invitation email)
sk: Poslať e-mail s pripomienkou tejto osobe (ak ešte tento e-mail nebol odoslaný)

en: Send reminder to token ID(s):
sk: Poslať pripomienku prístupovým kódom s ID:

en: Sending invitations...
sk: Posielajú sa pozvánky...

en: Sending reminders...
sk: Odosielam pripomenutia...

en: Sending to Token IDs
sk: Odosiela sa na prístupové kódy

en: Separator used:
sk: Použitý oddeľovač:

en: Serbian (Cyrillic)
sk: Srbština (cyrilika)

en: Serbian (Latin)
sk: Srbština (latinka)

en: Server name & port:
sk: Názov serveru a port:

en: Server time:
sk: Serverový čas:

en: Server type:
sk: Typ serveru:

en: Session writable
sk: Zapisovateľná relácia

en: Set Survey Rights
sk: Nastav oprávnenia v prieskume

en: Set a specific SPSS export scale type for this question
sk: Nastaviť konkrétny typ SPSS škály pre export tejto otázky

en: Set conditions for this question
sk: Nastaviť podmienky pre túto otázku

en: Set cookie to prevent repeated participation?
sk: Nastaviť cookie pre zabránenie opakovanej účasti?

en: Set global permissions for this user
sk: Nastaviť globálne oprávanenia pre tohto užívateľa

en: Set name:
sk: Nastaviť meno:

en: Set survey permissions
sk: Nastaviť povolenia prieskumu.

en: Set template permissions
sk: Nastaviť povolenia šablóny

en: Set template permissions for this user
sk: Nastaviť povolenia šablóny pre tohto používateľa

en: Set templates that this user may access
sk: Nastavenie šablón, ku ktorým má tento používateľ prístup

en: Set the percentage width of the (sub-)question column (1-100)
sk: Nastavte percento šírky stĺpca (pod-) otázky (1-100)

en: Set token length to:
sk: Nastaviť dĺžku tokenu na:

en: Set user permissions
sk: Nastaviť užívateľské oprávnenia

en: Share
sk: Zdieľať

en: Share panel
sk: Zdieľať panel

en: Share participants with other users
sk: Zdieľaj respondentov s inými užívateľmi

en: Share the selected participants
sk: Zdieľať vybraných účastníkov

en: Shared user id
sk: ID užívateľa, s ktorým zdieľame

en: Shared with
sk: Zdieľané s

en: Sharing participants...
sk: Zdieľanie účastníkov...

en: Short Free Text
sk: Krátky text

en: Short names
sk: Skrátené mená

en: Should never  get to this line?
sk: Nikdy by sa nemalo dostať k tomuto riadku?

en: Should we proceed with the delete?
sk: Môžem pokračovať s mazaním?

en: Show
sk: Zobraziť

en: Show "No answer"
sk: Zobraziť "Žiadna odpoveď"

en: Show "There are X questions in this survey"
sk: Zobraziť "V tomto prieskume je X otázok"

en: Show 'no answer' option for non-mandatory questions:
sk: Zobraziť "žiadna odpoveď" pre nepovinné otázky:

en: Show Details of this Question
sk: Zobraziť detaily tejto otázky

en: Show PHPInfo
sk: Zobraziť PHPInfo

en: Show [<< Prev] button
sk: Zobraziť tlačidlo [ << Predch ]

en: Show a map in the statistics?
sk: Zobraziť mapu v štatistikách?

en: Show advanced settings
sk: Ukázať rozšírené nastavenia

en: Show an alert if answers exceeds the number of max answers
sk: Ukázať upozornenie, ak je prekročený maximálny počet odpovedí.

en: Show both
sk: Zobrazit obidve

en: Show both (Forced by the system administrator)
sk: Zobraziť obe (Vynútené administrátorom systému)

en: Show comment
sk: Zobraziť komentár

en: Show conditions for this question
sk: Ukázať podmienky pre túto otázku

en: Show details of this group
sk: Zobraziť detaily tejto skupiny

en: Show details of this question
sk: Ukázať detaily tejto otázky

en: Show details of this survey
sk: Zobraziť detaily tohto dotazníka

en: Show during registration?
sk: Zobraziť počas registrácie?

en: Show grand total
sk: Zobraziť celkový súčet

en: Show grand total for either columns or rows
sk: Zobraziť celkový súčet buď pre stĺpce, alebo riadky

en: Show graphs
sk: Zobraziť grafy

en: Show graphs in public statistics?
sk: Chcete vo verejných štatistikách zobraziť grafy?

en: Show group description only
sk: Zobrazit iba popis skupiny

en: Show group description only (Forced by the system administrator)
sk: Zobraziť iba popis skupiny (Vynútené administrátorom systému)

en: Show group name and/or group description
sk: Zobriť názov skupiny a/alebo popis skupiny

en: Show group name only
sk: Zobrazit iba názov skupiny

en: Show group name only (Forced by the system administrator)
sk: Zobraziť iba názov skupiny (Vynútené administrátorom systému)

en: Show help
sk: Zobraziť pomoc

en: Show in public statistics
sk: Ukázať vo verejných štatistikách

en: Show javascript alert
sk: Ukazovať upozornenia javascriptu

en: Show last..
sk: Zobraziť posledne...

en: Show last...
sk: Zobraziť posledné...

en: Show next..
sk: Zobraziť ďalšie...

en: Show next...
sk: Zobraziť nasledujúci...

en: Show previous..
sk: Zobraziť predchadzajuce...

en: Show previous...
sk: Zobraziť predchádzajúci...

en: Show progress bar
sk: Zobraziť ukazoveteľa priebehu

en: Show question code only
sk: Zobraziť iba kód otázky

en: Show question code only (Forced by the system administrator)
sk: Zobraziť iba kód otázky (Vynútené administrátorom systému)

en: Show question group name and/or description
sk: Zobraziť skupinu otázok a/alebo popis

en: Show question index / allow jumping
sk: Zobraziť index otázok/ povoliť preskakovanie

en: Show question number and/or code
sk: Zobraziť číslo otázky a/alebo kód

en: Show question number and/or question code
sk: Zobraziť číslo a/alebo kód otázky

en: Show question number only
sk: Zobraziť iba číslo otázky

en: Show question number only (Forced by the system administrator)
sk: Zobraziť iba číslo otázky (Vynútené administrátorom systému)

en: Show start...
sk: Zobrazit začiatok...

en: Show statistics of this question in the public statistics page
sk: Zobraz štatistiky tejto otázky na stránke verejných štatistík

en: Show summary information
sk: Zobraziť súhrnné informácie

en: Show text responses inline:
sk: Zobraziť textové odpovede priamo:

en: Show this token entry
sk: Ukáž tento záznam tokenu

en: Show title
sk: Zobraziť názov

en: Show token summary
sk: Zobraziť zhrnutie pre tokeny

en: Show totals for
sk: Zobraziť súčet pre

en: Show totals for either rows, columns or both rows and columns
sk: Zobraziť súčet pre každý riadok, stĺpec alebo pre oboje

en: Show update notifications:
sk: Ukázať oznámenia o aktualizáciách

en: Show welcome screen?
sk: Zobrazit uvítaciu obrazovku_

en: Showing Filtered Results
sk: Zobraziť filtrované výsledky

en: Simple selector
sk: Základné typy otázok

en: Sine
sk: Sínus

en: Single checkbox
sk: Jediná odpoveď

en: Single choice questions
sk: Otázky s možnosťou výberu len 1 odpovede

en: Single response: ID %s
sk: Jedna odpoveď: ID %s

en: Sinhala
sk: sinhala

en: Site name
sk: Názov stránky

en: Site name:
sk: Názov stránky:

en: Slider
sk: Posuvník

en: Slider accuracy
sk: Presnosť posuvníka

en: Slider initial value
sk: Úvodná hodnota posuvníka

en: Slider left/right text separator
sk: Oddeľovač ľavého a pravého textu posuvníka

en: Slider maximum value
sk: Maximálna hodnota posuvníka

en: Slider minimum value
sk: Minimálna hodnota posuvníka

en: Slider starts at the middle position
sk: Posuvník začína v stredovej pozícii

en: Slovak
sk: Slovenčina

en: Slovenian
sk: Slovinčina

en: Some Question have been disabled
sk: Niektoré otázky boli deaktivované

en: Some URL description
sk: Popis URL:

en: Some example answer option
sk: Neaká ukážková moňnosť odpovede

en: Some example subquestion
sk: Nejaké príklady podotázok

en: Some piece-of-cake steps to create your very own first survey:
sk: Niekoľko veľmi jednoduchých krokov pre vytvorenie Vášho prvého vlastného prieskumu.

en: Some text in this answer
sk: Nejaký text v tejto odpovedi

en: Some user templates can not be updated, please add the placeholder {TEMPLATEJS} in your startpage.pstpl manually.
sk: Niektoré užívateľské šablóny nemohly byt aktualizované manuálne, prosím pridejte náhradu {TEMPLATEJS} do súboru startpage.pstpl.

en: Someone may be trying to use your LimeSurvey session (CSRF attack suspected). If you just clicked on a malicious link, please report this to your system administrator.
sk: Niekto sa môže pokúšať zneužiť vašu LimeSurvey session (podozrenie na útok typu CSRF). Pokiaľ ste práve klikli na podivný odkaz, ohláste to, prosím, administrátorovi.

en: Sorry there are no supported question types in this survey.
sk: Bohužiaľ v tomto prieskume nie je podporvaný tento typ odpovedí.

en: Sorry your responses have exceeded a quota on this survey.
sk: Prepáčte, Vaše odpovede presiahli kvóty v tomto dotazníku.

en: Sorry, but the LDAP module is missing in your PHP configuration.
sk: Prepáčte, ale LDAP modul chýba vo vašej PHP konfigurácii.

en: Sorry, but this question has too many answer options to be shown properly in a graph.
sk: Prepáčte, ale táto otázka má príliš veľa možností na odpoveď na to, aby bola správne zobrazená v grafe.

en: Sorry, no more files can be uploaded!
sk: Ľutujeme, viac súborov už nemôžte nahrať!

en: Sorry, only %s extensions are allowed!
sk: Prepáčte, ale %s prípony sú povolené!

en: Sorry, only %s files can be uploaded for this question!
sk: Ľutujeme, ale pre túto otázku môžete nahrať iba %s súborov.

en: Sorry, the name you entered for the label set is already in the database. Please select a different name.
sk: Prepáčte, ale názov sady menoviek, ktorú ste zadali, už v databáze existuje. Prosím, vyberte iný názov.

en: Sorry, the request failed!
sk: Prepáčte, ale požiadavka zlyhala.

en: Sorry, the uploaded file (%s) is larger than the allowed filesize of %s KB.
sk: Prepáčte, nahratý súbor (%s) je väčší ako povolená veľkosť súboru %s KB.

en: Sorry, there was an error uploading your file
sk: Ľutujeme, ale vyskytla sa chyba pri nahrávaní vášho súboru

en: Sorry, this file extension (%s) is not allowed!
sk: Prepáčte, táto prípona (%s) nie je povolená!

en: Sorry, this file is too large. Only files up to %s KB are allowed.
sk: Ľutujeme, ale tento súbor je príliš veľký. Iba súbory s veľkosťou do %s sú povolené.

en: Sorry, this file is too large. Only files upto %s KB are allowed.
sk: Ľutujeme, ale tento súbor je príliš veľký. Iba súbory s veľkosťou do %s sú povolené.

en: Sorry. There is no matching survey.
sk: Prepáčte, žiadny zodpovedajúci dotazník tu nie je.

en: Sort answers alphabetically
sk: Usporiadaj odpovede podľa abecedy.

en: Sort the answer options alphabetically
sk: Usporiadať odpovede podľa abecedy

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Spanish (Argentina)
sk: španielčina (Argentína)

en: Spanish (Argentina) (Informal)
sk: španielčina (Argentína) (neformálna)

en: Spanish (Chile)
sk: španielčina (Čile)

en: Spanish (Mexico)
sk: Španielčina (Mexico)

en: Specify a custom date/time format (the <i>d/dd m/mm yy/yyyy H/HH M/MM</i> formats and "-./: " characters are allowed for day/month/year/hour/minutes without or with leading zero respectively. Defaults to survey's date format
sk: Zadajte vlastný formát dátumu/času  (formát: <i>d/dd m/mm yy/yyyy H/HH M/MM</i>) a znaky "-./: " sú povolené pre deň/mesiac/rok/hodina/minúty bez alebo s nulou na začiatku. Predvolené nastavenie formátu dátumu prieskumu

en: Specify how array-filtered sub-questions should be displayed
sk: Určte, ako by mali byť zobrazené vyfiltrované podotázky

en: Square root
sk: Druhá odmocnina

en: Standard Fields
sk: Štandardné polia

en: Standard deviation
sk: Štandardná odchylka

en: Standard files:
sk: Štandartne súbory:

en: Standard token fields
sk: Štandardné polia prístupových kódov

en: Start HTML editor in a popup window
sk: Otvoriť HTML editor vo vyskakovacom okne

en: Start bounce processing
sk: Začať spracovanie vrátených správ.

en: Start date/time:
sk: Začiatok dátum/čas:

en: Start installation
sk: Začať inštaláciu

en: Start language
sk: Začať jazyk

en: Start language:
sk: Začiatočný jazyk:

en: Started but not yet completed
sk: Začatý, ale zatiaľ nedokončený

en: Starting from:
sk: Začína od:

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Statistics URL
sk: URL odkaz pre štatistiky

en: Statistics report language
sk: Jazyk štatistického reportu

en: Statistics survey %s
sk: Štatistika prieskumu %s

en: Status
sk: Stav

en: Step 1:
sk: Krok 1:

en: Step 2:
sk: Krok 2:

en: Step value
sk: Hodnota kroku

en: Stop this survey
sk: Ukončiť tento prieskum

en: Store the city?
sk: Zaznamenať mesto?

en: Store the country?
sk: Zaznamenať krajinu?

en: Store the postal code?
sk: Zaznamenať PSČ?

en: Store the state?
sk: Zaznamenať štát?

en: Straight
sk: Priamo

en: Strip HTML and PHP tags from a string
sk: Odobrať HTML a PHP tagy z reťazca

en: Strip whitespace (or other characters) from the beginning and end of a string
sk: Odobrať medzeru (alebo iné znaky) zo začiatku a konca reťazca

en: Strip whitespace (or other characters) from the beginning of a string
sk: Odobrať medzeru (alebo iné znaky) zo začiatku reťazca

en: Strip whitespace (or other characters) from the end of a string
sk: Odobrať medzeru (alebo iné znaky) z konca reťazca

en: Sub-question validation equation
sk: Rovnica overenia podotázky

en: Sub-question validation tip
sk: Tip pre overenie podotázky

en: Subject
sk: Predmet

en: Subject:
sk: Predmet:

en: Submission date
sk: Dátum potvrdenia

en: Submit
sk: Odoslať

en: Submit Your Survey.
sk: Odoslať Váš dotazník.

en: Submit your answers
sk: Odoslať vaše odpovede.

en: Submit your survey.
sk: Odošli Váš prieskum.

en: Submitted
sk: Prijaté

en: Subquestion
sk: Pod-otázka

en: Subquestion:
sk: Pod-otázky:

en: Subquestions
sk: Pod-otázky

en: Subquestions were successfully saved.
sk: Podotázky boli úspešne uložené.

en: Subtotals based on displayed questions
sk: Medzisúčty podľa zobrazených otázok

en: Success
sk: Úspech

en: Success!
sk: Úspech!

en: Successfully created CPDB entries
sk: Úspešne vytvorené CPDB záznamy

en: Successfully created token entries
sk: Úspešne vytvorené záznamy prístupových kódov

en: Sum
sk: Súčet

en: Sum the values of answered questions in the list which pass the critiera (arg op value)
sk: Sčítať hodnoty zodpovedaných otázok zo zoznamu, ktoré spĺňajú kritériá (arg op value)

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Support this project - Donate to
sk: Podporiť tento projekt - Prispieť

en: Survey
sk: Dotazník

en: Survey %s
sk: Prieskum %s

en: Survey Access
sk: Prístup k dotazníku

en: Survey Format is %s:
sk: Formát prieskumu je %s:

en: Survey Has Been Deactivated
sk: Prieskum bol deaktivovaný

en: Survey ID
sk: ID prieskumu

en: Survey ID %d saved at %s containing %d record(s)
sk: Prieskum ID %d uložený v %s obsahujúci %d záznam(ov)

en: Survey ID %d saved at %s containing %d record(s) (%s)
sk: Prieskum ID %d uložený v %s obsahujúci %d záznam(ov) (%s)

en: Survey List Page
sk: Stránka zoznamu dotazníkov

en: Survey URL
sk: URL dotazníka

en: Survey activation
sk: Aktivácia prieskumu

en: Survey admin can choose
sk: Administrátor prieskumu si môže vybrať

en: Survey administrator
sk: Administrátor prieskumu

en: Survey archive (.lsa)
sk: Archív prieskumu (.lsa)

en: Survey bounce email:
sk: Adresa pre nedoručené e-maily prieskumu:

en: Survey cannot be activated yet.
sk: Dotazník nemôže byť teraz aktivovaný.

en: Survey cannot be activated. Either you have no permission or there are no questions.
sk: Dotazník nemôže byť aktivovaný. Buď nemáte práva alebo v ňom nie sú žiadne otázky.

en: Survey content
sk: Obsah prieskumu

en: Survey copy summary
sk: Prehľad kópie prieskumu

en: Survey could not be created because it did not have a title
sk: Prieskum nemohol byť vytvorený pretože nemal názov.

en: Survey could not be updated
sk: Prieskum nemohol byť aktualizovaný

en: Survey could not be updated.
sk: Prieskum nemôže byť aktualizovaný.

en: Survey currently active
sk: Dotazník je aktívny

en: Survey deleted.
sk: Prieskum zmazaný.

en: Survey deletion
sk: Vymazanie prieskumu

en: Survey does not pass consistency check
sk: Prieskum neprešiel kontrolou konzistencie

en: Survey expiration date
sk: Dátum expirácie prieskumu

en: Survey has been activated. Results table has been successfully created.
sk: Dotazník bol aktivovaný. Tabuľka s výsledkami bola úspešne vytvorená.

en: Survey import summary
sk: Prehľad importu prieskumu

en: Survey links
sk: Linky pre prieskum

en: Survey locale settings
sk: Miestne nastavenia prieskumu

en: Survey logic file
sk: Logický súbor prieskumu

en: Survey mode is set to %s:
sk: Mód prieskumu je nastavený na %s:

en: Survey name
sk: Názov prieskumu

en: Survey name (ID)
sk: Názov dotazníka (ID)

en: Survey name (ID):
sk: Názov prieskumu (ID):

en: Survey name-[SID]/Group name
sk: Názov prieskumu-[SID]Názov skupiny

en: Survey participants
sk: Respondenti ankety

en: Survey permissions
sk: Povolenia prieskumu

en: Survey permissions for all users in this group were successfully updated.
sk: Povolenia prieskumu boli úspečne upravené pre všetkých používateľov tejto skupiny.

en: Survey permissions were successfully updated.
sk: Povolenia prieskumu boli úspečne upravené.

en: Survey preview only for administration users
sk: Náhľad prieskumu iba pre administrátorov

en: Survey properties
sk: Nastavenia dotazníka

en: Survey quota
sk: Kvóty prieskumu

en: Survey quotas
sk: Kvóty prieskumu

en: Survey registration confirmation
sk: Potvrdenie registrácie prieskumu

en: Survey security
sk: Bezpečnosť prieskumu

en: Survey settings
sk: Nastavenia prieskumu

en: Survey settings were successfully saved.
sk: Nastavenia prieskumu boli úspešne uložené.

en: Survey structure (.lss)
sk: Štruktúra prieskumu (.lss)

en: Survey structure import summary
sk: Prehľad importu štruktúry prieskumu

en: Survey table could not be created.
sk: Tabuľka prieskumu nejde vytvoriť

en: Survey table name
sk: Meno tabuľky dotazníka

en: Survey text elements successfully saved.
sk: Textové elementy prieskumu boli úspešne uložené.

en: Survey title
sk: Názov prieskumu

en: Survey title and description
sk: Názov a popis skupiny

en: Survey was successfully added.
sk: Prieskum bol úspešne pridaný.

en: Surveys
sk: Dotazníky

en: Surveys:
sk: Prieskumy:

en: Swahili
sk: Svahilčina

en: Swedish
sk: Švédčina

en: Switch to closed-access mode
sk: Prepnúť na uzavretý prístup

en: System overview
sk: Prehľad systému

en: Tab-separated-values format (*.txt)
sk: Formát hodnôt oddelených tabulátorom (*.txt)

en: Table column usage
sk: Využitie stĺpca tabuľky

en: Table prefix
sk: Predpona tabuľky

en: Table size usage
sk: Využitie veľkosti tabuľky

en: Take ownership
sk: Prevziať vlastníctvo

en: Tangent
sk: Tangens

en: Target (sub-)question:
sk: Cieľová (pod-)otázka:

en: Target question
sk: Cieľová otázka

en: Tempdir %s is not writable
sk: Do knihovne pre dočasné súbory %s nemožno zapisovať.

en: Template %s not found, please review when activating.
sk: Šablóna %s nenájdená, skontrolujte to pri aktivácii, prosím.

en: Template '%s' does already exist.
sk: 3ablóna "%s" už existuje.

en: Template '%s' was successfully deleted.
sk: Šablóna '%s' bola úspešne zmazaná.

en: Template Editor
sk: Editor šablón

en: Template Preview:
sk: Náhľad šablóny:

en: Template Sample
sk: Príklad šablóny

en: Template could not be renamed to `%s`.
sk: Šablóna nemohla byť premenovaná na `%s`.

en: Template editor
sk: Editor šablôn

en: Template editor:
sk: Editor šablón:

en: Template name
sk: Meno šablóny

en: Template permissions were updated successfully.
sk: Povolenia šablón boli úspešne aktualizované.

en: Template preview image
sk: Obrázkový náhľad šablóny

en: Template upgrade summary
sk: Zhrnutie vylepšenía šablóny

en: Template(s) to be verified :
sk: Šablóny, ktoré je treba skontrolovať

en: Template:
sk: Šablóna:

en: Terminate survey
sk: Zastaviť prieskum

en: Terminate survey with warning
sk: Zastaviť prieskum s varovaním

en: Test if your server has SSL enabled by clicking on this link.
sk: Skontrolujte, či má váš server SSL kliknutím na tento odkaz.

en: Test survey
sk: Testovať tento dotazník

en: Test this survey
sk: Testovať tento prieskum

en: Text [Help] (Tip)
sk: Text [Pomoc] (Tip)

en: Text box
sk: Textové pole

en: Text display
sk: Zobrazenie textu

en: Text file row number
sk: Číslo riadku textového súboru

en: Text inputs
sk: Textové vstupy

en: Text questions
sk: Textové otázky

en: Text shown on each subquestion row between both scales in dropdown mode
sk: Text zobrazovaný v každom riadku podotázky medzi medzi oboma škálami v rozbaľovacích poliach

en: Thai
sk: Thajčina

en: Thank you for completing this survey.
sk: Ďakujeme Vám za vyplnenie tohto dotazníka.

en: Thank you for registering to participate in this survey.
sk: Ďakujeme Vám, že ste sa zaregistroval(a) k účasti v tomto prieskume.

en: Thank you for saving your survey in progress.  The following details can be used to return to this survey and continue where you left off.  Please keep this e-mail for your reference - we cannot retrieve the password for you.
sk: Ďakujeme za uloženie Vášho rozpracovaného prieskumu. Nasledujúce detaily môžu byť použité pre návrat do tohto prieskumu na miesot, kde ste ho opustili. Uložte si prosím, tento email, nie je možné odoslať Vám heslo znova.

en: Thank you!
sk: Ďakujeme Vám

en: The 'time limit warning' will stay visible for this many seconds (will not turn off if this setting is left blank)
sk: Upozornenie na časový limit zostane viditeľné pre nastavený počet sekúnd (nevypne sa, keď toto nastavenie ostane prázdne)

en: The 2nd 'time limit warning' will stay visible for this many seconds (will not turn off if this setting is left blank)
sk: Druhé upozornenie na časový limit ostane viditeľné pre nastavený počet sekúnd (nevypne sa, keď sa to nechá prázdne)

en: The 2nd message to display as a 'time limit warning' (a default warning will display if this is left blank)
sk: Druhá správa, ktorá sa zobrazí ako 'upozornenie na časový limit' (predvolené upozornenie sa zobrazí, ak sa ponechá prázdne)

en: The LimeSurvey ComfortUpdate is an easy procedure to quickly update to the latest version of LimeSurvey.
sk: LimeSurvey ComfortUpdate je jednoduchá procedúra na rýchlu aktualizáciu najnovšej verzie LimeSurvey.

en: The LimeSurvey database is being upgraded
sk: Databáza LimeSurvey sa aktualizuje

en: The answer options will be distributed across the number of columns set here
sk: Možnosti odpovedí budú rozmiestnené v tu nastavenom počte stĺpcov

en: The answer to the security question is incorrect.
sk: Odpoveď na bezpečnostnú otázku je nesprávna

en: The answer(s) must meet these array_filter criteria:
sk: Odpoveď/odpovede musia spĺňať tieto kritéria pre filter poľa:

en: The answer(s) must meet these validation criteria:
sk: Odpoveď/odpovede musia spĺňať tieto validačné kritériá:

en: The database export is only available for MySQL databases. For other database types please use the according backup mechanism to create a database dump.
sk: Export databázy je dostupný len pre MySQL. Pre ostatní typy databáz použite, prosím, zodpovedajúci zálohovací mechanizmus.

en: The database you specified does not exist:
sk: Databáza, ktorú ste špecifikovali, neexistuje:

en: The email address is not valid.
sk: Email adresa je neplatná.

en: The email you used has already been registered.
sk: E-mail, ktorý ste použil(a), už bol zaregistrovaný.

en: The email you used is not valid. Please try again.
sk: E-mail, ktorý uvádzate, nie je platný. Prosím, zkúste to znovu.

en: The entry was assigned the following record id:
sk: Položke bolo pridelené nasledujúce ID záznamu:

en: The file %s was deleted.
sk: Súbor %s bol vymazaný.

en: The file has been successfuly uploaded.
sk: Súbor bol úspešne nahraný.

en: The following LimeSurvey updates are available:
sk: Dostupné sú nasledujúce aktualizácie LimeSurvey:

en: The following additional fields were found in your CSV file.
sk: Nasledujúce prídavné polia boli nájdené vo Vašom CSV súbore.

en: The following answers should be deleted:
sk: Nasledujúce odpovede by mali byť vymazané:

en: The following assessments should be deleted:
sk: Nasledujúce hodnotenia by mali byť zmazané:

en: The following conditions should be deleted:
sk: Nasledujúce podmienky by mali byť vymazané:

en: The following files will be modified or deleted but were already modified by someone else.
sk: Nasledujúce súbory budú pozmenené alebo vymazané ale už boli upravené niekým iným.

en: The following files would be added by the update but already exist. This is very unusual and may be co-incidental.
sk: Následujúce súbory by mali byť pridané pri aktualizácii, ale už existujú. Toto je veľmi nezvyčajné a môže viesť k problémom.

en: The following groups should be deleted:
sk: Nasledujúce skupiny by mali byť vymazané:

en: The following old survey response tables exist and may be deleted if no longer required:
sk: Nasledujúce staré tabuľky odpovedí prieskumu stále existujú a ak ich nepotrebujete, môžete ich zmazať.

en: The following old survey tables should be deleted because they contain no records or their parent survey no longer exists:
sk: Nasledujúce staré tabuľky prieskumu by mali byť zmazané, pretože neobsahujú žiadne záznamy alebo ich nadradený prieskum už viac neexistuje:

en: The following old token list tables exist and may be deleted if no longer required:
sk: Nasledujúce staré tabuľky prístupových kódov existujú a môžu byť zmazané, ak už nie sú viac potrebné:

en: The following old token tables could be restored:
sk: Nasledujúce staré tabuľky tokenov by mohli byť obnovené:

en: The following old token tables should be deleted because they contain no records or their parent survey no longer exists:
sk: Nasledujúce staré tabuľky prístupových kódov by mali byť zmazané,pretože neobsahujú žiadne záznamy alebo ich nadradený prieskum už viac neexistuje:

en: The following problems have been found:
sk: Boli nájdené nasledujúce problémy:

en: The following questions should be deleted:
sk: Nasledujúca otázka by mala byť vymazaná:

en: The following settings cannot be changed when the survey is active.
sk: Nasledujúce nastavenia nemôžu byť zmenené pokiaľ je prieskum aktívny

en: The following steps will be done by this update:
sk: Touto aktualizáciou budú vykonané nasledovné kroky:

en: The following survey language settings should be deleted:
sk: Nasledujúce jazykové nastavenia prieskumu by mali byť vymazané:

en: The following surveys are available:
sk: Tieto dotazníky sú dostupné:

en: The following surveys should be deleted:
sk: Nasledujúce prieskumy by mali byť vymazané:

en: The imap PHP library is not installed. Please contact your system administrator.
sk: Knižnica IPAM pre PHP nie je nainštalovaná. Kontaktujte prosím svojho systémového administrátora.

en: The languages of the imported group file must at least include the base language of this survey.
sk: Jazyky importovaného súboru skupiny musia zahŕňať aspoň základný jazyk tohto prieskumu.

en: The languages of the imported question file must at least include the base language of this survey.
sk: Jazyky importovaného súboru otázok musia zahŕňať aspoň základný jazyk tohto prieskumu.

en: The logarithm of number to base, if given, or the natural logarithm.
sk: Základ logaritmu, ak je uvedený, alebo prirodzený logaritmus.

en: The maximum number of files has been uploaded. You may return back to survey.
sk: Bol nahraný maximálny počet súborov. Môžete sa vrátiť späť do prieskumu.

en: The message to display as a 'time limit warning' (a default warning will display if this is left blank)
sk: Správa, ktorá sa zobrazí ako 'upozornenie na časový limit' (predvolené upozornenie sa zobrazí, ak sa nechá prázdne)

en: The message to display when the time limit has expired (a default message will display if this setting is left blank)
sk: Správa, ktorá sa zobrazí, keď vyprší časový limit (predvolená správa sa zobrazí, keď toto nastavenie ostane prázdne)

en: The minimum number of files has not been uploaded.
sk: Minimálny počet súborov nebol nahratý.

en: The new question group/question order was successfully saved.
sk: Nové poradie otázok/skupín otázok bolo úspešne uložené.

en: The participant cannot upload a single file larger than this size
sk: Účastník nemôže nahrať súbor o väčšej veľkosti ako je táto

en: The question could not be added. You must enter at least a question code.
sk: Otázka nemôže byť pridaná. Musíte zadať aspoň kód otázky.

en: The question could not be added. You must enter at least enter a question code.
sk: Otázku nie je možné pridať. Musíte vložiť aspoň kód otázky.

en: The question group was deleted.
sk: Skupina otázok bola vymazaná.

en: The records have been saved successfully!
sk: Záznamy boli úspešne uložené!

en: The redundancy check looks for tables leftover after deactivating a survey. You can delete these if you no longer require them.
sk: Kontrola konzistence údajov vyhľadáva tabuľky, ktoré zostali po deaktivovaní prieskumu. Môže ich zmazať, ak ich už nepotrebujete.

en: The related survey is missing.
sk: Súvisiaci prieskum chýba.

en: The required directory for saving the uploaded files couldn't be created. Please check file premissions on the /upload/surveys directory.
sk: Požadovaný adresár na ukladanie nahrávaných súborov nemôže byť vytvorený. Skontrolujte oprávnenia pre súbor v /upload/surveys directory.

en: The response timings table has been renamed to:
sk: Tabuľka časovania odpovedí bola premenovaná na:

en: The responses table has been renamed to:
sk: Tabuľka odpovedí bola premenovaná na:

en: The responses to this survey are no longer available using LimeSurvey.
sk: Odpovede k tomu prieskumu už nie sú prístupné pomocou LimeSurvey.

en: The sum must be at least %s
sk: Súčet musí byť najmenej %s

en: The sum must be at most %s
sk: Súčet musí byť najviac %s

en: The sum must be between %s and %s
sk: Súčet musí byť medzi %s a %s

en: The sum must equal %s
sk: Súčet musí byť rovný %s

en: The sum must equal %s.
sk: Súčet musí byť rovný %s.

en: The sum of the multiple numeric inputs must be greater than this value
sk: Súčet viacerých číselných vstupov musí byť väčší ako táto hodnota

en: The survey cannot be activated until these problems have been resolved.
sk: Prieskum nie je možné aktivovať pokiaľ tieto problémy nebudú vyriešené.

en: The survey was successfully expired by setting an expiration date in the survey settings.
sk: Prieskum úspešne skončil zadaním dátumu expirácie v nastaveniach prieskumu.

en: The survey you selected does not exist
sk: Prieskum, ktorý ste vybrali, neexistuje

en: The text message that displays in the countdown timer during the countdown
sk: Textová správa, ktorá sa zobrazí v počítadle časového limitu počas odpočítavania

en: The token entry was successfully updated.
sk: Záznam tokenu bol úspešne aktualizovaný.

en: The token you have provided is either not valid, or has already been used.
sk: Prihlasovacie údaje, ktoré ste uviedol(a) sú neplatné alebo už boli použité.

en: The token you have provided is not valid or has already been used.
sk: Prihlasovacie údaje, ktoré ste uviedol(a) sú neplatné alebo už boli použité.

en: The token you provided doesn't match the one in your session.
sk: Prihlasovacie údaje, ktoré ste uviedol(a) nesúhlasia y tými, ktoré vám boli pridelené.

en: The tokens table associated with this survey has been renamed to:
sk: Tabuľka tokenov priradená k tomuto prieskumu bola premenovaná na:

en: The tokens table has now been removed and tokens are no longer required to access this survey.
sk: Tabuľka tokenov bola zmazaná a pre tento prieskum už tokeny nie sú vyžadované.

en: The type of your database management system
sk: Typ Vášho systému pre správu databáz

en: The update is now complete!
sk: Aktualizácia je dokončená!

en: The update server is currently busy. This usually happens when the update files for a new version are being prepared.
sk: Aktualizačný server je v súčasnej dobe zaneprázdnený. Toto sa zvyčajne stáva, keď sa pripravujú súbory na aktualizáciu novej verzie.

en: The user name already exists.
sk: Používateľ už existuje.

en: The username already exists.
sk: Užívateľské meno už existuje.

en: The value of this variable can not be changed
sk: Hodnota tejto premennej nemôže byť zmenená

en: There are %s orphaned default value entries which can be deleted.
sk: Existuje %s nepriradených predvolených hodnôt, ktoré môžu byť zmazané.

en: There are %s orphaned question attributes.
sk: Existuje %s nepriradených atribútov otázky.

en: There are %s orphaned quota entries which can be deleted.
sk: Existuje %s nepriradených kvót, ktoré môžu byť zmazané.

en: There are %s orphaned quota language settings which can be deleted.
sk: Existuje %s nepriradených kvót jazykových nastavení, ktoré môžu byť zmazané.

en: There are %s orphaned quota members which can be deleted.
sk: Existuje %s nepriradených kvót členov, ktoré môžu byť zmazané.

en: There are %s user attribute fields in this token table
sk: V tejto tabuľke je %s atribútov účastníkov

en: There are currently no surveys.
sk: Momentálne sa nenašli žiadne dotazníky.

en: There are more emails pending than can be sent in one batch. Continue sending emails by clicking below.
sk: Vo fronte čaká viac emailov ako môže byť odoslaných v jednej dávke. Pokračujte v odosielaní emailov kliknutím nižšie.

en: There are no existing conditions in this survey.
sk: Neexistujú žiadne podmienky v tomto prieskume.

en: There are no groups available.
sk: Nie sú dostupné žiadne skupiny.

en: There are no label sets which match the survey default language
sk: Neexistuje žiadna sada menoviek, ktorá by bola v predvolenom jazyku prieskumu

en: There are no more questions. Please press the <Submit> button to finish this survey.
sk: Nie sú už žiadne otázky. Prosím, stlačte tlačítko <Submit> na dokončenie prieskumu.

en: There are no questions in this survey
sk: V tomto dotazníku nie sú žiadne otázky

en: There are {EMAILCOUNT} emails still to be sent.
sk: {EMAILCOUNT} emaily stále čakajú na odoslanie.

en: There are {NUMBEROFQUESTIONS} questions in this survey
sk: Dotazník obsahuje {NUMBEROFQUESTIONS} otázok.

en: There are {NUMBEROFQUESTIONS} questions in this survey.
sk: Dotazník obsahuje {NUMBEROFQUESTIONS} otázok.

en: There is 1 question in this survey
sk: Tento dotazník obsahuje 1 otázku

en: There is already a recorded answer for this token
sk: Pre tento token už je zaznamenaná odpoveď

en: There is already an entry with that exact token in the table. The same token cannot be used in multiple entries.
sk: V tabuľke už je prítomný identifikátor účastníka s touto hodnotou. Rovnaký identifikátor nemôže byť použitý viackrát.

en: There is currently no newer LimeSurvey version available.
sk: Momentálne nie je dostupná žiadna novšia verzia LimeSurvey.

en: There is no matching saved survey
sk: Medzi uloženými dotazníkmi nie je žiadny zodpovedajúci

en: There is no matching survey.
sk: Nebol nájdený žiadny zodpovedajúci prieskum.

en: There was a problem deleting the template '%s'. Please check your directory/file permissions.
sk: Vyskytol sa problém s vymazávaním šablóny  '%s'. Skontrolujte si prístupové práva zložky/súboru.

en: There was a problem downloading the update file. Please try to restart the update process.
sk: Vyskytol sa problém pri sťahovaní aktualizačného súboru. Prosím, skúste reštartovať aktualizačný proces.

en: There was a problem downloading the updater file. Please try to restart the update process.
sk: Nastal problém pri sťahovaní aktualizačného súboru. Prosím skúste reštartovať aktualizačný proces.

en: There was an error on update check (%s)
sk: Pri kontrole aktualizácie nastala chyba (%s)

en: There was an error using the Google API.
sk: Vyskytla sa chyba s použitím Google API.

en: There were no eligible emails to send. This will be because none satisfied the criteria of:
sk: Žiadne e-maily k odoslaniu. Možná príčina: žiaden z nich nespĺňa nasledujúce kritériá:

en: They were found to be duplicate using a combination of firstname, lastname and email fields
sk: Pomocou kombinácií polí meno, priezvisko a emailová adresa boli zistené duplicity

en: They were found to be duplicate using the participant id field
sk: Pomocou poľa ID respondenta boli zistené duplicity

en: Third choice
sk: Tretia možnosť

en: This ZIP archive contains no valid Resources files. Import failed.
sk: Tento ZIP archíve neobsahuje platný zdrojový súbor. Import zlyhal.

en: This ZIP archive contains no valid template files. Import failed.
sk: Tento ZIP súbor nie je platný súbor šablóny. Importovanie zlyhalo.

en: This archive contains a PDF file of the survey, the queXML file of the survey and a queXF banding XML file which can be used with queXF: http://quexf.sourceforge.net/ for processing scanned surveys.
sk: Tento archív obsahuje PDF, queXML a queXF banding XML súbory pre tento prieskum, ktoré môžu byť použité s queXF http://quexf.sourceforge.net/ na spracovanie prieskumov.

en: This attribute is automatically mapped
sk: Tento atribút je automatický mapovaný

en: This feature is only available for MySQL databases.
sk: Táto funkcionality je dostupná len pre MySQL databázy.

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: This file is not a LimeSurvey label set file. Import failed.
sk: Tento súbor nie je súborom štítkov LimeSurvey. Import zlyhal.

en: This file is not a LimeSurvey question file. Import failed.
sk: Tento súbor nemá formát otázky LimeSurvey. Import zlyhal.

en: This file is not a LimeSurvey survey file. Import failed.
sk: Tento súbor nie je platným súborom LimeSurvey. Import zlyhal.

en: This file is not a valid ZIP file archive. Import failed.
sk: Tento súbor nie je platný súbor ZIP archívu. Importovanie zlyhalo.

en: This file is too old. Only files from LimeSurvey version 1.50 (DBVersion 112) and newer are supported.
sk: Tento súbor je príliš starý. Iba súbory z LimeSurvey verzie 1.50 (DBVerzia 112) a novšie sú podporované.

en: This file type is not allowed to be uploaded.
sk: Tento typ súbor nie je podporovaný

en: This filename is not allowed to be uploaded.
sk: Tento názov súboru nie je povolené nahrať.

en: This function creates a ZIP archive of several survey archives and can take some time - please be patient! Do you want to continue?
sk: Táto funkcia vytvorí ZIP archív viacerých archívov prieskumov. Môže to trvať niekoľko minút - prosíme, buďte trpezlivý. Chcete pokračovať?

en: This group contains no questions.  You must add questions to this group before you can preview it
sk: Skupina neobsahuje žiadne otázky. Pred zobrazením náhľadu musíte pridať otázky do skupiny

en: This group description is fairly vacuous, but quite important.
sk: Tento popis skupiny je celkom prázdny, ale značne dôležitý.

en: This group does not contain any question(s).
sk: Táto skupina neobsahuje žiadnu otázku(ky).

en: This group, by itself, does not contain any syntax errors
sk: Táto skupina neobsahuje žiadne chyby syntaxe

en: This is a closed-access survey, so you must supply a valid token.  Please contact the administrator for assistance.
sk: Toto je dotazník s uzatvoreným prístupom. Potrebujete platné prihlasovacie údaje ak sa chcete zúčastniť. Prosím, kontaktujte administrátora pre ďalšie údaje.

en: This is a controlled survey. You need a valid token to participate.
sk: Toto je riadený dotazník. K účasti potrebujete platné prihlasovacie údaje.

en: This is a hint text that will be shown to the participant describing the question validation equation.
sk: Toto je pomocný text ukázaný respondentovi, ktorý bude popisovať rovnicu k overeniu otázky.

en: This is a sample question text. The user was asked to enter a date.
sk: Toto je príklad textu otázky - otázka na zadanie dátumu.

en: This is a sample question text. The user was asked to pick an entry.
sk: Toto je príklad textu otázky - otázka na výber položky.

en: This is a sample survey description. It could be quite long.
sk: Toto je príklad popisu prieskumu. Mohol by byť celkom dlhý.

en: This is a tip shown to the participant describing the sub-question validation equation.
sk: Toto je tip, ktorý sa zobrazí respondentovi popisujúci rovnicu overenia podotázky.

en: This is an unstable version and cannot be updated using ComfortUpdate. Please check %sour website%s regularly for a newer version.
sk: Toto je nestabilná verzia a nemôže byť aktualizovaná pomocou pohodlnej aktualizácie. Kontrolujte, prosím, pravidelne našu %sinternetovú stránku%s kvôli novým verziám.

en: This is another sample question text - asking for number.
sk: Toto je ďalší príklad textu otázky - otázka na číslo.

en: This is not a .csv file.
sk: Toto nie je súbor .csv.

en: This is not a valid LimeSurvey survey structure XML file.
sk: Toto nie je platný LimeSurvey XML súbor štruktúry prieskumu.

en: This is not a valid response data XML file.
sk: Toto nie je platný súbor XML odpovedí.

en: This is not a valid timings data XML file.
sk: Toto nie je platný súbor XML pre časovanie.

en: This is not a valid token data XML file.
sk: Toto nie je platný súbor XML prístupových kódov.

en: This is one last sample question text - asking for some free text.
sk: Toto je príklad textu poslednej otázky - žiada o dobrovoľné vyjadrenie sa k otázke

en: This is some help text for this question.
sk: Toto je pomocný text pre túto otázku.

en: This is some help text.
sk: Toto je nejaký pomocný text.

en: This is the base language of your survey and it can't be changed later. You can add more languages after you have created the survey.
sk: Toto je základný jazyk Vášho prieskumu a nedá sa neskôr zmeniť. Môžete pridať viac jazykov po vytvorení prieskumu.

en: This is the default email address of the site administrator and used for system messages, contact options and default bounce email.
sk: Toto je predvolený e-mail administrátora stránky, ktorý bude používaný v systémových správach, možnostiach kontaktovania a predvolených nedoručiteľných e-mailoch.

en: This is the default name of the site administrator and used for system messages and contact options.
sk: Toto je predvolené meno administrátora stránky, ktoré bude používané v systémových správach a možnostiach kontaktovania.

en: This is the survey end message.
sk: Toto je správa konca prieskumu.

en: This list cannot accept token attributes.
sk: Tento zoznam neprijíma atribúty prístupových kódov.

en: This name has already been used for this survey. You must use a unique save name.
sk: Toto meno už bolo použité pre uloženie dotazníku. K uloženiu musíte použiť iné meno.

en: This name is reserved for standard template.
sk: Toto meno je vyhradené pre štandartnú šablónu.

en: This name will appear in the survey list overview and in the administration header.
sk: Toto meno sa objaví v prehľade prieskumov a v hlavičke administrácie.

en: This option can't be set if the `Anonymized responses` option is active.
sk: Táto možnosť nemôže byť nastavená pokiaľ je nastavená možnosť "Anonymné odpovede".

en: This process will delete this survey, and all related groups, questions answers and conditions.
sk: Tento proces povedie k zmazaniu tohto prieskumu a všetkých súvisiacich skupín, otázok, odpovedí a podmienok.

en: This question does not have a question 'type' set.
sk: Táto otázka nemá nastavený typ otázky.

en: This question has a condition set, however the condition is based on a question that appears after it.
sk: Táto otázka má nastavenú podmienku, ale podmienka je založená na otázke, ktorá sa objaví za ňou.

en: This question has at least %s error. | This question has at least %s errors.
sk[0]: Táto otázka má minimálne %s chybu.
sk[1]: Táto otázka má minimálne %s chyby.
sk[2]: Táto otázka má minimálne %s chýb.

en: This question has no answers.
sk: Táto otázka nemá žiadne odpovede.

en: This question has no subquestions.
sk: Táto otázka nemá žiadne podotázky.

en: This question is always shown.
sk: Táto otázka je stále zobrazovaná.

en: This question is mandatory
sk: Na otázku je nutné odpovedať

en: This question requires a second answer set but none is set.
sk: Táto otázka vyžaduje druhú odpoveď, no žiadna nie je nastavená.

en: This question requires answers, but none are set.
sk: Táto otázka vyžaduje odpovede, no žiadne nie sú nastavené.

en: This question's SGQA code
sk: SGCA kód tejto otázky

en: This question's group ID number
sk: ID číslo skupiny pre túto otázku

en: This question's question ID number
sk: ID číslo tejto otázky

en: This question's survey ID number
sk: ID číslo prieskumu pre túto otázku

en: This question, by itself, does not contain any syntax errors
sk: Táto otázka neobsahuje žiadne chyby syntaxe

en: This response ID is invalid.
sk: Toto ID odpovede nie je platné.

en: This survey allows public registration. A token table must also be created.
sk: Tento prieskum má povolenú verejnú registráciu. Musí byť vytvorená tabuľka účastníkov s identifikátormi.

en: This survey does not seem to exist.
sk: Tento prieskum zrejme neexistuje.

en: This survey does not yet have any questions and cannot be tested or completed.
sk: Tento dotazník zatiaľ neobsahuje žiadne otázky a nemože byť testovaný alebo vyplnený.

en: This survey has an associated tokens table. If you delete this survey this tokens table will be deleted. We recommend that you export or backup these tokens before deleting this survey.
sk: Tento prieskum má priradenú tabuľku s tokenmi-identifikátormi. Ak zmažete tento prieskum, táto tabuľka bde zmazaná. Odporúčame exportovať alebo zálohovať tieto tokeny predtým, než zmažete prieskum.

en: This survey has not been activated. There are no results to browse.
sk: Tento prieskum nebol aktivovaný. Nie sú výsledky, ktoré by bolo možné prehliadať.

en: This survey is active - click here to stop this survey.
sk: Tento prieskum je aktívny - pre zastavenie tohto prieskumu kliknite tu.

en: This survey is active and a responses table exists. If you delete this survey, these responses (and files) will be deleted. We recommend that you export the responses before deleting this survey.
sk: Tento prieskum je aktívny a tabuľka odpovedí existuje. Ak zmažete tento prieskum, tieto odpovede (a súbory) budú zmazané. Odporúčame Vám exportovať odpovede pred zmazaním tohto prieskumu.

en: This survey is active but expired.
sk: Tento dotazník je aktívny ale jeho platnosť skončila.

en: This survey is active but has a start date.
sk: Tento dotazník je aktívny ale má dátum začatia (ktorý ešte nenastal).

en: This survey is anonymous.
sk: Tento dotazník je anonymný.

en: This survey is currently active.
sk: Tento prieskum je momentálne aktívny.

en: This survey is currently not active
sk: Tento dotazník je momentálne neaktívny

en: This survey is currently not active - click here to activate this survey.
sk: Tento prieskum momentálne nie je aktívny - kliknite sem pre aktivovanie tohto prieskumu.

en: This survey is currently not active.
sk: Tento prieskum momentálne nie je aktívny.

en: This survey is currently not active. You will not be able to save your responses.
sk: Tento prieskum momentálne nie je aktívny. Nebudete môcť ukladať vaše odpovede.

en: This survey is no longer available.
sk: Tento dotazník už nie je dostupný.

en: This survey is not active - no responses are available
sk: Tento prieskum nie je aktívny - žiadne odpovede nie sú dostupné.

en: This survey is not active - no responses are available.
sk: Tento prieskum nie je aktívny - žiadne odpovede nie sú dostupné.

en: This survey is not active, data entry is not allowed
sk: Tento prieskum nie je aktívny, nie je povolené vkladanie dát

en: This survey is not active. You must activate the survey before attempting to import a VVexport file.
sk: Tento prieskum nie je aktívny. Pred pokusom o import VVexport súboru musíte aktivovať prieskum.

en: This survey is not yet activated and so your participants won't be able to fill out the survey.
sk: Tento prieskum ešte nie je aktivovaný, takže vaši účastníci nebudú môcť vyplniť tento prieskum.

en: This survey is not yet active. Your response cannot be saved
sk: Tento dotazník nie je zatiaľ aktívny. Vaše odpovede nemôžu byť uložené.

en: This survey is not yet started.
sk: Tento dotazník ešte nie je aktívny.

en: This survey is now active, and responses can be recorded.
sk: Tento dotazník je teraz aktíny a odpovede budú zaznamenané.

en: This surveys uses anonymized responses, so you can't update your response.
sk: Tento prieskum používa anonymné odpovede, takže nemôžete aktualizovať Vašu odpoveď.

en: This variable name has already been used.
sk: Názov premennej už existuje.

en: This will be the password of admin user.
sk: Toto bude heslo administrátora

en: This will be the userid by which admin of board will login.
sk: Toto bude používateľské meno, ktorým sa bude admin prihlasovať.

en: This will be your default language.
sk: Toto bude váš predvolený jazyk.

en: This will replace the existing text. Continue?
sk: Toto nahradí existujúce text. Pokračovať?

en: Three
sk: Tri

en: Time difference (in hours):
sk: Časový rozdiel (v hodinách):

en: Time limit
sk: Časový limit

en: Time limit action
sk: Akcia pri vypršaní časového limitu

en: Time limit countdown message
sk: Správa odpočítavania do konca časového limitu

en: Time limit disable next
sk: Časový limit zakáže "daľšie"

en: Time limit disable prev
sk: časový limit zakáže "predchádzajúce"

en: Time limit expiry message
sk: Správa vypršania časového limitu

en: Time limit expiry message display time
sk: čas zobrazenie správy o vypršaní časového limitu

en: Time limit message CSS style
sk: CSS štýl správy časového limitu

en: Time limit timer CSS style
sk: Kaskádový štýl pre počítadlo časového limitu

en: Time remaining
sk: Zostávajúci čas

en: Time statistics
sk: Časové štatistiky

en: Timer
sk: Časovač

en: Timings table could not be created.
sk: Tabuľka časovania nejde vytvoriť

en: Timings will be saved.
sk: Časovače sa uložia.

en: Timings will not be saved.
sk: Časovače sa neuložia.

en: Title
sk: Nadpis

en: Title:
sk: Nadpis:

en: To be able to upload images or other content you have to save your survey once first.
sk: Ak chcete nahrať obrázky alebo iný obsah, musíte najprv uložiť váš prieskum.

en: To receive a new password by email you have to enter your user name and original email address.
sk: Pre získanie nového hesla e-mailom musíte vložiť Vaše používateľské meno a pôvodnú e-mailovú adresu.

en: To remain anonymous please use a pseudonym as your username, also an email address is not required.
sk: Pre zachovanie anonymity prosím použíte preudonym ako používateľské meno, taktiež emailová adresa nie je požadovaná.

en: To reorder questions/questiongroups just drag the question/group with your mouse to the desired position.
sk: Pre zmenu poradia otázok/skupín otázok iba myšou pretiahnite otázku/skupinu otázok na vami preferovanú pozíciu.

en: Token
sk: Identifikátor účastníka-token

en: Token ID
sk: Token ID - ID záznam účastníka

en: Token attribute descriptions were successfully updated.
sk: Popisy atribútov prístupových kódov boli úspešne aktualizované.

en: Token attribute: %s
sk: Vlastnosti tokenu: %s

en: Token attributes to create
sk: Atribúty prístupových kódov, ktoré budú vytvorené

en: Token code for this participant
sk: Token pre tohto účastníka

en: Token control
sk: Správa token-ov

en: Token export options
sk: Možnosti exportu prístupových kódov

en: Token fields
sk: Polia prístupových kódov

en: Token length
sk: Dĺžka prístupového kódu

en: Token management
sk: Spáva tokenov-identifikátorov

en: Token mismatch
sk: Neznámy identifikátor

en: Token status:
sk: Stav prístupových kódov:

en: Token summary
sk: Sumár prístupových kódov

en: Token:
sk: Token-Identifikátor účastníka:

en: Tokens
sk: Prístupové kódy

en: Tokens already exist for this survey.
sk: Pre tento prieskum už existujú prístupové kódy.

en: Tokens available
sk: Dostupné tokeny

en: Tokens have not been initialised for this survey.
sk: Token neboli aktivované pre tento prieskum.

en: Tools
sk: Nástroje

en: Total
sk: Celkom

en: Total Errors
sk: Celkom chýb

en: Total Imported files
sk: Celkom importovaných súborov

en: Total attributes in the central table
sk: Celkový počet atribútov v centrálnej tabuľke

en: Total errors
sk: Celkový počet chýb

en: Total imported files
sk: Celkový počet importovaných súborov

en: Total invitations sent
sk: Celkový počet poslaných pozvánok

en: Total number of files
sk: Celkový počet súborov

en: Total numbers of sent reminders
sk: Celkový počet zaslaných pripomienok

en: Total opted out
sk: Celkový počet odhlásených respondentov z prieskumu

en: Total participants in central table
sk: Celkový počet respondentov v centrálnej tabuľke

en: Total records in survey
sk: Počet záznamov v prieskume

en: Total records in survey:
sk: Počet záznamov v prieskume:

en: Total records in this token table
sk: Počet záznamov v tejto skupine tokenov

en: Total size of files
sk: Celková veľkosť všetkých súborov

en: Total surveys completed
sk: Celkový počet vyplnených dotazníkov

en: Total time
sk: Celkový čas

en: Total with no unique Token
sk: Celkom bez unikátneho tokenu-identifikátora

en: Total:
sk: Celkom:

en: Transfer the surveys of this user to:
sk: Premiestniť prieskumy tohto používateľa do:

en: Translate survey
sk: Preložiť prieskum

en: Translate to
sk: Preložiť do

en: Tried to pop value off of empty stack
sk: Snaha o výber hodnoty zo zásobníka

en: Try again
sk: Skúsiť znovu

en: Try again! Connection with database failed.
sk: Skús znova! Spojenie s databázou sa nepodarilo.

en: Try again! Connection with database failed. Reason:
sk: Skúste znova! Spojenie s databázou zlyhalo. Dôvod:

en: Try to submit again
sk: Zkúsiť odoslať znovu

en: Try with a bigger token length.
sk: Skúsiť opäť s dlhším prístupovým kódom.

en: Turkish
sk: Turečtina

en: Two
sk: Dva

en: Type in the 'name' you used to save the survey, and the password.
sk: Napíšte 'meno', ktoré ste použil(a) pri ukladaní súboru, a heslo.

en: Type:
sk: Typ:

en: UJIS for Windows Japanese
sk: UJIS pre Windows Japanese

en: URL description
sk: Popis URL:

en: URL description:
sk: Popis URL:

en: URL of the survey
sk: URL prieskumu

en: URL parameters
sk: Parametre URL

en: Un-quotes a quoted string
sk: Zrušiť citovanie citovaného reťazca

en: Un-share selected participants
sk: Nezdieľať vybraných respondentov

en: Unable to create directory `%s`.
sk: Nie je možné vytvoriť adresár `%s`.

en: Unable to evaluate binary operator - fewer than 2 entries on stack
sk: Nie je možné vyhodnotiť binárny operátor - v zásobníku je menej ako 2 položky

en: Unable to evaluate unary operator - no entries on stack
sk: Nie je možné vyhodnotiť unárny operátor - v zásobníku nie sú žiadne položky

en: Unable to insert record into survey table
sk: Nie je možné vložiť záznam do tabuľky prieskumu

en: Unbalanced equation - values left on stack
sk: Nevyvážená rovnica - v zásobníku zostali hodnoty

en: Uncertain
sk: Neviem

en: Unchanged
sk: Nezmenené

en: Uncheck all
sk: Zrušiť označenie všetkých

en: Undefined function
sk: Nedefinovaná funkcia

en: Undefined variable
sk: Nedefinovaná premenná

en: Unknown error
sk: Neznáma chyba

en: Unknown file extension
sk: Neznáma prípona súboru

en: Unmapped participant attributes
sk: Nezmapované atribúty respondentov

en: Unmapped token attributes
sk: Nezmapované atribúty prístupových kódov

en: Unsupported number of arguments: %s
sk: Nepodporovaný počet argumentov: %s

en: Unsupported syntax
sk: Nepodporovaný syntax

en: Unwritable
sk: Nezapisovateľný

en: Update
sk: Aktualizuj

en: Update available: %s | Updates available: %s
sk[0]: Aktualizácia dostupná: %s

en: Update condition
sk: Aktualizovať podmienku

en: Update scenario
sk: Aktualizovať scenár

en: Update server busy
sk: Aktualizačný server je zaneprázdnený.

en: Update token entry
sk: Aktualizuj záznam o tokene

en: Update user group
sk: Aktualizovať používateľskú skupinu

en: Updater file is not writable (%s). Please set according file permissions.
sk: Aktualizačný súbor nie je zapisovateľný (%s). Prosím nastavte správne súborové práva.

en: Updates
sk: Aktualizácie

en: Upload
sk: Nahrať

en: Upload a file:
sk: Nahrať súbor:

en: Upload files
sk: Odoslať súbory

en: Upload summary
sk: Odoslať zhrnutie

en: Upload your files
sk: Odoslať tvoje súbory

en: Uploaded CSV file successfully
sk: CSV súbor úspešne nahraný

en: Uploaded label set file needs to have an .lsl extension.
sk: Nahraný set menoviek musí mať príponu .lsl.

en: Uploaded resources management
sk: Správa nahraných zdrojov

en: Uploaded template file
sk: Nahratý súbor šablóny

en: Uploading
sk: Nahrávanie

en: Uploading LDAP Query
sk: Nahrávam LDAP požiadavku

en: Uppercase the first character of each word in a string
sk: Veľké písmeno na začiatku každého slova reťazca

en: Urdu
sk: urdčina

en: Use CAPTCHA for
sk: Použiť CAPTCHA na

en: Use ComfortUpdate
sk: Použiť Pohodlnú aktualizáciu

en: Use HTML format for token emails?
sk: Použiť formát HTML pre emaily účastníkom z tabuľky tokenov-identifikátorov?

en: Use accessible dropdown boxes instead of calendar popup
sk: Použiť dostupné rozbaľovacie polia namiesto vyskakovacieho okna kalendára

en: Use checkbox layout
sk: Použiť zaškrtávacie políčka

en: Use dropdown presentation
sk: Použiť rozbaľovacie pole

en: Use global settings
sk: Použiť globálne nastavenia

en: Use mapping service
sk: Použiť mapovú službu

en: Use same default value across languages:
sk: Použi rovnakú základnú hodnotu pre všetky jazyky:

en: Use settings below
sk: Použiť nižšie uvedené nastavenia

en: Use slider layout
sk: Použiť východiskovú zarážku

en: Used/free space for file uploads
sk: Použité/voľné miesto pre nahrávané súbory

en: User
sk: Používateľ

en: User '%s' was successfully deleted.
sk: Užívateľ '%s' bol úspešne zmazaný.

en: User ID editable:
sk: Upraviteľné ID používateľa:

en: User added.
sk: Používateľ pridaný.

en: User already exists in the group.
sk: Používateľ už v skupine existuje.

en: User control
sk: Užívateľske nastavenia

en: User data
sk: Užívateľské údaje

en: User does not exist in the group.
sk: Užívateľ neexistuje v danej skupine.

en: User group
sk: Užívateľská skupina

en: User group added.
sk: Užívateľská skupina pridaná.

en: User group successfully added!
sk: Užívateľská skupina úspešne pridaná!

en: User group successfully saved!
sk: Užívateľská skupina úspešne uložená!

en: User groups
sk: Užívateľské skupiny

en: User name
sk: Používateľské meno

en: User name and/or email not found!
sk: Používateľské meno a/alebo e-mail sa nepodarilo nájsť.

en: User name:
sk: Používateľské meno:

en: User not found.
sk: Užívateľ nenájdený.

en: User registration at '%s'
sk: Registrácia užívateľa u '%s'

en: User removed.
sk: Užívateľ odstránený.

en: User with whom the participants are to be shared
sk: Používateľ, s ktorým budú účastníci zdieľaní

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Username already exists.
sk: Používateľ už existuje.

en: Username: %s
sk: Používateľské meno: %s

en: Users
sk: Používatelia

en: Uses left
sk: Zostávajúci počet použití

en: Uses left:
sk: Zostavajúci používatelia:

en: Valid from
sk: Platné od

en: Valid until
sk: Platný do:

en: Validation:
sk: Validácia:

en: Value
sk: Hodnota

en: Value range allows missing
sk: Možnosť neudať rozsah hodnôt

en: Values:
sk: Hodnoty:

en: Variable not declared until a later page
sk: Premenná je zadaná až na ďalšej stránke

en: Version
sk: Verzia

en: Version file is not writable (%s). Please set according file permissions.
sk: Súbor pre záznam verzie (%s) nie je nastavený na zápis. Nastavte oprávnenia súboru, prosím.

en: Vietnamese
sk: Vietnamčina

en: View Saved but not submitted Responses
sk: Zobraziť uložené ale neodoslané odpovede

en: View This Record
sk: Zobraziť tento záznam

en: View participants of this survey in the central participant database panel
sk: Zobraziť respondentov prieskumu z databázy všetkých respondentov

en: View response
sk: Zobraziť odpoveď

en: View response ID %d
sk: Zobraziť odpoveď ID %d

en: View response URL
sk: Zobraziť URL odpovede

en: View response details
sk: Zobraziť detaily odpovede

en: View statistics
sk: Zobraziť štatistiky

en: View summary of all available fields
sk: Zobraz summary všetkých dostupných polí

en: View the statistics for this survey.
sk: Pozrite si štatistiky tohto prieskumu

en: View this person in the central participants database
sk: Zobraziť túto osobu v databáze všetkých respondentov

en: View this record
sk: Prezerať tento záznam

en: View {0} - {1} of {2}
sk: Zobraziť {0} - {1} of {2}

en: View/read
sk: Zobraziť/čítať

en: Viewing response (ID %s)
sk: Zobrazenie odpovede (ID %s)

en: Visible in participants panel
sk: Viditeľný v paneli respondentov

en: Visit our website!
sk: Navštívte naše webové stránky!

en: Warn and move on
sk: Upozorni a pokračuj

en: Warning
sk: Upozornenie

en: Warning!
sk: Varovanie!

en: Warning: The following files/directories need to be updated but their permissions are set to read-only.
sk: Varovanie: Nasledujúce súbory/zložky je nutné aktualizovať, ale sú nastavené ako ,,len na čítanie".

en: Warning: You are still using the default password ('password'). Please change your password and re-login again.
sk: Varovanie: Stále používate základné heslo ('password'). Zmeňte Vaše heslo a prihláste sa znova.

en: Warnings
sk: Upozornenia

en: We are sorry but there was a system error and your file was not saved. An email has been dispatched to notify the survey administrator.
sk: Ľutujeme, ale nastala systémová chyba a váš súbor nebol uložený. Administrátor bude informovaný emailom.

en: We are sorry but you are not allowed to enter this survey.
sk: Ospravedlňujeme sa, ale tohto prieskumu sa nemôžete zúčastniť .

en: We are sorry but you don't have permissions to do this.
sk: Ospravedlňujeme sa, ale nemáte povolenie na tento krok.

en: We are sorry but your session has expired.
sk: Ospravedlňujeme sa ale Vaša session vypršala.

en: We recommend that before you delete this survey you export the entire survey from the main administration screen.
sk: Odporúčame, aby ste predtým ako zmažete tento prieskum, exportovali celý prieskum z hlavne administrátorskej obrazovky.

en: We recommend that before you proceed, you export the entire survey from the main administration screen.
sk: Pred pokračovním odporúčame exportovať celý prieskum z hlavnej administrátorskej obrazovky.

en: We recommend that these files should be replaced by the update procedure.
sk: Odporúčame nahradenie týchto súborov aktualizačnou procedúrou.

en: Welcome
sk: Vitajte

en: Welcome %s!
sk: Vitajte %s!

en: Welcome Page
sk: Uvítacia stránka

en: Welcome and end text
sk: Uvítací a záverečný text

en: Welcome message:
sk: Uvítacia správa:

en: Welcome to %s!
sk: Vitajte %s:

en: Welcome to the ComfortUpdate
sk: Vitajte v ComfortUpdate

en: Welcome to the LimeSurvey installation wizard. This wizard will guide you through the installation, database setup and initial configuration of LimeSurvey.
sk: Vitajte v sprievodcovi inštalácie LimeSurvey. Tento sprievodca Vás prevedie inštaláciou, nastavením databázy a počiatočnou konfiguráciou programu LimeSurvey.

en: Welcome to this sample survey
sk: Vitajte pri tomto prieskume

en: Welcome:
sk: Uvítanie:

en: Welsh
sk: welština

en: When an imported record matches an existing record ID:
sk: Ak sa importovaný záznam zhoduje s existujúcim ID záznamu:

en: When checking your file permissions we found one or more problems. Please check for any error messages above and fix these before you can proceed.
sk: Pri kontrole oprávnení Vašich súborov sme objavili jeden alebo viac problémov. Pred pokračovaním skontrolujte chybové hlásenia a opravte chyby, prosím.

en: When checking your installation we found one or more problems. Please check for any error messages above and fix these before you can proceed.
sk: Pri kontrole Vašej inštalácie sa objavil jeden alebo viac problémov. Skontrolujte, prosím, všetky chybové hlásenia uvedené vyššie a opravte ich pred pokračovaním.

en: Width of text input box
sk: Šírka textového vstupného políčka

en: Width of the map in pixel
sk: Šírka mapy v pixeloch

en: With not anonymous survey: user can update his answer after completion, else user can add new answers without restriction.
sk: V neanonymnom prieskume: užívateľ môže aktualizovať jeho odpoveď po jej dokončení, inak môže užívateľ pridávať nové odpovede bez obmedzení.

en: Writable
sk: Zapisovateľný

en: X-Scale
sk: Veľkosť X

en: Y-Scale
sk: Veľkosť Y

en: Year
sk: Rok

en: Yes
sk: Áno

en: Yes (Forced by the system administrator)
sk: Áno (Vynútené administrátorom systému)

en: Yes - Delete Them!
sk: Áno - Vymazať ich!

en: Yes - slider with emoticon
sk: Áno - posuvník so smajlíkom

en: Yes - stars
sk: Áno - hviezdy

en: Yes/No
sk: Áno/Nie

en: You are about to delete all conditions on this survey's questions
sk: Chystáte sa zmazať všetky podmienky pri otázkach tohto prieskumu

en: You are about to delete this survey
sk: Chystáte sa zmazať tento prieskum

en: You are about to replace a given label set with the current answer options. Continue?
sk: Chystáte sa nahradiť danú sadu menoviek týmito možnosťami odpovedí. Chcete pokračovať?

en: You are about to replace a given label set with the labels of this subquestions. Continue?
sk: Chystáte sa nahradiť danú sadu menoviek menovkami tejto podotázky. Chcete pokračovať?

en: You are already a part of this survey.
sk: Už ste súčasťou tohto prieskumu

en: You are not a participant in this survey.
sk: Nie ste účastníkom tohto prieskumu.

en: You are not allowed dump the database!
sk: Nemáte povolený výytup z databázy!

en: You are not allowed export a label set!
sk: Nemáte povolené exportovať sadu štítkov!

en: You are not allowed to activate this survey!
sk: Nemáte povolené aktivovať tento prieskum!

en: You are not allowed to add a group to this survey!
sk: Nemáte povolené pridať skupinu k tomuto prieskumu!

en: You are not allowed to add new questions for this survey!
sk: Nemáte povolené pridať nové otázky k tomuto prieskumu!

en: You are not allowed to browse responses!
sk: Nemáte povolené prezerať si odpovede!

en: You are not allowed to change user data!
sk: Nemáte povolené meniť užívateľské dáta!

en: You are not allowed to create new surveys!
sk: Nemáte povolené vytvoriť nový prieskum!

en: You are not allowed to delete this group!
sk: Nemáte povolené zmazať túto skupinu!

en: You are not allowed to delete this survey!
sk: Nemáte povolené zmazať tento prieskum!

en: You are not allowed to edit groups in this survey!
sk: Nemáte povolené upravovať skupiny v tomto prieskume!

en: You are not allowed to edit this survey!
sk: Nemáte povolené upravovať tento prieskum!

en: You are not allowed to import a group!
sk: Nemáte povolené importovať skupinu!

en: You are not allowed to import a survey!
sk: Nemáte povolenie importovať tento prieskum!

en: You are not allowed to order groups in this survey!
sk: Nemáte povolené usporiadať skupiny v tomto prieskume!

en: You are not allowed to perform this operation!
sk: Nemáte povolené vykonať túto operáciu!

en: You are not allowed to set assessment rules!
sk: Nemáte povolené nastavovať pravidlá hodnotenia!

en: You are not allowed to stop this survey!
sk: Nemáte povolené zastaviť tento prieskum!

en: You are not allowed to to import a question!
sk: Nemáte povolené importovať otázku!

en: You are not authorized to delete questions.
sk: Nemáte povolenie vymazávať otázky.

en: You can %s download and update manually %s or use the %s.
sk: Môžete %s stiahnuť a aktualizovať manuálne %s alebo použiť %s.

en: You can leave these settings blank and change them later
sk: Možete nechať tieto možnosti prázdne a zmeniť ich neskôr

en: You can leave this blank, and automatically generate tokens using 'Generate Tokens'
sk: Toto pole môžete ponechať prázdne a a automaticky vygenerovať prístupové kódy použitím funkcie 'Vygenerovať prístupové kódy'

en: You can load a survey that you have previously saved from this screen.
sk: Môžete si načítať dotazník, ktorý ste skôr uložil(a).

en: You can not add or remove the group owner from the group.
sk: Nemôžete pridať alebo odstrániť zo skupiny vlastníka skupiny.

en: You can only archive active surveys.
sk: Možete tiež archivovať aktívne dotazníky.

en: You can see and edit settings for shared participants in share panel.
sk: Môžete si prezerať a editovať nastavenia pre zdieľaných respondentov v paneli zdieľania.

en: You can switch to the closed-access mode by initialising a token table with the button below.
sk: Môžete prepnúť na uzatvorený prieskum aktiváciou tabuľky tokenov-identifikátorov pomocou tlačítka nižšie.

en: You can upload %s under %s KB each.
sk: Môžete nahrať %s pod %s KB pre každý.

en: You can use now the following credentials to log into the site:
sk: Pre prihlásenie môžete použiť nasledujúce prihlasovacie údaje:

en: You can't copy a question if the survey is active.
sk: NEmôžte kopírovať otázku pokiaľ je dotazník aktívny.

en: You can't delete this question because the survey is currently active.
sk: Nemôžete zmazať túto otázku, keďže je tento prieskum práve aktívny.

en: You can't import a group which doesn't support at least the survey base language.
sk: Nemôžete importovať skupinu, ktorá nepodporuje aspoň základný jazyk prieskumu.

en: You can't import a question which doesn't support at least the survey base language.
sk: Nemôžete importovať otázku, ktorá nepodporuje aspoň základný jazyk prieskumu.

en: You can't import answers which doesn't support at least the survey base language.
sk: Nemôžete importovať odpovede, ktoré nepodporujú aspoň základný jazyk prieskumu.

en: You can't import label sets which don't support the current survey's base language
sk: Nie je možné importovať sady štítkov, ktoré nepodporujú primárny jazyk prieskumu

en: You can't save changes because the template directory is not writable.
sk: Nemôžete uložiť zmeny pretože adresár šablón nemá povolený zápis.

en: You can't use Anonymized responses when Token-based answers persistence is enabled.
sk: Nemôžete použiť Anonymné odpovede, pokiaľ je zapnutá perzistencia odpovedí založených na prístupových kódoch.

en: You cannot add/remove subquestions or edit their codes because the survey is active.
sk: Nemôžete pridávať/odstraňovať podotázky ani upravovať ich kódy, lebo prieskum je momentálne aktívny

en: You cannot delete the last answer option.
sk: Nemôžete zmazať poslednú možnosť odpovede pre danú otázku

en: You cannot delete the last subquestion.
sk: Nemôžete vymazať poslednú pod-otázku.

en: You cannot proceed until you enter some text for one or more questions.
sk: Nemôžete pokračovať dokým nezadáte nejaký text pre jednu alebo viacero otázok.

en: You cannot remove this item since you need at least one language in a labelset.
sk: Toto nemôžete odstrániť keďže potrebujete aspoň jeden jazyk v sade štítkov.

en: You did not provide a name
sk: Neuviedol(a) ste meno

en: You did not provide a password
sk: Neuviedol(a) ste heslo

en: You do not have sufficient rights to access this page.
sk: Nemáte dostatočné oprávnenia na prístup k tejto stránke.

en: You do not have the Freetype Library installed. Showing charts requires the Freetype library to function properly.
sk: Nemáte nainštalovanú knižnicu Freetype. Správne fungovanie zobrazovania grafov vyžaduje Freetype knižnicu.

en: You do not have the GD Library installed. Showing charts requires the GD library to function properly.
sk: Nemáte nainštalovanú knižnicu GD. Správne fungovanie zobrazovania grafov vyžaduje GD knižnicu.

en: You don't have permission to delete this entry.
sk: Nemáte povolenie vymazať túto položku.

en: You don't have sufficient permissions.
sk: Nemáte dostatočné oprávnenia.

en: You don't have the permission to activate tokens.
sk: Nemáte oprávnenie k aktivácii prístupových kódov.

en: You have already completed this survey.
sk: Tento dotazník ste už vyplnil(a).

en: You have been already removed from this survey.
sk: Boli ste už odstránený z tohto prieskumu.

en: You have been removed from the central participants list for this site
sk: Boli ste odstránený z listu všetkých respondentov tejto stránky.

en: You have been successfully added back to this survey.
sk: Úspešne ste boli pridaný späť do prieskumu.

en: You have been successfully removed from this survey.
sk: Úspešne ste boli odstránený z tohto prieskumu.

en: You have completed %s%% of this survey
sk: Dokončili ste %s%% tohto prieskumu.

en: You have completed answering the questions in this survey.
sk: Všetky otázky v tomto dotazníku si vyplnil(a).

en: You have exceeded the number of maximum login attempts. Please wait %d minutes before trying again.
sk: Prekročili ste maximálny počet pokusov o prihlásenie. Počkajte, prosím %d minút a skúste sa prihlásiť znova.

en: You have no row selected
sk: Žiadne riadky nie sú vybraté

en: You have not provided a survey identification number
sk: Neposkytli ste identifikačné číslo dotazníka

en: You have not selected a question
sk: Nevybral ste otázku

en: You have not selected a survey
sk: Nevybrali ste žiaden prieskum

en: You have not selected a survey to delete
sk: Nevybrali ste prieskum, ktorý sa má zmazať.

en: You have to enter a valid parameter name.
sk: Musíte zadať platné meno parametra.

en: You have to pair this field with an existing attribute.
sk: Musíte spárovať toto pole s existujúcim atribútom.

en: You have to select at least one label set.
sk: Musíte vybrať ešte najmenej 1 sadu menoviek.

en: You may register for this survey if you wish to take part.
sk: Ak sa chcete zúčastniť tohto prieskumu, mal(a) by si sa zaregistrovať.

en: You must be registered to complete this survey
sk: Aby bolo možné dokončiť tento dotazník, musíte sa zaregistrovať.

en: You must select a survey from the list
sk: Musíte vybrať prieskum zo zoznamu

en: You must set according write permissions on these filese before you can proceed. If you are unsure what to do please contact your system administrator for advice.
sk: Pred pokračovaním musíte nastaviť povolenie zápisu do týchto súborov. AK si nie ste istý tým, čo robiť, poraďte sa, prosím, s vaším správcom systému.

en: You must set at last one available language.
sk: Musíte si zvoliť aspoň jeden dostupný jazyk.

en: You must supply a name for this saved session.
sk: Musíte pridať meno pre túto uloženú session.

en: You must supply a password for this saved session.
sk: Musíte uviesť heslo pre túto uloženú session.

en: You need to add answer options to this question
sk: Tejto otázke musíte pridať možnosti odpovede

en: You need to add question groups
sk: Musíte pridať skupiny otázok

en: You need to add questions
sk: Musíte pridať otázky

en: You need to add subquestions to this question
sk: Musíte pridať pod-otázky do tejto otázky

en: You need to upload %s more files for this question.
    Are you sure you want to exit?
sk: Pre túto otázku musíte nahrať ešte %s súborov.
    Ste si istý, že chcete odísť?

en: You should export your responses before deactivating.
sk: Pred deaktivovaním by ste mali exportovat odpovede.

en: You should have a great time doing this
sk: Táto práca by vám mohla priniesť skutočné potešenie.

en: You should note the name(s) of the table(s) in case you need to access this information later.
sk: Doporučujeme si zaznamenať mená tabuliek pre budúce použitie

en: You should only activate a survey when you are absolutely certain that your survey setup is finished and will not need changing.
sk: Mali by ste aktivovať dotazník, len vtedy, keď ste si absolútne istý, že Vaše nastavenia dotazníka sú hotové a nebudú potrebovať ďalšiu zmenu.

en: You will be redirected in about 5 secs. If not, click <a href="%s">here</a>.
sk: Do 5 sekúnd budete automaticky presmerovaný. Ak nie, kliknite tu  <a href="%s">here</a>.

en: Your Choices
sk: Vaše voľby

en: Your DB and any changed files will be backed up.
sk: Vaše DB a všetky zmenené súbory budú zálohované.

en: Your LimeSurvey installation is checked if the update can be run successfully.
sk: Vaša LimeSurvey inštalácia je overená ak aktualizácia može byť úspešne spustená.

en: Your Ranking
sk: Vaše poradie

en: Your answer
sk: Vaša odpoveď

en: Your assessment
sk: Vaše hodnotenie

en: Your browser reports that it was used previously to answer this survey. We are resetting the session so that you can start from the beginning.
sk: Váš prehliadač hlási, že už bol využitý na odpovedanie v tomto prieskume. Obnovujeme session tak aby ste mohli začať od začiatku.

en: Your condition could not be added! It did not include the question and/or answer upon which the condition was based. Please ensure you have selected a question and an answer.
sk: Vaša podmnienka nemohla byť pridaná! Neobsahuje otázku a/alebo odpoveď, na ktorej je podmienka založená. Prosím, uistite sa, že ste vybrali otázku a odpoveď.

en: Your data should be imported now
sk: Vaše dáta by mali teraz byť importované.

en: Your data should be imported now, the data.frame is named "data", the variable.labels are attributes of data ("attributes(data)$variable.labels"), like for foreign:read.spss.
sk: Vaše dáta by teraz mali byť importované, data.frame je pomenovaný "data", variable.names sú atribúty dát podobne ako pre read.spss(foreign).

en: Your database server password.
sk: Heslo Vášho databázového servera.

en: Your database server user name. In most cases "root" will work.
sk: Používateľské meno Vášho databázového servera. Vo väčšine prípadov bude fungovať "root".

en: Your email address
sk: Vaša e-mailová adresa

en: Your passwords do not match.
sk: Vaše heslá sa nezhodujú.

en: Your personal settings
sk: Vaše osobné nastavenia

en: Your personal settings were successfully saved.
sk: Vaše osobné nastavenia boli úspešne uložené.

en: Your preferred language will be used through out the installation process.
sk: Váš preferovaný jazyk bude použitý počas procesu inštalácie.

en: Your response table will be renamed to:
sk: Vaša tabuľka odpovedí bude premenovaná na:

en: Your responses have not been lost and have been emailed to the survey administrator and will be entered into our database at a later point.
sk: Vaše odpovede neboli stratené, boli zaslané e-mailom administrátorovi dotazníka a do databázy budú uložené neskôr.

en: Your responses were successfully saved.
sk: Vaše odpovede boli úspešne uložené.

en: Your search returned no results
sk: Nenašli sa žiadne výsledky

en: Your survey can export associated token data with each response. Select any additional fields you would like to export.
sk: Spolu s každou odpoveďou môže prieskum exportovať dáta z príslušného záznamu účastníka. Vyberte polia, ktoré sa majú exportovať.

en: Your survey responses have been recorded.
sk: Vaše odpovede boli zaznamenané.

en: Your survey responses have been saved successfully.  You will be sent a confirmation e-mail. Please make sure to save your password, since we will not be able to retrieve it for you.
sk: Vaše odpovede na prieskum boli úspešne uložené. Bude vám odoslaný potvrdzujúci email. Prosím, ubezpečte sa, že máte uložené heslo, keďže nebudeme schopní ho pre vás znovu obnoviť.

en: Your survey responses have not been recorded. This survey is not yet active.
sk: Vaše odpovede nemohli byť zaznamenané. Tento dotazník nie je ešte aktívny.

en: Your survey was successfully saved.
sk: Váš dotazník bol úspešne uložený.

en: Your survey will be saved using that name and password, and can be completed later by logging in with the same name and password.
sk: Váš dotazník bude uložený pod menom a heslom. Dotazník môže byť dokončený neskôr, po prihlásení sa pod rovnakým menom a heslom.

en: Your time to answer this question has expired
sk: Váš čas na zodpovedanie tejto otázky vypršal

en: Your time to answer this question has nearly expired. You have {TIME} remaining.
sk: Váš čas na odpovedanie tejto otázky už skoro vypršal. Zostáva vám ešte {TIME} času.

en: Your update key is invalid and was removed.
sk: Váš aktualizačný kľúč je neplatný a bol odstránený.

en: Your user data for accessing %s
sk: Vaše užívateľské údaje pre prístup ku %s

en: Zoom level
sk: Úrovaň priblíženia

en: addslashes
sk: pridať lomítka

en: and
sk: a

en: at question
sk: k otázke

en: begins with
sk: začína na

en: checked
sk: zaškrtnuté

en: contains
sk: obsahuje

en: copy_of_
sk: kópia_

en: directory
sk: adresár

en: does not begin with
sk: nezačína na

en: does not contain
sk: neobsahuje

en: does not end with
sk: nekončí na

en: ends with
sk: končí na

en: equal
sk: rovno

en: equals
sk: sa rovná

en: greater
sk: vačší

en: greater or equal
sk: vačší alebo rovný

en: having a token
sk: majúci prístupový kód

en: having a valid email address
sk: majú platnú e-mailovú adresu

en: having already completed the survey
sk: prieskumy už dokončené

en: hours
sk: hodiny

en: is
sk: je

en: is NOT
sk: NIE je

en: is greater than
sk: je väčší ako

en: is greater than or equal to
sk: je väčší ako alebo rovný

en: is in
sk: je v

en: is less than
sk: je menší ako

en: is less than or equal to
sk: je menší ako alebo rovný

en: is matched (regexp)
sk: vyhovuje (regulárny výraz)

en: is not in
sk: nie je v

en: less
sk: menší

en: less or equal
sk: menší alebo rovný

en: minitab method
sk: metóda minitab

en: mins
sk: minuty

en: not checked
sk: nezaškrtnuté

en: not equal
sk: nie je rovný

en: not having been sent an invitation already
sk: ešte nebola zaslaná pozvánka

en: or
sk: alebo

en: page
sk: strana

en: quota language settings
sk: jazykové nastavenia kvóty

en: quota members
sk: členovia kvóty

en: responses
sk: odpovede

en: seconds
sk: sekundy

en: selected
sk: označené

en: table
sk: Tabuľka

en: this is an automated email to notify that a user has been created for you on the site '%s'.
sk: Tento automatický email Vás informuje, že pre Vás bol vytvorený užívateľ na servri '%s'.

en: timings
sk: časovania

en: to
sk: k

en: until
sk: po

en: visit http://us2.php.net/manual/en/ref.image.php for more information
sk: navštívte nás na http://us2.php.net/manual/en/ref.image.php pre viac informácií

en: zip library not supported by PHP, Import ZIP Disabled
sk: zip knižnica nie je podporovaná PHP, import zip je deaktivovaný
